www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op donderdag 28/03/20242023-2024, Nationaal-3B: GEEL
Wedstrijden1 | Za-02/09/23 | 19:30 | St.Lenaarts - | Geel | 0 - | 1 | | 3 | 3 | 6 | |
2 | Za-09/09/23 | 20:00 | Geel - | Nijlen | 3 - | 0 | 3 | | 6 | 3 | |
3 | Za-16/09/23 | 19:30 | Turnhout - | Geel | 2 - | 2 | | 1 | 7 | 4 | |
4 | Za-23/09/23 | 20:00 | Geel - | Wellen | 2 - | 0 | 3 | | 10 | 2 | |
5 | Za-30/09/23 | 19:30 | Eksel - | Geel | 0 - | 4 | | 3 | 13 | 2 | |
6 | Za-07/10/23 | 19:30 | Schoonbeek-Beverst - | Geel | 2 - | 0 | | 0 | 13 | 2 | |
7 | Za-14/10/23 | 20:00 | Geel - | Pelt | 2 - | 2 | 1 | | 14 | 3 | |
8 | Za-21/10/23 | 20:00 | Geel - | Berg en Dal | 3 - | 3 | 1 | | 15 | 5 | |
9 | Za-28/10/23 | 19:30 | Diest - | Geel | 0 - | 0 | | 1 | 16 | 5 | |
10 | Zo-05/11/23 | 14:30 | U23-Beerschot B - | Geel | 1 - | 0 | | 0 | 16 | 6 | |
11 | Za-11/11/23 | 20:00 | Geel - | Termien | 0 - | 3 | 0 | | 16 | 6 | |
12 | Za-18/11/23 | 20:00 | Geel - | Zwarte-Leeuw | 0 - | 1 | 0 | | 16 | 7 | |
13 | Za-25/11/23 | 20:00 | Betekom - | Geel | 1 - | 3 | | 3 | 19 | 6 | |
14 | Za-02/12/23 | 20:00 | Geel - | Zepperen-Brustem | 2 - | 1 | 3 | | 22 | 6 | |
15 | Za-09/12/23 | 19:30 | Witgoor - | Geel | 5 - | 1 | | 0 | 22 | 7 | |
16 | Za-16/12/23 | 20:00 | Geel - | St.Lenaarts | 2 - | 1 | 3 | | 25 | 7 | |
17 | Za-13/01/24 | 20:00 | Pelt - | Geel | 0 - | 2 | | 3 | 28 | 4 | |
19 | Zo-28/01/24 | 15:00 | Termien - | Geel | 3 - | 0 | | 0 | 28 | 5 | |
20 | Za-03/02/24 | 20:00 | Geel - | U23-Beerschot B | 0 - | 0 | 1 | | 29 | 7 | |
18 | Za-10/02/24 | 20:00 | Geel - | Turnhout | 0 - | 0 | 1 | | 30 | 7 | |
21 | Za-17/02/24 | 20:00 | Geel - | Schoonbeek-Beverst | 1 - | 0 | 3 | | 33 | 5 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Nijlen - | Geel | 1 - | 1 | | 1 | 34 | 5 | |
23 | Za-02/03/24 | 20:00 | Geel - | Witgoor | 2 - | 2 | 1 | | 35 | 6 | |
24 | Za-09/03/24 | 20:00 | Geel - | Betekom | 1 - | 1 | 1 | | 36 | 6 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Zepperen-Brustem - | Geel | 1 - | 3 | | 3 | 39 | 5 | |
26 | Za-23/03/24 | 20:00 | Geel - | Diest | 1 - | 1 | 1 | | 40 | 6 | |
27 | Zo-07/04/24 | 17:00 | Berg en Dal - | Geel | - | | | . | | | |
28 | Za-13/04/24 | 20:00 | Wellen - | Geel | - | | | . | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Geel - | Eksel | - | | . | | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Zwarte-Leeuw - | Geel | - | | | . | | | |
Rangschikking(26/30) | 1 | Termien | | 63 | | 20 | +50 | 79 | | 11 | +19 | 31 |
→ | 2 | Berg en Dal | | 59 | | 18 | +38 | 72 | | 8 | +19 | 35 |
| 3 | Zepperen-Brustem | x | 46 | | 14 | +14 | 49 | | 7 | +9 | 25 |
| 4 | Pelt | x | 41 | | 11 | +11 | 44 | | 4 | +5 | 23 |
| 5 | Wellen | x | 40 | | 10 | +11 | 43 | | 7 | +7 | 24 |
