www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op vrijdag 03/04/2020
2019-2020, Antwerpen-3C: POEDERLEE
Wedstrijden
1Zo-01/09/1915:00Zwaneven -Poederlee3 -0 0013 
2Zo-08/09/1915:00Poederlee -Noordstar3 -13 310 
3Za-14/09/1919:30Herenthout -Poederlee0 -0 149 
4Zo-22/09/1915:00Poederlee -Kasterlee1 -11 59 
5Zo-29/09/1915:00Beekhoek -Poederlee3 -0 0511 
6Zo-06/10/1915:00Poederlee -Gierle5 -13 89 
7Za-12/10/1919:30KFC Mol -Poederlee1 -5 3118 
8Zo-20/10/1915:00Poederlee -Excelsior Vorst5 -33 146 
9Za-26/10/1919:30Olmen -Poederlee5 -2 0147 
10Zo-03/11/1914:30Poederlee -Rauw2 -21 158 
11Zo-10/11/1914:30Linda Olen -Poederlee5 -4 0158 
12Zo-17/11/1914:30Poederlee -Exc.Bouwel2 -13 188 
13Zo-24/11/1914:30Flandria -Poederlee1 -4 3216 
14Zo-01/12/1914:30FC Turnhout B -Poederlee0 -0 1226 
15Zo-08/12/1914:30Poederlee -Arendonk Sport0 -30 227 
16Zo-15/12/1914:30Poederlee -Zwaneven0 -40 227 
17Zo-05/01/2014:30Noordstar -Poederlee2 -2 1238 
18Zo-12/01/2014:30Poederlee -Herenthout2 -30 239 
19Za-18/01/2019:30Kasterlee -Poederlee3 -1 02311 
20Zo-26/01/2014:30Poederlee -Beekhoek0 -01 2413 
21Zo-02/02/2015:00Gierle -Poederlee0 -2 32712 
23Zo-16/02/2015:00Excelsior Vorst -Poederlee3 -2 02712 
24Zo-23/02/2015:00Poederlee -Olmen3 -31 2812 
25Za-29/02/2019:30Rauw -Poederlee0 -4 33110 
26Zo-08/03/2015:00Poederlee -Linda Olen2 -13 3410 
27Wo-01/07/2000:00Exc.Bouwel -Poederlee  - PP .   
28Zo-05/07/2000:00Poederlee -Flandria  - .    
29Wo-08/07/2000:00Poederlee -FC Turnhout B  - .    
30Zo-12/07/2000:00Arendonk Sport -Poederlee  -  .   
22Wo-15/07/2000:00Poederlee -KFC Mol  - .    
Rangschikking(25/30)
1Arendonk Sport 61 19+4669 11+3545
 2Olmen 55 17+2968 6+725
 3Zwaneven 54 17+4170 7+1833
 4Beekhoek 49 14+2658 7+1628
 5Kasterleex42 13+851 4-221
 6FC Turnhout Bx35 11+446 5+228
 7Excelsior Vorstx35 11-152 2-1414
 8Noordstarx34 10+148 3-1020
 9Exc.Bouwelx34 10-849 7-328
10Poederleex34 9+251 4026
 11Linda Olen*x29 9-944 4-718
 12Rauw*x29 8-1345 2-924
13Flandria*x28 8-742 3-1117
 14KFC Molx19 6-3726 4-1112
 15Herenthoutx18 4-3131 2-2017
 16Gierle*x9 3-5129 0-3213
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.

