www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op vrijdag 19/04/20242023-2024, Brabant-vv-3A: NEGENMANNEKE
Wedstrijden1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Negenmanneke - | Zuun A | 2 - | 2 | 1 | | 1 | 9 | |
2 | Za-09/09/23 | 19:30 | Wambeek Ternat B - | Negenmanneke | 2 - | 3 | | 3 | 4 | 6 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Vlezenbeek - | Negenmanneke | 1 - | 4 | | 3 | 7 | 5 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Negenmanneke - | Galmaarden A | 3 - | 9 | 0 | | 7 | 8 | |
5 | Za-30/09/23 | 20:00 | Juve Mollem - | Negenmanneke | 4 - | 5 | | 3 | 10 | 7 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Negenmanneke - | Linkebeek | 4 - | 3 | 3 | | 13 | 6 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Schepdaal A - | Negenmanneke | 1 - | 0 | | 0 | 13 | 6 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Negenmanneke - | Borchtlombeek A | 0 - | 2 | 0 | | 13 | 8 | |
9 | Zo-29/10/23 | 15:00 | Dworp - | Negenmanneke | 1 - | 1 | | 1 | 14 | 9 | |
10 | Zo-05/11/23 | 15:00 | Negenmanneke - | Kobbegem | 4 - | 4 | 1 | | 15 | 9 | |
11 | Zo-12/11/23 | 17:00 | Leeuw Brucom B - | Negenmanneke | 3 - | 2 | | 0 | 15 | 9 | |
12 | Zo-19/11/23 | 15:00 | Negenmanneke - | Pepingen-Halle B | 1 - | 3 | 0 | | 15 | 11 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Lennik A - | Negenmanneke | 3 - | 2 | | 0 | 15 | 12 | |
14 | Zo-03/12/23 | 15:00 | Negenmanneke - | Groot-Dilbeek A | 3 - | 1 | 3 | | 18 | 11 | |
15 | Za-09/12/23 | 19:45 | Boka United B - | Negenmanneke | 2 - | 6 | | 3 | 21 | 10 | |
16 | Zo-17/12/23 | 15:00 | Negenmanneke - | Schepdaal A | 1 - | 2 | 0 | | 21 | 10 | |
17 | Za-13/01/24 | 20:00 | Kobbegem - | Negenmanneke | 1 - | 1 | | 1 | 22 | 10 | |
19 | Zo-28/01/24 | 15:00 | Negenmanneke - | Dworp | 1 - | 1 | 1 | | 23 | 10 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Galmaarden A - | Negenmanneke | 2 - | 0 | | 0 | 23 | 10 | |
18 | Zo-11/02/24 | 15:00 | Negenmanneke - | Leeuw Brucom B | 4 - | 0 | 3 | | 26 | 10 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Negenmanneke - | Juve Mollem | 3 - | 2 | 3 | | 29 | 10 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Zuun A - | Negenmanneke | 2 - | 2 | | 1 | 30 | 10 | |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Negenmanneke - | Vlezenbeek | 2 - | 1 | 3 | | 33 | 9 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Borchtlombeek A - | Negenmanneke | 1 - | 2 | | 3 | 36 | 8 | |
25 | Za-16/03/24 | 20:00 | Groot-Dilbeek A - | Negenmanneke | 3 - | 3 | | 1 | 37 | 8 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Negenmanneke - | Boka United B | 0 - | 1 | 0 | | 37 | 9 | |
27 | Za-06/04/24 | 20:00 | Linkebeek - | Negenmanneke | 0 - | 2 | | 3 | 40 | 8 | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Negenmanneke - | Wambeek Ternat B | 2 - | 1 | 3 | | 43 | 7 | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Pepingen-Halle B - | Negenmanneke | - | | | . | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Negenmanneke - | Lennik A | - | | . | | | | |
