www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op dinsdag 10/12/2019
2019-2020, Antwerpen-3C: FLANDRIA
Wedstrijden
1Zo-01/09/1915:00Noordstar -Flandria2 -2 118 
2Zo-08/09/1915:00Flandria -Herenthout4 -03 46 
3Za-14/09/1919:30Kasterlee -Flandria2 -1 048 
4Zo-22/09/1915:00Flandria -Beekhoek0 -30 410 
5Zo-29/09/1915:00Gierle -Flandria2 -3 378 
6Zo-06/10/1915:00Flandria -KFC Mol2 -03 107 
7Zo-13/10/1915:00Excelsior Vorst -Flandria6 -1 0109 
8Zo-20/10/1915:00Flandria -Olmen2 -03 138 
9Za-26/10/1919:30Rauw -Flandria2 -1 0139 
10Zo-03/11/1914:30Flandria -Linda Olen3 -31 1410 
11Zo-10/11/1914:30Exc.Bouwel -Flandria3 -1 0149 
12Za-16/11/1919:30Flandria -FC Turnhout B0 -10 149 
13Zo-24/11/1914:30Flandria -Poederlee1 -40 1411 
14Zo-01/12/1914:30Arendonk Sport -Flandria1 -0 01412 
15Za-07/12/1919:30Flandria -Zwaneven0 -01 1512 
16Zo-15/12/1914:30Flandria -Noordstar  - .    
17Za-04/01/2019:30Herenthout -Flandria  -  .   
18Za-11/01/2019:30Flandria -Kasterlee  - .    
19Zo-19/01/2014:30Beekhoek -Flandria  -  .   
20Za-25/01/2019:30Flandria -Gierle  - .    
21Zo-02/02/2000:00KFC Mol -Flandria  -  .   
22Zo-09/02/2000:00Flandria -Excelsior Vorst  - .    
23Zo-16/02/2000:00Olmen -Flandria  -  .   
24Zo-23/02/2000:00Flandria -Rauw  - .    
25Zo-01/03/2000:00Linda Olen -Flandria  -  .   
26Zo-08/03/2000:00Flandria -Exc.Bouwel  - .    
27Zo-15/03/2000:00FC Turnhout B -Flandria  -  .   
28Zo-22/03/2000:00Poederlee -Flandria  -  .   
29Zo-05/04/2000:00Flandria -Arendonk Sport  - .    
30Zo-19/04/2000:00Zwaneven -Flandria  -  .   
Rangschikking(15/30)
1Arendonk Sport36 11+3448 7+2733
 2Beekhoek35 11+2643 6+1524
 3Zwaneven35 11+2642 4+920
 4Olmen32 10+1742 3+113
 5FC Turnhout B25 8+528 4+718
 6Excelsior Vorst23 7+736 2-313
 7Poederlee22 6+333 2-315
8Noordstar20 6+129 3-313
 9Exc.Bouwel20 6-631 4+115
 10Rauw20 6-1028 1-912
 11Kasterlee19 6-623 2-313
12Flandria15 4-821 1-99
 13KFC Mol13 4-1918 3-28
 14Herenthout11 3-1920 1-1412
 15Linda Olen10 3-2224 2-811
 16Gierle9 3-2916 0-205
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.

