www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 22/09/2019

vbal4

Brabant : 1ste Provinciale

zaterdag 21/09/2019

19:30Diest-Tervuren-Duisburg A2 -2
20:00Bierbeek A-Kampenhout2 -2

zondag 22/09/2019

15:00

Bertem-Leefdaal A

-Grimbergen A3 -1
.Woluwe-Zaventem A-

Aarschot A

1 -4
.

Meise A

-Rhode-De Hoek A1-0
.

Liedekerke A

-Kester-Gooik A4 -2
.Borght-Humbeek A-Out-Hoegaarden A1-1
.

Melsbroek A

-OHR Huldenberg A3-0

zaterdag 28/09/2019

20:00OHR Huldenberg A2- 1Borght-Humbeek A-

zondag 29/09/2019

14:30Tervuren-Duisburg A3- 0Melsbroek A-
15:00Rhode-De Hoek A1 -1Bierbeek A-
.Grimbergen A3-4Kampenhout-
.Bertem-Leefdaal A4-2Woluwe-Zaventem A-
.Kester-Gooik A1-4Diest-
.Aarschot A4 -0Liedekerke A-
.Out-Hoegaarden A6-3Meise A-
punten uit de laatste 2 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 2 uitwedstrijden

4/30

1.Aarschot A10
2.Kampenhout10
3.Diest8
4.Bertem-Leefdaal A7
5.Out-Hoegaarden A7
6.Meise A7
7.Liedekerke A6
8.Bierbeek A5
9.Tervuren-Duisburg A5
10.Melsbroek A4
11.Grimbergen A4
12.Woluwe-Zaventem A3
13.Kester-Gooik A2
14.Rhode-De Hoek A2
15.Borght-Humbeek A2
16.OHR Huldenberg A2

Brabant : 1ste Provinciale --> Borght-Humbeek A

OHR Huldenberg A

1.Za-31/08/1920:00OHR Huldenberg A-Woluwe-Zaventem A2 -2119
2.Zo-08/09/1915:00Liedekerke A-OHR Huldenberg A5 -20113
3.Za-14/09/1920:00OHR Huldenberg A-Diest1 -11213
4.Zo-22/09/1915:00Melsbroek A-OHR Huldenberg A3 -00216-
5.Za-28/09/1920:00OHR Huldenberg A-

Borght-Humbeek A

-.
6.Zo-06/10/1915:00Meise A-OHR Huldenberg A -.
7.Za-12/10/1920:00OHR Huldenberg A-Bierbeek A -.
8.Zo-20/10/1915:00Kampenhout-OHR Huldenberg A -.
9.Zo-27/10/1900:00OHR Huldenberg A-Rhode-De Hoek A -.
10.Zo-10/11/1900:00Out-Hoegaarden A-OHR Huldenberg A -.
11.Zo-17/11/1900:00Grimbergen A-OHR Huldenberg A -.
12.Zo-24/11/1900:00OHR Huldenberg A-Tervuren-Duisburg A -.
13.Zo-01/12/1900:00Kester-Gooik A-OHR Huldenberg A -.
14.Zo-08/12/1900:00OHR Huldenberg A-Aarschot A -.
15.Zo-15/12/1900:00Bertem-Leefdaal A-OHR Huldenberg A -.
16.Zo-05/01/2000:00Woluwe-Zaventem A-OHR Huldenberg A -.
17.Zo-12/01/2000:00OHR Huldenberg A-Liedekerke A -.
18.Zo-19/01/2000:00Diest-OHR Huldenberg A -.
19.Zo-26/01/2000:00OHR Huldenberg A-Melsbroek A -.
20.Zo-02/02/2000:00

Borght-Humbeek A

-OHR Huldenberg A -.
21.Zo-09/02/2000:00OHR Huldenberg A-Meise A -.
22.Zo-16/02/2000:00Bierbeek A-OHR Huldenberg A -.
23.Zo-01/03/2000:00OHR Huldenberg A-Kampenhout -.
24.Zo-08/03/2000:00Rhode-De Hoek A-OHR Huldenberg A -.
25.Zo-15/03/2000:00OHR Huldenberg A-Out-Hoegaarden A -.
26.Zo-22/03/2000:00OHR Huldenberg A-Grimbergen A -.
27.Zo-29/03/2000:00Tervuren-Duisburg A-OHR Huldenberg A -.
28.Zo-05/04/2000:00OHR Huldenberg A-Kester-Gooik A -.
29.Zo-26/04/2000:00Aarschot A-OHR Huldenberg A -.
30.Zo-03/05/2000:00OHR Huldenberg A-Bertem-Leefdaal A -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Borght-Humbeek A

