www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op maandag 22/04/20242023-2024, Brabant-vv-3A: PEPINGEN-HALLE B
Wedstrijden1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Schepdaal A - | Pepingen-Halle B | 2 - | 0 | | 0 | 0 | 14 | |
2 | Za-09/09/23 | 19:30 | Pepingen-Halle B - | Leeuw Brucom B | 1 - | 0 | 3 | | 3 | 10 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Lennik A - | Pepingen-Halle B | 2 - | 1 | | 0 | 3 | 10 | |
4 | Za-23/09/23 | 19:30 | Pepingen-Halle B - | Linkebeek | 1 - | 2 | 0 | | 3 | 10 | |
5 | Za-30/09/23 | 19:30 | Pepingen-Halle B - | Kobbegem | 1 - | 4 | 0 | | 3 | 11 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Vlezenbeek - | Pepingen-Halle B | 7 - | 3 | | 0 | 3 | 12 | |
7 | Za-14/10/23 | 19:30 | Pepingen-Halle B - | Groot-Dilbeek A | 2 - | 4 | 0 | | 3 | 13 | |
8 | Za-21/10/23 | 19:30 | Zuun A - | Pepingen-Halle B | 0 - | 1 | | 3 | 6 | 11 | |
9 | Za-28/10/23 | 19:30 | Pepingen-Halle B - | Boka United B | 0 - | 0 | 1 | | 7 | 12 | |
10 | Za-04/11/23 | 19:30 | Wambeek Ternat B - | Pepingen-Halle B | 1 - | 1 | | 1 | 8 | 13 | |
11 | Za-11/11/23 | 19:30 | Pepingen-Halle B - | Galmaarden A | 1 - | 2 | 0 | | 8 | 13 | |
12 | Zo-19/11/23 | 15:00 | Negenmanneke - | Pepingen-Halle B | 1 - | 3 | | 3 | 11 | 13 | |
13 | Za-25/11/23 | 19:30 | Pepingen-Halle B - | Juve Mollem | 0 - | 3 | 0 | | 11 | 13 | |
15 | Za-09/12/23 | 19:30 | Pepingen-Halle B - | Borchtlombeek A | 2 - | 0 | 3 | | 14 | 13 | |
16 | Za-16/12/23 | 20:00 | Groot-Dilbeek A - | Pepingen-Halle B | 3 - | 0 | | 0 | 14 | 13 | |
14 | Zo-07/01/24 | 14:30 | Dworp - | Pepingen-Halle B | 1 - | 1 | | 1 | 15 | 13 | |
17 | Za-13/01/24 | 19:30 | Pepingen-Halle B - | Vlezenbeek | 1 - | 1 | 1 | | 16 | 13 | |
19 | Za-27/01/24 | 19:30 | Pepingen-Halle B - | Zuun A | 2 - | 1 | 3 | | 19 | 13 | |
20 | Za-03/02/24 | 20:00 | Linkebeek - | Pepingen-Halle B | 3 - | 2 | | 0 | 19 | 13 | |
18 | Zo-11/02/24 | 14:30 | Galmaarden A - | Pepingen-Halle B | 1 - | 0 | | 0 | 19 | 13 | |
21 | Za-17/02/24 | 19:30 | Pepingen-Halle B - | Dworp | 1 - | 2 | 0 | | 19 | 13 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Borchtlombeek A - | Pepingen-Halle B | 0 - | 0 | | 1 | 20 | 13 | |
23 | Za-02/03/24 | 19:30 | Pepingen-Halle B - | Wambeek Ternat B | 4 - | 0 | 3 | | 23 | 13 | |
24 | Za-09/03/24 | 17:30 | Leeuw Brucom B - | Pepingen-Halle B | 3 - | 3 | | 1 | 24 | 13 | |
