Brabant : 2de Provinciale A(2019-2020)

algemene rangschikking: met plaatsbepalende details

4/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Veltem A124+442+22
2.Herent A103+381+13
3.Elewijt A82+48002
4.Rotselaar A82+291+15
5.Houtem-Oplinter A72+18105
6.Bekkevoort A62+140-21
7.Keiberg A51+1100-20
8.Holsbeek A51+150-12
9.Rap.Wezemaal A51-161+33
10.Haasrode A51-260-62
11.Perk A41+3120-24
12.Averbode-Okselaar A41091+19
13.Kessel-Lo 2000 A31-441-14
14.Butsel A20-250-11
15.Zoutleeuw10-330-21
16.KVC Haacht A10-820-41

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

algemene rangschikking: standaard formaat

1.Veltem A44004 : 0+412
2.Herent A43108 : 5+310
3.Elewijt A42208 : 4+48
4.Rotselaar A42209 : 7+28
5.Houtem-Oplinter A42118 : 7+17
6.Bekkevoort A42024 : 3+16
7.Keiberg A412110 : 9+15
8.Holsbeek A41215 : 4+15
9.Rap.Wezemaal A41216 : 7-15
10.Haasrode A41216 : 8-25
11.Perk A411212 : 9+34
12.Averbode-Okselaar A41129 : 904
13.Kessel-Lo 2000 A41034 : 8-43
14.Butsel A40225 : 7-22
15.Zoutleeuw40133 : 6-31
16.KVC Haacht A40132 : 10-81