www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op maandag 18/11/2019
2019-2020, Antwerpen-3C: KFC MOL
Wedstrijden
1Za-31/08/1919:30KFC Mol -Excelsior Vorst0 -30 012 
2Za-07/09/1919:30Olmen -KFC Mol2 -1 0013 
3Za-14/09/1919:30KFC Mol -Rauw4 -03 310 
4Zo-22/09/1915:00Linda Olen -KFC Mol1 -3 368 
5Za-28/09/1919:30KFC Mol -Exc.Bouwel1 -20 69 
6Zo-06/10/1915:00Flandria -KFC Mol2 -0 0610 
7Za-12/10/1919:30KFC Mol -Poederlee1 -50 611 
8Za-19/10/1919:30Arendonk Sport -KFC Mol0 -1 3911 
9Za-26/10/1919:30KFC Mol -Zwaneven2 -50 912 
10Zo-03/11/1914:30Noordstar -KFC Mol3 -0 0913 
11Za-09/11/1919:30KFC Mol -Herenthout2 -21 1013 
12Za-16/11/1919:30Kasterlee -KFC Mol0 -2 31311 
13Za-23/11/1919:30KFC Mol -Beekhoek  - .    
14Zo-01/12/1914:30Gierle -KFC Mol  -  .   
15Za-07/12/1919:30KFC Mol -FC Turnhout B  - .    
16Zo-15/12/1914:30Excelsior Vorst -KFC Mol  -  .   
17Za-04/01/2019:30KFC Mol -Olmen  - .    
18Zo-12/01/2000:00Rauw -KFC Mol  -  .   
19Zo-19/01/2000:00KFC Mol -Linda Olen  - .    
20Zo-26/01/2000:00Exc.Bouwel -KFC Mol  -  .   
21Zo-02/02/2000:00KFC Mol -Flandria  - .    
22Zo-09/02/2000:00Poederlee -KFC Mol  -  .   
23Zo-16/02/2000:00KFC Mol -Arendonk Sport  - .    
24Zo-23/02/2000:00Zwaneven -KFC Mol  -  .   
25Zo-01/03/2000:00KFC Mol -Noordstar  - .    
26Zo-08/03/2000:00Herenthout -KFC Mol  -  .   
27Zo-15/03/2000:00KFC Mol -Kasterlee  - .    
28Zo-22/03/2000:00Beekhoek -KFC Mol  -  .   
29Zo-05/04/2000:00KFC Mol -Gierle  - .    
30Zo-19/04/2000:00FC Turnhout B -KFC Mol  -  .   
Rangschikking(12/30)
1Beekhoek30 10+2137 5+1018
 2Zwaneven28 9+2136 3+617
 3Olmen28 9+1636 3+312
 4Arendonk Sport27 8+2639 5+2025
 5Exc.Bouwel20 6+329 4+314
 6Excelsior Vorst19 6+631 2-313
 7FC Turnhout B18 6-320 3+213
 8Poederlee18 5+329 1-611
 9Flandria14 4-420 1-89
 10Rauw14 4-924 0-1010
11KFC Mol13 4-817 3-17
 12Kasterlee13 4-816 1-39
 13Noordstar11 3-819 1-96
 14Linda Olen10 3-1524 2-511
 15Herenthout8 2-1617 0-1210
 16Gierle6 2-2514 0-155
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.

De wedstrijden van BEEKHOEK
1Za-31/08/1918:00Beekhoek -Rauw4 -23 36 
2Zo-08/09/1915:00Linda Olen -Beekhoek2 -5 361 
3Zo-15/09/1915:00Beekhoek -Exc.Bouwel1 -20 64 
4Zo-22/09/1915:00Flandria -Beekhoek0 -3 394 
5Zo-29/09/1915:00Beekhoek -Poederlee3 -03 122 
6Za-05/10/1919:30Arendonk Sport -Beekhoek3 -2 0126 
7Zo-13/10/1915:00Beekhoek -Zwaneven4 -13 155 
8Zo-20/10/1915:00Noordstar -Beekhoek2 -4 3182 
9Zo-27/10/1915:00Beekhoek -Herenthout3 -23 212 
10Za-02/11/1919:30Kasterlee -Beekhoek1 -3 3242 
11Zo-10/11/1914:30FC Turnhout B -Beekhoek0 -1 3271 
12Zo-17/11/1914:30Beekhoek -Gierle4 -13 301 
13Za-23/11/1919:30KFC Mol -Beekhoek  -  .   