⇒ | 6 | Geel | x | 40 | | 10 | +5 | 36 | | 5 | +1 | 17 |
| 7 | Turnhout | x | 38 | | 10 | +4 | 43 | | 6 | 0 | 20 |
| 8 | Schoonbeek-Beverst | x | 37 | | 11 | 0 | 31 | | 4 | 0 | 14 |
| 9 | St.Lenaarts | x | 36 | | 10 | +1 | 43 | | 4 | 0 | 20 |
| 10 | Nijlen | x | 34 | | 9 | 0 | 49 | | 5 | +1 | 25 |
| 11 | U23-Beerschot B | x | 34 | | 8 | 0 | 40 | | 5 | +1 | 24 |
| 12 | Zwarte-Leeuw | x | 30 | | 7 | -6 | 31 | | 4 | -5 | 12 |
| 13 | Betekom | x | 25 | | 5 | -6 | 48 | | 2 | -7 | 23 |
| 14 | Witgoor | x | 23 | | 6 | -15 | 35 | | 1 | -19 | 8 |
| 15 | Diest | x | 21 | | 5 | -21 | 32 | | 1 | -19 | 17 |
| 16 | Eksel | x | 3 | | 0 | -86 | 16 | | 0 | -55 | 6 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van BERG EN DAL1 | Za-02/09/23 | 19:30 | Eksel - | Berg en Dal | 1 - | 8 | | 3 | 3 | 1 | |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | Berg en Dal - | Turnhout | 3 - | 0 | 3 | | 6 | 1 | |
3 | Za-16/09/23 | 20:00 | Wellen - | Berg en Dal | 0 - | 4 | | 3 | 9 | 1 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Berg en Dal - | Witgoor | 4 - | 0 | 3 | | 12 | 1 | |
5 | Zo-01/10/23 | 15:00 | Berg en Dal - | Termien | 2 - | 1 | 3 | | 15 | 1 | |
6 | Za-07/10/23 | 20:00 | Pelt - | Berg en Dal | 2 - | 3 | | 3 | 18 | 1 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Berg en Dal - | Schoonbeek-Beverst | 2 - | 1 | 3 | | 21 | 1 | |
8 | Za-21/10/23 | 20:00 | Geel - | Berg en Dal | 3 - | 3 | | 1 | 22 | 1 | |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | Berg en Dal - | Nijlen | 3 - | 3 | 1 | | 23 | 1 | |
10 | Zo-05/11/23 | 14:30 | Berg en Dal - | St.Lenaarts | 2 - | 2 | 1 | | 24 | 1 | |
11 | Za-11/11/23 | 20:00 | Betekom - | Berg en Dal | 2 - | 4 | | 3 | 27 | 1 | |
12 | Zo-19/11/23 | 14:30 | Berg en Dal - | Diest | 4 - | 3 | 3 | | 30 | 1 | |
13 | Zo-26/11/23 | 15:00 | Zepperen-Brustem - | Berg en Dal | 2 - | 0 | | 0 | 30 | 1 | |
14 | Zo-03/12/23 | 14:30 | Berg en Dal - | Zwarte-Leeuw | 3 - | 0 | 3 | | 33 | 1 | |
15 | Zo-10/12/23 | 14:30 | U23-Beerschot B - | Berg en Dal | 1 - | 0 | | 0 | 33 | 2 | |
16 | Zo-17/12/23 | 14:30 | Berg en Dal - | Wellen | 3 - | 2 | 3 | | 36 | 2 | |
17 | Zo-14/01/24 | 14:30 | Schoonbeek-Beverst - | Berg en Dal | 0 - | 3 | | 3 | 39 | 2 | |
19 | Za-27/01/24 | 19:30 | Witgoor - | Berg en Dal | 0 - | 0 | | 1 | 40 | 2 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Berg en Dal - | Pelt | 3 - | 1 | 3 | | 43 | 2 | |
18 | Za-10/02/24 | 14:30 | Berg en Dal - | Betekom | 3 - | 2 | 3 | | 46 | 1 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Termien - | Berg en Dal | 2 - | 2 | | 1 | 47 | 1 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Berg en Dal - | Zepperen-Brustem | 0 - | 2 | 0 | | 47 | 2 | |
