Antwerpen : 4de Provinciale C(2023-2024)
speeldag 1
periode 1
zaterdag 02/09/2023 |
18:30 | Maria t.Heide | - | Heibos | 0 | - | 3 |
19:00 | Zandvliet B | - | Wildert | 2 | - | 1 |
19:30 | Antw.Noord A | - | sGravenw.-Schilde B | 1 | - | 8 |
zondag 03/09/2023 |
15:00 | Ekeren Donk | - | Antonia B | 1 | - | 1 |
. | Bucovina Loenhout | - | Alberta Schilde | 1 | - | 1 |
. | Mariaburg B | - | Noorse | 6 | - | 4 |
. | Putte SK | - | Sint-Job B | 1 | - | 3 |
. | St.Lenaarts B | - | Brecht | 2 | - | 1 |
speeldag 2
periode 1
zaterdag 09/09/2023 |
18:15 | Wildert | - | Bucovina Loenhout | 1 | - | 1 |
19:30 | sGravenw.-Schilde B | - | Zandvliet B | 3 | - | 2 |
. | Sint-Job B | - | Maria t.Heide | 3 | - | 3 |
. | Brecht | - | Antw.Noord A | 7 | - | 1 |
. | Antonia B | - | Putte SK | 5 | - | 1 |
20:00 | Heibos | - | Mariaburg B | 3 | - | 2 |
. | Noorse | - | Ekeren Donk | 0 | - | 3 |
zondag 10/09/2023 |
15:00 | Alberta Schilde | - | St.Lenaarts B | 6 | - | 0 |
speeldag 3
periode 1
zaterdag 16/09/2023 |
19:30 | Brecht | - | Zandvliet B | 4 | - | 2 |
. | sGravenw.-Schilde B | - | Alberta Schilde | 3 | - | 2 |
. | Antw.Noord A | - | Wildert | 2 | - | 3 |
zondag 17/09/2023 |
15:00 | St.Lenaarts B | - | Maria t.Heide | 3 | - | 4 |
. | Ekeren Donk | - | Putte SK | 5 | - | 1 |
. | Antonia B | - | Noorse | 1 | - | 1 |
. | Mariaburg B | - | Sint-Job B | 3 | - | 5 |
. | Bucovina Loenhout | - | Heibos | 3 | - | 5 |
speeldag 4
periode 1
vrijdag 22/09/2023 |
20:00 | Heibos | - | Antw.Noord A | 6 | - | 0 |
zaterdag 23/09/2023 |
19:00 | Zandvliet B | - | Bucovina Loenhout | 4 | - | 1 |
19:30 | Maria t.Heide | - | Ekeren Donk | 3 | - | 4 |
zondag 24/09/2023 |
15:00 | Noorse | - | St.Lenaarts B | 1 | - | 3 |
. | Alberta Schilde | - | Brecht | 10 | - | 4 |
. | Wildert | - | sGravenw.-Schilde B | 2 | - | 1 |
. | Putte SK | - | Mariaburg B | 1 | - | 0 |
. | Sint-Job B | - | Antonia B | 3 | - | 2 |
speeldag 5
periode 1
zaterdag 30/09/2023 |
19:30 | Brecht | - | Maria t.Heide | 2 | - | 1 |
. | St.Lenaarts B | - | Putte SK | 0 | - | 1 |
. | Antonia B | - | Mariaburg B | 2 | - | 0 |
. | Antw.Noord A | - | Noorse | 3 | - | 1 |
. | sGravenw.-Schilde B | - | Sint-Job B | 0 | - | 3 |
zondag 01/10/2023 |
15:00 | Wildert | - | Heibos | 4 | - | 1 |
. | Bucovina Loenhout | - | Ekeren Donk | 1 | - | 3 |
. | Alberta Schilde | - | Zandvliet B | 6 | - | 1 |
speeldag 6
periode 1
zaterdag 07/10/2023 |
19:30 | Sint-Job B | - | Bucovina Loenhout | 3 | - | 0 |
20:00 | Heibos | - | Brecht | 2 | - | 2 |
. | Noorse | - | Alberta Schilde | 1 | - | 2 |
zondag 08/10/2023 |
15:00 | Zandvliet B | - | Antw.Noord A | 4 | - | 0 |
. | Maria t.Heide | - | Antonia B | 1 | - | 4 |
. | Ekeren Donk | - | Wildert | 4 | - | 2 |
. | Putte SK | - | sGravenw.-Schilde B | 1 | - | 1 |
. | Mariaburg B | - | St.Lenaarts B | 4 | - | 1 |
