www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op donderdag 28/03/20242023-2024, Antwerpen-4F: HOUTVENNE B
Wedstrijden1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Alberta - | Houtvenne B | 0 - | 4 | | 3 | 3 | 3 | |
2 | Za-09/09/23 | 19:30 | Houtvenne B - | Tongerlo | 3 - | 1 | 3 | | 6 | 3 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Immer Oost - | Houtvenne B | 2 - | 2 | | 1 | 7 | 4 | |
4 | Za-23/09/23 | 19:30 | Houtvenne B - | Netezonen | 4 - | 1 | 3 | | 10 | 3 | |
5 | Za-30/09/23 | 19:30 | Houtvenne B - | Laakdal | 5 - | 1 | 3 | | 13 | 2 | |
6 | Za-07/10/23 | 19:30 | Rauw - | Houtvenne B | 1 - | 3 | | 3 | 16 | 1 | |
7 | Za-14/10/23 | 19:30 | Houtvenne B - | Exc.Vorst | 2 - | 1 | 3 | | 19 | 1 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Wiekevorst - | Houtvenne B | 0 - | 2 | | 3 | 22 | 1 | |
9 | Za-28/10/23 | 19:30 | Houtvenne B - | Herenthout | 4 - | 1 | 3 | | 25 | 1 | |
10 | Zo-05/11/23 | 14:30 | Exc.Bouwel - | Houtvenne B | 1 - | 2 | | 3 | 28 | 1 | |
11 | Za-11/11/23 | 19:30 | Houtvenne B - | Sint-Dimpna B | 2 - | 1 | 3 | | 31 | 1 | |
12 | Zo-19/11/23 | 14:30 | Zammel - | Houtvenne B | 0 - | 2 | | 3 | 34 | 1 | |
13 | Za-25/11/23 | 19:30 | Houtvenne B - | Heultje | 2 - | 1 | 3 | | 37 | 1 | |
14 | Za-02/12/23 | 19:30 | Houtvenne B - | Olen United | 2 - | 3 | 0 | | 37 | 1 | |
15 | Zo-10/12/23 | 14:30 | Ranst B - | Houtvenne B | 1 - | 5 | | 3 | 40 | 1 | |
16 | Zo-17/12/23 | 14:30 | Tongerlo - | Houtvenne B | 0 - | 1 | | 3 | 43 | 1 | |
17 | Za-13/01/24 | 19:30 | Houtvenne B - | Rauw | 0 - | 0 | 1 | | 44 | 1 | |
19 | Za-27/01/24 | 19:30 | Herenthout - | Houtvenne B | 1 - | 0 | | 0 | 44 | 1 | |
20 | Za-03/02/24 | 19:30 | Houtvenne B - | Exc.Bouwel | 1 - | 1 | 1 | | 45 | 1 | |
18 | Wo-14/02/24 | 20:00 | Netezonen - | Houtvenne B | 0 - | 5 | | 3 | 48 | 1 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Olen United - | Houtvenne B | 2 - | 2 | | 1 | 49 | 1 | |
22 | Za-24/02/24 | 19:30 | Houtvenne B - | Ranst B | 6 - | 0 | 3 | | 52 | 1 | |
23 | Za-02/03/24 | 19:30 | Houtvenne B - | Immer Oost | 3 - | 0 | 3 | | 55 | 1 | |
24 | Za-09/03/24 | 19:30 | Heultje - | Houtvenne B | 0 - | 3 | | 3 | 58 | 1 | |
25 | Za-16/03/24 | 19:30 | Houtvenne B - | Zammel | 2 - | 0 | 3 | | 61 | 1 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Exc.Vorst - | Houtvenne B | 1 - | 3 | | 3 | 64 | 1 | |
27 | Za-06/04/24 | 19:30 | Houtvenne B - | Alberta | - | | . | | | | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Laakdal - | Houtvenne B | - | | | . | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Houtvenne B - | Wiekevorst | - | | . | | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Sint-Dimpna B - | Houtvenne B | - | | | . | | | |
Rangschikking(26/30)⇒ | 1 | Houtvenne B | | 64 | | 20 | +50 | 70 | | 10 | +25 | 34 |
