Nationaal : 3de klasse B(2023-2024)
speeldag 1
periode 1
zaterdag 02/09/2023 |
19:30 | Turnhout | - | Diest | 5 | - | 1 |
. | Eksel | - | Berg en Dal | 1 | - | 8 |
. | St.Lenaarts | - | Geel | 0 | - | 1 |
. | Witgoor | - | Schoonbeek-Beverst | 1 | - | 2 |
. | Termien | - | Zepperen-Brustem | 1 | - | 2 |
20:00 | Wellen | - | Zwarte-Leeuw | 0 | - | 0 |
. | Nijlen | - | Betekom | 4 | - | 2 |
zondag 03/09/2023 |
15:00 | U23-Beerschot B | - | Pelt | 1 | - | 1 |
speeldag 2
periode 1
zaterdag 09/09/2023 |
19:30 | Zwarte-Leeuw | - | U23-Beerschot B | 1 | - | 0 |
20:00 | Geel | - | Nijlen | 3 | - | 0 |
. | Betekom | - | Eksel | 7 | - | 0 |
zondag 10/09/2023 |
15:00 | Diest | - | Wellen | 0 | - | 1 |
. | Zepperen-Brustem | - | Witgoor | 3 | - | 0 |
. | Berg en Dal | - | Turnhout | 3 | - | 0 |
. | Schoonbeek-Beverst | - | Termien | 1 | - | 4 |
woensdag 13/09/2023 |
20:00 | Pelt | - | St.Lenaarts | 4 | - | 2 |
speeldag 3
periode 1
zaterdag 16/09/2023 |
19:30 | Eksel | - | Zepperen-Brustem | 2 | - | 5 |
. | St.Lenaarts | - | Betekom | 3 | - | 4 |
. | Turnhout | - | Geel | 2 | - | 2 |
. | Witgoor | - | Diest | 5 | - | 3 |
. | Zwarte-Leeuw | - | Pelt | 2 | - | 4 |
20:00 | Nijlen | - | Schoonbeek-Beverst | 2 | - | 4 |
. | Wellen | - | Berg en Dal | 0 | - | 4 |
zondag 17/09/2023 |
15:00 | U23-Beerschot B | - | Termien | 1 | - | 3 |
speeldag 4
periode 1
zaterdag 23/09/2023 |
19:30 | Diest | - | U23-Beerschot B | 0 | - | 0 |
20:00 | Geel | - | Wellen | 2 | - | 0 |
. | Betekom | - | Zwarte-Leeuw | 0 | - | 0 |
. | Pelt | - | Nijlen | 0 | - | 0 |
zondag 24/09/2023 |
15:00 | Zepperen-Brustem | - | St.Lenaarts | 1 | - | 2 |
. | Berg en Dal | - | Witgoor | 4 | - | 0 |
. | Termien | - | Turnhout | 2 | - | 3 |
. | Schoonbeek-Beverst | - | Eksel | 5 | - | 0 |
speeldag 5
periode 1
zaterdag 30/09/2023 |
19:30 | Witgoor | - | Betekom | 3 | - | 0 |
. | Zwarte-Leeuw | - | Zepperen-Brustem | 2 | - | 2 |
. | Turnhout | - | Schoonbeek-Beverst | 1 | - | 0 |
. | Eksel | - | Geel | 0 | - | 4 |
20:00 | Wellen | - | Pelt | 0 | - | 0 |
. | Nijlen | - | Diest | 3 | - | 1 |
. | U23-Beerschot B | - | St.Lenaarts | 2 | - | 1 |
zondag 01/10/2023 |
15:00 | Berg en Dal | - | Termien | 2 | - | 1 |
speeldag 6
periode 1
zaterdag 07/10/2023 |
19:30 | St.Lenaarts | - | Turnhout | 1 | - | 1 |
. | Diest | - | Zwarte-Leeuw | 2 | - | 1 |
. | Schoonbeek-Beverst | - | Geel | 2 | - | 0 |
20:00 | Nijlen | - | Eksel | 4 | - | 0 |
. | Pelt | - | Berg en Dal | 2 | - | 3 |
zondag 08/10/2023 |
15:00 | Termien | - | Witgoor | 6 | - | 2 |
. | Zepperen-Brustem | - | Betekom | 2 | - | 1 |