speeldag 7
periode 1
zaterdag 14/10/2023 |
19:00 | Zandvliet B | - | Putte SK | 1 | - | 2 |
19:30 | Antw.Noord A | - | Mariaburg B | 2 | - | 3 |
. | St.Lenaarts B | - | Sint-Job B | 3 | - | 2 |
20:00 | Brecht | - | Ekeren Donk | 1 | - | 1 |
zondag 15/10/2023 |
15:00 | sGravenw.-Schilde B | - | Maria t.Heide | 3 | - | 1 |
. | Bucovina Loenhout | - | Antonia B | 1 | - | 1 |
. | Alberta Schilde | - | Heibos | 3 | - | 3 |
. | Wildert | - | Noorse | 3 | - | 1 |
speeldag 8
periode 1
zaterdag 21/10/2023 |
19:30 | Sint-Job B | - | Wildert | 3 | - | 1 |
. | Maria t.Heide | - | Alberta Schilde | 0 | - | 4 |
. | Antonia B | - | Antw.Noord A | 6 | - | 0 |
20:00 | Heibos | - | Zandvliet B | 5 | - | 0 |
. | Noorse | - | Bucovina Loenhout | 5 | - | 4 |
zondag 22/10/2023 |
15:00 | Putte SK | - | Brecht | 0 | - | 1 |
. | Mariaburg B | - | sGravenw.-Schilde B | 0 | - | 3 |
. | Ekeren Donk | - | St.Lenaarts B | 1 | - | 2 |
speeldag 9
periode 1
zaterdag 28/10/2023 |
19:00 | Zandvliet B | - | Sint-Job B | 2 | - | 3 | |
19:30 | sGravenw.-Schilde B | - | Heibos | 0 | - | 4 | |
. | Antw.Noord A | - | Ekeren Donk | 0 | - | 5 | F1 |
. | Brecht | - | Noorse | 3 | - | 4 | |
zondag 29/10/2023 |
14:30 | Wildert | - | Maria t.Heide | 2 | - | 2 | |
. | Alberta Schilde | - | Putte SK | 4 | - | 1 | |
. | Bucovina Loenhout | - | Mariaburg B | 3 | - | 2 | |
15:00 | St.Lenaarts B | - | Antonia B | 0 | - | 0 | |
speeldag 10
periode 1
zaterdag 04/11/2023 |
19:30 | Maria t.Heide | - | Bucovina Loenhout | 2 | - | 3 |
. | St.Lenaarts B | - | Antw.Noord A | 3 | - | 1 |
. | Sint-Job B | - | Brecht | 3 | - | 1 |
20:00 | Noorse | - | sGravenw.-Schilde B | 2 | - | 0 |
zondag 05/11/2023 |
14:30 | Putte SK | - | Heibos | 1 | - | 2 |
. | Antonia B | - | Wildert | 3 | - | 1 |
15:00 | Ekeren Donk | - | Alberta Schilde | 1 | - | 2 |
. | Mariaburg B | - | Zandvliet B | 3 | - | 0 |
speeldag 11
periode 2
zaterdag 11/11/2023 |
19:30 | Antw.Noord A | - | Maria t.Heide | 2 | - | 3 |
. | sGravenw.-Schilde B | - | St.Lenaarts B | 1 | - | 2 |
20:00 | Heibos | - | Ekeren Donk | 4 | - | 3 |
zondag 12/11/2023 |
14:30 | Zandvliet B | - | Noorse | 2 | - | 1 |
. | Wildert | - | Mariaburg B | 1 | - | 0 |
. | Alberta Schilde | - | Sint-Job B | 10 | - | 1 |
. | Bucovina Loenhout | - | Putte SK | 3 | - | 3 |
15:00 | Brecht | - | Antonia B | 1 | - | 7 |
speeldag 12
periode 2
zaterdag 18/11/2023 |
19:30 | Sint-Job B | - | Antw.Noord A | 6 | - | 1 |
. | St.Lenaarts B | - | Bucovina Loenhout | 1 | - | 0 |
. | Maria t.Heide | - | Zandvliet B | 1 | - | 2 |
zondag 19/11/2023 |
14:30 | Putte SK | - | Wildert | 1 | - | 2 |
. | Antonia B | - | Alberta Schilde | 1 | - | 3 |
15:00 | Mariaburg B | - | Brecht | 2 | - | 4 |
. | Ekeren Donk | - | sGravenw.-Schilde B | 5 | - | 2 |
zaterdag 06/01/2024 |
20:00 | Noorse | - | Heibos | 0 | - | 5 |
