www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op maandag 18/11/2019
2019-2020, Antwerpen-3C: LINDA OLEN
Wedstrijden
1Za-31/08/1919:30Kasterlee -Linda Olen2 -1 0010 
2Zo-08/09/1915:00Linda Olen -Beekhoek2 -50 012 
3Zo-15/09/1915:00Gierle -Linda Olen2 -4 3311 
4Zo-22/09/1915:00Linda Olen -KFC Mol1 -30 311 
5Zo-29/09/1915:00Excelsior Vorst -Linda Olen1 -3 3610 
6Zo-06/10/1915:00Linda Olen -Olmen2 -30 611 
7Za-12/10/1919:30Rauw -Linda Olen4 -0 0612 
8Zo-20/10/1915:00Linda Olen -FC Turnhout B2 -50 613 
9Zo-27/10/1915:00Linda Olen -Exc.Bouwel1 -30 614 
10Zo-03/11/1914:30Flandria -Linda Olen3 -3 1714 
11Zo-10/11/1914:30Linda Olen -Poederlee5 -43 1014 
12Zo-17/11/1914:30Arendonk Sport -Linda Olen4 -0 01014 
13Zo-24/11/1914:30Linda Olen -Zwaneven  - .    
14Zo-01/12/1914:30Noordstar -Linda Olen  -  .   
15Zo-08/12/1914:30Linda Olen -Herenthout  - .    
16Zo-15/12/1914:30Linda Olen -Kasterlee  - .    
17Zo-05/01/2014:30Beekhoek -Linda Olen  -  .   
18Zo-12/01/2000:00Linda Olen -Gierle  - .    
19Zo-19/01/2000:00KFC Mol -Linda Olen  -  .   
20Zo-26/01/2000:00Linda Olen -Excelsior Vorst  - .    
21Zo-02/02/2000:00Olmen -Linda Olen  -  .   
22Zo-09/02/2000:00Linda Olen -Rauw  - .    
23Zo-16/02/2000:00FC Turnhout B -Linda Olen  -  .   
24Zo-23/02/2000:00Exc.Bouwel -Linda Olen  -  .   
25Zo-01/03/2000:00Linda Olen -Flandria  - .    
26Zo-08/03/2000:00Poederlee -Linda Olen  -  .   
27Zo-15/03/2000:00Linda Olen -Arendonk Sport  - .    
28Zo-22/03/2000:00Zwaneven -Linda Olen  -  .   
29Zo-05/04/2000:00Linda Olen -Noordstar  - .    
30Zo-19/04/2000:00Herenthout -Linda Olen  -  .   
Rangschikking(12/30)
1Beekhoek30 10+2137 5+1018
2Zwaneven28 9+2136 3+617
 3Olmen28 9+1636 3+312
 4Arendonk Sport27 8+2639 5+2025
 5Exc.Bouwel20 6+329 4+314
 6Excelsior Vorst19 6+631 2-313
 7FC Turnhout B18 6-320 3+213
 8Poederlee18 5+329 1-611
 9Flandria14 4-420 1-89
 10Rauw14 4-924 0-1010
 11KFC Mol13 4-817 3-17
 12Kasterlee13 4-816 1-39
 13Noordstar11 3-819 1-96
14Linda Olen10 3-1524 2-511
 15Herenthout8 2-1617 0-1210
 16Gierle6 2-2514 0-155
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.

De wedstrijden van ZWANEVEN
1Zo-01/09/1915:00Zwaneven -Poederlee3 -03 35 
2Za-07/09/1919:30Arendonk Sport -Zwaneven2 -2 147 
3Zo-15/09/1915:00FC Turnhout B -Zwaneven0 -4 373 
4Zo-22/09/1915:00Zwaneven -Noordstar5 -23 102 
5Za-28/09/1919:30Herenthout -Zwaneven0 -4 3131 
6Zo-06/10/1915:00Zwaneven -Kasterlee1 -03 161 
7Zo-13/10/1915:00Beekhoek -Zwaneven4 -1 0163 
8Zo-20/10/1915:00Zwaneven -Gierle3 -03 191 
9Za-26/10/1919:30KFC Mol -Zwaneven2 -5 3221 
10Zo-03/11/1914:30Zwaneven -Excelsior Vorst4 -23 251 
11Vr-08/11/1920:15Olmen -Zwaneven3 -1 0252 
12Zo-17/11/1914:30Zwaneven -Rauw3 -03 282 
13Zo-24/11/1914:30Linda Olen -Zwaneven  -  .   