. | U23-Beerschot B | - | Wellen | 1 | - | 1 |
speeldag 7
periode 1
zaterdag 14/10/2023 |
19:30 | Turnhout | - | Witgoor | 2 | - | 0 |
. | Zwarte-Leeuw | - | Nijlen | 2 | - | 2 |
. | Eksel | - | St.Lenaarts | 1 | - | 1 |
. | Diest | - | Termien | 0 | - | 1 |
20:00 | Betekom | - | U23-Beerschot B | 3 | - | 1 |
. | Wellen | - | Zepperen-Brustem | 0 | - | 3 |
. | Geel | - | Pelt | 2 | - | 2 |
zondag 15/10/2023 |
15:00 | Berg en Dal | - | Schoonbeek-Beverst | 2 | - | 1 |
speeldag 8
periode 1
zaterdag 21/10/2023 |
19:30 | St.Lenaarts | - | Zwarte-Leeuw | 3 | - | 1 |
. | Witgoor | - | U23-Beerschot B | 4 | - | 5 |
. | Schoonbeek-Beverst | - | Wellen | 1 | - | 1 |
20:00 | Geel | - | Berg en Dal | 3 | - | 3 |
. | Nijlen | - | Turnhout | 1 | - | 3 |
. | Pelt | - | Betekom | 3 | - | 3 |
zondag 22/10/2023 |
15:00 | Zepperen-Brustem | - | Diest | 3 | - | 2 |
. | Termien | - | Eksel | 8 | - | 0 |
speeldag 9
periode 1
zaterdag 28/10/2023 |
19:30 | Diest | - | Geel | 0 | - | 0 |
. | Eksel | - | Witgoor | 1 | - | 2 |
. | Zwarte-Leeuw | - | Termien | 2 | - | 3 |
20:00 | Wellen | - | St.Lenaarts | 2 | - | 2 |
. | Betekom | - | Schoonbeek-Beverst | 2 | - | 1 |
zondag 29/10/2023 |
14:30 | Berg en Dal | - | Nijlen | 3 | - | 3 |
. | U23-Beerschot B | - | Turnhout | 1 | - | 2 |
15:00 | Zepperen-Brustem | - | Pelt | 2 | - | 1 |
speeldag 10
periode 1
zaterdag 04/11/2023 |
19:30 | Turnhout | - | Eksel | 5 | - | 0 |
. | Witgoor | - | Zwarte-Leeuw | 1 | - | 2 |
20:00 | Pelt | - | Diest | 2 | - | 2 |
. | Nijlen | - | Wellen | 1 | - | 2 |
zondag 05/11/2023 |
14:30 | Berg en Dal | - | St.Lenaarts | 2 | - | 2 |
. | U23-Beerschot B | - | Geel | 1 | - | 0 |
15:00 | Schoonbeek-Beverst | - | Zepperen-Brustem | 1 | - | 0 |
. | Termien | - | Betekom | 4 | - | 1 |
speeldag 11
periode 2
zaterdag 11/11/2023 |
19:30 | Diest | - | Eksel | 3 | - | 1 |
. | Zwarte-Leeuw | - | Schoonbeek-Beverst | 0 | - | 0 |
. | St.Lenaarts | - | Nijlen | 5 | - | 1 |
20:00 | Pelt | - | Witgoor | 3 | - | 0 |
. | Wellen | - | Turnhout | 4 | - | 1 |
. | Betekom | - | Berg en Dal | 2 | - | 4 |
. | Geel | - | Termien | 0 | - | 3 |
zondag 12/11/2023 |
14:30 | Zepperen-Brustem | - | U23-Beerschot B | 3 | - | 4 |
speeldag 12
periode 2
zaterdag 18/11/2023 |
19:30 | Eksel | - | Wellen | 1 | - | 5 |
. | Witgoor | - | St.Lenaarts | 2 | - | 1 |
. | Turnhout | - | Betekom | 1 | - | 1 |
. | Schoonbeek-Beverst | - | U23-Beerschot B | 1 | - | 0 |
20:00 | Geel | - | Zwarte-Leeuw | 0 | - | 1 |
. | Nijlen | - | Zepperen-Brustem | 3 | - | 3 |
zondag 19/11/2023 |
