www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op maandag 14/10/2019
2019-2020, Nationaal-3B: HEUR-TONGEREN
Wedstrijden
1Za-31/08/1920:00Betekom -Heur-Tongeren1 -1 118 
2Za-07/09/1920:00Heur-Tongeren -Pelt2 -40 113 
3Za-14/09/1919:30Witgoor -Heur-Tongeren1 -2 349 
4Za-21/09/1920:00Heur-Tongeren -Wellen2 -13 75 
5Za-28/09/1920:00KVK Beringen -Heur-Tongeren0 -1 3104 
6Za-05/10/1920:00Heur-Tongeren -City Pirates3 -03 132 
7Za-12/10/1920:00Heur-Tongeren -St.Lenaarts1 -11 143 
8Zo-20/10/1915:00Linden -Heur-Tongeren  -  .   
9Za-26/10/1920:00Heur-Tongeren -Termien  - .    
10Zo-03/11/1914:30Lyra-Lierse -Heur-Tongeren  -  .   
11Za-09/11/1920:00Heur-Tongeren -Turnhout  - .    
12Zo-17/11/1915:00Bilzen-Waltwilder -Heur-Tongeren  -  .   
13Zo-24/11/1900:00Heur-Tongeren -Houtvenne  - .    
14Zo-01/12/1900:00Helson Helchteren -Heur-Tongeren  -  .   
15Zo-08/12/1900:00Heur-Tongeren -Zwarte Leeuw  - .    
16Zo-15/12/1900:00Heur-Tongeren -Betekom  - .    
17Zo-05/01/2000:00Pelt -Heur-Tongeren  -  .   
18Zo-12/01/2000:00Heur-Tongeren -Witgoor  - .    
19Zo-19/01/2000:00Wellen -Heur-Tongeren  -  .   
20Zo-02/02/2000:00Heur-Tongeren -KVK Beringen  - .    
21Zo-09/02/2000:00City Pirates -Heur-Tongeren  -  .   
22Zo-16/02/2000:00St.Lenaarts -Heur-Tongeren  -  .   
23Zo-23/02/2000:00Heur-Tongeren -Linden  - .    
24Zo-08/03/2000:00Termien -Heur-Tongeren  -  .   
25Zo-15/03/2000:00Heur-Tongeren -Lyra-Lierse  - .    
26Zo-22/03/2000:00Turnhout -Heur-Tongeren  -  .   
27Zo-29/03/2000:00Heur-Tongeren -Bilzen-Waltwilder  - .    
28Zo-05/04/2000:00Houtvenne -Heur-Tongeren  -  .   
29Zo-19/04/2000:00Heur-Tongeren -Helson Helchteren  - .    
30Zo-26/04/2000:00Zwarte Leeuw -Heur-Tongeren  -  .   
Rangschikking(7/30)
1St.Lenaarts15 4+1318 2+913
 2Lyra-Lierse14 4+614 2+311
3Heur-Tongeren14 4+412 2+24
 4City Pirates13 4+212 205
 5Pelt11 3+311 2+46
 6KVK Beringen10 3+310 102
 7Betekom10 2+311 002
 8Houtvenne10 2+111 2+16
 9Helson Helchteren9 2-111 0-45
 10Termien9 2-29 1-25
 11Turnhout9 1+17 004
 12Bilzen-Waltwilder6 2-410 0-54
 13Witgoor6 2-68 1-33
14Linden6 2-105 0-101
 15Wellen5 1-44 1-13
 16Zwarte Leeuw3 0-98 0-32
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.

De wedstrijden van LINDEN
1Za-31/08/1919:30Helson Helchteren -Linden2 -0 0015 
2Zo-08/09/1915:00Linden -Zwarte Leeuw2 -13 310 
3Za-14/09/1920:00Betekom -Linden3 -0 0313 
4Zo-22/09/1915:00Linden -Pelt0 -20 314 
5Za-28/09/1919:30Witgoor -Linden2 -0 0315 
6Zo-06/10/1915:00Linden -Wellen2 -13 613 
7Za-12/10/1920:00KVK Beringen -Linden4 -1 0614 
8Zo-20/10/1915:00Linden -Heur-Tongeren  - .    
