www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op maandag 21/09/2020
2020-2021, Brabant vv-1: HOUTEM-OPLINTER A
Wedstrijden
1Za-05/09/2019:30Houtem-Oplinter A -Aarschot A  - PP.  1-
2Zo-13/09/2015:00Boka United A -Houtem-Oplinter A3 -1 0012 
3Za-19/09/2019:30Houtem-Oplinter A -OHR Huldenberg A1 -11 110 
4Zo-27/09/2015:00Grimbergen A -Houtem-Oplinter A  -  .   
5Zo-04/10/2015:00Kampenhout A -Houtem-Oplinter A  -  .   
6Za-10/10/2019:30Houtem-Oplinter A -Bierbeek A  - .    
7Zo-18/10/2015:00Melsbroek A -Houtem-Oplinter A  -  .   
8Do-05/05/2200:00Houtem-Oplinter A -Bertem-Leefdaal A  - .    
9Vr-06/05/2200:00Linden A -Houtem-Oplinter A  -  .   
10Za-07/05/2200:00Houtem-Oplinter A -Wambeek Ternat A  - .    
11Zo-08/05/2200:00Borght-Humbeek A -Houtem-Oplinter A  -  .   
12Ma-09/05/2200:00Houtem-Oplinter A -Veltem A  - .    
13Di-10/05/2200:00Liedekerke A -Houtem-Oplinter A  -  .   
14Wo-11/05/2200:00Houtem-Oplinter A -Out-Hoegaarden A  - .    
15Do-12/05/2200:00Tervuren-Duisburg A -Houtem-Oplinter A  -  .   
16Vr-13/05/2200:00Aarschot A -Houtem-Oplinter A  -  .   
17Za-14/05/2200:00Houtem-Oplinter A -Boka United A  - .    
18Zo-15/05/2200:00OHR Huldenberg A -Houtem-Oplinter A  -  .   
19Ma-16/05/2200:00Houtem-Oplinter A -Grimbergen A  - .    
20Di-17/05/2200:00Houtem-Oplinter A -Kampenhout A  - .    
21Wo-18/05/2200:00Bierbeek A -Houtem-Oplinter A  -  .   
22Do-19/05/2200:00Houtem-Oplinter A -Melsbroek A  - .    
23Vr-20/05/2200:00Bertem-Leefdaal A -Houtem-Oplinter A  -  .   
24Za-21/05/2200:00Houtem-Oplinter A -Linden A  - .    
25Zo-22/05/2200:00Wambeek Ternat A -Houtem-Oplinter A  -  .   
26Ma-23/05/2200:00Houtem-Oplinter A -Borght-Humbeek A  - .    
27Di-24/05/2200:00Veltem A -Houtem-Oplinter A  -  .   
28Wo-25/05/2200:00Houtem-Oplinter A -Liedekerke A  - .    
29Do-26/05/2200:00Out-Hoegaarden A -Houtem-Oplinter A  -  .   
30Vr-27/05/2200:00Houtem-Oplinter A -Tervuren-Duisburg A  - .    
Rangschikking(2/30)
1Tervuren-Duisburg A6 2+77 1+55
 2Liedekerke A6 2+34 1+12
 3Veltem A4 1+58 1+56
 4Bierbeek A4 1+34 1+33
 5OHR Huldenberg A4 1+24 001
 .Boka United A4 1+24 001
 7Melsbroek A3 1-12 0-20
 8Borght-Humbeek A3 1-45 000
 9Wambeek Ternat A1 0-13 002
10Houtem-Oplinter A1 0-22 0-21
 11Out-Hoegaarden A**0 000 000
 12Kampenhout A*0 0-13 0-13
 13Grimbergen A*0 0-21 0-21
 14Linden A*0 0-20 0-20
 15Aarschot A0 0-41 0-11
 16Bertem-Leefdaal A*0 0-50 000
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.