14Zo-01/12/1914:30Zwaneven -Exc.Bouwel  - .    
15Za-07/12/1919:30Flandria -Zwaneven  -  .   
16Zo-15/12/1914:30Poederlee -Zwaneven  -  .   
17Zo-05/01/2014:30Zwaneven -Arendonk Sport  - .    
18Zo-12/01/2000:00Zwaneven -FC Turnhout B  - .    
19Zo-19/01/2000:00Noordstar -Zwaneven  -  .   
20Zo-26/01/2000:00Zwaneven -Herenthout  - .    
21Zo-02/02/2000:00Kasterlee -Zwaneven  -  .   
22Zo-09/02/2000:00Zwaneven -Beekhoek  - .    
23Zo-16/02/2000:00Gierle -Zwaneven  -  .   
24Zo-23/02/2000:00Zwaneven -KFC Mol  - .    
25Zo-01/03/2000:00Excelsior Vorst -Zwaneven  -  .   
26Zo-08/03/2000:00Zwaneven -Olmen  - .    
27Zo-15/03/2000:00Rauw -Zwaneven  -  .   
28Zo-22/03/2000:00Zwaneven -Linda Olen  - .    
29Zo-05/04/2000:00Exc.Bouwel -Zwaneven  -  .   
30Zo-19/04/2000:00Zwaneven -Flandria  - .    
Periode1(10/10)
1Zwaneven 25
 2Beekhoekx24
 3Olmenx22
 4Arendonk Sportx21
 5Exc.Bouwelx17
 6Excelsior Vorstx16
 7FC Turnhout Bx15
 8Poederleex15
 9Rauwx14
 10Flandriax14
 11Kasterleex13
 12Noordstarx11
 13KFC Molx9
14Linda Olenx7
 15Herenthout*x4
 16Gierle*x0
Periode2(2/10)
1Arendonk Sport6
 2Beekhoek6
 .Olmen6
 4Herenthout4
 5KFC Mol4
6Zwaneven3
 .Exc.Bouwel3
 8Poederlee3
 9Excelsior Vorst3
 10FC Turnhout B3
 11Gierle3
12Linda Olen3
 13Kasterlee0
 .Flandria0
 15Noordstar0
 16Rauw0
Periode3(1/10)
1Gierle3
 2Beekhoek*0
 .Arendonk Sport*0
 .Olmen*0
.Zwaneven*0
 .Kasterlee*0
 .Excelsior Vorst*0
 .Flandria*0
 .KFC Mol*0
 .Noordstar*0
.Linda Olen*0
 .Exc.Bouwel*0
 .FC Turnhout B*0
 .Poederlee*0
 .Rauw*0
 16Herenthout0
Beste aanval
Arendonk Sport39
 Beekhoek37
 Olmen36
Zwaneven36
 Excelsior Vorst31
 Exc.Bouwel29
 Poederlee29
Linda Olen24
 Rauw24
 Flandria20
 FC Turnhout B20
 Noordstar19
 Herenthout17
 KFC Mol17
 Kasterlee16
 Gierle14
Beste verdediging
Arendonk Sport13
Zwaneven15
 Beekhoek16
 Olmen20
 FC Turnhout B23
 Kasterlee24
 Flandria24
 Excelsior Vorst25
 KFC Mol25
 Exc.Bouwel26
 Poederlee26
 Noordstar27
 Herenthout33
 Rauw33
 Gierle39
Linda Olen39
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.