speeldag 1
periode 1
zaterdag 02/09/2023 |
18:00 | Vosselaar VV | - | sGravenw.-Schilde A | 1 | - | 1 |
19:30 | Loenhout | - | Retie | 3 | - | 2 |
. | Heikant-Berlaar | - | Ranst A | 1 | - | 3 |
20:00 | Antonia A | - | De Kempen A | 2 | - | 2 |
20:30 | Ternesse A | - | Zandhoven | 1 | - | 3 |
zondag 03/09/2023 |
15:00 | White Star | - | Mariekerke-Branst A | 3 | - | 1 |
. | Bevel | - | Kontich A | 2 | - | 1 |
. | Tisselt A | - | Hoboken A | 2 | - | 2 |
speeldag 2
periode 1
zaterdag 09/09/2023 |
19:30 | De Kempen A | - | Tisselt A | 1 | - | 0 |
. | Kontich A | - | Heikant-Berlaar | 4 | - | 1 |
20:00 | Zandhoven | - | Vosselaar VV | 1 | - | 1 |
zondag 10/09/2023 |
15:00 | Ranst A | - | White Star | 2 | - | 3 |
. | Retie | - | Bevel | 1 | - | 2 |
. | Mariekerke-Branst A | - | Loenhout | 4 | - | 3 |
. | sGravenw.-Schilde A | - | Antonia A | 0 | - | 4 |
. | Hoboken A | - | Ternesse A | 5 | - | 0 |
speeldag 3
periode 1
zaterdag 16/09/2023 |
19:30 | Kontich A | - | Retie | 1 | - | 3 |
20:00 | Zandhoven | - | Antonia A | 2 | - | 3 |
20:30 | Ternesse A | - | White Star | 1 | - | 2 |
zondag 17/09/2023 |
15:00 | sGravenw.-Schilde A | - | Hoboken A | 2 | - | 2 |
. | Tisselt A | - | Mariekerke-Branst A | 3 | - | 3 |
. | Loenhout | - | Ranst A | 0 | - | 4 |
. | Bevel | - | Heikant-Berlaar | 2 | - | 1 |
. | Vosselaar VV | - | De Kempen A | 5 | - | 3 |
speeldag 4
periode 1
zaterdag 23/09/2023 |
19:30 | Antonia A | - | Tisselt A | 1 | - | 4 |
. | De Kempen A | - | sGravenw.-Schilde A | 2 | - | 5 |
zondag 24/09/2023 |
15:00 | White Star | - | Bevel | 2 | - | 3 |
. | Mariekerke-Branst A | - | Vosselaar VV | 4 | - | 2 |
. | Heikant-Berlaar | - | Loenhout | 3 | - | 4 |
. | Ranst A | - | Kontich A | 2 | - | 2 |
. | Retie | - | Ternesse A | 2 | - | 1 |
. | Hoboken A | - | Zandhoven | 2 | - | 2 |
speeldag 5
periode 1
vrijdag 29/09/2023 |
20:00 | Kontich A | - | Loenhout | 7 | - | 1 |
zaterdag 30/09/2023 |
19:30 | De Kempen A | - | Mariekerke-Branst A | 1 | - | 0 |
20:00 | Zandhoven | - | White Star | 1 | - | 0 |
20:30 | Ternesse A | - | Heikant-Berlaar | 0 | - | 4 |
zondag 01/10/2023 |
15:00 | Tisselt A | - | Bevel | 3 | - | 0 |
. | Vosselaar VV | - | Retie | 0 | - | 5 |
. | sGravenw.-Schilde A | - | Ranst A | 0 | - | 5 |
. | Hoboken A | - | Antonia A | 1 | - | 1 |
speeldag 6
periode 1
zaterdag 07/10/2023 |
19:30 | Loenhout | - | Ternesse A | 3 | - | 2 |
zondag 08/10/2023 |
15:00 | Antonia A | - | Vosselaar VV | 4 | - | 2 |
