www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op vrijdag 29/03/20242023-2024, Antwerpen-2B: BALEN
Wedstrijden1 | Za-02/09/23 | 19:30 | Arendonk Sport - | Balen | 3 - | 2 | | 0 | 0 | 9 | |
2 | Vr-08/09/23 | 20:00 | Balen - | Ezaart | 4 - | 1 | 3 | | 3 | 3 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Merksplas - | Balen | 1 - | 2 | | 3 | 6 | 3 | |
4 | Za-23/09/23 | 19:30 | Balen - | Sint-Job A | 0 - | 3 | 0 | | 6 | 9 | |
5 | Za-30/09/23 | 19:30 | Punt-Larum - | Balen | 2 - | 1 | | 0 | 6 | 10 | |
6 | Za-07/10/23 | 19:30 | Balen - | Zoersel | 3 - | 3 | 1 | | 7 | 12 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | KVC Lille United B - | Balen | 2 - | 1 | | 0 | 7 | 12 | |
8 | Za-21/10/23 | 19:30 | Balen - | Broechem | 2 - | 1 | 3 | | 10 | 10 | |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | Wortel - | Balen | 3 - | 2 | | 0 | 10 | 11 | |
10 | Za-04/11/23 | 19:30 | Olmen - | Balen | 1 - | 1 | | 1 | 11 | 11 | |
11 | Za-11/11/23 | 19:30 | Balen - | Weelde | 2 - | 2 | 1 | | 12 | 11 | |
12 | Za-18/11/23 | 20:00 | Herselt - | Balen | 1 - | 1 | | 1 | 13 | 10 | |
13 | Za-25/11/23 | 19:30 | Balen - | Sint-Dimpna A | 1 - | 4 | 0 | | 13 | 13 | |
14 | Za-02/12/23 | 19:30 | OG Vorselaar - | Balen | 3 - | 2 | | 0 | 13 | 13 | |
16 | Za-16/12/23 | 19:30 | Zoersel - | Balen | 4 - | 0 | | 0 | 13 | 14 | |
17 | Za-13/01/24 | 19:30 | Balen - | Olmen | 1 - | 4 | 0 | | 13 | 15 | |
15 | Wo-24/01/24 | 20:00 | Balen - | Lentezon Beerse A | 2 - | 3 | 0 | | 13 | 15 | |
19 | Za-27/01/24 | 19:30 | Balen - | Wortel | 1 - | 3 | 0 | | 13 | 16 | - |
20 | Vr-02/02/24 | 20:00 | Sint-Dimpna A - | Balen | 1 - | 3 | | 3 | 16 | 15 | |
18 | Zo-11/02/24 | 15:00 | Weelde - | Balen | 1 - | 6 | | 3 | 19 | 14 | |
21 | Za-17/02/24 | 19:30 | Balen - | Merksplas | 0 - | 0 | 1 | | 20 | 14 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Ezaart - | Balen | 3 - | 0 | | 0 | 20 | 14 | |
23 | Za-02/03/24 | 19:30 | Balen - | OG Vorselaar | 2 - | 4 | 0 | | 20 | 15 | |
24 | Za-09/03/24 | 19:30 | Balen - | Arendonk Sport | 1 - | 4 | 0 | | 20 | 15 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Broechem - | Balen | 0 - | 2 | | 3 | 23 | 15 | |
26 | Za-23/03/24 | 19:30 | Balen - | KVC Lille United B | 1 - | 4 | 0 | | 23 | 15 | |
27 | Zo-07/04/24 | 15:00 | Lentezon Beerse A - | Balen | - | | | . | | | |
28 | Za-13/04/24 | 19:30 | Balen - | Herselt | - | | . | | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Sint-Job A - | Balen | - | | | . | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Balen - | Punt-Larum | - | | . | | | | |
Rangschikking(26/30) | 1 | Punt-Larum | | 57 | | 17 | +38 | 61 | | 8 | +13 | 25 |
| 2 | Broechem | | 50 | | 16 | +19 | 66 | | 10 | +19 | 39 |
| 3 | Zoersel | | 50 | | 15 | +29 | 60 | | 7 | +14 | 32 |
→ | 4 | Lentezon Beerse A | | 49 | | 15 | +9 | 41 | | 7 | +7 | 25 |
| 5 | OG Vorselaar | | 47 | | 14 | +22 | 59 | | 4 | +2 | 22 |