25 | Za-16/03/24 | 19:30 | Boka United B - | Pepingen-Halle B | 1 - | 1 | | 1 | 25 | 13 | |
26 | Za-23/03/24 | 19:30 | Pepingen-Halle B - | Schepdaal A | 1 - | 3 | 0 | | 25 | 13 | |
27 | Za-06/04/24 | 20:00 | Juve Mollem - | Pepingen-Halle B | 3 - | 3 | | 1 | 26 | 13 | |
28 | Za-13/04/24 | 19:30 | Pepingen-Halle B - | Lennik A | 2 - | 1 | 3 | | 29 | 13 | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Pepingen-Halle B - | Negenmanneke | 0 - | 4 | 0 | | 29 | 13 | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Kobbegem - | Pepingen-Halle B | - | | | . | | | |
Rangschikking(29/30) | 1 | Galmaarden A | | 77 | | 25 | +77 | 99 | | 11 | +38 | 51 |
| 2 | Schepdaal A | x | 62 | | 19 | +44 | 74 | | 9 | +16 | 36 |
| 3 | Borchtlombeek A | x | 53 | | 15 | +27 | 58 | | 6 | +8 | 22 |
| 4 | Groot-Dilbeek A | x | 52 | | 16 | +40 | 78 | | 7 | +11 | 31 |
| 5 | Zuun A | x | 48 | | 13 | +16 | 60 | | 7 | +8 | 35 |
| 6 | Negenmanneke | x | 46 | | 13 | +9 | 67 | | 7 | +11 | 37 |
| 7 | Juve Mollem | x | 45 | | 13 | +2 | 61 | | 6 | -9 | 26 |
| 8 | Dworp | x | 42 | | 11 | -9 | 42 | | 6 | -13 | 19 |
| 9 | Lennik A | x | 39 | | 12 | -9 | 52 | | 4 | -8 | 22 |
→ | 10 | Kobbegem | x | 37 | | 11 | -13 | 56 | | 5 | -7 | 27 |
| 11 | Boka United B | x | 36 | | 10 | -14 | 50 | | 7 | -3 | 23 |
| 12 | Wambeek Ternat B | x | 35 | | 10 | -6 | 42 | | 5 | -4 | 20 |
⇒ | 13 | Pepingen-Halle B | x | 29 | | 7 | -17 | 38 | | 2 | -9 | 19 |
| 14 | Vlezenbeek | x | 18 | | 5 | -43 | 49 | | 0 | -34 | 20 |
| 15 | Linkebeek | x | 17 | | 5 | -63 | 39 | | 2 | -38 | 17 |
| 16 | Leeuw Brucom B | x | 16 | | 3 | -41 | 34 | | 1 | -24 | 16 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van KOBBEGEM1 | Za-02/09/23 | 19:30 | Boka United B - | Kobbegem | 0 - | 3 | | 3 | 3 | 2 | |
2 | Za-09/09/23 | 20:00 | Kobbegem - | Galmaarden A | 1 - | 0 | 3 | | 6 | 3 | |
3 | Za-16/09/23 | 20:00 | Leeuw Brucom B - | Kobbegem | 0 - | 4 | | 3 | 9 | 1 | |
4 | Za-23/09/23 | 20:00 | Kobbegem - | Lennik A | 2 - | 2 | 1 | | 10 | 1 | |
5 | Za-30/09/23 | 19:30 | Pepingen-Halle B - | Kobbegem | 1 - | 4 | | 3 | 13 | 1 | |
6 | Za-07/10/23 | 20:00 | Kobbegem - | Borchtlombeek A | 0 - | 2 | 0 | | 13 | 4 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Dworp - | Kobbegem | 1 - | 0 | | 0 | 13 | 5 | |
8 | Za-21/10/23 | 20:00 | Kobbegem - | Schepdaal A | 2 - | 5 | 0 | | 13 | 7 | |
9 | Za-28/10/23 | 20:00 | Linkebeek - | Kobbegem | 1 - | 4 | | 3 | 16 | 6 | |