. | Heikant-Berlaar | - | sGravenw.-Schilde A | 0 | - | 0 |
. | Retie | - | Hoboken A | 3 | - | 3 |
. | Mariekerke-Branst A | - | Zandhoven | 2 | - | 2 |
. | Bevel | - | De Kempen A | 3 | - | 0 |
. | White Star | - | Kontich A | 0 | - | 1 |
. | Ranst A | - | Tisselt A | 0 | - | 2 |
speeldag 7
periode 1
vrijdag 13/10/2023 |
20:00 | Antonia A | - | Heikant-Berlaar | 0 | - | 2 |
zaterdag 14/10/2023 |
19:30 | De Kempen A | - | Retie | 1 | - | 1 |
20:00 | Zandhoven | - | Bevel | 4 | - | 1 |
20:30 | Ternesse A | - | Ranst A | 1 | - | 2 |
. | Tisselt A | - | Kontich A | 2 | - | 2 |
zondag 15/10/2023 |
15:00 | sGravenw.-Schilde A | - | White Star | 0 | - | 2 |
. | Vosselaar VV | - | Loenhout | 2 | - | 1 |
. | Hoboken A | - | Mariekerke-Branst A | 2 | - | 2 |
speeldag 8
periode 1
zaterdag 21/10/2023 |
20:00 | Loenhout | - | sGravenw.-Schilde A | 0 | - | 0 |
zondag 22/10/2023 |
15:00 | Kontich A | - | Vosselaar VV | 2 | - | 1 |
. | Bevel | - | Ternesse A | 1 | - | 0 |
. | Retie | - | Tisselt A | 2 | - | 0 |
. | Mariekerke-Branst A | - | Antonia A | 2 | - | 3 |
. | Ranst A | - | De Kempen A | 0 | - | 4 |
. | White Star | - | Hoboken A | 1 | - | 2 |
. | Heikant-Berlaar | - | Zandhoven | 1 | - | 4 |
speeldag 9
periode 1
zaterdag 28/10/2023 |
19:30 | De Kempen A | - | White Star | 2 | - | 0 |
. | Ternesse A | - | Kontich A | 0 | - | 4 |
20:00 | Zandhoven | - | Retie | 0 | - | 1 |
. | Antonia A | - | Ranst A | 4 | - | 1 |
zondag 29/10/2023 |
14:30 | sGravenw.-Schilde A | - | Mariekerke-Branst A | 0 | - | 1 |
. | Hoboken A | - | Heikant-Berlaar | 2 | - | 0 |
. | Vosselaar VV | - | Bevel | 1 | - | 5 |
15:00 | Tisselt A | - | Loenhout | 3 | - | 3 |
speeldag 10
periode 1
zaterdag 04/11/2023 |
19:30 | Kontich A | - | De Kempen A | 1 | - | 1 |
. | Ternesse A | - | Vosselaar VV | 3 | - | 2 |
zondag 05/11/2023 |
14:30 | Bevel | - | Hoboken A | 0 | - | 2 |
. | White Star | - | Tisselt A | 1 | - | 3 |
. | Ranst A | - | Zandhoven | 1 | - | 0 |
. | Retie | - | sGravenw.-Schilde A | 4 | - | 0 |
15:00 | Heikant-Berlaar | - | Mariekerke-Branst A | 3 | - | 1 |
woensdag 15/11/2023 |
20:00 | Loenhout | - | Antonia A | 2 | - | 1 |
speeldag 11
periode 2
zaterdag 11/11/2023 |
19:30 | Antonia A | - | Retie | 2 | - | 4 |
. | De Kempen A | - | Loenhout | 2 | - | 2 |
20:00 | Zandhoven | - | Kontich A | 2 | - | 1 |
. | Tisselt A | - | Heikant-Berlaar | 4 | - | 1 |
zondag 12/11/2023 |
14:30 | Vosselaar VV | - | White Star | 1 | - | 3 |
