www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op dinsdag 27/10/2020
2020-2021, Antwerpen-4B: ANTONIA B
Wedstrijden
2Za-12/09/2019:30Antonia B -FC Merksem1 -40 010 
3Zo-20/09/2015:00Ranst B -Antonia B  - PP . 10 
19Zo-27/09/2015:00Ekeren Donk -Antonia B3 -1 0011 
5Zo-04/10/2015:00Schoten -Antonia B1 -1 1111 
7Zo-18/10/2015:00Antwerpen Noord -Antonia B  - PP . 11 
8Za-24/10/2019:30Antonia B -City Pirates B  - PP.  11 
9Zo-01/11/2014:30Mariaburg B -Antonia B  - PP .   
10Zo-08/11/2014:30Antonia B -sGravenw.-Schilde B  - PP.    
1Wo-11/11/2014:30Wijnegem B -Antonia B  - PP .   
11Zo-15/11/2014:30Oelegem -Antonia B  - PP .   
12Ma-22/11/2100:00Antonia B -Tub.Borgerhout  - .    
13Di-10/05/2200:00Ternesse B -Antonia B  -  .   
14Wo-11/05/2200:00Antonia B -Alberta Schilde  - .    
16Vr-13/05/2200:00Antonia B -Wijnegem B  - .    
17Za-14/05/2200:00FC Merksem -Antonia B  -  .   
18Zo-15/05/2200:00Antonia B -Ranst B  - .    
4Ma-16/05/2200:00Antonia B -Ekeren Donk  - .    
20Di-17/05/2200:00Antonia B -Schoten  - .    
22Do-19/05/2200:00Antonia B -Antwerpen Noord  - .    
23Vr-20/05/2200:00City Pirates B -Antonia B  -  .   
24Za-21/05/2200:00Antonia B -Mariaburg B  - .    
25Zo-22/05/2200:00sGravenw.-Schilde B -Antonia B  -  .   
26Ma-23/05/2200:00Antonia B -Oelegem  - .    
27Di-24/05/2200:00Tub.Borgerhout -Antonia B  -  .   
28Wo-25/05/2200:00Antonia B -Ternesse B  - .    
29Do-26/05/2200:00Alberta Schilde -Antonia B  -  .   
Rangschikking(5/26)
1FC Merksem15 5+2327 3+1114
 2Ternesse B13 4+1424 2+611
 3sGravenw.-Schilde B13 4+811 2+33
 4Oelegem10 3+1219 0-14
 5Alberta Schilde*10 3+89 2+55
 6Tub.Borgerhout*6 2-18 1-15
 7Ekeren Donk6 2-415 1-15
 8Wijnegem B6 2-89 1-36
 9City Pirates B4 1-64 0-41
 10Mariaburg B3 1-86 0-43
11Antonia B**1 0-53 0-22
 12Antwerpen Noord*1 0-106 0-63
 13Schoten*1 0-123 0-102
14Ranst B**0 0-114 0-92
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.

De wedstrijden van RANST B
3Zo-20/09/2015:00Ranst B -Antonia B  - PP.  9 
4Zo-27/09/2015:00FC Merksem -Ranst B8 -0  0014-
5Zo-04/10/2015:00Wijnegem B -Ranst B3 -2  0014-
6Zo-11/10/2015:00Ranst B -Ekeren Donk2 -4 0 014-
7Zo-18/10/2015:00Schoten -Ranst B  - PP . 14-
9Zo-01/11/2014:30Antwerpen Noord -Ranst B  - PP .   
10Zo-08/11/2014:30Ranst B -City Pirates B  - PP.    
1Wo-11/11/2014:30Ranst B -Alberta Schilde  - PP.    
11Zo-15/11/2014:30Mariaburg B -Ranst B  - PP .   
12Ma-22/11/2100:00Ranst B -sGravenw.-Schilde B  -  .    
13Di-10/05/2200:00Oelegem -Ranst B  -   .   
14Wo-11/05/2200:00Ranst B -Tub.Borgerhout  -  .    
15Do-12/05/2200:00Ternesse B -Ranst B  -   .   
16Vr-13/05/2200:00Alberta Schilde -Ranst B  -   .   
18Zo-15/05/2200:00Antonia B -Ranst B  -   .   
19Ma-16/05/2200:00Ranst B -FC Merksem  -  .    
20Di-17/05/2200:00Ranst B -Wijnegem B  -  .    
21Wo-18/05/2200:00Ekeren Donk -Ranst B  -   .   
22Do-19/05/2200:00Ranst B -Schoten  -  .    
24Za-21/05/2200:00Ranst B -Antwerpen Noord  -  .    
25Zo-22/05/2200:00City Pirates B -Ranst B  -   .   
26Ma-23/05/2200:00Ranst B -Mariaburg B  -  .    
27Di-24/05/2200:00sGravenw.-Schilde B -Ranst B  -   .   
28Wo-25/05/2200:00Ranst B -Oelegem  -  .    
29Do-26/05/2200:00Tub.Borgerhout -Ranst B  -   .   
30Vr-27/05/2200:00Ranst B -Ternesse B  -  .    
Periode1(5/13)
1FC Merksem15
 2Ternesse B13
 3sGravenw.-Schilde B13
 4Oelegem10
 5Alberta Schilde*10
 6Tub.Borgerhout*6
 7Wijnegem B6
 8City Pirates B4
 9Ekeren Donk*3
 10Mariaburg B3
11Antonia B***1
 12Antwerpen Noord*1
 13Schoten*1
14Ranst B**0
Periode2(1/13)
1Ekeren Donk3
 2FC Merksem*0
 .sGravenw.-Schilde B*0
 .Alberta Schilde*0
 .Oelegem*0
 .Tub.Borgerhout*0
 .Antwerpen Noord*0
 .City Pirates B*0
.Ranst B*0
 .Mariaburg B*0
 .Ternesse B*0
 .Schoten*0
 .Wijnegem B*0
14Antonia B0
Beste aanval
FC Merksem27
 Ternesse B24
 Oelegem19
 Ekeren Donk15
 sGravenw.-Schilde B11
 Alberta Schilde9
 Wijnegem B9
 Tub.Borgerhout8
 Antwerpen Noord6
 Mariaburg B6
 City Pirates B4
Ranst B4
Antonia B3
 Schoten3
Beste verdediging
Alberta Schilde1
 sGravenw.-Schilde B3
 FC Merksem4
 Oelegem7
Antonia B8
 Tub.Borgerhout9
 City Pirates B10
 Ternesse B10
 Mariaburg B14
Ranst B15
 Schoten15
 Antwerpen Noord16
 Wijnegem B17
 Ekeren Donk19
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.