14:30 | Berg en Dal | - | Diest | 4 | - | 3 |
woensdag 06/12/2023 |
20:00 | Termien | - | Pelt | 3 | - | 3 |
speeldag 13
periode 2
zaterdag 25/11/2023 |
19:30 | Diest | - | Schoonbeek-Beverst | 0 | - | 3 |
. | St.Lenaarts | - | Termien | 1 | - | 2 |
. | Zwarte-Leeuw | - | Turnhout | 1 | - | 1 |
20:00 | Wellen | - | Witgoor | 1 | - | 1 |
. | Pelt | - | Eksel | 2 | - | 0 |
. | Betekom | - | Geel | 1 | - | 3 |
zondag 26/11/2023 |
15:00 | Zepperen-Brustem | - | Berg en Dal | 2 | - | 0 |
. | U23-Beerschot B | - | Nijlen | 3 | - | 4 |
speeldag 14
periode 2
vrijdag 01/12/2023 |
20:15 | Termien | - | Wellen | 1 | - | 0 |
zaterdag 02/12/2023 |
19:30 | Witgoor | - | Nijlen | 0 | - | 3 |
. | Turnhout | - | Pelt | 0 | - | 2 |
. | Eksel | - | U23-Beerschot B | 1 | - | 2 |
20:00 | Geel | - | Zepperen-Brustem | 2 | - | 1 |
. | Betekom | - | Diest | 0 | - | 1 |
zondag 03/12/2023 |
14:30 | Schoonbeek-Beverst | - | St.Lenaarts | 0 | - | 3 |
. | Berg en Dal | - | Zwarte-Leeuw | 3 | - | 0 |
speeldag 15
periode 2
zaterdag 09/12/2023 |
19:30 | Zwarte-Leeuw | - | Eksel | 4 | - | 0 |
. | Witgoor | - | Geel | 5 | - | 1 |
. | St.Lenaarts | - | Diest | 2 | - | 1 |
20:00 | Pelt | - | Schoonbeek-Beverst | 2 | - | 1 |
. | Nijlen | - | Termien | 1 | - | 2 |
zondag 10/12/2023 |
14:30 | U23-Beerschot B | - | Berg en Dal | 1 | - | 0 |
15:00 | Wellen | - | Betekom | 1 | - | 1 |
. | Zepperen-Brustem | - | Turnhout | 1 | - | 1 |
speeldag 16
periode 2
zaterdag 16/12/2023 |
19:30 | Eksel | - | Nijlen | 1 | - | 3 |
. | Diest | - | Turnhout | 5 | - | 1 |
20:00 | Geel | - | St.Lenaarts | 2 | - | 1 |
. | Betekom | - | Pelt | 0 | - | 0 |
zondag 17/12/2023 |
14:30 | Schoonbeek-Beverst | - | Witgoor | 1 | - | 0 |
. | Berg en Dal | - | Wellen | 3 | - | 2 |
15:00 | Zepperen-Brustem | - | Zwarte-Leeuw | 2 | - | 0 |
. | Termien | - | U23-Beerschot B | 5 | - | 1 |
speeldag 17
periode 2
zaterdag 13/01/2024 |
19:30 | St.Lenaarts | - | Wellen | 1 | - | 2 |
. | Turnhout | - | Nijlen | 1 | - | 1 |
. | Witgoor | - | Eksel | 4 | - | 1 |
20:00 | Pelt | - | Geel | 0 | - | 2 |
. | Betekom | - | Zepperen-Brustem | 1 | - | 2 |
zondag 14/01/2024 |
14:30 | U23-Beerschot B | - | Zwarte-Leeuw | 2 | - | 2 |
. | Schoonbeek-Beverst | - | Berg en Dal | 0 | - | 3 |
15:00 | Termien | - | Diest | 7 | - | 1 |
speeldag 18
periode 2
vrijdag 09/02/2024 |
20:30 | Zwarte-Leeuw | - | Witgoor | 0 | - | 0 |
zaterdag 10/02/2024 |
14:30 | Berg en Dal | - | Betekom | 3 | - | 2 |
19:30 | Eksel | - | Schoonbeek-Beverst | 0 | - | 0 |
. | Diest | - | Pelt | 0 | - | 3 |
20:00 | Nijlen | - | St.Lenaarts | 0 | - | 1 |
