Brabant vv : 1ste Provinciale(2020-2021)

algemene rangschikking: met plaatsbepalende details

5/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Liedekerke A155+10132+24
2.Bierbeek A113+7102+55
3.Tervuren-Duisburg A103+7111+46
4.Bertem-Leefdaal A93-282+25
5.Melsbroek A82+360-20
6.Boka United A82+280-13
7.Wambeek Ternat A82+171+14
8.OHR Huldenberg A82-160-41
9.Veltem A72+4122+78
10.Linden A72+180-32
11.Kampenhout A*62-271-36
12.Out-Hoegaarden A31-47105
13.Borght-Humbeek A31-890-32
14.Houtem-Oplinter A**10-420-21
15.Grimbergen A*10-530-53
16.Aarschot A10-910-41

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

algemene rangschikking: standaard formaat

1.Liedekerke A550013 : 3+1015
2.Bierbeek A532010 : 3+711
3.Tervuren-Duisburg A531111 : 4+710
4.Bertem-Leefdaal A53028 : 10-29
5.Melsbroek A52216 : 3+38
6.Boka United A52218 : 6+28
7.Wambeek Ternat A52217 : 6+18
8.OHR Huldenberg A52216 : 7-18
9.Veltem A521212 : 8+47
10.Linden A52128 : 7+17
11.Kampenhout A42027 : 9-26
12.Out-Hoegaarden A51047 : 11-43
13.Borght-Humbeek A51049 : 17-83
14.Houtem-Oplinter A30122 : 6-41
15.Grimbergen A40133 : 8-51
16.Aarschot A50141 : 10-91