| 6 | Olmen | x | 44 | | 12 | +11 | 45 | | 7 | +5 | 25 |
| 7 | Arendonk Sport | x | 33 | | 10 | -14 | 40 | | 5 | -7 | 16 |
| 8 | Weelde | x | 33 | | 9 | -8 | 38 | | 5 | -1 | 21 |
| 9 | KVC Lille United B | x | 32 | | 9 | -16 | 43 | | 4 | -12 | 22 |
| 10 | Ezaart | x | 32 | | 8 | 0 | 39 | | 3 | -2 | 18 |
| 11 | Sint-Job A | x | 31 | | 9 | -10 | 51 | | 5 | -1 | 28 |
| 12 | Wortel | x | 27 | | 7 | -17 | 36 | | 2 | -16 | 10 |
| 13 | Sint-Dimpna A | x | 26 | | 7 | -12 | 36 | | 2 | -11 | 17 |
| 14 | Merksplas | x | 24 | | 6 | -14 | 33 | | 4 | -2 | 17 |
⇒ | 15 | Balen | x | 23 | | 6 | -18 | 43 | | 4 | -2 | 23 |
| 16 | Herselt | x | 21 | | 3 | -19 | 24 | | 1 | -11 | 15 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van LENTEZON BEERSE A1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Weelde - | Lentezon Beerse A | 3 - | 1 | | 0 | 0 | 16 | - |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | Lentezon Beerse A - | Olmen | 1 - | 0 | 3 | | 3 | 10 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Lentezon Beerse A - | Herselt | 0 - | 0 | 1 | | 4 | 11 | |
4 | Za-23/09/23 | 19:00 | Sint-Dimpna A - | Lentezon Beerse A | 4 - | 1 | | 0 | 4 | 14 | |
5 | Zo-01/10/23 | 15:00 | Lentezon Beerse A - | Ezaart | 2 - | 2 | 1 | | 5 | 14 | |
6 | Za-07/10/23 | 19:30 | Arendonk Sport - | Lentezon Beerse A | 0 - | 3 | | 3 | 8 | 11 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Merksplas - | Lentezon Beerse A | 0 - | 2 | | 3 | 11 | 8 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Lentezon Beerse A - | Sint-Job A | 2 - | 0 | 3 | | 14 | 4 | |
9 | Za-28/10/23 | 19:30 | OG Vorselaar - | Lentezon Beerse A | 3 - | 2 | | 0 | 14 | 7 | |
10 | Zo-05/11/23 | 14:30 | Lentezon Beerse A - | Punt-Larum | 0 - | 2 | 0 | | 14 | 9 | |
11 | Za-11/11/23 | 19:30 | Zoersel - | Lentezon Beerse A | 1 - | 1 | | 1 | 15 | 8 | |
12 | Zo-19/11/23 | 14:30 | Lentezon Beerse A - | KVC Lille United B | 2 - | 1 | 3 | | 18 | 7 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Wortel - | Lentezon Beerse A | 0 - | 0 | | 1 | 19 | 7 | |
14 | Zo-03/12/23 | 14:30 | Lentezon Beerse A - | Broechem | 0 - | 3 | 0 | | 19 | 7 | |
16 | Zo-17/12/23 | 14:30 | Lentezon Beerse A - | Merksplas | 1 - | 0 | 3 | | 22 | 8 | |
17 | Zo-14/01/24 | 14:30 | Sint-Job A - | Lentezon Beerse A | 1 - | 4 | | 3 | 25 | 7 | |
15 | Wo-24/01/24 | 20:00 | Balen - | Lentezon Beerse A | 2 - | 3 | | 3 | 28 | 6 | |
19 | Za-27/01/24 | 20:00 | Herselt - | Lentezon Beerse A | 0 - | 2 | | 3 | 31 | 6 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Lentezon Beerse A - | Zoersel | 1 - | 5 | 0 | | 31 | 6 | |
