www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zaterdag 20/04/20242023-2024, Antwerpen-2B: ARENDONK SPORT
Wedstrijden1 | Za-02/09/23 | 19:30 | Arendonk Sport - | Balen | 3 - | 2 | 3 | | 3 | 3 | |
2 | Za-09/09/23 | 19:00 | Sint-Dimpna A - | Arendonk Sport | 1 - | 0 | | 0 | 3 | 6 | |
3 | Za-16/09/23 | 19:30 | OG Vorselaar - | Arendonk Sport | 4 - | 1 | | 0 | 3 | 14 | |
4 | Za-23/09/23 | 19:30 | Arendonk Sport - | Weelde | 0 - | 3 | 0 | | 3 | 15 | |
5 | Za-30/09/23 | 19:30 | Zoersel - | Arendonk Sport | 6 - | 1 | | 0 | 3 | 16 | - |
6 | Za-07/10/23 | 19:30 | Arendonk Sport - | Lentezon Beerse A | 0 - | 3 | 0 | | 3 | 16 | - |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Wortel - | Arendonk Sport | 1 - | 1 | | 1 | 4 | 16 | - |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Arendonk Sport - | KVC Lille United B | 2 - | 1 | 3 | | 7 | 15 | |
9 | Za-28/10/23 | 19:30 | Punt-Larum - | Arendonk Sport | 3 - | 0 | | 0 | 7 | 15 | |
10 | Za-04/11/23 | 19:30 | Arendonk Sport - | Merksplas | 1 - | 1 | 1 | | 8 | 15 | |
11 | Zo-12/11/23 | 14:30 | Sint-Job A - | Arendonk Sport | 1 - | 2 | | 3 | 11 | 14 | |
12 | Zo-19/11/23 | 14:30 | Arendonk Sport - | Broechem | 2 - | 3 | 0 | | 11 | 15 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Arendonk Sport - | Herselt | 4 - | 1 | 3 | | 14 | 12 | |
14 | Zo-03/12/23 | 14:30 | Ezaart - | Arendonk Sport | 1 - | 2 | | 3 | 17 | 11 | |
15 | Zo-10/12/23 | 14:30 | Arendonk Sport - | Olmen | 4 - | 2 | 3 | | 20 | 8 | |
16 | Zo-17/12/23 | 14:30 | Weelde - | Arendonk Sport | 1 - | 3 | | 3 | 23 | 7 | |
17 | Zo-14/01/24 | 14:30 | Arendonk Sport - | OG Vorselaar | 1 - | 3 | 0 | | 23 | 8 | |
19 | Zo-28/01/24 | 14:30 | Broechem - | Arendonk Sport | 3 - | 1 | | 0 | 23 | 8 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Arendonk Sport - | Sint-Job A | 2 - | 5 | 0 | | 23 | 10 | |
18 | Zo-11/02/24 | 14:30 | Lentezon Beerse A - | Arendonk Sport | 1 - | 0 | | 0 | 23 | 10 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Arendonk Sport - | Wortel | 4 - | 2 | 3 | | 26 | 9 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Merksplas - | Arendonk Sport | 0 - | 1 | | 3 | 29 | 8 | |
23 | Za-02/03/24 | 19:30 | Arendonk Sport - | Sint-Dimpna A | 1 - | 2 | 0 | | 29 | 8 | |
24 | Za-09/03/24 | 19:30 | Balen - | Arendonk Sport | 1 - | 4 | | 3 | 32 | 7 | |
25 | Za-16/03/24 | 19:30 | Arendonk Sport - | Punt-Larum | 0 - | 3 | 0 | | 32 | 7 | |
26 | Za-23/03/24 | 19:30 | Olmen - | Arendonk Sport | 0 - | 0 | | 1 | 33 | 7 | |
27 | Za-06/04/24 | 20:00 | Herselt - | Arendonk Sport | 0 - | 1 | | 3 | 36 | 7 | |
28 | Za-13/04/24 | 19:30 | Arendonk Sport - | Ezaart | 0 - | 3 | 0 | | 36 | 8 | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | KVC Lille United B - | Arendonk Sport | - | | | . | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Arendonk Sport - | Zoersel | - | | . | | | | |
Rangschikking(28/30) | 1 | Punt-Larum | | 63 | | 19 | +41 | 64 | | 9 | +15 | 27 |
| 2 | Zoersel | x | 56 | | 17 | +33 | 64 | | 8 | +16 | 34 |
| 3 | Broechem | x | 53 | | 17 | +20 | 70 | | 10 | +18 | 40 |
| 4 | Lentezon Beerse A | x | 52 | | 16 | +9 | 44 | | 7 | +6 | 26 |
| 5 | OG Vorselaar | x | 50 | | 15 | +21 | 61 | | 5 | +3 | 24 |
| 6 | Olmen | x | 50 | | 14 | +13 | 49 | | 8 | +6 | 27 |
| 7 | Ezaart | x | 38 | | 10 | +4 | 45 | | 4 | +1 | 21 |
⇒ | 8 | Arendonk Sport | x | 36 | | 11 | -16 | 41 | | 6 | -6 | 17 |
| 9 | Sint-Job A | x | 34 | | 10 | -10 | 53 | | 5 | -2 | 28 |
| 10 | Weelde | x | 33 | | 9 | -11 | 40 | | 5 | -2 | 23 |
| 11 | KVC Lille United B | x | 32 | | 9 | -19 | 45 | | 4 | -14 | 23 |
| 12 | Merksplas | x | 28 | | 7 | -13 | 36 | | 5 | -1 | 19 |
| 13 | Wortel | x | 28 | | 7 | -18 | 38 | | 2 | -16 | 11 |
| 14 | Balen | x | 26 | | 7 | -15 | 48 | | 4 | -3 | 24 |
| 15 | Sint-Dimpna A | x | 26 | | 7 | -15 | 37 | | 2 | -13 | 17 |
| 16 | Herselt | x | 21 | | 3 | -24 | 24 | | 1 | -15 | 15 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.