www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op woensdag 21/10/2020
2020-2021, Brabant vv-1: BORGHT-HUMBEEK A
Wedstrijden
2Zo-13/09/2015:00Borght-Humbeek A -Kampenhout A4 -33 36 
3Zo-20/09/2015:00Borght-Humbeek A -Veltem A1 -60 38 
4Zo-27/09/2015:00Liedekerke A -Borght-Humbeek A3 -1 0310 
5Zo-04/10/2015:00Borght-Humbeek A -Out-Hoegaarden A2 -30 313 
6Zo-11/10/2014:30Tervuren-Duisburg A -Borght-Humbeek A2 -1 0313 
7Zo-18/10/2015:00Borght-Humbeek A -Aarschot A  - PP.  13 
8Zo-25/10/2015:00Boka United A -Borght-Humbeek A  - PP .   
9Zo-01/11/2014:30Borght-Humbeek A -OHR Huldenberg A  - PP.    
10Zo-08/11/2014:30Grimbergen A -Borght-Humbeek A  -  .   
1Wo-11/11/2014:30Wambeek Ternat A -Borght-Humbeek A  -  .   
11Zo-15/11/2014:30Borght-Humbeek A -Houtem-Oplinter A  - .    
12Ma-09/05/2200:00Bierbeek A -Borght-Humbeek A  -  .   
13Di-10/05/2200:00Borght-Humbeek A -Melsbroek A  - .    
14Wo-11/05/2200:00Bertem-Leefdaal A -Borght-Humbeek A  -  .   
15Do-12/05/2200:00Borght-Humbeek A -Linden A  - .    
16Vr-13/05/2200:00Borght-Humbeek A -Wambeek Ternat A  - .    
17Za-14/05/2200:00Kampenhout A -Borght-Humbeek A  -  .   
18Zo-15/05/2200:00Veltem A -Borght-Humbeek A  -  .   
19Ma-16/05/2200:00Borght-Humbeek A -Liedekerke A  - .    
20Di-17/05/2200:00Out-Hoegaarden A -Borght-Humbeek A  -  .   
21Wo-18/05/2200:00Borght-Humbeek A -Tervuren-Duisburg A  - .    
22Do-19/05/2200:00Aarschot A -Borght-Humbeek A  -  .   
23Vr-20/05/2200:00Borght-Humbeek A -Boka United A  - .    
24Za-21/05/2200:00OHR Huldenberg A -Borght-Humbeek A  -  .   
25Zo-22/05/2200:00Borght-Humbeek A -Grimbergen A  - .    
26Ma-23/05/2200:00Houtem-Oplinter A -Borght-Humbeek A  -  .   
27Di-24/05/2200:00Borght-Humbeek A -Bierbeek A  - .    
28Wo-25/05/2200:00Melsbroek A -Borght-Humbeek A  -  .   
29Do-26/05/2200:00Borght-Humbeek A -Bertem-Leefdaal A  - .    
30Vr-27/05/2200:00Linden A -Borght-Humbeek A  -  .   
Rangschikking(5/30)
1Liedekerke A15 5+1013 2+24
 2Bierbeek A11 3+710 2+55
 3Tervuren-Duisburg A10 3+711 1+46
 4Bertem-Leefdaal A9 3-28 2+25
 5Melsbroek A8 2+36 0-20
 6Boka United A8 2+28 0-13
 7Wambeek Ternat A8 2+17 1+14
 8OHR Huldenberg A8 2-16 0-41
 9Veltem A7 2+412 2+78
 10Linden A7 2+18 0-32
 11Kampenhout A*6 2-27 1-36
 12Out-Hoegaarden A3 1-47 105
13Borght-Humbeek A3 1-89 0-32
 14Houtem-Oplinter A**1 0-42 0-21
 15Grimbergen A*1 0-53 0-53
16Aarschot A1 0-91 0-41
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.

De wedstrijden van AARSCHOT A
2Zo-13/09/2015:00Aarschot A -Bierbeek A0 -3 0 016-
3Zo-20/09/2015:00Melsbroek A -Aarschot A2 -1  0015 
4Zo-27/09/2015:00Aarschot A -Bertem-Leefdaal A0 -2 0 016-
5Zo-04/10/2015:00Linden A -Aarschot A3 -0  0016-
6Zo-11/10/2015:00Aarschot A -Wambeek Ternat A0 -0 1 116-
7Zo-18/10/2015:00Borght-Humbeek A -Aarschot A  - PP . 16-
8Zo-25/10/2015:00Aarschot A -Veltem A  - PP.    
9Zo-01/11/2014:30Liedekerke A -Aarschot A  - PP .   
10Zo-08/11/2014:30Aarschot A -Out-Hoegaarden A  -  .    
1Wo-11/11/2015:00Houtem-Oplinter A -Aarschot A  -   .   
11Zo-15/11/2014:30Tervuren-Duisburg A -Aarschot A  -   .   
12Ma-09/05/2200:00Aarschot A -Kampenhout A  -  .    
13Di-10/05/2200:00Aarschot A -Boka United A  -  .    
14Wo-11/05/2200:00OHR Huldenberg A -Aarschot A  -   .   
15Do-12/05/2200:00Aarschot A -Grimbergen A  -  .    
16Vr-13/05/2200:00Aarschot A -Houtem-Oplinter A  -  .    
17Za-14/05/2200:00Bierbeek A -Aarschot A  -   .   
18Zo-15/05/2200:00Aarschot A -Melsbroek A  -  .    
19Ma-16/05/2200:00Bertem-Leefdaal A -Aarschot A  -   .   
20Di-17/05/2200:00Aarschot A -Linden A  -  .    
21Wo-18/05/2200:00Wambeek Ternat A -Aarschot A  -   .   
22Do-19/05/2200:00Aarschot A -Borght-Humbeek A  -  .    
23Vr-20/05/2200:00Veltem A -Aarschot A  -   .   
24Za-21/05/2200:00Aarschot A -Liedekerke A  -  .    
25Zo-22/05/2200:00Out-Hoegaarden A -Aarschot A  -   .   
26Ma-23/05/2200:00Aarschot A -Tervuren-Duisburg A  -  .    
27Di-24/05/2200:00Kampenhout A -Aarschot A  -   .   
28Wo-25/05/2200:00Boka United A -Aarschot A  -   .   
29Do-26/05/2200:00Aarschot A -OHR Huldenberg A  -  .    
30Vr-27/05/2200:00Grimbergen A -Aarschot A  -   .   
Beste aanval
Liedekerke A13
 Veltem A12
 Tervuren-Duisburg A11
 Bierbeek A10
Borght-Humbeek A9
 Linden A8
 Bertem-Leefdaal A8
 Boka United A8
 Kampenhout A7
 Out-Hoegaarden A7
 Wambeek Ternat A7
 Melsbroek A6
 OHR Huldenberg A6
 Grimbergen A3
 Houtem-Oplinter A2
Aarschot A1
Beste verdediging
Bierbeek A3
 Liedekerke A3
 Melsbroek A3
 Tervuren-Duisburg A4
 Houtem-Oplinter A6
 Wambeek Ternat A6
 Boka United A6
 Linden A7
 OHR Huldenberg A7
 Grimbergen A8
 Veltem A8
 Kampenhout A9
 Bertem-Leefdaal A10
Aarschot A10
 Out-Hoegaarden A11
Borght-Humbeek A17
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.