| 2 | Rauw* | | 52 | | 15 | +38 | 71 | | 8 | +19 | 33 |
| 3 | Exc.Bouwel | x | 52 | | 14 | +52 | 84 | | 7 | +20 | 34 |
| 4 | Tongerlo | x | 50 | | 16 | +16 | 64 | | 6 | +3 | 33 |
| 5 | Zammel | x | 48 | | 15 | +26 | 65 | | 7 | +16 | 37 |
| 6 | Olen United | x | 48 | | 14 | +25 | 61 | | 9 | +14 | 29 |
| 7 | Wiekevorst | x | 43 | | 13 | +9 | 44 | | 7 | +8 | 22 |
| 8 | Herenthout | x | 42 | | 13 | +9 | 50 | | 5 | +3 | 25 |
| 9 | Heultje | x | 42 | | 12 | +31 | 58 | | 6 | +13 | 23 |
| 10 | Exc.Vorst | x | 34 | | 9 | -10 | 44 | | 3 | -17 | 17 |
| 11 | Immer Oost | x | 33 | | 10 | 0 | 46 | | 3 | -5 | 19 |
| 12 | Netezonen | x | 32 | | 10 | -14 | 42 | | 5 | -1 | 25 |
| 13 | Sint-Dimpna B | x | 19 | | 4 | -26 | 28 | | 2 | -19 | 17 |
→ | 14 | Alberta** | x | 12 | | 3 | -62 | 24 | | 2 | -39 | 13 |
| 15 | Laakdal | x | 8 | | 2 | -68 | 28 | | 1 | -33 | 14 |
| 16 | Ranst B* | x | 4 | | 1 | -76 | 24 | | 1 | -40 | 10 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van ALBERTA1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Alberta - | Houtvenne B | 0 - | 4 | 0 | | 0 | 14 | |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | Olen United - | Alberta | 5 - | 0 | | 0 | 0 | 16 | - |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Alberta - | Exc.Vorst | 0 - | 5 | 0 | | 0 | 16 | - |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Laakdal - | Alberta | 2 - | 2 | | 1 | 1 | 14 | |
5 | Zo-01/10/23 | 15:00 | Alberta - | Exc.Bouwel | 1 - | 7 | 0 | | 1 | 14 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Sint-Dimpna B - | Alberta | 2 - | 3 | | 3 | 4 | 14 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Alberta - | Zammel | 2 - | 2 | 1 | | 5 | 13 | |
8 | Za-21/10/23 | 19:30 | Rauw - | Alberta | 8 - | 0 | | 0 | 5 | 13 | |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | Alberta - | Heultje | 1 - | 2 | 0 | | 5 | 13 | |
10 | Zo-05/11/23 | 14:30 | Wiekevorst - | Alberta | 2 - | 0 | | 0 | 5 | 13 | |
11 | Zo-12/11/23 | 14:30 | Alberta - | Herenthout | 0 - | 3 | 0 | | 5 | 13 | |
12 | Zo-19/11/23 | 14:30 | Tongerlo - | Alberta | 4 - | 0 | | 0 | 5 | 14 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Alberta - | Netezonen | 1 - | 4 | 0 | | 5 | 14 | |
15 | Za-09/12/23 | 19:30 | Immer Oost - | Alberta | 3 - | 2 | | 0 | 5 | 14 | |
16 | Zo-17/12/23 | 14:30 | Zammel - | Alberta | 5 - | 1 | | 0 | 5 | 14 | |
17 | Zo-14/01/24 | 14:30 | Alberta - | Sint-Dimpna B | 5 - | 1 | 3 | | 8 | 14 | |
19 | Zo-28/01/24 | 14:30 | Exc.Bouwel - | Alberta | 9 - | 1 | | 0 | 8 | 14 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Alberta - | Laakdal | 0 - | 1 | 0 | | 8 | 14 | |