. | Mariekerke-Branst A | - | Bevel | 0 | - | 2 |
. | Hoboken A | - | Ranst A | 0 | - | 1 |
. | sGravenw.-Schilde A | - | Ternesse A | 2 | - | 0 |
speeldag 12
periode 2
zaterdag 18/11/2023 |
19:30 | Kontich A | - | Hoboken A | 1 | - | 1 |
. | Heikant-Berlaar | - | De Kempen A | 2 | - | 1 |
. | Ternesse A | - | Tisselt A | 0 | - | 1 |
zondag 19/11/2023 |
14:30 | Retie | - | Mariekerke-Branst A | 1 | - | 2 |
. | Bevel | - | sGravenw.-Schilde A | 7 | - | 0 |
. | Ranst A | - | Vosselaar VV | 1 | - | 1 |
woensdag 13/12/2023 |
20:00 | Loenhout | - | Zandhoven | 2 | - | 0 |
zaterdag 30/03/2024 |
15:00 | White Star | - | Antonia A | | - | |
speeldag 13
periode 2
zaterdag 25/11/2023 |
19:30 | Antonia A | - | Bevel | 2 | - | 2 |
. | De Kempen A | - | Ternesse A | 6 | - | 0 |
zondag 26/11/2023 |
14:30 | Hoboken A | - | Loenhout | 0 | - | 1 |
. | Mariekerke-Branst A | - | Ranst A | 3 | - | 0 |
. | Vosselaar VV | - | Heikant-Berlaar | 0 | - | 1 |
. | sGravenw.-Schilde A | - | Kontich A | 0 | - | 1 |
15:00 | Tisselt A | - | Zandhoven | 1 | - | 2 |
zaterdag 23/12/2023 |
14:30 | White Star | - | Retie | 2 | - | 2 |
speeldag 14
periode 2
zaterdag 02/12/2023 |
19:30 | Ternesse A | - | Mariekerke-Branst A | 2 | - | 2 |
. | Kontich A | - | Antonia A | 0 | - | 2 |
20:00 | Zandhoven | - | sGravenw.-Schilde A | 2 | - | 0 |
zondag 03/12/2023 |
14:30 | Hoboken A | - | De Kempen A | 0 | - | 4 |
. | Loenhout | - | White Star | 0 | - | 1 |
. | Ranst A | - | Bevel | 0 | - | 0 |
15:00 | Heikant-Berlaar | - | Retie | 5 | - | 1 |
. | Tisselt A | - | Vosselaar VV | 6 | - | 0 |
speeldag 15
periode 2
zaterdag 09/12/2023 |
19:30 | De Kempen A | - | Zandhoven | 1 | - | 2 |
20:00 | Antonia A | - | Ternesse A | 3 | - | 1 |
zondag 10/12/2023 |
14:30 | Mariekerke-Branst A | - | Kontich A | 0 | - | 1 |
. | Vosselaar VV | - | Hoboken A | 2 | - | 3 |
. | Bevel | - | Loenhout | 2 | - | 1 |
. | Retie | - | Ranst A | 3 | - | 1 |
. | sGravenw.-Schilde A | - | Tisselt A | 3 | - | 3 |
. | White Star | - | Heikant-Berlaar | 0 | - | 1 |
speeldag 16
periode 2
zaterdag 16/12/2023 |
19:30 | Heikant-Berlaar | - | Antonia A | 0 | - | 0 |
. | Kontich A | - | Tisselt A | 3 | - | 0 |
. | Ternesse A | - | Hoboken A | 0 | - | 4 |
20:00 | Loenhout | - | Vosselaar VV | 2 | - | 0 |
. | Zandhoven | - | Mariekerke-Branst A | 1 | - | 0 |
zondag 17/12/2023 |
14:30 | Bevel | - | White Star | 2 | - | 0 |
. | Ranst A | - | sGravenw.-Schilde A | 1 | - | 1 |
. | Retie | - | De Kempen A | 2 | - | 4 |