speeldag 13
periode 2
zaterdag 25/11/2023 |
19:30 | Maria t.Heide | - | Noorse | 3 | - | 5 |
. | Antw.Noord A | - | Putte SK | 3 | - | 2 |
20:00 | Heibos | - | Sint-Job B | 3 | - | 3 |
zondag 26/11/2023 |
14:30 | Zandvliet B | - | Ekeren Donk | 3 | - | 2 |
. | Wildert | - | St.Lenaarts B | 2 | - | 0 |
. | Bucovina Loenhout | - | Brecht | 1 | - | 3 |
. | Alberta Schilde | - | Mariaburg B | 3 | - | 1 |
15:00 | sGravenw.-Schilde B | - | Antonia B | 0 | - | 2 |
speeldag 14
periode 2
zaterdag 02/12/2023 |
19:30 | Brecht | - | sGravenw.-Schilde B | 4 | - | 0 |
. | St.Lenaarts B | - | Heibos | 0 | - | 4 |
. | Sint-Job B | - | Ekeren Donk | 2 | - | 2 |
zondag 03/12/2023 |
14:30 | Alberta Schilde | - | Wildert | 3 | - | 6 |
. | Antonia B | - | Zandvliet B | 1 | - | 1 |
. | Putte SK | - | Noorse | 3 | - | 1 |
. | Bucovina Loenhout | - | Antw.Noord A | 2 | - | 1 |
15:00 | Mariaburg B | - | Maria t.Heide | 1 | - | 1 |
speeldag 15
periode 2
zaterdag 09/12/2023 |
19:30 | Maria t.Heide | - | Putte SK | 4 | - | 5 |
. | sGravenw.-Schilde B | - | Bucovina Loenhout | 3 | - | 1 |
. | Antw.Noord A | - | Alberta Schilde | 0 | - | 13 |
20:00 | Noorse | - | Sint-Job B | 1 | - | 0 |
zondag 10/12/2023 |
14:30 | Zandvliet B | - | St.Lenaarts B | 2 | - | 1 |
. | Wildert | - | Brecht | 3 | - | 1 |
15:00 | Ekeren Donk | - | Mariaburg B | 3 | - | 0 |
. | Heibos | - | Antonia B | 4 | - | 5 |
speeldag 16
periode 2
zaterdag 16/12/2023 |
19:30 | Sint-Job B | - | sGravenw.-Schilde B | 2 | - | 1 |
. | St.Lenaarts B | - | Alberta Schilde | 2 | - | 2 |
20:00 | Brecht | - | Heibos | 0 | - | 2 |
. | Noorse | - | Wildert | 0 | - | 0 |
zondag 17/12/2023 |
14:30 | Antonia B | - | Bucovina Loenhout | 3 | - | 1 |
. | Putte SK | - | Zandvliet B | 1 | - | 1 |
15:00 | Ekeren Donk | - | Maria t.Heide | 8 | - | 0 |
. | Mariaburg B | - | Antw.Noord A | 1 | - | 2 |
speeldag 17
periode 2
zaterdag 13/01/2024 |
19:00 | Zandvliet B | - | Brecht | 1 | - | 1 | |
19:30 | sGravenw.-Schilde B | - | Mariaburg B | 3 | - | 2 | |
. | Maria t.Heide | - | St.Lenaarts B | 1 | - | 4 | |
20:00 | Heibos | - | Putte SK | 5 | - | 3 | |
zondag 14/01/2024 |
14:30 | Wildert | - | Ekeren Donk | 0 | - | 3 | |
. | Bucovina Loenhout | - | Sint-Job B | 3 | - | 2 | |
. | Alberta Schilde | - | Noorse | 3 | - | 1 | |
15:00 | Antw.Noord A | - | Antonia B | 0 | - | 5 | F1 |
speeldag 18
periode 2
donderdag 01/02/2024 |
14:30 | Antonia B | - | Maria t.Heide | 5 | - | 2 |
donderdag 08/02/2024 |
20:00 | Brecht | - | Alberta Schilde | 0 | - | 2 |
. | Sint-Job B | - | Zandvliet B | 0 | - | 3 |
zaterdag 10/02/2024 |
20:00 | Noorse | - | Antw.Noord A | 5 | - | 2 |
zondag 11/02/2024 |
14:30 | St.Lenaarts B | - | sGravenw.-Schilde B | 4 | - | 1 |
. | Putte SK | - | Bucovina Loenhout | 1 | - | 0 |
15:00 | Ekeren Donk | - | Heibos | 2 | - | 3 |