Rangschikking(28/30) | 1 | Galmaarden A | | 74 | | 24 | +75 | 96 | | 10 | +36 | 48 |
| 2 | Schepdaal A | x | 59 | | 18 | +42 | 70 | | 8 | +14 | 32 |
| 3 | Groot-Dilbeek A | x | 52 | | 16 | +42 | 76 | | 7 | +11 | 31 |
| 4 | Borchtlombeek A | x | 50 | | 14 | +25 | 56 | | 6 | +8 | 22 |
| 5 | Juve Mollem | x | 45 | | 13 | +4 | 60 | | 6 | -9 | 26 |
| 6 | Zuun A | x | 45 | | 12 | +14 | 57 | | 6 | +6 | 32 |
⇒ | 7 | Negenmanneke | x | 43 | | 12 | +5 | 63 | | 6 | +7 | 33 |
| 8 | Dworp | x | 42 | | 11 | -7 | 42 | | 6 | -13 | 19 |
| 9 | Kobbegem | x | 37 | | 11 | -10 | 54 | | 5 | -4 | 25 |
| 10 | Lennik A | x | 36 | | 11 | -12 | 47 | | 4 | -8 | 22 |
| 11 | Wambeek Ternat B | x | 35 | | 10 | -4 | 41 | | 5 | -4 | 20 |
| 12 | Boka United B | x | 33 | | 9 | -16 | 48 | | 6 | -5 | 21 |
→ | 13 | Pepingen-Halle B | x | 29 | | 7 | -13 | 38 | | 2 | -9 | 19 |
| 14 | Vlezenbeek | x | 18 | | 5 | -41 | 47 | | 0 | -32 | 18 |
| 15 | Leeuw Brucom B | x | 16 | | 3 | -39 | 34 | | 1 | -22 | 16 |
| 16 | Linkebeek | x | 14 | | 4 | -65 | 35 | | 2 | -38 | 17 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van PEPINGEN-HALLE B1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Schepdaal A - | Pepingen-Halle B | 2 - | 0 | | 0 | 0 | 14 | |
2 | Za-09/09/23 | 19:30 | Pepingen-Halle B - | Leeuw Brucom B | 1 - | 0 | 3 | | 3 | 10 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Lennik A - | Pepingen-Halle B | 2 - | 1 | | 0 | 3 | 10 | |
4 | Za-23/09/23 | 19:30 | Pepingen-Halle B - | Linkebeek | 1 - | 2 | 0 | | 3 | 10 | |
5 | Za-30/09/23 | 19:30 | Pepingen-Halle B - | Kobbegem | 1 - | 4 | 0 | | 3 | 11 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Vlezenbeek - | Pepingen-Halle B | 7 - | 3 | | 0 | 3 | 12 | |
7 | Za-14/10/23 | 19:30 | Pepingen-Halle B - | Groot-Dilbeek A | 2 - | 4 | 0 | | 3 | 13 | |
8 | Za-21/10/23 | 19:30 | Zuun A - | Pepingen-Halle B | 0 - | 1 | | 3 | 6 | 11 | |
9 | Za-28/10/23 | 19:30 | Pepingen-Halle B - | Boka United B | 0 - | 0 | 1 | | 7 | 12 | |
10 | Za-04/11/23 | 19:30 | Wambeek Ternat B - | Pepingen-Halle B | 1 - | 1 | | 1 | 8 | 13 | |
11 | Za-11/11/23 | 19:30 | Pepingen-Halle B - | Galmaarden A | 1 - | 2 | 0 | | 8 | 13 | |
12 | Zo-19/11/23 | 15:00 | Negenmanneke - | Pepingen-Halle B | 1 - | 3 | | 3 | 11 | 13 | |
13 | Za-25/11/23 | 19:30 | Pepingen-Halle B - | Juve Mollem | 0 - | 3 | 0 | | 11 | 13 | |
15 | Za-09/12/23 | 19:30 | Pepingen-Halle B - | Borchtlombeek A | 2 - | 0 | 3 | | 14 | 13 | |
16 | Za-16/12/23 | 20:00 | Groot-Dilbeek A - | Pepingen-Halle B | 3 - | 0 | | 0 | 14 | 13 | |
14 | Zo-07/01/24 | 14:30 | Dworp - | Pepingen-Halle B | 1 - | 1 | | 1 | 15 | 13 | |
17 | Za-13/01/24 | 19:30 | Pepingen-Halle B - | Vlezenbeek | 1 - | 1 | 1 | | 16 | 13 | |
19 | Za-27/01/24 | 19:30 | Pepingen-Halle B - | Zuun A | 2 - | 1 | 3 | | 19 | 13 | |
20 | Za-03/02/24 | 20:00 | Linkebeek - | Pepingen-Halle B | 3 - | 2 | | 0 | 19 | 13 | |
18 | Zo-11/02/24 | 14:30 | Galmaarden A - | Pepingen-Halle B | 1 - | 0 | | 0 | 19 | 13 | |
21 | Za-17/02/24 | 19:30 | Pepingen-Halle B - | Dworp | 1 - | 2 | 0 | | 19 | 13 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Borchtlombeek A - | Pepingen-Halle B | 0 - | 0 | | 1 | 20 | 13 | |
