www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op vrijdag 29/03/20242023-2024, Antwerpen-4E: KESSEL UNITED
Wedstrijden1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Meerle - | Kessel United | 3 - | 2 | | 0 | 0 | 12 | |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | Kessel United - | Lentezon Beerse B | 5 - | 2 | 3 | | 3 | 6 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Kessel United - | Vlimmeren | 2 - | 3 | 0 | | 3 | 9 | |
4 | Za-23/09/23 | 19:30 | Pulderbos - | Kessel United | 5 - | 1 | | 0 | 3 | 11 | |
5 | Zo-01/10/23 | 15:00 | Kessel United - | Oelegem | 1 - | 2 | 0 | | 3 | 13 | |
6 | Za-07/10/23 | 19:30 | Zwarte Leeuw B - | Kessel United | 5 - | 3 | | 0 | 3 | 14 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Kessel United - | Westmalle | 3 - | 1 | 3 | | 6 | 12 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | De Kempen B - | Kessel United | 4 - | 2 | | 0 | 6 | 13 | |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | Kessel United - | Dessel B | 4 - | 8 | 0 | | 6 | 13 | |
10 | Zo-05/11/23 | 14:30 | Halle - | Kessel United | 2 - | 2 | | 1 | 7 | 13 | |
11 | Zo-12/11/23 | 14:30 | Kessel United - | Grobbendonk | 3 - | 6 | 0 | | 7 | 13 | |
12 | Za-18/11/23 | 19:30 | Dosko - | Kessel United | 1 - | 2 | | 3 | 10 | 12 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Kessel United - | HIH Turnhout | 6 - | 3 | 3 | | 13 | 12 | |
14 | Za-02/12/23 | 19:30 | Wechelderzande - | Kessel United | 2 - | 0 | | 0 | 13 | 12 | |
15 | Zo-10/12/23 | 14:30 | Kessel United - | St-Jozef | 0 - | 3 | 0 | | 13 | 12 | |
16 | Zo-17/12/23 | 14:30 | Oelegem - | Kessel United | 0 - | 2 | | 3 | 16 | 11 | |
17 | Zo-14/01/24 | 14:30 | Kessel United - | De Kempen B | 0 - | 2 | 0 | | 16 | 12 | |
19 | Za-27/01/24 | 19:30 | Dessel B - | Kessel United | 5 - | 2 | | 0 | 16 | 12 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Kessel United - | Pulderbos | 2 - | 1 | 3 | | 19 | 11 | |
18 | Za-10/02/24 | 19:30 | Grobbendonk - | Kessel United | 4 - | 0 | | 0 | 19 | 12 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Westmalle - | Kessel United | 2 - | 2 | | 1 | 20 | 11 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Kessel United - | Halle | 3 - | 0 | 3 | | 23 | 11 | |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Vlimmeren - | Kessel United | 1 - | 3 | | 3 | 26 | 11 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Kessel United - | Meerle | 2 - | 2 | 1 | | 27 | 11 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Kessel United - | Wechelderzande | 2 - | 3 | 0 | | 27 | 11 | |
26 | Za-23/03/24 | 19:30 | HIH Turnhout - | Kessel United | 1 - | 2 | | 3 | 30 | 11 | |
27 | Zo-07/04/24 | 15:00 | Kessel United - | Zwarte Leeuw B | - | | . | | | | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | St-Jozef - | Kessel United | - | | | . | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Kessel United - | Dosko | - | | . | | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Lentezon Beerse B - | Kessel United | - | | | . | | | |