speeldag 17
periode 2
zaterdag 13/01/2024 |
19:30 | De Kempen A | - | Bevel | 2 | - | 0 |
20:00 | Antonia A | - | Zandhoven | 1 | - | 0 |
zondag 14/01/2024 |
14:30 | Hoboken A | - | Retie | 2 | - | 1 |
. | Vosselaar VV | - | Kontich A | 0 | - | 3 |
. | Mariekerke-Branst A | - | Heikant-Berlaar | 1 | - | 4 |
. | sGravenw.-Schilde A | - | Loenhout | 1 | - | 1 |
15:00 | Tisselt A | - | Ranst A | 2 | - | 2 |
woensdag 03/04/2024 |
18:30 | White Star | - | Ternesse A | | - | |
speeldag 18
periode 2
zaterdag 10/02/2024 |
19:30 | Loenhout | - | De Kempen A | 1 | - | 1 |
. | Ternesse A | - | sGravenw.-Schilde A | 0 | - | 3 |
20:30 | Zandhoven | - | Hoboken A | 0 | - | 3 |
zondag 11/02/2024 |
14:30 | Ranst A | - | Antonia A | 5 | - | 0 |
. | Kontich A | - | White Star | 3 | - | 1 |
. | Bevel | - | Mariekerke-Branst A | 6 | - | 1 |
15:00 | Retie | - | Vosselaar VV | 3 | - | 3 |
. | Heikant-Berlaar | - | Tisselt A | 2 | - | 3 |
speeldag 19
periode 2
zaterdag 27/01/2024 |
19:30 | De Kempen A | - | Ranst A | 2 | - | 0 |
. | Antonia A | - | White Star | 4 | - | 0 |
20:00 | Zandhoven | - | Loenhout | 2 | - | 0 |
zondag 28/01/2024 |
14:30 | Retie | - | Kontich A | 2 | - | 4 |
. | Vosselaar VV | - | Ternesse A | 3 | - | 2 |
. | Mariekerke-Branst A | - | sGravenw.-Schilde A | 2 | - | 0 |
. | Bevel | - | Tisselt A | 0 | - | 1 |
15:00 | Heikant-Berlaar | - | Hoboken A | 2 | - | 0 |
speeldag 20
periode 2
zaterdag 03/02/2024 |
19:30 | Kontich A | - | Zandhoven | 0 | - | 0 |
. | Ternesse A | - | Retie | 0 | - | 5 |
zondag 04/02/2024 |
15:00 | sGravenw.-Schilde A | - | De Kempen A | 1 | - | 3 |
. | White Star | - | Vosselaar VV | 2 | - | 0 |
. | Hoboken A | - | Bevel | 2 | - | 2 |
. | Ranst A | - | Mariekerke-Branst A | 3 | - | 1 |
. | Tisselt A | - | Antonia A | 2 | - | 2 |
. | Loenhout | - | Heikant-Berlaar | 0 | - | 2 |
speeldag 21
periode 3
zaterdag 17/02/2024 |
19:30 | Antonia A | - | Kontich A | 3 | - | 3 |
zondag 18/02/2024 |
15:00 | De Kempen A | - | Hoboken A | 0 | - | 2 |
. | Retie | - | Loenhout | 1 | - | 1 |
. | White Star | - | sGravenw.-Schilde A | 1 | - | 3 |
. | Heikant-Berlaar | - | Ternesse A | 6 | - | 1 |
. | Bevel | - | Ranst A | 5 | - | 2 |
. | Mariekerke-Branst A | - | Tisselt A | 1 | - | 0 |
. | Vosselaar VV | - | Zandhoven | 1 | - | 3 |
speeldag 22
periode 3
zaterdag 24/02/2024 |
19:30 | Kontich A | - | Bevel | 1 | - | 3 |
. | Loenhout | - | Mariekerke-Branst A | 3 | - | 2 |
. | Ternesse A | - | Antonia A | 0 | - | 1 |