. | Geel | - | Turnhout | 0 | - | 0 |
. | Wellen | - | U23-Beerschot B | 0 | - | 0 |
woensdag 28/02/2024 |
20:00 | Zepperen-Brustem | - | Termien | 0 | - | 2 |
speeldag 19
periode 2
zaterdag 27/01/2024 |
19:30 | St.Lenaarts | - | Eksel | 2 | - | 1 |
. | Turnhout | - | Wellen | 1 | - | 2 |
. | Witgoor | - | Berg en Dal | 0 | - | 0 |
20:00 | Nijlen | - | Zwarte-Leeuw | 2 | - | 1 |
. | Pelt | - | Zepperen-Brustem | 1 | - | 0 |
. | Schoonbeek-Beverst | - | Betekom | 1 | - | 3 |
zondag 28/01/2024 |
14:30 | U23-Beerschot B | - | Diest | 0 | - | 0 |
15:00 | Termien | - | Geel | 3 | - | 0 |
speeldag 20
periode 2
zaterdag 03/02/2024 |
19:30 | Zwarte-Leeuw | - | St.Lenaarts | 2 | - | 1 |
. | Eksel | - | Turnhout | 0 | - | 4 |
. | Diest | - | Witgoor | 2 | - | 0 |
20:00 | Wellen | - | Nijlen | 0 | - | 2 |
. | Betekom | - | Termien | 3 | - | 3 |
. | Geel | - | U23-Beerschot B | 0 | - | 0 |
zondag 04/02/2024 |
15:00 | Zepperen-Brustem | - | Schoonbeek-Beverst | 0 | - | 2 |
. | Berg en Dal | - | Pelt | 3 | - | 1 |
speeldag 21
periode 3
zaterdag 17/02/2024 |
19:30 | Diest | - | Zepperen-Brustem | 1 | - | 2 |
. | St.Lenaarts | - | Witgoor | 2 | - | 1 |
. | Turnhout | - | Zwarte-Leeuw | 1 | - | 2 |
20:00 | Wellen | - | Eksel | 8 | - | 1 |
. | Betekom | - | Nijlen | 2 | - | 4 |
. | Pelt | - | U23-Beerschot B | 1 | - | 0 |
. | Geel | - | Schoonbeek-Beverst | 1 | - | 0 |
zondag 18/02/2024 |
15:00 | Termien | - | Berg en Dal | 2 | - | 2 |
speeldag 22
periode 3
zaterdag 24/02/2024 |
19:30 | Turnhout | - | St.Lenaarts | 1 | - | 1 |
. | Witgoor | - | Wellen | 1 | - | 2 |
. | Zwarte-Leeuw | - | Diest | 1 | - | 1 |
. | Eksel | - | Termien | 1 | - | 4 |
zondag 25/02/2024 |
15:00 | Nijlen | - | Geel | 1 | - | 1 |
. | Schoonbeek-Beverst | - | Pelt | 3 | - | 2 |
. | U23-Beerschot B | - | Betekom | 3 | - | 3 |
. | Berg en Dal | - | Zepperen-Brustem | 0 | - | 2 |
speeldag 23
periode 3
zaterdag 02/03/2024 |
19:30 | St.Lenaarts | - | U23-Beerschot B | 0 | - | 5 | F1 |
. | Diest | - | Berg en Dal | 1 | - | 2 | |
20:00 | Geel | - | Witgoor | 2 | - | 2 | |
. | Betekom | - | Wellen | 3 | - | 3 | |
. | Pelt | - | Zwarte-Leeuw | 1 | - | 0 | |
20:15 | Schoonbeek-Beverst | - | Turnhout | 0 | - | 1 | |
zondag 03/03/2024 |
15:00 | Zepperen-Brustem | - | Eksel | 4 | - | 1 | |
. | Termien | - | Nijlen | 3 | - | 2 | |
speeldag 24
periode 3
zaterdag 09/03/2024 |
19:30 | Turnhout | - | Berg en Dal | 1 | - | 3 |
. | Eksel | - | Zwarte-Leeuw | 0 | - | 2 |
. | St.Lenaarts | - | Pelt | 2 | - | 1 |
. | Witgoor | - | Zepperen-Brustem | 1 | - | 2 |