. | Mariaburg B | - | Wildert | 0 | - | 2 |
speeldag 19
periode 2
zaterdag 27/01/2024 |
19:00 | Zandvliet B | - | Maria t.Heide | 3 | - | 2 |
19:30 | Antw.Noord A | - | St.Lenaarts B | 1 | - | 4 |
. | Brecht | - | Mariaburg B | 4 | - | 1 |
20:00 | Heibos | - | sGravenw.-Schilde B | 2 | - | 1 |
zondag 28/01/2024 |
14:30 | Wildert | - | Sint-Job B | 3 | - | 2 |
. | Putte SK | - | Alberta Schilde | 1 | - | 1 |
15:00 | Ekeren Donk | - | Bucovina Loenhout | 1 | - | 0 |
. | Noorse | - | Antonia B | 1 | - | 3 |
speeldag 20
periode 2
zaterdag 03/02/2024 |
19:30 | Maria t.Heide | - | Antw.Noord A | 6 | - | 2 |
. | sGravenw.-Schilde B | - | Wildert | 0 | - | 3 |
. | Sint-Job B | - | Heibos | 0 | - | 1 |
. | St.Lenaarts B | - | Noorse | 3 | - | 1 |
zondag 04/02/2024 |
15:00 | Bucovina Loenhout | - | Zandvliet B | 6 | - | 2 |
. | Alberta Schilde | - | Ekeren Donk | 3 | - | 2 |
. | Mariaburg B | - | Putte SK | 2 | - | 4 |
. | Antonia B | - | Brecht | 1 | - | 2 |
speeldag 21
periode 3
zaterdag 17/02/2024 |
19:30 | Antw.Noord A | - | Brecht | 1 | - | 3 |
. | Maria t.Heide | - | sGravenw.-Schilde B | 3 | - | 2 |
20:00 | Noorse | - | Mariaburg B | 1 | - | 1 |
. | Heibos | - | Bucovina Loenhout | 7 | - | 0 |
zondag 18/02/2024 |
13:00 | Zandvliet B | - | Antonia B | 1 | - | 2 |
15:00 | Ekeren Donk | - | Sint-Job B | 2 | - | 5 |
. | Wildert | - | Alberta Schilde | 2 | - | 2 |
. | Putte SK | - | St.Lenaarts B | 0 | - | 2 |
speeldag 22
periode 3
zaterdag 24/02/2024 |
18:00 | Sint-Job B | - | Putte SK | 3 | - | 1 | |
19:30 | St.Lenaarts B | - | Zandvliet B | 4 | - | 2 | |
. | Brecht | - | Wildert | 2 | - | 3 | |
. | sGravenw.-Schilde B | - | Noorse | 2 | - | 1 | |
zondag 25/02/2024 |
15:00 | Antonia B | - | Ekeren Donk | 2 | - | 2 | |
. | Bucovina Loenhout | - | Maria t.Heide | 3 | - | 0 | |
. | Alberta Schilde | - | Antw.Noord A | 5 | - | 0 | F1 |
. | Mariaburg B | - | Heibos | 0 | - | 4 | |
speeldag 23
periode 3
zaterdag 02/03/2024 |
19:00 | Zandvliet B | - | Mariaburg B | 2 | - | 1 |
19:30 | Antw.Noord A | - | Bucovina Loenhout | 2 | - | 5 |
. | Maria t.Heide | - | Sint-Job B | 0 | - | 2 |
20:00 | Heibos | - | St.Lenaarts B | 4 | - | 1 |
. | Noorse | - | Brecht | 0 | - | 1 |
zondag 03/03/2024 |
15:00 | Wildert | - | Antonia B | 2 | - | 0 |
. | Putte SK | - | Ekeren Donk | 4 | - | 2 |
. | Alberta Schilde | - | sGravenw.-Schilde B | 4 | - | 1 |
speeldag 24
periode 3
zaterdag 09/03/2024 |
19:30 | sGravenw.-Schilde B | - | Antw.Noord A | 5 | - | 0 | F1 |
. | Antonia B | - | St.Lenaarts B | 2 | - | 0 | |
. | Sint-Job B | - | Noorse | 0 | - | 2 | |
20:00 | Brecht | - | Putte SK | 1 | - | 1 | |
. | Heibos | - | Maria t.Heide | 7 | - | 1 | |
zondag 10/03/2024 |
15:00 | Bucovina Loenhout | - | Wildert | 3 | - | 7 | |
. | Ekeren Donk | - | Zandvliet B | 1 | - | 1 | |
. | Mariaburg B | - | Alberta Schilde | 1 | - | 2 | |
