www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op donderdag 28/03/20242023-2024, Antwerpen-4C: ALBERTA SCHILDE
Wedstrijden1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Bucovina Loenhout - | Alberta Schilde | 1 - | 1 | | | 1 | 1 | 7 | |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | Alberta Schilde - | St.Lenaarts B | 6 - | 0 | | 3 | | 4 | 3 | |
3 | Za-16/09/23 | 19:30 | sGravenw.-Schilde B - | Alberta Schilde | 3 - | 2 | | | 0 | 4 | 7 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Alberta Schilde - | Brecht | 10 - | 4 | | 3 | | 7 | 5 | |
5 | Zo-01/10/23 | 15:00 | Alberta Schilde - | Zandvliet B | 6 - | 1 | | 3 | | 10 | 4 | |
6 | Za-07/10/23 | 20:00 | Noorse - | Alberta Schilde | 1 - | 2 | | | 3 | 13 | 3 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Alberta Schilde - | Heibos | 3 - | 3 | | 1 | | 14 | 3 | |
8 | Za-21/10/23 | 19:30 | Maria t.Heide - | Alberta Schilde | 0 - | 4 | | | 3 | 17 | 2 | |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | Alberta Schilde - | Putte SK | 4 - | 1 | | 3 | | 20 | 2 | |
10 | Zo-05/11/23 | 15:00 | Ekeren Donk - | Alberta Schilde | 1 - | 2 | | | 3 | 23 | 2 | |
11 | Zo-12/11/23 | 14:30 | Alberta Schilde - | Sint-Job B | 10 - | 1 | | 3 | | 26 | 1 | |
12 | Zo-19/11/23 | 14:30 | Antonia B - | Alberta Schilde | 1 - | 3 | | | 3 | 29 | 1 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Alberta Schilde - | Mariaburg B | 3 - | 1 | | 3 | | 32 | 1 | |
14 | Zo-03/12/23 | 14:30 | Alberta Schilde - | Wildert | 3 - | 6 | | 0 | | 32 | 1 | |
15 | Za-09/12/23 | 19:30 | Antw.Noord A - | Alberta Schilde | 0 - | 13 | | | 3 | 35 | 1 | |
16 | Za-16/12/23 | 19:30 | St.Lenaarts B - | Alberta Schilde | 2 - | 2 | | | 1 | 36 | 1 | |
17 | Zo-14/01/24 | 14:30 | Alberta Schilde - | Noorse | 3 - | 1 | | 3 | | 39 | 1 | |
19 | Zo-28/01/24 | 14:30 | Putte SK - | Alberta Schilde | 1 - | 1 | | | 1 | 40 | 2 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Alberta Schilde - | Ekeren Donk | 3 - | 2 | | 3 | | 43 | 2 | |
18 | Do-08/02/24 | 20:00 | Brecht - | Alberta Schilde | 0 - | 2 | | | 3 | 46 | 1 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Wildert - | Alberta Schilde | 2 - | 2 | | | 1 | 47 | 2 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Alberta Schilde - | Antw.Noord A | 5 - | 0 | F1 | 3 | | 50 | 2 | |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Alberta Schilde - | sGravenw.-Schilde B | 4 - | 1 | | 3 | | 53 | 2 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Mariaburg B - | Alberta Schilde | 1 - | 2 | | | 3 | 56 | 2 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Alberta Schilde - | Antonia B | 4 - | 4 | | 1 | | 57 | 2 | |
26 | Za-23/03/24 | 20:00 | Heibos - | Alberta Schilde | 2 - | 1 | | | 0 | 57 | 2 | |
27 | Zo-07/04/24 | 15:00 | Alberta Schilde - | Bucovina Loenhout | - | | | . | | | | |
28 | Za-13/04/24 | 19:00 | Zandvliet B - | Alberta Schilde | - | | | | . | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Alberta Schilde - | Maria t.Heide | - | | | . | | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Sint-Job B - | Alberta Schilde | - | | | | . | | | |
Rangschikking(26/30) | 1 | Heibos | | 66 | | 21 | +59 | 96 | | 11 | +27 | 42 |
⇒ | 2 | Alberta Schilde | | 57 | | 17 | +61 | 101 | | 7 | +22 | 37 |
| 3 | Wildert | | 55 | | 17 | +29 | 68 | | 8 | +15 | 40 |
| 4 | Antonia B | x | 52 | | 15 | +36 | 70 | | 7 | +17 | 36 |
| 5 | Sint-Job B | x | 48 | | 15 | +12 | 62 | | 7 | +1 | 33 |
| 6 | Ekeren Donk | x | 44 | | 13 | +33 | 80 | | 6 | +11 | 37 |
| 7 | St.Lenaarts B | x | 41 | | 13 | -3 | 48 | | 6 | -7 | 20 |
| 8 | Brecht | x | 40 | | 12 | +3 | 56 | | 6 | -3 | 25 |
| 9 | Zandvliet B | x | 34 | | 10 | -14 | 46 | | 2 | -21 | 17 |
| 10 | Putte SK | x | 32 | | 9 | -12 | 46 | | 4 | -12 | 27 |
| 11 | sGravenw.-Schilde B | x | 31 | | 10 | -9 | 47 | | 2 | -10 | 22 |
| 12 | Bucovina Loenhout | x | 28 | | 8 | -19 | 52 | | 2 | -21 | 18 |
| 13 | Noorse | x | 27 | | 8 | -17 | 45 | | 3 | -11 | 25 |
| 14 | Mariaburg B | x | 17 | | 5 | -21 | 42 | | 1 | -16 | 13 |
| 15 | Maria t.Heide | x | 15 | | 4 | -46 | 49 | | 2 | -23 | 23 |
| 16 | Antw.Noord A | x | 9 | | 3 | -92 | 30 | | 1 | -53 | 12 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.