www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op maandag 14/10/2019
2019-2020, Nationaal-3B: KVK BERINGEN
Wedstrijden
1Za-31/08/1919:30Pelt -KVK Beringen1 -2 334 
2Za-07/09/1920:00KVK Beringen -Witgoor2 -03 61 
3Zo-15/09/1915:00Wellen -KVK Beringen0 -0 173 
4Za-21/09/1920:00KVK Beringen -City Pirates2 -30 73 
5Za-28/09/1920:00KVK Beringen -Heur-Tongeren0 -10 78 
6Za-05/10/1919:30St.Lenaarts -KVK Beringen1 -0 079 
7Za-12/10/1920:00KVK Beringen -Linden4 -13 106 
8Zo-20/10/1915:00Termien -KVK Beringen  -  .   
9Za-26/10/1920:00KVK Beringen -Lyra-Lierse  - .    
10Zo-03/11/1914:30Turnhout -KVK Beringen  -  .   
11Za-09/11/1920:00KVK Beringen -Bilzen-Waltwilder  - .    
12Za-16/11/1919:30Houtvenne -KVK Beringen  -  .   
13Zo-24/11/1900:00KVK Beringen -Helson Helchteren  - .    
14Zo-01/12/1900:00Zwarte Leeuw -KVK Beringen  -  .   
15Zo-08/12/1900:00KVK Beringen -Betekom  - .    
16Zo-15/12/1900:00KVK Beringen -Pelt  - .    
17Zo-05/01/2000:00Witgoor -KVK Beringen  -  .   
18Zo-12/01/2000:00KVK Beringen -Wellen  - .    
19Zo-19/01/2000:00City Pirates -KVK Beringen  -  .   
20Zo-02/02/2000:00Heur-Tongeren -KVK Beringen  -  .   
21Zo-09/02/2000:00KVK Beringen -St.Lenaarts  - .    
22Zo-16/02/2000:00Linden -KVK Beringen  -  .   
23Zo-23/02/2000:00KVK Beringen -Termien  - .    
24Zo-08/03/2000:00Lyra-Lierse -KVK Beringen  -  .   
25Zo-15/03/2000:00KVK Beringen -Turnhout  - .    
26Zo-22/03/2000:00Bilzen-Waltwilder -KVK Beringen  -  .   
27Zo-29/03/2000:00KVK Beringen -Houtvenne  - .    
28Zo-05/04/2000:00Helson Helchteren -KVK Beringen  -  .   
29Zo-19/04/2000:00KVK Beringen -Zwarte Leeuw  - .    
30Zo-26/04/2000:00Betekom -KVK Beringen  -  .   
Rangschikking(7/30)
1St.Lenaarts15 4+1318 2+913
 2Lyra-Lierse14 4+614 2+311
 3Heur-Tongeren14 4+412 2+24
 4City Pirates13 4+212 205
 5Pelt11 3+311 2+46
6KVK Beringen10 3+310 102
 7Betekom10 2+311 002
 8Houtvenne10 2+111 2+16
 9Helson Helchteren9 2-111 0-45
10Termien9 2-29 1-25
 11Turnhout9 1+17 004
 12Bilzen-Waltwilder6 2-410 0-54
 13Witgoor6 2-68 1-33
 14Linden6 2-105 0-101
 15Wellen5 1-44 1-13
 16Zwarte Leeuw3 0-98 0-32
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.

De wedstrijden van TERMIEN
1Za-31/08/1919:30Houtvenne -Termien2 -2 116 
2Vr-06/09/1920:30Termien -Helson Helchteren3 -13 43 
3Za-14/09/1919:30Zwarte Leeuw -Termien2 -2 155 
4Zo-22/09/1915:00Termien -Betekom0 -01 68 
5Za-28/09/1919:30Pelt -Termien3 -0 0611 
6Zo-06/10/1915:00Termien -Witgoor1 -30 614 
7Za-12/10/1920:00Wellen -Termien0 -1 3910 
8Zo-20/10/1915:00Termien -KVK Beringen  - .    
9Za-26/10/1920:00Heur-Tongeren -Termien  -  .   
10Zo-03/11/1914:30Termien -St.Lenaarts  - .    
11Zo-10/11/1914:30Linden -Termien  -  .   
12Zo-17/11/1915:00Termien -City Pirates  - .    
13Zo-24/11/1900:00Termien -Lyra-Lierse  - .    
14Zo-01/12/1900:00Turnhout -Termien  -  .   
15Zo-08/12/1900:00Termien -Bilzen-Waltwilder  - .    
16Zo-15/12/1900:00Termien -Houtvenne  - .    
17Zo-05/01/2000:00Helson Helchteren -Termien  -  .   
18Zo-12/01/2000:00Termien -Zwarte Leeuw  - .    
19Zo-19/01/2000:00Betekom -Termien  -  .   
20Zo-02/02/2000:00Termien -Pelt  - .    
21Zo-09/02/2000:00Witgoor -Termien  -  .   
22Zo-16/02/2000:00Termien -Wellen  - .    
23Zo-23/02/2000:00KVK Beringen -Termien  -  .   
24Zo-08/03/2000:00Termien -Heur-Tongeren  - .    
25Zo-15/03/2000:00St.Lenaarts -Termien  -  .   
26Zo-22/03/2000:00Termien -Linden  - .    
27Zo-29/03/2000:00City Pirates -Termien  -  .   
28Zo-05/04/2000:00Lyra-Lierse -Termien  -  .   
29Zo-19/04/2000:00Termien -Turnhout  - .    
30Zo-26/04/2000:00Bilzen-Waltwilder -Termien  -  .   
Periode1(7/10)
1St.Lenaarts 15
 2Lyra-Lierse 14
 3Heur-Tongeren 14
 4City Pirates 13
 5Pelt 11
6KVK Beringen 10
 7Betekom 10
 8Houtvenne 10
 9Helson Helchteren 9
10Termien 9
 11Turnhout 9
 12Bilzen-Waltwilder 6
 13Witgoor 6
 14Linden 6
 15Wellenx5
 16Zwarte Leeuwx3
Periode2(0/10)
1City Pirates0
.Turnhout0
.Heur-Tongeren0
.Houtvenne0
.Lyra-Lierse0
.St.Lenaarts0
.Betekom0
.Zwarte Leeuw0
.Termien0
.Wellen0
.Helson Helchteren0
.Pelt0
.Bilzen-Waltwilder0
.Witgoor0
.Linden0
.KVK Beringen0
Periode3(0/10)
1City Pirates0
.Turnhout0
.Heur-Tongeren0
.Houtvenne0
.Lyra-Lierse0
.St.Lenaarts0
.Betekom0
.Zwarte Leeuw0
.Termien0
.Wellen0
.Helson Helchteren0
.Pelt0
.Bilzen-Waltwilder0
.Witgoor0
.Linden0
.KVK Beringen0
Beste aanval
St.Lenaarts18
 Lyra-Lierse14
 City Pirates12
 Heur-Tongeren12
 Houtvenne11
 Betekom11
 Helson Helchteren11
 Pelt11
 Bilzen-Waltwilder10
KVK Beringen10
Termien9
 Zwarte Leeuw8
 Witgoor8
 Turnhout7
 Linden5
 Wellen4
Beste verdediging
St.Lenaarts5
 Turnhout6
KVK Beringen7
 Heur-Tongeren8
 Lyra-Lierse8
 Betekom8
 Wellen8
 Pelt8
 City Pirates10
 Houtvenne10
Termien11
 Helson Helchteren12
 Bilzen-Waltwilder14
 Witgoor14
 Linden15
 Zwarte Leeuw17
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.