www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op dinsdag 27/10/2020
2020-2021, Brabant vv-3A: SCHERPENHEUVEL
Wedstrijden
2Zo-13/09/2015:00Scherpenheuvel -Zichem1 -40 013 
3Zo-20/09/2015:00Kortenaken -Scherpenheuvel2 -2 1113 
4Zo-27/09/2015:00Scherpenheuvel -RWL Sport A0 -30 114 
5Zo-04/10/2015:00Scherpenheuvel -Zoutleeuw1 -11 214 
6Zo-11/10/2015:00Binkom -Scherpenheuvel3 -2 0214 
7Zo-18/10/2015:00Scherpenheuvel -Glabbeek A  - PP.  14 
8Zo-25/10/2015:00Sp.Molenbeek -Scherpenheuvel  - PP . 14 
9Zo-01/11/2014:30Scherpenheuvel -Meensel-Kiezegem  - PP.    
10Zo-08/11/2014:30Drieslinter -Scherpenheuvel  - PP .   
1Wo-11/11/2015:00Bekkevoort A -Scherpenheuvel  - PP .   
11Zo-15/11/2014:30Scherpenheuvel -Vissenaken  - PP.    
12Ma-22/11/2100:00Houtem-Oplinter B -Scherpenheuvel  -  .   
13Di-10/05/2200:00Scherpenheuvel -KDN.United  - .    
14Wo-11/05/2200:00Rummen -Scherpenheuvel  -  .   
15Do-12/05/2200:00Scherpenheuvel -Waanrode  - .    
16Vr-13/05/2200:00Scherpenheuvel -Bekkevoort A  - .    
17Za-14/05/2200:00Zichem -Scherpenheuvel  -  .   
18Zo-15/05/2200:00Scherpenheuvel -Kortenaken  - .    
19Ma-16/05/2200:00RWL Sport A -Scherpenheuvel  -  .   
20Di-17/05/2200:00Zoutleeuw -Scherpenheuvel  -  .   
21Wo-18/05/2200:00Scherpenheuvel -Binkom  - .    
22Do-19/05/2200:00Glabbeek A -Scherpenheuvel  -  .   
23Vr-20/05/2200:00Scherpenheuvel -Sp.Molenbeek  - .    
24Za-21/05/2200:00Meensel-Kiezegem -Scherpenheuvel  -  .   
25Zo-22/05/2200:00Scherpenheuvel -Drieslinter  - .    
26Ma-23/05/2200:00Vissenaken -Scherpenheuvel  -  .   
27Di-24/05/2200:00Scherpenheuvel -Houtem-Oplinter B  - .    
28Wo-25/05/2200:00KDN.United -Scherpenheuvel  -  .   
29Do-26/05/2200:00Scherpenheuvel -Rummen  - .    
30Vr-27/05/2200:00Waanrode -Scherpenheuvel  -  .   
Rangschikking(5/30)
1Bekkevoort A13 4+713 3+69
 2Binkom12 4+715 105
 3Drieslinter*10 3+1314 2+1111
 4Vissenaken10 3+1117 1+15
 5RWL Sport A10 3+714 1+27
6Glabbeek A10 3+39 1+24
 7Zoutleeuw8 2+28 1+34
 8KDN.United*7 2+37 2+55
 9Waanrode7 2-39 1-46
 10Zichem6 208 2+57
 11Rummen6 2-64 1-53
 12Meensel-Kiezegem4 106 0-11
 13Kortenaken4 1-37 0-30
14Scherpenheuvel2 0-76 0-14
 15Sp.Molenbeek1 0-102 0-11
 16Houtem-Oplinter B0 0-242 0-132
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.

De wedstrijden van GLABBEEK A
2Za-12/09/2020:15Glabbeek A -Rummen1 -0 3 37 
3Zo-20/09/2015:00Waanrode -Glabbeek A1 -1  146 
4Za-26/09/2020:15Glabbeek A -Bekkevoort A2 -4 0 411 
5Zo-04/10/2015:00Zichem -Glabbeek A1 -3  377 
6Za-10/10/2020:15Glabbeek A -Kortenaken2 -0 3 106 
7Zo-18/10/2015:00Scherpenheuvel -Glabbeek A  - PP . 6 
8Za-24/10/2020:15Glabbeek A -Zoutleeuw  - PP.  6 
9Zo-01/11/2014:30Binkom -Glabbeek A  - PP .   
10Za-07/11/2020:15Glabbeek A -RWL Sport A  - PP.    
1Wo-11/11/2014:30KDN.United -Glabbeek A  - PP .   
11Zo-15/11/2014:30Glabbeek A -Sp.Molenbeek  - PP.    
12Ma-22/11/2100:00Meensel-Kiezegem -Glabbeek A  -   .   
13Di-10/05/2200:00Glabbeek A -Drieslinter  -  .    
14Wo-11/05/2200:00Vissenaken -Glabbeek A  -   .   
15Do-12/05/2200:00Glabbeek A -Houtem-Oplinter B  -  .    
16Vr-13/05/2200:00Glabbeek A -KDN.United  -  .    
17Za-14/05/2200:00Rummen -Glabbeek A  -   .   
18Zo-15/05/2200:00Glabbeek A -Waanrode  -  .    
19Ma-16/05/2200:00Bekkevoort A -Glabbeek A  -   .   
20Di-17/05/2200:00Glabbeek A -Zichem  -  .    
21Wo-18/05/2200:00Kortenaken -Glabbeek A  -   .   
22Do-19/05/2200:00Glabbeek A -Scherpenheuvel  -  .    
23Vr-20/05/2200:00Zoutleeuw -Glabbeek A  -   .   
24Za-21/05/2200:00Glabbeek A -Binkom  -  .    
25Zo-22/05/2200:00RWL Sport A -Glabbeek A  -   .   
26Ma-23/05/2200:00Sp.Molenbeek -Glabbeek A  -   .   
27Di-24/05/2200:00Glabbeek A -Meensel-Kiezegem  -  .    
28Wo-25/05/2200:00Drieslinter -Glabbeek A  -   .   
29Do-26/05/2200:00Glabbeek A -Vissenaken  -  .    
30Vr-27/05/2200:00Houtem-Oplinter B -Glabbeek A  -   .   
Beste aanval
Vissenaken17
 Binkom15
 RWL Sport A14
 Drieslinter14
 Bekkevoort A13
Glabbeek A9
 Waanrode9
 Zoutleeuw8
 Zichem8
 Kortenaken7
 KDN.United7
Scherpenheuvel6
 Meensel-Kiezegem6
 Rummen4
 Houtem-Oplinter B2
 Sp.Molenbeek2
Beste verdediging
Drieslinter1
 KDN.United4
 Bekkevoort A6
 Zoutleeuw6
 Vissenaken6
Glabbeek A6
 Meensel-Kiezegem6
 RWL Sport A7
 Binkom8
 Zichem8
 Kortenaken10
 Rummen10
 Waanrode12
 Sp.Molenbeek12
Scherpenheuvel13
 Houtem-Oplinter B26
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.