www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 17/09/2020

vbal4

Antwerpen : 1ste Provinciale

speeldag 1

periode 1

vrijdag 04/09/2020

20:00OG Vorselaar-Ranst A-PP

zaterdag 05/09/2020

19:30Antonia A-Wezel A-PP
.Oppuurs-Vosselaar-PP
20:00Geel-Bevel-PP
.Eendr.Zoersel-Retie-PP

zondag 06/09/2020

15:00Rapid Leest-Kontich A-PP
.Bornem -Berg en Dal-PP
.Ternesse A-Kalmthout-PP

speeldag 2

periode 1

woensdag 09/09/2020

20:00

Kalmthout

-OG Vorselaar5-1

zaterdag 12/09/2020

19:30

Wezel A

-Oppuurs2-0
.Kontich A-

Geel

0-1

zondag 13/09/2020

15:00

Vosselaar

-Rapid Leest3-0
.Ranst A-Antonia A0-0
.Berg en Dal-

Ternesse A

0-1
.

Retie

-Bornem 5-1
.Bevel-Eendr.Zoersel2-2

speeldag 3

periode 1

zaterdag 19/09/2020

19:30Antonia A-Kalmthout-PP
.Wezel A-Ranst A-
.Oppuurs-Rapid Leest-
20:00Eendr.Zoersel-Kontich A-
.Geel-Vosselaar-

zondag 20/09/2020

15:00Bornem -Bevel-
.Ternesse A-Retie-

woensdag 30/09/2020

20:00OG Vorselaar-Berg en Dal-

speeldag 4

periode 1

zaterdag 26/09/2020

19:30Kontich A-Bornem -

zondag 27/09/2020

15:00Vosselaar-Eendr.Zoersel-
.Rapid Leest-Geel-
.Ranst A-Oppuurs-
.Kalmthout-Wezel A-
.Berg en Dal-Antonia A-
.Retie-OG Vorselaar-
.Bevel-Ternesse A-

speeldag 5

periode 1

zaterdag 03/10/2020

19:30Antonia A-Retie-
.Oppuurs-Geel-
.OG Vorselaar-Bevel-
.Wezel A-Berg en Dal-
20:00Eendr.Zoersel-Rapid Leest-

zondag 04/10/2020

15:00Ranst A-Kalmthout-
.Bornem -Vosselaar-
.Ternesse A-Kontich A-

speeldag 6

periode 1

zaterdag 10/10/2020

19:30Kontich A-OG Vorselaar-
20:00Geel-Eendr.Zoersel-
.Kalmthout-Oppuurs-

zondag 11/10/2020

15:00Vosselaar-Ternesse A-
.Rapid Leest-Bornem -
.Berg en Dal-Ranst A-
.Retie-Wezel A-
.Bevel-Antonia A-

speeldag 7

periode 1

zaterdag 17/10/2020

19:30Wezel A-Bevel-
.Oppuurs-Eendr.Zoersel-
.OG Vorselaar-Vosselaar-
20:00Antonia A-Kontich A-

zondag 18/10/2020

15:00Ranst A-Retie-
.Kalmthout-Berg en Dal-
.Bornem -Geel-
.Ternesse A-Rapid Leest-

speeldag 8

periode 1

zondag 08/05/2022

00:00Vosselaar-Antonia A-
.Rapid Leest-OG Vorselaar-
.Geel-Ternesse A-
.Eendr.Zoersel-Bornem -
.Berg en Dal-Oppuurs-
.Retie-Kalmthout-
.Bevel-Ranst A-
.Kontich A-Wezel A-

speeldag 9

periode 1

maandag 09/05/2022

00:00Antonia A-Rapid Leest-
.Wezel A-Vosselaar-
.Ranst A-Kontich A-
.Kalmthout-Bevel-
.Berg en Dal-Retie-
.Ternesse A-Eendr.Zoersel-
.OG Vorselaar-Geel-
.Oppuurs-Bornem -

speeldag 10

periode 1

dinsdag 10/05/2022

00:00Vosselaar-Ranst A-
.Rapid Leest-Wezel A-
.Geel-Antonia A-
.Eendr.Zoersel-OG Vorselaar-
.Bornem -Ternesse A-
.Retie-Oppuurs-
.Bevel-Berg en Dal-
.Kontich A-Kalmthout-