23 | Za-02/03/24 | 19:30 | Pepingen-Halle B - | Wambeek Ternat B | 4 - | 0 | 3 | | 23 | 13 | |
24 | Za-09/03/24 | 17:30 | Leeuw Brucom B - | Pepingen-Halle B | 3 - | 3 | | 1 | 24 | 13 | |
25 | Za-16/03/24 | 19:30 | Boka United B - | Pepingen-Halle B | 1 - | 1 | | 1 | 25 | 13 | |
26 | Za-23/03/24 | 19:30 | Pepingen-Halle B - | Schepdaal A | 1 - | 3 | 0 | | 25 | 13 | |
27 | Za-06/04/24 | 20:00 | Juve Mollem - | Pepingen-Halle B | 3 - | 3 | | 1 | 26 | 13 | |
28 | Za-13/04/24 | 19:30 | Pepingen-Halle B - | Lennik A | 2 - | 1 | 3 | | 29 | 13 | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Pepingen-Halle B - | Negenmanneke | - | | . | | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Kobbegem - | Pepingen-Halle B | - | | | . | | | |
Periode1(10/10) | 1 | Galmaarden A | | 27 | | 2 | Groot-Dilbeek A | x | 22 | | 3 | Schepdaal A | x | 21 | | 4 | Dworp | x | 20 | | 5 | Borchtlombeek A | x | 19 | | 6 | Kobbegem | x | 17 | | 7 | Zuun A | x | 16 | | 8 | Lennik A | x | 15 | ⇒ | 9 | Negenmanneke | x | 15 | | 10 | Wambeek Ternat B | x | 11 | | 11 | Juve Mollem | x | 10 | | 12 | Boka United B | x | 9 | → | 13 | Pepingen-Halle B | x | 8 | | 14 | Vlezenbeek | x | 5 | | 15 | Linkebeek | x | 3 | | 16 | Leeuw Brucom B | x | 2 | | Periode2(10/10) | 1 | Galmaarden A | | 28 | | 2 | Juve Mollem | x | 25 | | 3 | Schepdaal A | x | 19 | | 4 | Zuun A | x | 17 | | 5 | Groot-Dilbeek A | x | 15 | | 6 | Lennik A | x | 15 | | 7 | Borchtlombeek A | x | 14 | | 8 | Wambeek Ternat B | x | 14 | | 9 | Boka United B | x | 13 | ⇒ | 10 | Negenmanneke | x | 11 | → | 11 | Pepingen-Halle B | x | 11 | | 12 | Kobbegem | x | 11 | | 13 | Dworp | x | 11 | | 14 | Vlezenbeek | x | 10 | | 15 | Leeuw Brucom B | x | 9 | | 16 | Linkebeek | x | 5 | | Periode3(8/10) | 1 | Schepdaal A | | 19 | | 2 | Galmaarden A | | 19 | | 3 | Borchtlombeek A | | 17 | ⇒ | 4 | Negenmanneke | | 17 | | 5 | Groot-Dilbeek A | | 15 | | 6 | Zuun A | x | 12 | | 7 | Boka United B | x | 11 | | 8 | Dworp | x | 11 | | 9 | Wambeek Ternat B | x | 10 | | 10 | Juve Mollem | x | 10 | → | 11 | Pepingen-Halle B | x | 10 | | 12 | Kobbegem | x | 9 | | 13 | Lennik A | x | 6 | | 14 | Linkebeek | x | 6 | | 15 | Leeuw Brucom B | x | 5 | | 16 | Vlezenbeek | x | 3 | |
Beste aanval | Galmaarden A | 96 | | Groot-Dilbeek A | 76 | | Schepdaal A | 70 | ⇒ | Negenmanneke | 63 | | Juve Mollem | 60 | | Zuun A | 57 | | Borchtlombeek A | 56 | | Kobbegem | 54 | | Boka United B | 48 | | Lennik A | 47 | | Vlezenbeek | 47 | | Dworp | 42 | | Wambeek Ternat B | 41 | → | Pepingen-Halle B | 38 | | Linkebeek | 35 | | Leeuw Brucom B | 34 | | Beste verdediging | Galmaarden A | 21 | | Schepdaal A | 28 | | Borchtlombeek A | 31 | | Groot-Dilbeek A | 34 | | Zuun A | 43 | | Wambeek Ternat B | 45 | | Dworp | 49 | → | Pepingen-Halle B | 51 | | Juve Mollem | 56 | ⇒ | Negenmanneke | 58 | | Lennik A | 59 | | Kobbegem | 64 | | Boka United B | 64 | | Leeuw Brucom B | 73 | | Vlezenbeek | 88 | | Linkebeek | 100 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.