14Zo-01/12/1914:30Beekhoek -Excelsior Vorst  - .    
15Za-07/12/1919:30Olmen -Beekhoek  -  .   
16Za-14/12/1919:30Rauw -Beekhoek  -  .   
17Zo-05/01/2014:30Beekhoek -Linda Olen  - .    
18Zo-12/01/2000:00Exc.Bouwel -Beekhoek  -  .   
19Zo-19/01/2000:00Beekhoek -Flandria  - .    
20Zo-26/01/2000:00Poederlee -Beekhoek  -  .   
21Zo-02/02/2000:00Beekhoek -Arendonk Sport  - .    
22Zo-09/02/2000:00Zwaneven -Beekhoek  -  .   
23Zo-16/02/2000:00Beekhoek -Noordstar  - .    
24Zo-23/02/2000:00Herenthout -Beekhoek  -  .   
25Zo-01/03/2000:00Beekhoek -Kasterlee  - .    
26Zo-08/03/2000:00Beekhoek -FC Turnhout B  - .    
27Zo-15/03/2000:00Gierle -Beekhoek  -  .   
28Zo-22/03/2000:00Beekhoek -KFC Mol  - .    
29Zo-05/04/2000:00Excelsior Vorst -Beekhoek  -  .   
30Zo-19/04/2000:00Beekhoek -Olmen  - .    
Periode1(10/10)
1Zwaneven 25
2Beekhoekx24
 3Olmenx22
 4Arendonk Sportx21
 5Exc.Bouwelx17
 6Excelsior Vorstx16
 7FC Turnhout Bx15
 8Poederleex15
 9Rauwx14
 10Flandriax14
 11Kasterleex13
 12Noordstarx11
13KFC Molx9
 14Linda Olenx7
 15Herenthout*x4
 16Gierle*x0
Periode2(2/10)
1Arendonk Sport6
2Beekhoek6
 .Olmen6
 4Herenthout4
5KFC Mol4
 6Zwaneven3
 .Exc.Bouwel3
 8Poederlee3
 9Excelsior Vorst3
 10FC Turnhout B3
 11Gierle3
 12Linda Olen3
 13Kasterlee0
 .Flandria0
 15Noordstar0
 16Rauw0
Periode3(1/10)
1Gierle3
2Beekhoek*0
 .Arendonk Sport*0
 .Olmen*0
 .Zwaneven*0
 .Kasterlee*0
 .Excelsior Vorst*0
 .Flandria*0
.KFC Mol*0
 .Noordstar*0
 .Linda Olen*0
 .Exc.Bouwel*0
 .FC Turnhout B*0
 .Poederlee*0
 .Rauw*0
 16Herenthout0
Beste aanval
Arendonk Sport39
Beekhoek37
 Olmen36
 Zwaneven36
 Excelsior Vorst31
 Exc.Bouwel29
 Poederlee29
 Linda Olen24
 Rauw24
 Flandria20
 FC Turnhout B20
 Noordstar19
 Herenthout17
KFC Mol17
 Kasterlee16
 Gierle14
Beste verdediging
Arendonk Sport13
 Zwaneven15
Beekhoek16
 Olmen20
 FC Turnhout B23
 Kasterlee24
 Flandria24
 Excelsior Vorst25
KFC Mol25
 Exc.Bouwel26
 Poederlee26
 Noordstar27
 Herenthout33
 Rauw33
 Gierle39
 Linda Olen39
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.