www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op donderdag 28/03/20242023-2024, Nationaal-3A: ROESELARE
Wedstrijden1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | St-Denijs Sp. - | Roeselare | 0 - | 3 | | 3 | 3 | 1 | |
2 | Za-09/09/23 | 19:00 | Roeselare - | Erpe-Mere United | 3 - | 1 | 3 | | 6 | 1 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Roeselare - | Blankenberge | 1 - | 1 | 1 | | 7 | 3 | |
4 | Za-23/09/23 | 19:30 | Aalter - | Roeselare | 0 - | 4 | | 3 | 10 | 2 | |
5 | Za-30/09/23 | 19:00 | Roeselare - | Jong Lede | 2 - | 1 | 3 | | 13 | 2 | |
6 | Za-07/10/23 | 16:30 | Wielsbeke - | Roeselare | 1 - | 0 | | 0 | 13 | 2 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Roeselare - | Avanti Stekene | 0 - | 2 | 0 | | 13 | 5 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Westhoek - | Roeselare | 1 - | 0 | | 0 | 13 | 6 | |
9 | Za-28/10/23 | 19:00 | Roeselare - | Wolvertem Merchtem | 0 - | 0 | 1 | | 14 | 7 | |
10 | Zo-05/11/23 | 14:30 | HO Kalken - | Roeselare | 1 - | 1 | | 1 | 15 | 8 | |
11 | Zo-12/11/23 | 15:00 | Roeselare - | Eendr.Wervik | 0 - | 1 | 0 | | 15 | 8 | |
12 | Zo-19/11/23 | 15:00 | VW Hamme - | Roeselare | 0 - | 0 | | 1 | 16 | 9 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Pepingen-Halle - | Roeselare | 3 - | 3 | | 1 | 17 | 8 | |
14 | Za-02/12/23 | 19:00 | Roeselare - | Elene-Grotenberge | 2 - | 0 | 3 | | 20 | 8 | |
15 | Zo-10/12/23 | 14:30 | Wambeek-Ternat - | Roeselare | 4 - | 3 | | 0 | 20 | 9 | |
16 | Zo-17/12/23 | 15:00 | Roeselare - | Wielsbeke | 1 - | 0 | 3 | | 23 | 8 | |
17 | Zo-14/01/24 | 15:00 | Blankenberge - | Roeselare | 0 - | 0 | | 1 | 24 | 8 | |
19 | Zo-28/01/24 | 15:00 | Roeselare - | VW Hamme | 1 - | 0 | 3 | | 27 | 7 | |
20 | Za-03/02/24 | 18:00 | Eendr.Wervik - | Roeselare | 1 - | 0 | | 0 | 27 | 8 | |
18 | Za-10/02/24 | 19:00 | Roeselare - | Aalter | 2 - | 1 | 3 | | 30 | 8 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Erpe-Mere United - | Roeselare | 2 - | 2 | | 1 | 31 | 8 | |
22 | Za-24/02/24 | 19:00 | Roeselare - | Wambeek-Ternat | 2 - | 2 | 1 | | 32 | 8 | |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Wolvertem Merchtem - | Roeselare | 0 - | 1 | | 3 | 35 | 5 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Roeselare - | Westhoek | 2 - | 0 | 3 | | 38 | 5 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Elene-Grotenberge - | Roeselare | 1 - | 1 | | 1 | 39 | 5 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Roeselare - | St-Denijs Sp. | 4 - | 1 | 3 | | 42 | 5 | |
27 | Za-06/04/24 | 19:00 | Roeselare - | HO Kalken | - | | . | | | | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Avanti Stekene - | Roeselare | - | | | . | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Roeselare - | Pepingen-Halle | - | | . | | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Jong Lede - | Roeselare | - | | | . | | | |
Rangschikking(26/30) | 1 | Westhoek | | 51 | | 15 | +31 | 57 | | 8 | +19 | 28 |
| 2 | VW Hamme | | 51 | | 14 | +31 | 57 | | 7 | +16 | 30 |