Rangschikking(26/30) | 1 | Grobbendonk | | 69 | | 22 | +85 | 113 | | 11 | +41 | 57 |
| 2 | Wechelderzande | | 67 | | 22 | +53 | 89 | | 9 | +16 | 40 |
| 3 | St-Jozef | x | 51 | | 16 | +13 | 59 | | 4 | -15 | 19 |
→ | 4 | Zwarte Leeuw B | x | 49 | | 15 | +14 | 48 | | 8 | +8 | 23 |
| 5 | De Kempen B | x | 46 | | 14 | +25 | 66 | | 8 | +12 | 31 |
| 6 | Dessel B | x | 45 | | 14 | +24 | 78 | | 5 | +1 | 35 |
| 7 | Meerle | x | 44 | | 13 | +23 | 81 | | 5 | +10 | 39 |
| 8 | Oelegem | x | 42 | | 12 | +6 | 59 | | 7 | +8 | 29 |
| 9 | Halle | x | 35 | | 9 | +3 | 54 | | 5 | 0 | 28 |
| 10 | Vlimmeren | x | 33 | | 9 | -13 | 42 | | 3 | -14 | 18 |
⇒ | 11 | Kessel United | x | 30 | | 9 | -15 | 56 | | 4 | -12 | 23 |
| 12 | Pulderbos | x | 29 | | 8 | -4 | 47 | | 2 | -9 | 19 |
| 13 | Westmalle | x | 17 | | 5 | -40 | 35 | | 2 | -18 | 21 |
| 14 | HIH Turnhout | x | 16 | | 5 | -48 | 38 | | 1 | -32 | 19 |
| 15 | Lentezon Beerse B | x | 13 | | 4 | -59 | 31 | | 1 | -39 | 9 |
| 16 | Dosko | x | 10 | | 3 | -67 | 19 | | 1 | -40 | 6 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van ZWARTE LEEUW B1 | Za-02/09/23 | 19:30 | Zwarte Leeuw B - | Oelegem | 1 - | 2 | 0 | | 0 | 15 | |
2 | Za-09/09/23 | 19:30 | HIH Turnhout - | Zwarte Leeuw B | 0 - | 3 | | 3 | 3 | 7 | |
3 | Za-16/09/23 | 19:30 | Dosko - | Zwarte Leeuw B | 0 - | 2 | | 3 | 6 | 5 | |
4 | Za-23/09/23 | 19:30 | Zwarte Leeuw B - | De Kempen B | 2 - | 1 | 3 | | 9 | 3 | |
5 | Za-30/09/23 | 19:30 | Grobbendonk - | Zwarte Leeuw B | 5 - | 1 | | 0 | 9 | 7 | |
6 | Za-07/10/23 | 19:30 | Zwarte Leeuw B - | Kessel United | 5 - | 3 | 3 | | 12 | 6 | |
7 | Za-14/10/23 | 19:00 | Lentezon Beerse B - | Zwarte Leeuw B | 0 - | 4 | | 3 | 15 | 5 | |
8 | Za-21/10/23 | 19:30 | Zwarte Leeuw B - | Wechelderzande | 0 - | 1 | 0 | | 15 | 6 | |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | Vlimmeren - | Zwarte Leeuw B | 2 - | 2 | | 1 | 16 | 6 | |
10 | Za-04/11/23 | 19:30 | Zwarte Leeuw B - | Dessel B | 0 - | 2 | 0 | | 16 | 7 | |
11 | Zo-12/11/23 | 14:30 | St-Jozef - | Zwarte Leeuw B | 2 - | 0 | | 0 | 16 | 8 | |
12 | Za-18/11/23 | 19:30 | Zwarte Leeuw B - | Pulderbos | 2 - | 1 | 3 | | 19 | 7 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Meerle - | Zwarte Leeuw B | 2 - | 2 | | 1 | 20 | 8 | |
14 | Za-02/12/23 | 19:30 | Zwarte Leeuw B - | Halle | 1 - | 1 | 1 | | 21 | 8 | |
15 | Zo-10/12/23 | 14:30 | Westmalle - | Zwarte Leeuw B | 0 - | 2 | | 3 | 24 | 8 | |
16 | Za-16/12/23 | 19:30 | Zwarte Leeuw B - | Lentezon Beerse B | 5 - | 2 | 3 | | 27 | 5 | |
17 | Za-13/01/24 | 19:30 | Dessel B - | Zwarte Leeuw B | 1 - | 3 | | 3 | 30 | 5 | |
19 | Za-27/01/24 | 19:30 | Zwarte Leeuw B - | Vlimmeren | 4 - | 2 | 3 | | 33 | 5 | |
20 | Za-03/02/24 | 19:30 | De Kempen B - | Zwarte Leeuw B | 1 - | 2 | | 3 | 36 | 4 | |
18 | Za-10/02/24 | 19:30 | Zwarte Leeuw B - | St-Jozef | 1 - | 1 | 1 | | 37 | 4 | |
