www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op dinsdag 15/10/2019
2019-2020, Antwerpen-4E: GROBBENDONK
Wedstrijden
1Za-24/08/1918:00Oelegem -Grobbendonk2 -5 331 
2Wo-28/08/1919:30Grobbendonk -Emblem2 -13 61 
3Zo-01/09/1915:00Westmalle -Grobbendonk1 -3 391 
4Za-07/09/1919:30Grobbendonk -Oud Turnhout2 -21 101 
5Zo-15/09/1915:00De Kempen B -Grobbendonk2 -0 0102 
6Za-21/09/1919:30Grobbendonk -Molenkring6 -03 131 
7Zo-29/09/1915:00Halle -Grobbendonk2 -2 1143 
8Za-05/10/1919:30Grobbendonk -Kessel United4 -33 172 
9Zo-13/10/1915:00Oosthoven -Grobbendonk0 -3 3202 
10Za-19/10/1919:30Grobbendonk -Wechelderzande  - .    
11Za-26/10/1919:30Oostmalle -Grobbendonk  -  .   
12Za-02/11/1919:30Grobbendonk -Pulderbos  - .    
13Zo-10/11/1914:30Alberta Schilde -Grobbendonk  -  .   
14Za-16/11/1919:30Grobbendonk -Antonia B  - .    
16Zo-01/12/1900:00Ranst B -Grobbendonk  -  .   
17Zo-08/12/1900:00Grobbendonk -HIH Turnhout  - .    
18Zo-15/12/1900:00Grobbendonk -Oelegem  - .    
19Zo-05/01/2000:00Emblem -Grobbendonk  -  .   
20Zo-12/01/2000:00Grobbendonk -Westmalle  - .    
21Zo-19/01/2000:00Oud Turnhout -Grobbendonk  -  .   
22Zo-26/01/2000:00Grobbendonk -De Kempen B  - .    
23Zo-02/02/2000:00Molenkring -Grobbendonk  -  .   
24Zo-09/02/2000:00Grobbendonk -Halle  - .    
25Zo-16/02/2000:00Kessel United -Grobbendonk  -  .   
26Zo-23/02/2000:00Grobbendonk -Oosthoven  - .    
27Zo-01/03/2000:00Wechelderzande -Grobbendonk  -  .   
28Zo-08/03/2000:00Grobbendonk -Oostmalle  - .    
29Zo-15/03/2000:00Pulderbos -Grobbendonk  -  .   
30Zo-22/03/2000:00Grobbendonk -Alberta Schilde  - .    
31Zo-29/03/2000:00Antonia B -Grobbendonk  -  .   
33Zo-19/04/2000:00Grobbendonk -Ranst B  - .    
34Zo-26/04/2000:00HIH Turnhout -Grobbendonk  -  .   
Rangschikking(9/32)
1De Kempen B**21 7+2024 3+1114
2Grobbendonk20 6+1427 3+613
 3Halle*20 6+1118 2+23
 4Oud Turnhout*19 6+1721 4+1518
 5Oostmalle18 5+1528 2+815
 6Pulderbos*15 5+1020 106
 7Alberta Schilde13 4-516 4+39
 8Oelegem11 3020 1-66
 9Oosthoven*10 2+114 1+18
 10Antonia B9 3-423 0-125
 11Emblem*9 3-412 2-28
 12Ranst B9 2-1512 0-83
13Wechelderzande*8 2-315 0-93
 14Westmalle*7 2-39 1-23
 15HIH Turnhout7 2-810 208
 16Molenkring*3 1-229 0-184
 17Kessel United*2 0-2413 0-166
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.

De wedstrijden van WECHELDERZANDE
1Zo-25/08/1915:00Halle -Wechelderzande4 -2 0016 
2Wo-28/08/1919:00Wechelderzande -Kessel United8 -13 35 
3Zo-01/09/1915:00Oosthoven -Wechelderzande0 -0 147 
4Za-07/09/1919:30Wechelderzande -Ranst B1 -11 510 
5Zo-15/09/1915:00Wechelderzande -Oostmalle0 -30 511 
6Za-21/09/1919:30Pulderbos -Wechelderzande3 -0 0514 
7Zo-29/09/1915:00Wechelderzande -Alberta Schilde3 -13 810 
8Zo-06/10/1915:00Antonia B -Wechelderzande5 -1 0812 
10Za-19/10/1919:30Grobbendonk -Wechelderzande  -  .   