20:00 | Zandhoven | - | De Kempen A | 0 | - | 2 |
zondag 25/02/2024 |
15:00 | Hoboken A | - | Vosselaar VV | 3 | - | 1 |
. | Ranst A | - | Heikant-Berlaar | 2 | - | 6 |
. | sGravenw.-Schilde A | - | Retie | 1 | - | 3 |
. | Tisselt A | - | White Star | 2 | - | 4 |
speeldag 23
periode 3
zaterdag 02/03/2024 |
19:30 | De Kempen A | - | Kontich A | 3 | - | 0 |
20:00 | Antonia A | - | Loenhout | 3 | - | 2 |
zondag 03/03/2024 |
15:00 | Retie | - | Zandhoven | 1 | - | 1 |
. | Mariekerke-Branst A | - | Ternesse A | 4 | - | 0 |
. | Heikant-Berlaar | - | Bevel | 1 | - | 2 |
. | Vosselaar VV | - | Tisselt A | 0 | - | 1 |
. | White Star | - | Ranst A | 0 | - | 0 |
. | Hoboken A | - | sGravenw.-Schilde A | 0 | - | 1 |
speeldag 24
periode 3
zaterdag 09/03/2024 |
19:30 | Kontich A | - | Ternesse A | 2 | - | 0 |
. | Loenhout | - | Hoboken A | 0 | - | 3 |
20:00 | Zandhoven | - | Heikant-Berlaar | 2 | - | 3 |
zondag 10/03/2024 |
15:00 | Bevel | - | Antonia A | 2 | - | 3 |
. | sGravenw.-Schilde A | - | Vosselaar VV | 3 | - | 0 |
. | Mariekerke-Branst A | - | White Star | 5 | - | 1 |
. | Tisselt A | - | De Kempen A | 1 | - | 1 |
. | Ranst A | - | Retie | 2 | - | 2 |
speeldag 25
periode 3
zaterdag 16/03/2024 |
19:30 | Antonia A | - | Mariekerke-Branst A | 3 | - | 1 |
. | Ternesse A | - | Bevel | 1 | - | 1 |
zondag 17/03/2024 |
15:00 | sGravenw.-Schilde A | - | Zandhoven | 0 | - | 0 |
. | White Star | - | De Kempen A | 0 | - | 2 |
. | Hoboken A | - | Kontich A | 1 | - | 1 |
. | Loenhout | - | Tisselt A | 1 | - | 3 |
. | Vosselaar VV | - | Ranst A | 0 | - | 2 |
. | Retie | - | Heikant-Berlaar | 1 | - | 2 |
speeldag 26
periode 3
zaterdag 23/03/2024 |
19:30 | Kontich A | - | sGravenw.-Schilde A | 4 | - | 2 |
. | De Kempen A | - | Antonia A | 3 | - | 3 |
20:00 | Zandhoven | - | Ternesse A | 2 | - | 1 |
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Mariekerke-Branst A | - | Hoboken A | 3 | - | 3 |
. | Tisselt A | - | Retie | 4 | - | 1 |
. | Heikant-Berlaar | - | White Star | 2 | - | 1 |
. | Ranst A | - | Loenhout | 2 | - | 2 |
. | Bevel | - | Vosselaar VV | 2 | - | 0 |
speeldag 27
periode 3
zaterdag 06/04/2024 |
19:30 | Kontich A | - | Mariekerke-Branst A | | - | |
. | Ternesse A | - | De Kempen A | | - | |
. | Loenhout | - | Bevel | | - | |
20:00 | Zandhoven | - | Ranst A | | - | |
zondag 07/04/2024 |
15:00 | Vosselaar VV | - | Antonia A | | - | |
. | Hoboken A | - | Tisselt A | | - | |