1.Za-31/08/1920:00Bierbeek A-

Borght-Humbeek A

2 -10010
2.Zo-08/09/1915:00

Borght-Humbeek A

-Kampenhout0 -40016-
3.Zo-15/09/1915:00Rhode-De Hoek A-

Borght-Humbeek A

1 -11116-
4.Zo-22/09/1915:00

Borght-Humbeek A

-Out-Hoegaarden A1 -11215
5.Za-28/09/1920:00OHR Huldenberg A-

Borght-Humbeek A

-.
6.Za-05/10/1919:30

Borght-Humbeek A

-Tervuren-Duisburg A -.
7.Zo-13/10/1915:00Kester-Gooik A-

Borght-Humbeek A

-.
8.Zo-20/10/1915:00

Borght-Humbeek A

-Aarschot A -.
9.Zo-27/10/1900:00Bertem-Leefdaal A-

Borght-Humbeek A

-.
10.Zo-10/11/1900:00

Borght-Humbeek A

-Woluwe-Zaventem A -.
11.Zo-17/11/1900:00Liedekerke A-

Borght-Humbeek A

-.
12.Zo-24/11/1900:00

Borght-Humbeek A

-Diest -.
13.Zo-01/12/1900:00Melsbroek A-

Borght-Humbeek A

-.
14.Zo-08/12/1900:00Grimbergen A-

Borght-Humbeek A

-.
15.Zo-15/12/1900:00

Borght-Humbeek A

-Meise A -.
16.Zo-05/01/2000:00

Borght-Humbeek A

-Bierbeek A -.
17.Zo-12/01/2000:00Kampenhout-

Borght-Humbeek A

-.
18.Zo-19/01/2000:00

Borght-Humbeek A

-Rhode-De Hoek A -.
19.Zo-26/01/2000:00Out-Hoegaarden A-

Borght-Humbeek A

-.
20.Zo-02/02/2000:00

Borght-Humbeek A

-OHR Huldenberg A -.
21.Zo-09/02/2000:00Tervuren-Duisburg A-

Borght-Humbeek A

-.
22.Zo-16/02/2000:00

Borght-Humbeek A

-Kester-Gooik A -.
23.Zo-01/03/2000:00Aarschot A-

Borght-Humbeek A

-.
24.Zo-08/03/2000:00

Borght-Humbeek A

-Bertem-Leefdaal A -.
25.Zo-15/03/2000:00Woluwe-Zaventem A-

Borght-Humbeek A

-.
26.Zo-22/03/2000:00

Borght-Humbeek A

-Liedekerke A -.
27.Zo-29/03/2000:00Diest-

Borght-Humbeek A

-.
28.Zo-05/04/2000:00

Borght-Humbeek A

-Melsbroek A -.
29.Zo-26/04/2000:00

Borght-Humbeek A

-Grimbergen A -.
30.Zo-03/05/2000:00Meise A-

Borght-Humbeek A

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (2/15)

1Liedekerke A69:4+5
2Out-Hoegaarden A64:0+4
3Kampenhout62:0+2
4Diest45:2+3
.Melsbroek A45:2+3
6Aarschot A45:3+2
.Bertem-Leefdaal A45:3+2
8Bierbeek A44:3+1
9Meise A41:0+1
10Grimbergen A33:30
11Tervuren-Duisburg A33:4-1
12OHR Huldenberg A23:30
13Kester-Gooik A11:3-2
14Woluwe-Zaventem A13:6-3
15Rhode-De Hoek A12:6-4
16Borght-Humbeek A11:5-4

alle wedstrijden (4/30)

1Aarschot A1011:4+7
2Kampenhout108:2+6
3Diest811:4+7
4Bertem-Leefdaal A710:6+4
5Out-Hoegaarden A75:4+1
6Meise A72:1+1
7Liedekerke A69:90
8Bierbeek A56:60
9Tervuren-Duisburg A57:8-1
10Melsbroek A45:50
11Grimbergen A46:8-2
12Woluwe-Zaventem A36:9-3
13Kester-Gooik A25:9-4
14Rhode-De Hoek A24:9-5
15Borght-Humbeek A23:8-5
16OHR Huldenberg A25:11-6

uitwedstrijden (2/15)

1Aarschot A66:1+5
2Kampenhout46:2+4
.Diest46:2+4
4Bertem-Leefdaal A35:3+2
5Meise A31:10
6Tervuren-Duisburg A24:40
7Woluwe-Zaventem A23:30
8Bierbeek A12:3-1
.Borght-Humbeek A12:3-1
.Rhode-De Hoek A12:3-1
11Kester-Gooik A14:6-2
12Grimbergen A13:5-2
13Out-Hoegaarden A11:4-3
14Melsbroek A00:3-3
15Liedekerke A00:5-5
16OHR Huldenberg A02:8-6