www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op donderdag 25/04/20242023-2024, Nationaal-3B: TURNHOUT
Wedstrijden1 | Za-02/09/23 | 19:30 | Turnhout - | Diest | 5 - | 1 | 3 | | 3 | 2 | |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | Berg en Dal - | Turnhout | 3 - | 0 | | 0 | 3 | 8 | |
3 | Za-16/09/23 | 19:30 | Turnhout - | Geel | 2 - | 2 | 1 | | 4 | 8 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Termien - | Turnhout | 2 - | 3 | | 3 | 7 | 7 | |
5 | Za-30/09/23 | 19:30 | Turnhout - | Schoonbeek-Beverst | 1 - | 0 | 3 | | 10 | 4 | |
6 | Za-07/10/23 | 19:30 | St.Lenaarts - | Turnhout | 1 - | 1 | | 1 | 11 | 5 | |
7 | Za-14/10/23 | 19:30 | Turnhout - | Witgoor | 2 - | 0 | 3 | | 14 | 4 | |
8 | Za-21/10/23 | 20:00 | Nijlen - | Turnhout | 1 - | 3 | | 3 | 17 | 3 | |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | U23-Beerschot B - | Turnhout | 1 - | 2 | | 3 | 20 | 3 | |
10 | Za-04/11/23 | 19:30 | Turnhout - | Eksel | 5 - | 0 | 3 | | 23 | 2 | |
11 | Za-11/11/23 | 20:00 | Wellen - | Turnhout | 4 - | 1 | | 0 | 23 | 3 | |
12 | Za-18/11/23 | 19:30 | Turnhout - | Betekom | 1 - | 1 | 1 | | 24 | 3 | |
13 | Za-25/11/23 | 19:30 | Zwarte-Leeuw - | Turnhout | 1 - | 1 | | 1 | 25 | 4 | |
14 | Za-02/12/23 | 19:30 | Turnhout - | Pelt | 0 - | 2 | 0 | | 25 | 4 | |
15 | Zo-10/12/23 | 15:00 | Zepperen-Brustem - | Turnhout | 1 - | 1 | | 1 | 26 | 4 | |
16 | Za-16/12/23 | 19:30 | Diest - | Turnhout | 5 - | 1 | | 0 | 26 | 5 | |
17 | Za-13/01/24 | 19:30 | Turnhout - | Nijlen | 1 - | 1 | 1 | | 27 | 5 | |
19 | Za-27/01/24 | 19:30 | Turnhout - | Wellen | 1 - | 2 | 0 | | 27 | 6 | |
20 | Za-03/02/24 | 19:30 | Eksel - | Turnhout | 0 - | 4 | | 3 | 30 | 4 | |
18 | Za-10/02/24 | 20:00 | Geel - | Turnhout | 0 - | 0 | | 1 | 31 | 5 | |
21 | Za-17/02/24 | 19:30 | Turnhout - | Zwarte-Leeuw | 1 - | 2 | 0 | | 31 | 7 | |
22 | Za-24/02/24 | 19:30 | Turnhout - | St.Lenaarts | 1 - | 1 | 1 | | 32 | 8 | |
23 | Za-02/03/24 | 20:15 | Schoonbeek-Beverst - | Turnhout | 0 - | 1 | | 3 | 35 | 5 | |
24 | Za-09/03/24 | 19:30 | Turnhout - | Berg en Dal | 1 - | 3 | 0 | | 35 | 7 | |
25 | Za-16/03/24 | 20:00 | Betekom - | Turnhout | 1 - | 2 | | 3 | 38 | 7 | |
26 | Za-23/03/24 | 19:30 | Turnhout - | U23-Beerschot B | 2 - | 4 | 0 | | 38 | 7 | |
27 | Za-06/04/24 | 20:00 | Pelt - | Turnhout | 2 - | 1 | | 0 | 38 | 7 | |
28 | Za-13/04/24 | 18:30 | Turnhout - | Termien | 0 - | 3 | 0 | | 38 | 8 | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Witgoor - | Turnhout | 1 - | 5 | | 3 | 41 | 7 | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Turnhout - | Zepperen-Brustem | - | | . | | | | |
Rangschikking(29/30) | 1 | Termien | | 72 | | 23 | +59 | 88 | | 12 | +22 | 34 |
| 2 | Berg en Dal | x | 61 | | 18 | +36 | 77 | | 8 | +17 | 38 |
| 3 | Zepperen-Brustem | x | 50 | | 15 | +14 | 52 | | 8 | +10 | 27 |
| 4 | Pelt | x | 50 | | 14 | +15 | 49 | | 5 | +6 | 24 |
| 5 | Wellen | x | 44 | | 11 | +13 | 48 | | 7 | +5 | 25 |
| 6 | Geel | x | 44 | | 11 | +6 | 42 | | 5 | -3 | 17 |
⇒ | 7 | Turnhout | x | 41 | | 11 | +4 | 49 | | 7 | +3 | 26 |
| 8 | Schoonbeek-Beverst | x | 40 | | 12 | -5 | 34 | | 4 | -3 | 14 |
| 9 | Nijlen | x | 40 | | 11 | +2 | 55 | | 6 | +1 | 26 |
| 10 | St.Lenaarts | x | 39 | | 11 | -1 | 47 | | 4 | -5 | 21 |
| 11 | U23-Beerschot B | x | 38 | | 9 | +6 | 50 | | 5 | +1 | 26 |
| 12 | Zwarte-Leeuw | x | 36 | | 9 | -1 | 39 | | 5 | -4 | 16 |
| 13 | Betekom | x | 31 | | 7 | -8 | 52 | | 2 | -11 | 23 |
| 14 | Diest | x | 27 | | 7 | -20 | 37 | | 2 | -19 | 21 |
| 15 | Witgoor | x | 23 | | 6 | -21 | 37 | | 1 | -20 | 9 |
| 16 | Eksel | x | 3 | | 0 | -99 | 19 | | 0 | -67 | 7 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.