speeldag 11

periode 2

woensdag 11/05/2022

00:00Antonia A-Eendr.Zoersel-
.Wezel A-Geel-
.Ranst A-Rapid Leest-
.Kalmthout-Vosselaar-
.Berg en Dal-Kontich A-
.Retie-Bevel-
.OG Vorselaar-Bornem -
.Oppuurs-Ternesse A-

speeldag 12

periode 2

donderdag 12/05/2022

00:00Vosselaar-Berg en Dal-
.Rapid Leest-Kalmthout-
.Geel-Ranst A-
.Eendr.Zoersel-Wezel A-
.Bornem -Antonia A-
.Ternesse A-OG Vorselaar-
.Bevel-Oppuurs-
.Kontich A-Retie-

speeldag 13

periode 2

vrijdag 13/05/2022

00:00Antonia A-Ternesse A-
.Wezel A-Bornem -
.Ranst A-Eendr.Zoersel-
.Kalmthout-Geel-
.Berg en Dal-Rapid Leest-
.Retie-Vosselaar-
.Bevel-Kontich A-
.Oppuurs-OG Vorselaar-

speeldag 14

periode 2

zaterdag 14/05/2022

00:00Vosselaar-Bevel-
.Rapid Leest-Retie-
.Geel-Berg en Dal-
.Eendr.Zoersel-Kalmthout-
.Bornem -Ranst A-
.Ternesse A-Wezel A-
.OG Vorselaar-Antonia A-
.Oppuurs-Kontich A-

speeldag 15

periode 2

zondag 15/05/2022

00:00Antonia A-Oppuurs-
.Wezel A-OG Vorselaar-
.Ranst A-Ternesse A-
.Kalmthout-Bornem -
.Berg en Dal-Eendr.Zoersel-
.Retie-Geel-
.Bevel-Rapid Leest-
.Kontich A-Vosselaar-

speeldag 16

periode 2

maandag 16/05/2022

00:00Wezel A-Antonia A-
.Kontich A-Rapid Leest-
.Bevel-Geel-
.Retie-Eendr.Zoersel-
.Berg en Dal-Bornem -
.Kalmthout-Ternesse A-
.Ranst A-OG Vorselaar-
.Vosselaar-Oppuurs-

speeldag 17

periode 2

dinsdag 17/05/2022

00:00Rapid Leest-Vosselaar-
.Oppuurs-Wezel A-
.Antonia A-Ranst A-
.OG Vorselaar-Kalmthout-
.Ternesse A-Berg en Dal-
.Bornem -Retie-
.Eendr.Zoersel-Bevel-
.Geel-Kontich A-

speeldag 18

periode 2

woensdag 18/05/2022

00:00Kalmthout-Antonia A-
.Ranst A-Wezel A-
.Vosselaar-Geel-
.Kontich A-Eendr.Zoersel-
.Bevel-Bornem -
.Retie-Ternesse A-
.Berg en Dal-OG Vorselaar-
.Rapid Leest-Oppuurs-

speeldag 19

periode 2

donderdag 19/05/2022

00:00Eendr.Zoersel-Vosselaar-
.Geel-Rapid Leest-
.Oppuurs-Ranst A-
.Wezel A-Kalmthout-
.Antonia A-Berg en Dal-
.OG Vorselaar-Retie-
.Ternesse A-Bevel-
.Bornem -Kontich A-

speeldag 20

periode 2

vrijdag 20/05/2022

00:00Retie-Antonia A-
.Berg en Dal-Wezel A-
.Kalmthout-Ranst A-
.Rapid Leest-Eendr.Zoersel-
.Vosselaar-Bornem -
.Kontich A-Ternesse A-
.Bevel-OG Vorselaar-
.Geel-Oppuurs-

speeldag 21

periode 3

zaterdag 21/05/2022

00:00Ternesse A-Vosselaar-
.Bornem -Rapid Leest-
.Eendr.Zoersel-Geel-
.Oppuurs-Kalmthout-
.Ranst A-Berg en Dal-
.Wezel A-Retie-
.Antonia A-Bevel-
.OG Vorselaar-Kontich A-

speeldag 22

periode 3

zondag 22/05/2022

00:00Kontich A-Antonia A-
.Bevel-Wezel A-
.Retie-Ranst A-
.Berg en Dal-Kalmthout-
.Geel-Bornem -
.Rapid Leest-Ternesse A-
.Vosselaar-OG Vorselaar-
.Eendr.Zoersel-Oppuurs-