21 | Za-17/02/24 | 19:30 | Zwarte Leeuw B - | Grobbendonk | 1 - | 3 | 0 | | 37 | 4 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Oelegem - | Zwarte Leeuw B | 0 - | 1 | | 3 | 40 | 4 | |
23 | Za-02/03/24 | 19:30 | Zwarte Leeuw B - | Dosko | 2 - | 0 | 3 | | 43 | 4 | |
24 | Za-09/03/24 | 19:30 | Wechelderzande - | Zwarte Leeuw B | 2 - | 0 | | 0 | 43 | 4 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Halle - | Zwarte Leeuw B | 0 - | 1 | | 3 | 46 | 4 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Zwarte Leeuw B - | Westmalle | 1 - | 0 | 3 | | 49 | 4 | |
27 | Zo-07/04/24 | 15:00 | Kessel United - | Zwarte Leeuw B | - | | | . | | | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Zwarte Leeuw B - | HIH Turnhout | - | | . | | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Pulderbos - | Zwarte Leeuw B | - | | | . | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Zwarte Leeuw B - | Meerle | - | | . | | | | |
Periode1(10/10) | 1 | Wechelderzande | | 28 | | 2 | Grobbendonk | x | 26 | | 3 | Halle | x | 20 | | 4 | Oelegem | x | 20 | | 5 | St-Jozef | x | 19 | | 6 | Dessel B | x | 18 | → | 7 | Zwarte Leeuw B | x | 16 | | 8 | Vlimmeren | x | 14 | | 9 | Pulderbos | x | 13 | | 10 | De Kempen B | x | 13 | | 11 | Meerle | x | 12 | | 12 | Dosko | x | 10 | ⇒ | 13 | Kessel United | x | 7 | | 14 | Westmalle | x | 7 | | 15 | Lentezon Beerse B | x | 6 | | 16 | HIH Turnhout | x | 3 | | Periode2(10/10) | 1 | Grobbendonk | | 30 | | 2 | Wechelderzande | x | 24 | | 3 | St-Jozef | x | 23 | → | 4 | Zwarte Leeuw B | x | 21 | | 5 | Meerle | x | 18 | | 6 | De Kempen B | x | 17 | | 7 | Halle | x | 15 | | 8 | Dessel B | x | 14 | | 9 | Oelegem | x | 13 | ⇒ | 10 | Kessel United | x | 12 | | 11 | Vlimmeren | x | 11 | | 12 | Westmalle | x | 9 | | 13 | HIH Turnhout | x | 9 | | 14 | Pulderbos | x | 7 | | 15 | Lentezon Beerse B | x | 3 | | 16 | Dosko | x | 0 | | Periode3(6/10) | 1 | De Kempen B | | 16 | | 2 | Wechelderzande | | 15 | | 3 | Meerle | | 14 | | 4 | Grobbendonk | | 13 | | 5 | Dessel B | | 13 | → | 6 | Zwarte Leeuw B | | 12 | ⇒ | 7 | Kessel United | | 11 | | 8 | Oelegem | | 9 | | 9 | Pulderbos | | 9 | | 10 | St-Jozef | | 9 | | 11 | Vlimmeren | | 8 | | 12 | HIH Turnhout | | 4 | | 13 | Lentezon Beerse B | | 4 | | 14 | Westmalle | x | 1 | | 15 | Halle | x | 0 | | 16 | Dosko | x | 0 | |
Beste aanval | Grobbendonk | 113 | | Wechelderzande | 89 | | Meerle | 81 | | Dessel B | 78 | | De Kempen B | 66 | | Oelegem | 59 | | St-Jozef | 59 | ⇒ | Kessel United | 56 | | Halle | 54 | → | Zwarte Leeuw B | 48 | | Pulderbos | 47 | | Vlimmeren | 42 | | HIH Turnhout | 38 | | Westmalle | 35 | | Lentezon Beerse B | 31 | | Dosko | 19 | | Beste verdediging | Grobbendonk | 28 | → | Zwarte Leeuw B | 34 | | Wechelderzande | 36 | | De Kempen B | 41 | | St-Jozef | 46 | | Halle | 51 | | Pulderbos | 51 | | Oelegem | 53 | | Dessel B | 54 | | Vlimmeren | 55 | | Meerle | 58 | ⇒ | Kessel United | 71 | | Westmalle | 75 | | Dosko | 86 | | HIH Turnhout | 86 | | Lentezon Beerse B | 90 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.