speeldag 25
periode 3
zaterdag 16/03/2024 |
19:00 | Zandvliet B | - | Heibos | 2 | - | 5 |
. | Noorse | - | Putte SK | 3 | - | 2 |
19:30 | Maria t.Heide | - | Wildert | 2 | - | 9 |
. | St.Lenaarts B | - | Ekeren Donk | 3 | - | 5 |
. | Antw.Noord A | - | Sint-Job B | 1 | - | 2 |
. | sGravenw.-Schilde B | - | Brecht | 2 | - | 1 |
zondag 17/03/2024 |
15:00 | Mariaburg B | - | Bucovina Loenhout | 6 | - | 2 |
. | Alberta Schilde | - | Antonia B | 4 | - | 4 |
speeldag 26
periode 3
zaterdag 23/03/2024 |
19:30 | Sint-Job B | - | Mariaburg B | 1 | - | 0 |
20:00 | Brecht | - | St.Lenaarts B | 2 | - | 0 |
. | Heibos | - | Alberta Schilde | 2 | - | 1 |
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Putte SK | - | Maria t.Heide | 4 | - | 3 |
. | Ekeren Donk | - | Antw.Noord A | 9 | - | 2 |
. | Antonia B | - | sGravenw.-Schilde B | 2 | - | 1 |
. | Bucovina Loenhout | - | Noorse | 4 | - | 2 |
. | Wildert | - | Zandvliet B | 3 | - | 0 |
speeldag 27
periode 3
zaterdag 06/04/2024 |
19:30 | sGravenw.-Schilde B | - | Putte SK | 2 | - | 0 | |
. | Brecht | - | Sint-Job B | 2 | - | 1 | |
. | Antw.Noord A | - | Zandvliet B | 0 | - | 5 | F1 |
. | St.Lenaarts B | - | Wildert | 2 | - | 2 | |
20:00 | Noorse | - | Maria t.Heide | 6 | - | 0 | |
zondag 07/04/2024 |
15:00 | Mariaburg B | - | Ekeren Donk | 1 | - | 4 | |
. | Antonia B | - | Heibos | 0 | - | 0 | |
. | Alberta Schilde | - | Bucovina Loenhout | 6 | - | 1 | |
speeldag 28
periode 3
zaterdag 13/04/2024 |
19:00 | Zandvliet B | - | Alberta Schilde | 2 | - | 4 | |
19:30 | Sint-Job B | - | St.Lenaarts B | 4 | - | 4 | |
. | Maria t.Heide | - | Mariaburg B | 2 | - | 4 | |
20:00 | Heibos | - | Noorse | 4 | - | 1 | |
zondag 14/04/2024 |
15:00 | Wildert | - | Antw.Noord A | 5 | - | 0 | F1 |
. | Bucovina Loenhout | - | sGravenw.-Schilde B | 4 | - | 0 | |
. | Putte SK | - | Antonia B | 1 | - | 3 | |
. | Ekeren Donk | - | Brecht | 3 | - | 1 | |
speeldag 29
periode 3
zaterdag 20/04/2024 |
19:30 | Antw.Noord A | - | Heibos | 0 | - | 4 |
zondag 21/04/2024 |
12:30 | sGravenw.-Schilde B | - | Ekeren Donk | 0 | - | 2 |
13:30 | Noorse | - | Zandvliet B | 5 | - | 0 |
15:00 | St.Lenaarts B | - | Mariaburg B | 2 | - | 1 |
. | Alberta Schilde | - | Maria t.Heide | 6 | - | 1 |
. | Antonia B | - | Sint-Job B | 0 | - | 0 |
. | Wildert | - | Putte SK | 3 | - | 0 |
. | Brecht | - | Bucovina Loenhout | 2 | - | 2 |
speeldag 30
periode 3
zaterdag 27/04/2024 |
20:00 | Mariaburg B | - | Antonia B | | - | |
zondag 28/04/2024 |
15:00 | Ekeren Donk | - | Noorse | | - | |
. | Putte SK | - | Antw.Noord A | | - | |
. | Zandvliet B | - | sGravenw.-Schilde B | | - | |
. | Maria t.Heide | - | Brecht | | - | |
. | Heibos | - | Wildert | | - | |
. | Bucovina Loenhout | - | St.Lenaarts B | | - | |
. | Sint-Job B | - | Alberta Schilde | | - | |