18 | Za-10/02/24 | 19:30 | Herenthout - | Alberta | 5 - | 1 | | 0 | 8 | 14 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Exc.Vorst - | Alberta | 1 - | 1 | | 1 | 9 | 14 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Alberta - | Wiekevorst | 0 - | 2 | 0 | | 9 | 14 | |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Ranst B - | Alberta | 0 - | 1 | | 3 | 12 | 14 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Alberta - | Olen United | 1 - | 3 | 0 | | 12 | 14 | |
25 | Za-16/03/24 | 19:30 | Heultje - | Alberta | 6 - | 1 | | 0 | 12 | 14 | |
14 | Ma-01/04/24 | 15:00 | Alberta - | Ranst B | - | | . | | | | |
27 | Za-06/04/24 | 19:30 | Houtvenne B - | Alberta | - | | | . | | | |
26 | Wo-10/04/24 | 18:45 | Alberta - | Rauw | - | | . | | | | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Alberta - | Immer Oost | - | | . | | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Netezonen - | Alberta | - | | | . | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Alberta - | Tongerlo | - | | . | | | | |
Periode1(10/10)⇒ | 1 | Houtvenne B | | 28 | | 2 | Heultje | x | 22 | | 3 | Exc.Vorst | x | 21 | | 4 | Rauw | x | 20 | | 5 | Tongerlo | x | 20 | | 6 | Zammel | x | 19 | | 7 | Olen United | x | 18 | | 8 | Exc.Bouwel | x | 16 | | 9 | Immer Oost | x | 15 | | 10 | Wiekevorst | x | 13 | | 11 | Herenthout | x | 12 | | 12 | Netezonen | x | 10 | → | 13 | Alberta | x | 5 | | 14 | Sint-Dimpna B | x | 4 | | 15 | Laakdal | x | 4 | | 16 | Ranst B | x | 1 | | Periode2(10/10) | 1 | Rauw | | 24 | | 2 | Zammel | x | 21 | | 3 | Tongerlo | x | 21 | ⇒ | 4 | Houtvenne B | x | 20 | | 5 | Exc.Bouwel | x | 20 | | 6 | Olen United | x | 19 | | 7 | Herenthout | x | 18 | | 8 | Immer Oost | x | 15 | | 9 | Wiekevorst | x | 15 | | 10 | Netezonen | x | 13 | | 11 | Sint-Dimpna B | x | 10 | | 12 | Heultje | x | 9 | | 13 | Exc.Vorst | x | 8 | → | 14 | Alberta* | x | 3 | | 15 | Laakdal | x | 3 | | 16 | Ranst B* | x | 3 | | Periode3(6/10) | 1 | Exc.Bouwel | | 16 | ⇒ | 2 | Houtvenne B | | 16 | | 3 | Wiekevorst | | 15 | | 4 | Herenthout | | 12 | | 5 | Heultje | | 11 | | 6 | Olen United | | 11 | | 7 | Netezonen | | 9 | | 8 | Tongerlo | | 9 | | 9 | Zammel | | 8 | | 10 | Rauw* | | 8 | | 11 | Sint-Dimpna B | | 5 | | 12 | Exc.Vorst | | 5 | → | 13 | Alberta* | | 4 | | 14 | Immer Oost | x | 3 | | 15 | Laakdal | x | 1 | | 16 | Ranst B | x | 0 | |
Beste aanval | Exc.Bouwel | 84 | | Rauw | 71 | ⇒ | Houtvenne B | 70 | | Zammel | 65 | | Tongerlo | 64 | | Olen United | 61 | | Heultje | 58 | | Herenthout | 50 | | Immer Oost | 46 | | Wiekevorst | 44 | | Exc.Vorst | 44 | | Netezonen | 42 | | Laakdal | 28 | | Sint-Dimpna B | 28 | | Ranst B | 24 | → | Alberta | 24 | | Beste verdediging⇒ | Houtvenne B | 20 | | Heultje | 27 | | Exc.Bouwel | 32 | | Rauw | 33 | | Wiekevorst | 35 | | Olen United | 36 | | Zammel | 39 | | Herenthout | 41 | | Immer Oost | 46 | | Tongerlo | 48 | | Sint-Dimpna B | 54 | | Exc.Vorst | 54 | | Netezonen | 56 | → | Alberta | 86 | | Laakdal | 96 | | Ranst B | 100 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.