20:00 | Geel | - | Betekom | 1 | - | 1 |
. | Wellen | - | Diest | 3 | - | 0 |
. | Nijlen | - | U23-Beerschot B | 2 | - | 2 |
zondag 10/03/2024 |
17:00 | Termien | - | Schoonbeek-Beverst | 3 | - | 0 |
speeldag 25
periode 3
zaterdag 16/03/2024 |
19:30 | Zwarte-Leeuw | - | Wellen | 1 | - | 3 |
. | Diest | - | St.Lenaarts | 1 | - | 2 |
. | Schoonbeek-Beverst | - | Nijlen | 1 | - | 0 |
20:00 | Pelt | - | Termien | 0 | - | 2 |
. | Betekom | - | Turnhout | 1 | - | 2 |
zondag 17/03/2024 |
15:00 | Berg en Dal | - | Eksel | 5 | - | 1 |
. | U23-Beerschot B | - | Witgoor | 0 | - | 0 |
. | Zepperen-Brustem | - | Geel | 1 | - | 3 |
speeldag 26
periode 3
zaterdag 23/03/2024 |
19:30 | Zwarte-Leeuw | - | Berg en Dal | 1 | - | 3 |
. | St.Lenaarts | - | Zepperen-Brustem | 1 | - | 1 |
. | Witgoor | - | Termien | 0 | - | 1 |
. | Turnhout | - | U23-Beerschot B | 2 | - | 4 |
. | Eksel | - | Betekom | 1 | - | 1 |
20:00 | Wellen | - | Schoonbeek-Beverst | 0 | - | 0 |
. | Nijlen | - | Pelt | 0 | - | 3 |
. | Geel | - | Diest | 1 | - | 1 |
speeldag 27
periode 3
zaterdag 06/04/2024 |
19:30 | Schoonbeek-Beverst | - | Zwarte-Leeuw | | - | |
. | Diest | - | Nijlen | | - | |
20:00 | Betekom | - | Witgoor | | - | |
. | Pelt | - | Turnhout | | - | |
zondag 07/04/2024 |
15:00 | Zepperen-Brustem | - | Wellen | | - | |
. | U23-Beerschot B | - | Eksel | | - | |
. | Termien | - | St.Lenaarts | | - | |
17:00 | Berg en Dal | - | Geel | | - | |
speeldag 28
periode 3
zaterdag 13/04/2024 |
19:30 | Witgoor | - | Pelt | | - | |
. | Turnhout | - | Termien | | - | |
. | Zwarte-Leeuw | - | Betekom | | - | |
. | Eksel | - | Diest | | - | |
. | St.Lenaarts | - | Schoonbeek-Beverst | | - | |
20:00 | Nijlen | - | Berg en Dal | | - | |
. | Wellen | - | Geel | | - | |
. | U23-Beerschot B | - | Zepperen-Brustem | | - | |
speeldag 29
periode 3
zaterdag 20/04/2024 |
19:30 | Schoonbeek-Beverst | - | Diest | | - | |
zondag 21/04/2024 |
15:00 | Witgoor | - | Turnhout | | - | |
. | Termien | - | Zwarte-Leeuw | | - | |
. | Zepperen-Brustem | - | Nijlen | | - | |
. | Pelt | - | Wellen | | - | |
. | Betekom | - | St.Lenaarts | | - | |
. | Berg en Dal | - | U23-Beerschot B | | - | |
. | Geel | - | Eksel | | - | |
speeldag 30
periode 3
zondag 28/04/2024 |
15:00 | Turnhout | - | Zepperen-Brustem | | - | |
. | St.Lenaarts | - | Berg en Dal | | - | |
. | Zwarte-Leeuw | - | Geel | | - | |
. | Wellen | - | Termien | | - | |
. | U23-Beerschot B | - | Schoonbeek-Beverst | | - | |
. | Eksel | - | Pelt | | - | |
. | Diest | - | Betekom | | - | |
. | Nijlen | - | Witgoor | | - | |