| 3 | Avanti Stekene | | 44 | | 12 | +6 | 37 | | 5 | +3 | 13 |
| 4 | Wielsbeke | | 43 | | 12 | +6 | 37 | | 7 | +2 | 20 |
⇒ | 5 | Roeselare | | 42 | | 11 | +14 | 38 | | 3 | +4 | 18 |
→ | 6 | HO Kalken | x | 39 | | 9 | +9 | 45 | | 7 | +7 | 25 |
| 7 | Eendr.Wervik | x | 37 | | 9 | -3 | 25 | | 3 | -7 | 8 |
| 8 | Blankenberge | x | 36 | | 8 | +5 | 40 | | 5 | +1 | 22 |
| 9 | Jong Lede | x | 35 | | 10 | 0 | 46 | | 3 | -9 | 19 |
| 10 | St-Denijs Sp. | x | 34 | | 10 | -1 | 42 | | 3 | -11 | 17 |
| 11 | Erpe-Mere United | x | 30 | | 8 | -11 | 32 | | 4 | -1 | 21 |
| 12 | Aalter | x | 28 | | 8 | -10 | 34 | | 6 | +1 | 18 |
| 13 | Wambeek-Ternat | x | 27 | | 7 | -13 | 36 | | 0 | -16 | 14 |
| 14 | Elene-Grotenberge | x | 26 | | 7 | -19 | 31 | | 4 | -10 | 16 |
| 15 | Wolvertem Merchtem | x | 24 | | 5 | -10 | 24 | | 1 | -6 | 10 |
| 16 | Pepingen-Halle | x | 17 | | 3 | -35 | 23 | | 1 | -29 | 5 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van HO KALKEN1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Westhoek - | HO Kalken | 3 - | 3 | | 1 | 1 | 6 | |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | HO Kalken - | Jong Lede | 2 - | 2 | 1 | | 2 | 9 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | VW Hamme - | HO Kalken | 3 - | 0 | | 0 | 2 | 13 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | HO Kalken - | Eendr.Wervik | 4 - | 0 | 3 | | 5 | 7 | |
5 | Zo-01/10/23 | 15:00 | Elene-Grotenberge - | HO Kalken | 1 - | 2 | | 3 | 8 | 7 | |
6 | Zo-08/10/23 | 16:00 | HO Kalken - | Pepingen-Halle | 4 - | 0 | 3 | | 11 | 4 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | St-Denijs Sp. - | HO Kalken | 2 - | 3 | | 3 | 14 | 3 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | HO Kalken - | Wambeek-Ternat | 1 - | 1 | 1 | | 15 | 4 | |
9 | Zo-29/10/23 | 16:00 | Blankenberge - | HO Kalken | 0 - | 0 | | 1 | 16 | 6 | |
10 | Zo-05/11/23 | 14:30 | HO Kalken - | Roeselare | 1 - | 1 | 1 | | 17 | 6 | |
11 | Zo-12/11/23 | 15:00 | Aalter - | HO Kalken | 1 - | 1 | | 1 | 18 | 7 | |
12 | Zo-19/11/23 | 14:30 | HO Kalken - | Erpe-Mere United | 1 - | 1 | 1 | | 19 | 7 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Wielsbeke - | HO Kalken | 1 - | 1 | | 1 | 20 | 7 | |
14 | Zo-03/12/23 | 14:30 | HO Kalken - | Avanti Stekene | 1 - | 1 | 1 | | 21 | 6 | |
15 | Zo-10/12/23 | 15:00 | Wolvertem Merchtem - | HO Kalken | 0 - | 3 | | 3 | 24 | 6 | |
16 | Zo-17/12/23 | 14:30 | HO Kalken - | Elene-Grotenberge | 0 - | 1 | 0 | | 24 | 7 | |
20 | Za-23/12/23 | 14:30 | HO Kalken - | Wielsbeke | 0 - | 2 | 0 | | 24 | 7 | |
17 | Zo-14/01/24 | 14:30 | Pepingen-Halle - | HO Kalken | 1 - | 3 | | 3 | 27 | 6 | |
19 | Zo-28/01/24 | 14:30 | Wambeek-Ternat - | HO Kalken | 0 - | 3 | | 3 | 30 | 5 | |