18 | Zo-11/02/24 | 14:30 | Lentezon Beerse A - | Arendonk Sport | 1 - | 0 | 3 | | 34 | 6 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Broechem - | Lentezon Beerse A | 0 - | 1 | | 3 | 37 | 6 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Lentezon Beerse A - | Weelde | 3 - | 1 | 3 | | 40 | 6 | |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Punt-Larum - | Lentezon Beerse A | 4 - | 0 | | 0 | 40 | 6 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Lentezon Beerse A - | OG Vorselaar | 1 - | 0 | 3 | | 43 | 5 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | KVC Lille United B - | Lentezon Beerse A | 0 - | 5 | | 3 | 46 | 5 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Lentezon Beerse A - | Wortel | 2 - | 0 | 3 | | 49 | 4 | |
27 | Zo-07/04/24 | 15:00 | Lentezon Beerse A - | Balen | - | | . | | | | |
28 | Za-13/04/24 | 19:30 | Olmen - | Lentezon Beerse A | - | | | . | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Lentezon Beerse A - | Sint-Dimpna A | - | | . | | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Ezaart - | Lentezon Beerse A | - | | | . | | | |
Periode1(10/10) | 1 | Punt-Larum | | 24 | | 2 | Weelde | x | 20 | | 3 | Olmen | x | 19 | | 4 | Broechem | x | 18 | | 5 | Zoersel | x | 17 | | 6 | OG Vorselaar | x | 16 | | 7 | KVC Lille United B | x | 14 | | 8 | Sint-Job A | x | 14 | → | 9 | Lentezon Beerse A | x | 14 | | 10 | Ezaart | x | 12 | ⇒ | 11 | Balen | x | 11 | | 12 | Wortel | x | 11 | | 13 | Merksplas | x | 11 | | 14 | Sint-Dimpna A | x | 8 | | 15 | Arendonk Sport | x | 8 | | 16 | Herselt | x | 7 | | Periode2(10/10) | 1 | OG Vorselaar | | 25 | | 2 | Zoersel | x | 23 | | 3 | Broechem | x | 23 | → | 4 | Lentezon Beerse A | x | 20 | | 5 | Olmen | x | 18 | | 6 | Arendonk Sport | x | 15 | | 7 | Punt-Larum | x | 15 | | 8 | Sint-Dimpna A | x | 13 | | 9 | Sint-Job A | x | 12 | | 10 | KVC Lille United B | x | 11 | | 11 | Merksplas | x | 10 | | 12 | Ezaart | x | 9 | ⇒ | 13 | Balen | x | 8 | | 14 | Weelde | x | 8 | | 15 | Herselt | x | 7 | | 16 | Wortel | x | 6 | | Periode3(6/10) | 1 | Punt-Larum | | 18 | → | 2 | Lentezon Beerse A | | 15 | | 3 | Ezaart | | 11 | | 4 | Zoersel | | 10 | | 5 | Arendonk Sport | | 10 | | 6 | Wortel | | 10 | | 7 | Broechem | | 9 | | 8 | KVC Lille United B | | 7 | | 9 | Herselt | | 7 | | 10 | Olmen | | 7 | | 11 | OG Vorselaar | | 6 | | 12 | Sint-Dimpna A | x | 5 | | . | Sint-Job A | x | 5 | | 14 | Weelde | x | 5 | ⇒ | 15 | Balen | x | 4 | | 16 | Merksplas | x | 3 | |
Beste aanval | Broechem | 66 | | Punt-Larum | 61 | | Zoersel | 60 | | OG Vorselaar | 59 | | Sint-Job A | 51 | | Olmen | 45 | | KVC Lille United B | 43 | ⇒ | Balen | 43 | → | Lentezon Beerse A | 41 | | Arendonk Sport | 40 | | Ezaart | 39 | | Weelde | 38 | | Sint-Dimpna A | 36 | | Wortel | 36 | | Merksplas | 33 | | Herselt | 24 | | Beste verdediging | Punt-Larum | 23 | | Zoersel | 31 | → | Lentezon Beerse A | 32 | | Olmen | 34 | | OG Vorselaar | 37 | | Ezaart | 39 | | Herselt | 43 | | Weelde | 46 | | Merksplas | 47 | | Broechem | 47 | | Sint-Dimpna A | 48 | | Wortel | 53 | | Arendonk Sport | 54 | | KVC Lille United B | 59 | | Sint-Job A | 61 | ⇒ | Balen | 61 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.