. | sGravenw.-Schilde A | - | Heikant-Berlaar | | - | |
. | Retie | - | White Star | | - | |
speeldag 28
periode 3
zaterdag 13/04/2024 |
19:30 | Heikant-Berlaar | - | Kontich A | | - | |
. | De Kempen A | - | Vosselaar VV | | - | |
. | Antonia A | - | Hoboken A | | - | |
zondag 14/04/2024 |
15:00 | Bevel | - | Zandhoven | | - | |
. | Ranst A | - | Ternesse A | | - | |
. | Tisselt A | - | sGravenw.-Schilde A | | - | |
. | White Star | - | Loenhout | | - | |
. | Mariekerke-Branst A | - | Retie | | - | |
speeldag 29
periode 3
zondag 21/04/2024 |
15:00 | Ternesse A | - | Loenhout | | - | |
. | Hoboken A | - | White Star | | - | |
. | Zandhoven | - | Tisselt A | | - | |
. | Vosselaar VV | - | Mariekerke-Branst A | | - | |
. | Kontich A | - | Ranst A | | - | |
. | Retie | - | Antonia A | | - | |
. | De Kempen A | - | Heikant-Berlaar | | - | |
. | sGravenw.-Schilde A | - | Bevel | | - | |
speeldag 30
periode 3
zondag 28/04/2024 |
15:00 | Mariekerke-Branst A | - | De Kempen A | | - | |
. | Antonia A | - | sGravenw.-Schilde A | | - | |
. | Tisselt A | - | Ternesse A | | - | |
. | Heikant-Berlaar | - | Vosselaar VV | | - | |
. | Loenhout | - | Kontich A | | - | |
. | Bevel | - | Retie | | - | |
. | Ranst A | - | Hoboken A | | - | |
. | White Star | - | Zandhoven | | - | |
White Star Schorvoort start volgend seizoen in P4
punten uit de laatste 4 wedstrijden
nog te spelen wedstrijden
Algemene rangschikking met plaatsbepalende details
26/30 |
| | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
1. | | Bevel | 52 | 16 | +25 | 57 | 6 | +3 | 23 |
2. | | Heikant-Berlaar | 47 | 15 | +17 | 56 | 9 | +10 | 28 |
3. | | De Kempen A | 46 | 13 | +21 | 54 | 6 | +10 | 28 |
4. | | Kontich A | 46 | 13 | +20 | 53 | 6 | +7 | 24 |
5. | | Antonia A* | 46 | 13 | +12 | 55 | 6 | +4 | 23 |
6. | | Tisselt A | 44 | 12 | +18 | 56 | 8 | +6 | 21 |
7. | | Hoboken A | 43 | 11 | +17 | 50 | 7 | +14 | 30 |
8. | | Zandhoven | 42 | 12 | +8 | 38 | 5 | +5 | 19 |
9. | x | Retie | 37 | 10 | +10 | 57 | 6 | +8 | 31 |
10. | x | Ranst A | 35 | 9 | -1 | 44 | 6 | +2 | 23 |
11. | x | Mariekerke-Branst A | 32 | 9 | -4 | 48 | 2 | -14 | 17 |
12. | x | Loenhout | 31 | 8 | -14 | 39 | 2 | -10 | 22 |
13. | x | White Star** | 26 | 8 | -13 | 30 | 6 | -7 | 18 |
14. | x | sGravenw.-Schilde A | 26 | 6 | -20 | 29 | 4 | -8 | 16 |
15. | x | Vosselaar VV | 13 | 3 | -40 | 29 | 0 | -23 | 13 |
16. | x | Ternesse A* | 5 | 1 | -56 | 17 | 0 | -31 | 8 |
elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.
