Antwerpen : 4de Provinciale D(2020-2021)

algemene rangschikking: met plaatsbepalende details

1/28

1

2

3

4

5

6

7

1.Sint-Amands31+88000
2.SC Mechelen31+451+45
3.KSK Wavria B31+361+36
4.Rijmenam31+23000
5.Kalfort Puursica31+12000
6.Elzestraat1000000
Muizen1000000
8.Leest United*0000000
Heindonk*0000000
Heffen*0000000
11.Hombeek00-110-11
12.Suraye Mechelen00-210-21
13.Blaasveld00-33000
14.Katelijne B00-41000
15.Hingene00-800-80

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

algemene rangschikking: standaard formaat

1.Sint-Amands11008 : 0+83
2.SC Mechelen11005 : 1+43
3.KSK Wavria B11006 : 3+33
4.Rijmenam11003 : 1+23
5.Kalfort Puursica11002 : 1+13
6.Elzestraat10100 : 001
Muizen10100 : 001
8.Leest United00000 : 000
Heindonk00000 : 000
Heffen00000 : 000
11.Hombeek10011 : 2-10
12.Suraye Mechelen10011 : 3-20
13.Blaasveld10013 : 6-30
14.Katelijne B10011 : 5-40
15.Hingene10010 : 8-80