9Za-26/10/1919:30St.Lenaarts -Linden  -  .   
10Zo-03/11/1914:30Linden -City Pirates  - .    
11Zo-10/11/1914:30Linden -Termien  - .    
12Za-16/11/1920:00Lyra-Lierse -Linden  -  .   
13Zo-24/11/1900:00Linden -Turnhout  - .    
14Zo-01/12/1900:00Bilzen-Waltwilder -Linden  -  .   
15Zo-08/12/1900:00Linden -Houtvenne  - .    
16Zo-15/12/1900:00Linden -Helson Helchteren  - .    
17Zo-05/01/2000:00Zwarte Leeuw -Linden  -  .   
18Zo-12/01/2000:00Linden -Betekom  - .    
19Zo-19/01/2000:00Pelt -Linden  -  .   
20Zo-02/02/2000:00Linden -Witgoor  - .    
21Zo-09/02/2000:00Wellen -Linden  -  .   
22Zo-16/02/2000:00Linden -KVK Beringen  - .    
23Zo-23/02/2000:00Heur-Tongeren -Linden  -  .   
24Zo-08/03/2000:00Linden -St.Lenaarts  - .    
25Zo-15/03/2000:00City Pirates -Linden  -  .   
26Zo-22/03/2000:00Termien -Linden  -  .   
27Zo-29/03/2000:00Linden -Lyra-Lierse  - .    
28Zo-05/04/2000:00Turnhout -Linden  -  .   
29Zo-19/04/2000:00Linden -Bilzen-Waltwilder  - .    
30Zo-26/04/2000:00Houtvenne -Linden  -  .   
Periode1(7/10)
1St.Lenaarts 15
 2Lyra-Lierse 14
3Heur-Tongeren 14
 4City Pirates 13
 5Pelt 11
 6KVK Beringen 10
 7Betekom 10
 8Houtvenne 10
 9Helson Helchteren 9
 10Termien 9
 11Turnhout 9
 12Bilzen-Waltwilder 6
 13Witgoor 6
14Linden 6
 15Wellenx5
 16Zwarte Leeuwx3
Periode2(0/10)
1City Pirates0
.Turnhout0
.Heur-Tongeren0
.Houtvenne0
.Lyra-Lierse0
.St.Lenaarts0
.Betekom0
.Zwarte Leeuw0
.Termien0
.Wellen0
.Helson Helchteren0
.Pelt0
.Bilzen-Waltwilder0
.Witgoor0
.Linden0
.KVK Beringen0
Periode3(0/10)
1City Pirates0
.Turnhout0
.Heur-Tongeren0
.Houtvenne0
.Lyra-Lierse0
.St.Lenaarts0
.Betekom0
.Zwarte Leeuw0
.Termien0
.Wellen0
.Helson Helchteren0
.Pelt0
.Bilzen-Waltwilder0
.Witgoor0
.Linden0
.KVK Beringen0
Beste aanval
St.Lenaarts18
 Lyra-Lierse14
 City Pirates12
Heur-Tongeren12
 Houtvenne11
 Betekom11
 Helson Helchteren11
 Pelt11
 Bilzen-Waltwilder10
 KVK Beringen10
 Termien9
 Zwarte Leeuw8
 Witgoor8
 Turnhout7
Linden5
 Wellen4
Beste verdediging
St.Lenaarts5
 Turnhout6
 KVK Beringen7
Heur-Tongeren8
 Lyra-Lierse8
 Betekom8
 Wellen8
 Pelt8
 City Pirates10
 Houtvenne10
 Termien11
 Helson Helchteren12
 Bilzen-Waltwilder14
 Witgoor14
Linden15
 Zwarte Leeuw17
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.