www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op vrijdag 29/03/20242023-2024, Nationaal-3A: JONG LEDE
Wedstrijden1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Jong Lede - | Wielsbeke | 1 - | 2 | 0 | | 0 | 12 | |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | HO Kalken - | Jong Lede | 2 - | 2 | | 1 | 1 | 11 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | St-Denijs Sp. - | Jong Lede | 4 - | 2 | | 0 | 1 | 14 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Jong Lede - | Avanti Stekene | 2 - | 0 | 3 | | 4 | 10 | |
5 | Za-30/09/23 | 19:00 | Roeselare - | Jong Lede | 2 - | 1 | | 0 | 4 | 10 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Jong Lede - | Eendr.Wervik | 4 - | 0 | 3 | | 7 | 9 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Elene-Grotenberge - | Jong Lede | 0 - | 2 | | 3 | 10 | 7 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Jong Lede - | Aalter | 0 - | 2 | 0 | | 10 | 9 | |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | Wambeek-Ternat - | Jong Lede | 6 - | 1 | | 0 | 10 | 10 | |
10 | Zo-05/11/23 | 14:30 | Jong Lede - | Pepingen-Halle | 1 - | 0 | 3 | | 13 | 9 | |
11 | Zo-12/11/23 | 14:30 | Erpe-Mere United - | Jong Lede | 3 - | 2 | | 0 | 13 | 10 | |
12 | Zo-19/11/23 | 14:30 | Jong Lede - | Blankenberge | 2 - | 5 | 0 | | 13 | 12 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Jong Lede - | Wolvertem Merchtem | 1 - | 1 | 1 | | 14 | 13 | |
14 | Zo-03/12/23 | 15:00 | VW Hamme - | Jong Lede | 3 - | 1 | | 0 | 14 | 13 | |
15 | Zo-10/12/23 | 14:30 | Jong Lede - | Westhoek | 0 - | 1 | 0 | | 14 | 13 | |
16 | Zo-17/12/23 | 14:30 | Avanti Stekene - | Jong Lede | 2 - | 2 | | 1 | 15 | 14 | |
17 | Zo-14/01/24 | 14:30 | Jong Lede - | St-Denijs Sp. | 3 - | 1 | 3 | | 18 | 11 | |
19 | Zo-28/01/24 | 15:00 | Blankenberge - | Jong Lede | 0 - | 0 | | 1 | 19 | 12 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Jong Lede - | Erpe-Mere United | 1 - | 4 | 0 | | 19 | 13 | |
18 | Vr-09/02/24 | 20:30 | Eendr.Wervik - | Jong Lede | 2 - | 0 | | 0 | 19 | 13 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Jong Lede - | Elene-Grotenberge | 6 - | 1 | 3 | | 22 | 12 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Pepingen-Halle - | Jong Lede | 2 - | 2 | | 1 | 23 | 12 | |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Jong Lede - | HO Kalken | 4 - | 1 | 3 | | 26 | 12 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Wielsbeke - | Jong Lede | 1 - | 2 | | 3 | 29 | 11 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Jong Lede - | Wambeek-Ternat | 2 - | 0 | 3 | | 32 | 10 | |
26 | Za-23/03/24 | 19:00 | Westhoek - | Jong Lede | 1 - | 2 | | 3 | 35 | 9 | |
27 | Zo-07/04/24 | 15:00 | Wolvertem Merchtem - | Jong Lede | - | | | . | | | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Jong Lede - | VW Hamme | - | | . | | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Aalter - | Jong Lede | - | | | . | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Jong Lede - | Roeselare | - | | . | | | | |
Rangschikking(26/30) | 1 | Westhoek | | 51 | | 15 | +31 | 57 | | 8 | +19 | 28 |
| 2 | VW Hamme | | 51 | | 14 | +31 | 57 | | 7 | +16 | 30 |
| 3 | Avanti Stekene | | 44 | | 12 | +6 | 37 | | 5 | +3 | 13 |
| 4 | Wielsbeke | | 43 | | 12 | +6 | 37 | | 7 | +2 | 20 |
| 5 | Roeselare | | 42 | | 11 | +14 | 38 | | 3 | +4 | 18 |
| 6 | HO Kalken | x | 39 | | 9 | +9 | 45 | | 7 | +7 | 25 |
| 7 | Eendr.Wervik | x | 37 | | 9 | -3 | 25 | | 3 | -7 | 8 |
| 8 | Blankenberge | x | 36 | | 8 | +5 | 40 | | 5 | +1 | 22 |
⇒ | 9 | Jong Lede | x | 35 | | 10 | 0 | 46 | | 3 | -9 | 19 |
| 10 | St-Denijs Sp. | x | 34 | | 10 | -1 | 42 | | 3 | -11 | 17 |
| 11 | Erpe-Mere United | x | 30 | | 8 | -11 | 32 | | 4 | -1 | 21 |
| 12 | Aalter | x | 28 | | 8 | -10 | 34 | | 6 | +1 | 18 |
| 13 | Wambeek-Ternat | x | 27 | | 7 | -13 | 36 | | 0 | -16 | 14 |
| 14 | Elene-Grotenberge | x | 26 | | 7 | -19 | 31 | | 4 | -10 | 16 |
| 15 | Wolvertem Merchtem | x | 24 | | 5 | -10 | 24 | | 1 | -6 | 10 |
| 16 | Pepingen-Halle | x | 17 | | 3 | -35 | 23 | | 1 | -29 | 5 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.