Brabant : 1ste Provinciale(2019-2020)

algemene rangschikking: met plaatsbepalende details

3/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Kampenhout93+661+44
2.Diest72+791+46
3.Aarschot A72+471+22
4.Out-Hoegaarden A62+140-30
5.Bertem-Leefdaal A41+271+25
6.Grimbergen A4105002
7.Bierbeek A41040-12
8.Meise A4101101
9.Tervuren-Duisburg A41-15002
10.Liedekerke A31-250-50
11.Woluwe-Zaventem A3005003
12.Kester-Gooik A20-23002
13.OHR Huldenberg A20-350-32
14.Rhode-De Hoek A20-44002
15.Melsbroek A10-320-30
16.Borght-Humbeek A10-520-12

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

algemene rangschikking: standaard formaat

1.Kampenhout33006 : 0+69
2.Diest32109 : 2+77
3.Aarschot A32107 : 3+47
4.Out-Hoegaarden A32014 : 3+16
5.Bertem-Leefdaal A31117 : 5+24
6.Grimbergen A31115 : 504
7.Bierbeek A31114 : 404
8.Meise A31111 : 104
9.Tervuren-Duisburg A31115 : 6-14
10.Liedekerke A31025 : 7-23
11.Woluwe-Zaventem A30305 : 503
12.Kester-Gooik A30213 : 5-22
13.OHR Huldenberg A30215 : 8-32
14.Rhode-De Hoek A30214 : 8-42
15.Melsbroek A30122 : 5-31
16.Borght-Humbeek A30122 : 7-51