11Za-26/10/1919:30Wechelderzande -HIH Turnhout  - .    
12Zo-03/11/1914:30Oelegem -Wechelderzande  -  .   
13Za-09/11/1919:30Wechelderzande -Emblem  - .    
14Zo-17/11/1914:30Westmalle -Wechelderzande  -  .   
15Zo-24/11/1900:00Wechelderzande -Oud Turnhout  - .    
16Zo-01/12/1900:00De Kempen B -Wechelderzande  -  .   
17Zo-08/12/1900:00Wechelderzande -Molenkring  - .    
18Zo-15/12/1900:00Wechelderzande -Halle  - .    
19Zo-05/01/2000:00Kessel United -Wechelderzande  -  .   
20Zo-12/01/2000:00Wechelderzande -Oosthoven  - .    
21Zo-19/01/2000:00Ranst B -Wechelderzande  -  .   
22Zo-26/01/2000:00Oostmalle -Wechelderzande  -  .   
23Zo-02/02/2000:00Wechelderzande -Pulderbos  - .    
24Zo-09/02/2000:00Alberta Schilde -Wechelderzande  -  .   
25Zo-16/02/2000:00Wechelderzande -Antonia B  - .    
27Zo-01/03/2000:00Wechelderzande -Grobbendonk  - .    
28Zo-08/03/2000:00HIH Turnhout -Wechelderzande  -  .   
29Zo-15/03/2000:00Wechelderzande -Oelegem  - .    
30Zo-22/03/2000:00Emblem -Wechelderzande  -  .   
31Zo-29/03/2000:00Wechelderzande -Westmalle  - .    
32Zo-05/04/2000:00Oud Turnhout -Wechelderzande  -  .   
33Zo-19/04/2000:00Wechelderzande -De Kempen B  - .    
34Zo-26/04/2000:00Molenkring -Wechelderzande  -  .   
Periode1(./.)
1De Kempen B 7/1023
 2Halle 8/1022
 3Oud Turnhout 8/1021
 4Oostmallex9/1020
5Grobbendonk 9/1120
 6Pulderbos 8/1017
 7Alberta Schildex9/1113
 8Oelegemx9/1111
 9Oosthovenx8/1011
 10Emblemx8/1010
 11Antonia Bx9/119
12Wechelderzandex8/109
 13Ranst Bx9/119
 14Westmallex8/108
 15HIH Turnhoutx9/117
 16Molenkringx8/103
 17Kessel Unitedx8/102
Periode2(./.)
1Oud Turnhout 0/110
.Oostmalle 0/120
.Halle 0/110
.Westmalle 0/110
.Kessel United 0/120
.Alberta Schilde 0/110
.Oosthoven 0/120
.De Kempen B 0/110
.Antonia B 0/110
.Emblem 0/110
.Grobbendonk 0/110
.Oelegem 0/110
.Wechelderzande 0/120
.Molenkring 0/110
.Pulderbos 0/120
.Ranst B 0/110
.HIH Turnhout 0/110
Periode3(./.)
1Oud Turnhout 0/110
.Oostmalle 0/100
.Halle 0/110
.Westmalle 0/110
.Kessel United 0/100
.Alberta Schilde 0/100
.Oosthoven 0/100
.De Kempen B 0/110
.Antonia B 0/100
.Emblem 0/110
.Grobbendonk 0/100
.Oelegem 0/100
.Wechelderzande 0/100
.Molenkring 0/110
.Pulderbos 0/100
.Ranst B 0/100
.HIH Turnhout 0/100
Beste aanval
Oostmalle28
Grobbendonk27
 De Kempen B24
 Antonia B23
 Oud Turnhout21
 Oelegem20
 Pulderbos20
 Halle18
 Alberta Schilde16
Wechelderzande15
 Oosthoven14
 Kessel United13
 Emblem12
 Ranst B12
 HIH Turnhout10
 Westmalle9
 Molenkring9
Beste verdediging
Oud Turnhout4
 De Kempen B4
 Halle7
 Pulderbos10
 Westmalle12
 Oostmalle13
 Oosthoven13
Grobbendonk13
 Emblem16
Wechelderzande18
 HIH Turnhout18
 Oelegem20
 Alberta Schilde21
 Antonia B27
 Ranst B27
 Molenkring31
 Kessel United37
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.