23 | Za-02/03/24 | 19:30 | Diest - | Berg en Dal | 1 - | 2 | | 3 | 50 | 2 | |
24 | Za-09/03/24 | 19:30 | Turnhout - | Berg en Dal | 1 - | 3 | | 3 | 53 | 2 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Berg en Dal - | Eksel | 5 - | 1 | 3 | | 56 | 2 | |
26 | Za-23/03/24 | 19:30 | Zwarte-Leeuw - | Berg en Dal | 1 - | 3 | | 3 | 59 | 2 | |
27 | Zo-07/04/24 | 17:00 | Berg en Dal - | Geel | - | | . | | | | |
28 | Za-13/04/24 | 20:00 | Nijlen - | Berg en Dal | - | | | . | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Berg en Dal - | U23-Beerschot B | - | | . | | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | St.Lenaarts - | Berg en Dal | - | | | . | | | |
Periode1(10/10)→ | 1 | Berg en Dal | | 24 | | 2 | Turnhout | x | 23 | | 3 | Zepperen-Brustem | x | 22 | | 4 | Termien | x | 21 | | 5 | Schoonbeek-Beverst | x | 16 | ⇒ | 6 | Geel | x | 16 | | 7 | Betekom | x | 14 | | 8 | Nijlen | x | 12 | | 9 | U23-Beerschot B | x | 12 | | 10 | Pelt | x | 12 | | 11 | Wellen | x | 11 | | 12 | St.Lenaarts | x | 10 | | 13 | Zwarte-Leeuw | x | 10 | | 14 | Witgoor | x | 9 | | 15 | Diest | x | 6 | | 16 | Eksel | x | 1 | | Periode2(10/10) | 1 | Termien | | 26 | → | 2 | Berg en Dal | x | 22 | | 3 | Pelt | x | 20 | | 4 | Nijlen | x | 17 | | 5 | St.Lenaarts | x | 15 | | 6 | Wellen | x | 15 | | 7 | Schoonbeek-Beverst | x | 14 | ⇒ | 8 | Geel | x | 14 | | 9 | Diest | x | 13 | | 10 | Zwarte-Leeuw | x | 13 | | 11 | U23-Beerschot B | x | 13 | | 12 | Witgoor | x | 12 | | 13 | Zepperen-Brustem | x | 11 | | 14 | Turnhout | x | 8 | | 15 | Betekom | x | 7 | | 16 | Eksel | x | 1 | | Periode3(6/10) | 1 | Termien | | 16 | | 2 | Wellen | | 14 | → | 3 | Berg en Dal | | 13 | | 4 | Zepperen-Brustem | | 13 | | 5 | St.Lenaarts | | 11 | ⇒ | 6 | Geel | | 10 | | 7 | Pelt | | 9 | | 8 | U23-Beerschot B | | 9 | | 9 | Zwarte-Leeuw | | 7 | | 10 | Turnhout | | 7 | | 11 | Schoonbeek-Beverst | | 7 | | 12 | Nijlen | | 5 | | 13 | Betekom | x | 4 | | 14 | Witgoor | x | 2 | | 15 | Diest | x | 2 | | 16 | Eksel | x | 1 | |
Beste aanval | Termien | 79 | → | Berg en Dal | 72 | | Nijlen | 49 | | Zepperen-Brustem | 49 | | Betekom | 48 | | Pelt | 44 | | Turnhout | 43 | | Wellen | 43 | | St.Lenaarts | 43 | | U23-Beerschot B | 40 | ⇒ | Geel | 36 | | Witgoor | 35 | | Diest | 32 | | Zwarte-Leeuw | 31 | | Schoonbeek-Beverst | 31 | | Eksel | 16 | | Beste verdediging | Termien | 29 | ⇒ | Geel | 31 | | Schoonbeek-Beverst | 31 | | Wellen | 32 | | Pelt | 33 | → | Berg en Dal | 34 | | Zepperen-Brustem | 35 | | Zwarte-Leeuw | 37 | | Turnhout | 39 | | U23-Beerschot B | 40 | | St.Lenaarts | 42 | | Nijlen | 49 | | Witgoor | 50 | | Diest | 53 | | Betekom | 54 | | Eksel | 102 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.