De wedstrijden van FLANDRIA
1Zo-01/09/1915:00Noordstar -Flandria2 -2  118 
2Zo-08/09/1915:00Flandria -Herenthout4 -0 3 46 
3Za-14/09/1919:30Kasterlee -Flandria2 -1  048 
4Zo-22/09/1915:00Flandria -Beekhoek0 -3 0 410 
5Zo-29/09/1915:00Gierle -Flandria2 -3  378 
6Zo-06/10/1915:00Flandria -KFC Mol2 -0 3 107 
7Zo-13/10/1915:00Excelsior Vorst -Flandria6 -1  0109 
8Zo-20/10/1915:00Flandria -Olmen2 -0 3 138 
9Za-26/10/1919:30Rauw -Flandria2 -1  0139 
10Zo-03/11/1914:30Flandria -Linda Olen3 -3 1 1410 
11Zo-10/11/1914:30Exc.Bouwel -Flandria3 -1  0149 
12Za-16/11/1919:30Flandria -FC Turnhout B0 -1 0 149 
13Zo-24/11/1914:30Flandria -Poederlee1 -4 0 1411 
14Zo-01/12/1914:30Arendonk Sport -Flandria1 -0  01412 
15Za-07/12/1919:30Flandria -Zwaneven0 -0 1 1512 
16Zo-15/12/1914:30Flandria -Noordstar5 -2 3 1812 
17Za-04/01/2019:30Herenthout -Flandria1 -2  32111 
18Za-11/01/2019:30Flandria -Kasterlee2 -3 0 2111 
19Zo-19/01/2014:30Beekhoek -Flandria1 -1  12213 
20Za-25/01/2019:30Flandria -Gierle5 -3 3 2512 
21Za-01/02/2019:30KFC Mol -Flandria1 -4  3289 
23Za-15/02/2019:30Olmen -Flandria2 -1  02810 
25Zo-01/03/2015:00Linda Olen -Flandria5 -0  02813 
26Zo-08/03/2015:00Flandria -Exc.Bouwel1 -2 0 2813 
27Wo-01/07/2000:00FC Turnhout B -Flandria  - PP .   
28Zo-05/07/2000:00Poederlee -Flandria  -   .   
29Wo-08/07/2000:00Flandria -Arendonk Sport  -  .    
30Zo-12/07/2000:00Zwaneven -Flandria  -   .   
22Wo-15/07/2000:00Flandria -Excelsior Vorst  -  .    
24Zo-19/07/2000:00Flandria -Rauw  -  .    
Periode1(10/10)
1Zwaneven 25
 2Beekhoekx24
 3Olmenx22
 4Arendonk Sportx21
 5Exc.Bouwelx17
 6Excelsior Vorstx16
 7FC Turnhout Bx15
8Poederleex15
 9Rauwx14
10Flandriax14
 11Kasterleex13
 12Noordstarx11
 13KFC Molx9
 14Linda Olenx7
 15Herenthout*x4
 16Gierle*x0
Periode2(10/10)
1Arendonk Sport 25
 2Olmenx23
 3Zwanevenx19
 4Kasterleex18
 5Linda Olenx18
 6Beekhoekx17
 7Noordstarx16
 8Rauwx14
 9FC Turnhout Bx13
 10Excelsior Vorstx13
 11Herenthoutx12
12Flandriax11
 13Exc.Bouwelx10
14Poederleex9
 15Gierlex6
 16KFC Molx4
Periode3(6/10)
1Arendonk Sport*15
 2Kasterlee*11
 3Zwaneven*10
4Poederlee*10
 5Olmen*10
 6Beekhoek*8
 7FC Turnhout B*7
 8Noordstar*7
 9Exc.Bouwel*7
 10Excelsior Vorst*6
 11KFC Mol*6
 12Linda Olen**4
13Flandria**3
 14Gierle*3
 15Herenthout2
 16Rauw**1
Beste aanval
Zwaneven70
 Arendonk Sport69
 Olmen68
 Beekhoek58
 Excelsior Vorst52
 Kasterlee51
Poederlee51
 Exc.Bouwel49
 Noordstar48
 FC Turnhout B46
 Rauw45
 Linda Olen44
Flandria42
 Herenthout31
 Gierle29
 KFC Mol26
Beste verdediging
Arendonk Sport23
 Zwaneven29
 Beekhoek32
 Olmen39
 FC Turnhout B42
 Kasterlee43
 Noordstar47
Flandria49
Poederlee49
 Excelsior Vorst53
 Linda Olen53
 Exc.Bouwel57
 Rauw58
 Herenthout62
 KFC Mol63
 Gierle80
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.