www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op dinsdag 15/10/2019
2019-2020, Brabant-1: KAMPENHOUT
Wedstrijden
1Zo-01/09/1915:00Kampenhout -Melsbroek A1 -03 37 
2Zo-08/09/1915:00Borght-Humbeek A -Kampenhout0 -4 362 
3Zo-15/09/1915:00Kampenhout -Meise A1 -03 91 
4Za-21/09/1920:00Bierbeek A -Kampenhout2 -2 1102 
5Zo-29/09/1915:00Grimbergen A -Kampenhout2 -3 3131 
6Zo-06/10/1915:00Kampenhout -Rhode-De Hoek A3 -13 161 
7Zo-13/10/1915:00Out-Hoegaarden A -Kampenhout2 -0 0162 
8Zo-20/10/1915:00Kampenhout -OHR Huldenberg A  - .    
9Zo-27/10/1914:30Tervuren-Duisburg A -Kampenhout  -  .   
10Zo-10/11/1914:30Kampenhout -Kester-Gooik A  - .    
11Zo-17/11/1914:30Aarschot A -Kampenhout  -  .   
12Zo-24/11/1900:00Kampenhout -Bertem-Leefdaal A  - .    
13Zo-01/12/1900:00Woluwe-Zaventem A -Kampenhout  -  .   
14Zo-08/12/1900:00Kampenhout -Liedekerke A  - .    
15Zo-15/12/1900:00Diest -Kampenhout  -  .   
16Zo-05/01/2000:00Melsbroek A -Kampenhout  -  .   
17Zo-12/01/2000:00Kampenhout -Borght-Humbeek A  - .    
18Zo-19/01/2000:00Meise A -Kampenhout  -  .   
19Zo-26/01/2000:00Kampenhout -Bierbeek A  - .    
20Zo-02/02/2000:00Kampenhout -Grimbergen A  - .    
21Zo-09/02/2000:00Rhode-De Hoek A -Kampenhout  -  .   
22Zo-16/02/2000:00Kampenhout -Out-Hoegaarden A  - .    
23Zo-01/03/2000:00OHR Huldenberg A -Kampenhout  -  .   
24Zo-08/03/2000:00Kampenhout -Tervuren-Duisburg A  - .    
25Zo-15/03/2000:00Kester-Gooik A -Kampenhout  -  .   
26Zo-22/03/2000:00Kampenhout -Aarschot A  - .    
27Zo-29/03/2000:00Bertem-Leefdaal A -Kampenhout  -  .   
28Zo-05/04/2000:00Kampenhout -Woluwe-Zaventem A  - .    
29Zo-26/04/2000:00Liedekerke A -Kampenhout  -  .   
30Zo-03/05/2000:00Kampenhout -Diest  - .    
Rangschikking(7/30)
1Aarschot A16 5+1016 3+79
2Kampenhout16 5+714 2+39
 3Diest14 4+1119 3+1013
 4Out-Hoegaarden A14 4+413 1-24
 5Bertem-Leefdaal A13 4+617 2+36
 6Liedekerke A12 4+313 2-14
 7Bierbeek A11 3+312 2+36
 8Meise A9 206 1-14
 9Tervuren-Duisburg A9 2-112 0-15
 10Grimbergen A8 2013 0-25
 11Melsbroek A8 2010 0-53
12OHR Huldenberg A6 1-610 0-63
 13Kester-Gooik A5 1-78 0-44
 14Borght-Humbeek A5 1-97 0-64
 15Woluwe-Zaventem A4 0-109 0-44
 16Rhode-De Hoek A2 0-115 0-63
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.

De wedstrijden van OHR HULDENBERG A
1Za-31/08/1920:00OHR Huldenberg A -Woluwe-Zaventem A2 -21 19 
2Zo-08/09/1915:00Liedekerke A -OHR Huldenberg A5 -2 0113 
3Za-14/09/1920:00OHR Huldenberg A -Diest1 -11 213 
4Zo-22/09/1915:00Melsbroek A -OHR Huldenberg A3 -0 0216-
5Za-28/09/1920:00OHR Huldenberg A -Borght-Humbeek A4 -13 511 
6Zo-06/10/1915:00Meise A -OHR Huldenberg A1 -1 1611 
7Za-12/10/1920:00OHR Huldenberg A -Bierbeek A0 -30 612 
8Zo-20/10/1915:00Kampenhout -OHR Huldenberg A  -  .   
9Za-26/10/1920:00OHR Huldenberg A -Rhode-De Hoek A  - .    
10Zo-10/11/1915:00Out-Hoegaarden A -OHR Huldenberg A  -  .   
11Zo-17/11/1914:30Grimbergen A -OHR Huldenberg A  -  .   
12Zo-24/11/1900:00OHR Huldenberg A -Tervuren-Duisburg A  - .    
13Zo-01/12/1900:00Kester-Gooik A -OHR Huldenberg A  -  .   
14Zo-08/12/1900:00OHR Huldenberg A -Aarschot A  - .    
15Zo-15/12/1900:00Bertem-Leefdaal A -OHR Huldenberg A  -  .   
16Zo-05/01/2000:00Woluwe-Zaventem A -OHR Huldenberg A  -  .   
17Zo-12/01/2000:00OHR Huldenberg A -Liedekerke A  - .    
18Zo-19/01/2000:00Diest -OHR Huldenberg A  -  .   
19Zo-26/01/2000:00OHR Huldenberg A -Melsbroek A  - .    
20Zo-02/02/2000:00Borght-Humbeek A -OHR Huldenberg A  -  .   
21Zo-09/02/2000:00OHR Huldenberg A -Meise A  - .    
22Zo-16/02/2000:00Bierbeek A -OHR Huldenberg A  -  .   
23Zo-01/03/2000:00OHR Huldenberg A -Kampenhout  - .    
24Zo-08/03/2000:00Rhode-De Hoek A -OHR Huldenberg A  -  .   
25Zo-15/03/2000:00OHR Huldenberg A -Out-Hoegaarden A  - .    
26Zo-22/03/2000:00OHR Huldenberg A -Grimbergen A  - .    
27Zo-29/03/2000:00Tervuren-Duisburg A -OHR Huldenberg A  -  .   
28Zo-05/04/2000:00OHR Huldenberg A -Kester-Gooik A  - .    
29Zo-26/04/2000:00Aarschot A -OHR Huldenberg A  -  .   
30Zo-03/05/2000:00OHR Huldenberg A -Bertem-Leefdaal A  - .    
Beste aanval
Diest19
 Bertem-Leefdaal A17
 Aarschot A16
Kampenhout14
 Liedekerke A13
 Grimbergen A13
 Out-Hoegaarden A13
 Bierbeek A12
 Tervuren-Duisburg A12
 Melsbroek A10
OHR Huldenberg A10
 Woluwe-Zaventem A9
 Kester-Gooik A8
 Borght-Humbeek A7
 Meise A6
 Rhode-De Hoek A5
Beste verdediging
Aarschot A6
 Meise A6
Kampenhout7
 Diest8
 Bierbeek A9
 Out-Hoegaarden A9
 Liedekerke A10
 Melsbroek A10
 Bertem-Leefdaal A11
 Tervuren-Duisburg A13
 Grimbergen A13
 Kester-Gooik A15
 Borght-Humbeek A16
OHR Huldenberg A16
 Rhode-De Hoek A16
 Woluwe-Zaventem A19
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.