speeldag 23

periode 3

maandag 23/05/2022

00:00Antonia A-Vosselaar-
.OG Vorselaar-Rapid Leest-
.Ternesse A-Geel-
.Bornem -Eendr.Zoersel-
.Oppuurs-Berg en Dal-
.Kalmthout-Retie-
.Ranst A-Bevel-
.Wezel A-Kontich A-

speeldag 24

periode 3

dinsdag 24/05/2022

00:00Rapid Leest-Antonia A-
.Vosselaar-Wezel A-
.Kontich A-Ranst A-
.Bevel-Kalmthout-
.Retie-Berg en Dal-
.Eendr.Zoersel-Ternesse A-
.Geel-OG Vorselaar-
.Bornem -Oppuurs-

speeldag 25

periode 3

woensdag 25/05/2022

00:00Ranst A-Vosselaar-
.Wezel A-Rapid Leest-
.Antonia A-Geel-
.OG Vorselaar-Eendr.Zoersel-
.Ternesse A-Bornem -
.Oppuurs-Retie-
.Berg en Dal-Bevel-
.Kalmthout-Kontich A-

speeldag 26

periode 3

donderdag 26/05/2022

00:00Eendr.Zoersel-Antonia A-
.Geel-Wezel A-
.Rapid Leest-Ranst A-
.Vosselaar-Kalmthout-
.Kontich A-Berg en Dal-
.Bevel-Retie-
.Bornem -OG Vorselaar-
.Ternesse A-Oppuurs-

speeldag 27

periode 3

vrijdag 27/05/2022

00:00Berg en Dal-Vosselaar-
.Kalmthout-Rapid Leest-
.Ranst A-Geel-
.Wezel A-Eendr.Zoersel-
.Antonia A-Bornem -
.OG Vorselaar-Ternesse A-
.Oppuurs-Bevel-
.Retie-Kontich A-

speeldag 28

periode 3

zaterdag 28/05/2022

00:00Ternesse A-Antonia A-
.Bornem -Wezel A-
.Eendr.Zoersel-Ranst A-
.Geel-Kalmthout-
.Rapid Leest-Berg en Dal-
.Vosselaar-Retie-
.Kontich A-Bevel-
.OG Vorselaar-Oppuurs-

speeldag 29

periode 3

zondag 29/05/2022

00:00Bevel-Vosselaar-
.Retie-Rapid Leest-
.Berg en Dal-Geel-
.Kalmthout-Eendr.Zoersel-
.Ranst A-Bornem -
.Wezel A-Ternesse A-
.Antonia A-OG Vorselaar-
.Kontich A-Oppuurs-

speeldag 30

periode 3

maandag 30/05/2022

00:00Oppuurs-Antonia A-
.OG Vorselaar-Wezel A-
.Ternesse A-Ranst A-
.Bornem -Kalmthout-
.Eendr.Zoersel-Berg en Dal-
.Geel-Retie-
.Rapid Leest-Bevel-
.Vosselaar-Kontich A-

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

1/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Retie31+45000
Kalmthout31+45000
3.Vosselaar31+33000
4.Wezel A31+22000
5.Geel31+111+11
Ternesse A31+111+11
7.Eendr.Zoersel1002002
8.Bevel1002000
9.Antonia A1000000
Ranst A1000000
11.Berg en Dal00-10000
Kontich A00-10000
13.Oppuurs00-200-20
14.Rapid Leest00-300-30
15.Bornem 00-410-41
OG Vorselaar00-410-41

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

1/10

1

2

3

1.Retie31+4
Kalmthout31+4
3.Vosselaar31+3
4.Wezel A31+2
5.Geel31+1
Ternesse A31+1
7.Antonia A100
Eendr.Zoersel100
Bevel100
Ranst A100
11.Berg en Dal00-1
Kontich A00-1
13.Oppuurs00-2
14.Rapid Leest00-3
15.Bornem 00-4
OG Vorselaar00-4

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

3

1.Vosselaar000
Geel000
Bornem 000
Berg en Dal000
Oppuurs000
Wezel A000
Ternesse A000
Antonia A000
Kontich A000
Eendr.Zoersel000
Rapid Leest000
Bevel000
Ranst A000
Retie000
OG Vorselaar000
Kalmthout000

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

3

1.Vosselaar000
Geel000
Bornem 000
Berg en Dal000
Oppuurs000
Wezel A000
Ternesse A000
Antonia A000
Kontich A000
Eendr.Zoersel000
Rapid Leest000
Bevel000
Ranst A000
Retie000
OG Vorselaar000
Kalmthout000