18 | Zo-11/02/24 | 15:00 | HO Kalken - | Blankenberge | 2 - | 2 | 1 | | 31 | 7 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Avanti Stekene - | HO Kalken | 2 - | 3 | | 3 | 34 | 5 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | HO Kalken - | Westhoek | 0 - | 0 | 1 | | 35 | 5 | |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Jong Lede - | HO Kalken | 4 - | 1 | | 0 | 35 | 6 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | HO Kalken - | Wolvertem Merchtem | 1 - | 1 | 1 | | 36 | 6 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Erpe-Mere United - | HO Kalken | 0 - | 2 | | 3 | 39 | 6 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | HO Kalken - | VW Hamme | 3 - | 6 | 0 | | 39 | 6 | |
27 | Za-06/04/24 | 19:00 | Roeselare - | HO Kalken | - | | | . | | | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | HO Kalken - | St-Denijs Sp. | - | | . | | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Eendr.Wervik - | HO Kalken | - | | | . | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | HO Kalken - | Aalter | - | | . | | | | |
Periode1(10/10) | 1 | Wielsbeke | | 24 | | 2 | VW Hamme | x | 19 | | 3 | Blankenberge | x | 19 | | 4 | Westhoek | x | 17 | | 5 | Eendr.Wervik | x | 17 | → | 6 | HO Kalken | x | 17 | | 7 | Avanti Stekene | x | 16 | ⇒ | 8 | Roeselare | x | 15 | | 9 | Jong Lede | x | 13 | | 10 | Aalter | x | 12 | | 11 | Wambeek-Ternat | x | 11 | | 12 | Erpe-Mere United | x | 11 | | 13 | Elene-Grotenberge | x | 9 | | 14 | St-Denijs Sp. | x | 9 | | 15 | Wolvertem Merchtem | x | 9 | | 16 | Pepingen-Halle | x | 6 | | Periode2(10/10) | 1 | Westhoek | | 26 | | 2 | Avanti Stekene | x | 20 | | 3 | VW Hamme | x | 18 | | 4 | St-Denijs Sp. | x | 17 | ⇒ | 5 | Roeselare | x | 15 | | 6 | Eendr.Wervik | x | 14 | → | 7 | HO Kalken | x | 14 | | 8 | Wielsbeke | x | 13 | | 9 | Blankenberge | x | 13 | | 10 | Aalter | x | 12 | | 11 | Erpe-Mere United | x | 12 | | 12 | Elene-Grotenberge | x | 11 | | 13 | Wolvertem Merchtem | x | 9 | | 14 | Wambeek-Ternat | x | 8 | | 15 | Jong Lede | x | 6 | | 16 | Pepingen-Halle | x | 6 | | Periode3(6/10) | 1 | Jong Lede | 16 | | 2 | VW Hamme | 14 | ⇒ | 3 | Roeselare | 12 | | 4 | Westhoek | 8 | | 5 | Wambeek-Ternat | 8 | | 6 | St-Denijs Sp. | 8 | | 7 | Avanti Stekene | 8 | → | 8 | HO Kalken | 8 | | 9 | Erpe-Mere United | 7 | | 10 | Wolvertem Merchtem | 6 | | 11 | Wielsbeke | 6 | | 12 | Elene-Grotenberge | 6 | | 13 | Eendr.Wervik | 6 | | 14 | Pepingen-Halle | 5 | | 15 | Blankenberge | 4 | | 16 | Aalter | 4 | |
Beste aanval | Westhoek | 57 | | VW Hamme | 57 | | Jong Lede | 46 | → | HO Kalken | 45 | | St-Denijs Sp. | 42 | | Blankenberge | 40 | ⇒ | Roeselare | 38 | | Wielsbeke | 37 | | Avanti Stekene | 37 | | Wambeek-Ternat | 36 | | Aalter | 34 | | Erpe-Mere United | 32 | | Elene-Grotenberge | 31 | | Eendr.Wervik | 25 | | Wolvertem Merchtem | 24 | | Pepingen-Halle | 23 | | Beste verdediging⇒ | Roeselare | 24 | | Westhoek | 26 | | VW Hamme | 26 | | Eendr.Wervik | 28 | | Wielsbeke | 31 | | Avanti Stekene | 31 | | Wolvertem Merchtem | 34 | | Blankenberge | 35 | → | HO Kalken | 36 | | Erpe-Mere United | 43 | | St-Denijs Sp. | 43 | | Aalter | 44 | | Jong Lede | 46 | | Wambeek-Ternat | 49 | | Elene-Grotenberge | 50 | | Pepingen-Halle | 58 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.