1 | het puntentotaal |
2 | het aantal gewonnen wedstrijden |
3 | het doelpuntensaldo |
4 | het aantal gemaakte goals |
5 | het aantal gewonnen uitwedstrijden |
6 | het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden |
7 | het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden |
periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details
10/10 |
| | 1 | 2 | 3 | 4 |
| Bevel | 21 | 7 | +4 | 19 |
2. | Retie | 20 | 6 | +13 | 24 |
3. | Kontich A | 18 | 5 | +12 | 25 |
4. | Hoboken A | 18 | 4 | +10 | 23 |
5. | Antonia A | 17 | 5 | +5 | 23 |
6. | Ranst A | 16 | 5 | +3 | 20 |
7. | Tisselt A | 16 | 4 | +7 | 22 |
8. | Zandhoven | 15 | 4 | +6 | 19 |
9. | De Kempen A | 15 | 4 | 0 | 17 |
10. | Loenhout | 14 | 4 | -8 | 20 |
11. | White Star | 12 | 4 | -2 | 14 |
12. | Mariekerke-Branst A | 12 | 3 | -2 | 20 |
13. | Heikant-Berlaar | 10 | 3 | -4 | 16 |
14. | Vosselaar VV | 8 | 2 | -12 | 17 |
15. | sGravenw.-Schilde A | 7 | 1 | -13 | 8 |
16. | Ternesse A | 3 | 1 | -19 | 9 |
elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
1 | het puntentotaal |
2 | het aantal gewonnen wedstrijden |
3 | het doelpuntensaldo |
4 | het aantal gemaakte doelpunten |
periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details
10/10 |
| | 1 | 2 | 3 | 4 |
| Heikant-Berlaar | 22 | 7 | +10 | 20 |
2. | De Kempen A | 20 | 6 | +16 | 26 |
3. | Kontich A | 20 | 6 | +9 | 17 |
4. | Zandhoven | 19 | 6 | +2 | 11 |
5. | Bevel | 18 | 5 | +14 | 23 |
6. | Tisselt A | 18 | 5 | +8 | 23 |
7. | Antonia A* | 15 | 4 | +2 | 16 |
8. | Hoboken A | 14 | 4 | +1 | 15 |
9. | Ranst A | 13 | 3 | +1 | 14 |
10. | Loenhout | 12 | 3 | -1 | 10 |
11. | Retie | 11 | 3 | -1 | 24 |
12. | White Star** | 10 | 3 | -4 | 9 |
13. | Mariekerke-Branst A | 10 | 3 | -8 | 12 |
14. | sGravenw.-Schilde A | 9 | 2 | -9 | 11 |
15. | Vosselaar VV | 5 | 1 | -16 | 10 |
16. | Ternesse A* | 1 | 0 | -24 | 5 |
elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details
6/10 |
| | | 1 | 2 | 3 | 4 |
1. | Heikant-Berlaar | | 15 | 5 | +11 | 20 |
2. | Antonia A | | 14 | 4 | +5 | 16 |
3. | Bevel | | 13 | 4 | +7 | 15 |
4. | Hoboken A | | 11 | 3 | +6 | 12 |
5. | De Kempen A | | 11 | 3 | +5 | 11 |
6. | Mariekerke-Branst A | | 10 | 3 | +6 | 16 |
7. | Tisselt A | | 10 | 3 | +3 | 11 |
8. | sGravenw.-Schilde A | | 10 | 3 | +2 | 10 |
9. | Zandhoven | | 8 | 2 | 0 | 8 |
10. | Kontich A | | 8 | 2 | -1 | 11 |
11. | Retie | | 6 | 1 | -2 | 9 |
12. | Ranst A | | 6 | 1 | -5 | 10 |
13. | Loenhout | | 5 | 1 | -5 | 9 |
14. | White Star | | 4 | 1 | -7 | 7 |
15. | Ternesse A | x | 1 | 0 | -13 | 3 |
16. | Vosselaar VV | x | 0 | 0 | -12 | 2 |
elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en de ploegen met een rode x kunnen deze periode niet meer winnen