De wedstrijden van NOORDSTAR
1Zo-01/09/1915:00Noordstar -Flandria2 -21 19 
2Zo-08/09/1915:00Poederlee -Noordstar3 -1 0111 
3Zo-15/09/1915:00Noordstar -Arendonk Sport2 -21 213 
4Zo-22/09/1915:00Zwaneven -Noordstar5 -2 0213 
5Zo-29/09/1915:00FC Turnhout B -Noordstar2 -1 0214 
6Zo-06/10/1915:00Noordstar -Herenthout4 -23 513 
7Za-12/10/1919:30Kasterlee -Noordstar2 -0 0514 
8Zo-20/10/1915:00Noordstar -Beekhoek2 -40 514 
9Zo-27/10/1915:00Gierle -Noordstar0 -2 3813 
10Zo-03/11/1914:30Noordstar -KFC Mol3 -03 1112 
11Zo-10/11/1914:30Excelsior Vorst -Noordstar3 -0 01112 
12Zo-17/11/1914:30Noordstar -Olmen0 -20 1113 
13Za-23/11/1919:30Rauw -Noordstar1 -4 31410 
14Zo-01/12/1914:30Noordstar -Linda Olen3 -03 1710 
15Zo-08/12/1914:30Exc.Bouwel -Noordstar0 -3 3208 
16Zo-15/12/1914:30Flandria -Noordstar  -  .   
17Zo-05/01/2014:30Noordstar -Poederlee  - .    
18Zo-12/01/2014:30Arendonk Sport -Noordstar  -  .   
19Zo-19/01/2014:30Noordstar -Zwaneven  - .    
20Zo-26/01/2014:30Noordstar -FC Turnhout B  - .    
21Zo-02/02/2000:00Herenthout -Noordstar  -  .   
22Zo-09/02/2000:00Noordstar -Kasterlee  - .    
23Zo-16/02/2000:00Beekhoek -Noordstar  -  .   
24Zo-23/02/2000:00Noordstar -Gierle  - .    
25Zo-01/03/2000:00KFC Mol -Noordstar  -  .   
26Zo-08/03/2000:00Noordstar -Excelsior Vorst  - .    
27Zo-15/03/2000:00Olmen -Noordstar  -  .   
28Zo-22/03/2000:00Noordstar -Rauw  - .    
29Zo-05/04/2000:00Linda Olen -Noordstar  -  .   
30Zo-19/04/2000:00Noordstar -Exc.Bouwel  - .    
Periode1(10/10)
1Zwaneven 25
 2Beekhoekx24
 3Olmenx22
 4Arendonk Sportx21
 5Exc.Bouwelx17
 6Excelsior Vorstx16
 7FC Turnhout Bx15
 8Poederleex15
 9Rauwx14
10Flandriax14
 11Kasterleex13
12Noordstarx11
 13KFC Molx9
 14Linda Olenx7
 15Herenthout*x4
 16Gierle*x0
Periode2(5/10)
1Arendonk Sport15
 2Beekhoek11
 3FC Turnhout B10
 4Zwaneven10
 5Olmen10
6Noordstar9
 7Excelsior Vorst7
 8Poederlee7
 9Herenthout7
 10Kasterlee6
 11Gierle6
 12Rauw6
 13KFC Mol4
 14Exc.Bouwel3
 15Linda Olen3
16Flandria1
Periode3(1/10)
1Gierle3
 2Beekhoek*0
 .Arendonk Sport*0
 .Olmen*0
 .Zwaneven*0
 .Kasterlee*0
 .Excelsior Vorst*0
.Flandria*0
 .KFC Mol*0
.Noordstar*0
 .Linda Olen*0
 .Exc.Bouwel*0
 .FC Turnhout B*0
 .Poederlee*0
 .Rauw*0
 16Herenthout0
Beste aanval
Arendonk Sport48
 Beekhoek43
 Olmen42
 Zwaneven42
 Excelsior Vorst36
 Poederlee33
 Exc.Bouwel31
Noordstar29
 FC Turnhout B28
 Rauw28
 Linda Olen24
 Kasterlee23
Flandria21
 Herenthout20
 KFC Mol18
 Gierle16
Beste verdediging
Arendonk Sport14
 Zwaneven16
 Beekhoek17
 FC Turnhout B23
 Olmen25
Noordstar28
 Kasterlee29
 Excelsior Vorst29
Flandria29
 Poederlee30
 KFC Mol37
 Exc.Bouwel37
 Rauw38
 Herenthout39
 Gierle45
 Linda Olen46
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.