10 | Zo-05/11/23 | 15:00 | Negenmanneke - | Kobbegem | 4 - | 4 | | 1 | 17 | 6 | |
11 | Za-11/11/23 | 20:00 | Kobbegem - | Vlezenbeek | 5 - | 3 | 3 | | 20 | 4 | |
12 | Za-18/11/23 | 20:00 | Groot-Dilbeek A - | Kobbegem | 2 - | 3 | | 3 | 23 | 3 | |
13 | Za-25/11/23 | 20:00 | Kobbegem - | Zuun A | 2 - | 5 | 0 | | 23 | 3 | |
14 | Za-02/12/23 | 20:00 | Juve Mollem - | Kobbegem | 3 - | 0 | | 0 | 23 | 6 | |
15 | Za-09/12/23 | 20:00 | Kobbegem - | Wambeek Ternat B | 0 - | 1 | 0 | | 23 | 8 | |
16 | Zo-17/12/23 | 14:30 | Borchtlombeek A - | Kobbegem | 3 - | 1 | | 0 | 23 | 9 | |
17 | Za-13/01/24 | 20:00 | Kobbegem - | Negenmanneke | 1 - | 1 | 1 | | 24 | 9 | |
19 | Za-27/01/24 | 20:00 | Kobbegem - | Linkebeek | 5 - | 3 | 3 | | 27 | 8 | |
20 | Zo-04/02/24 | 14:30 | Zuun A - | Kobbegem | 0 - | 0 | | 1 | 28 | 9 | |
18 | Zo-11/02/24 | 14:30 | Vlezenbeek - | Kobbegem | 3 - | 0 | | 0 | 28 | 9 | |
21 | Za-17/02/24 | 20:00 | Kobbegem - | Leeuw Brucom B | 3 - | 2 | 3 | | 31 | 8 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Galmaarden A - | Kobbegem | 2 - | 0 | | 0 | 31 | 8 | |
23 | Za-02/03/24 | 20:00 | Kobbegem - | Juve Mollem | 2 - | 3 | 0 | | 31 | 10 | |
24 | Za-09/03/24 | 20:00 | Kobbegem - | Boka United B | 2 - | 1 | 3 | | 34 | 9 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Schepdaal A - | Kobbegem | 7 - | 1 | | 0 | 34 | 9 | |
26 | Za-23/03/24 | 20:00 | Kobbegem - | Dworp | 4 - | 1 | 3 | | 37 | 8 | |
27 | Za-06/04/24 | 19:30 | Wambeek Ternat B - | Kobbegem | 2 - | 1 | | 0 | 37 | 9 | |
28 | Za-13/04/24 | 20:00 | Kobbegem - | Groot-Dilbeek A | 0 - | 6 | 0 | | 37 | 9 | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Lennik A - | Kobbegem | 5 - | 2 | | 0 | 37 | 10 | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Kobbegem - | Pepingen-Halle B | - | | . | | | | |
Periode1(10/10) | 1 | Galmaarden A | | 27 | | 2 | Groot-Dilbeek A | x | 22 | | 3 | Schepdaal A | x | 21 | | 4 | Dworp | x | 20 | | 5 | Borchtlombeek A | x | 19 | → | 6 | Kobbegem | x | 17 | | 7 | Zuun A | x | 16 | | 8 | Lennik A | x | 15 | | 9 | Negenmanneke | x | 15 | | 10 | Wambeek Ternat B | x | 11 | | 11 | Juve Mollem | x | 10 | | 12 | Boka United B | x | 9 | ⇒ | 13 | Pepingen-Halle B | x | 8 | | 14 | Vlezenbeek | x | 5 | | 15 | Linkebeek | x | 3 | | 16 | Leeuw Brucom B | x | 2 | | Periode2(10/10) | 1 | Galmaarden A | | 28 | | 2 | Juve Mollem | x | 25 | | 3 | Schepdaal A | x | 19 | | 4 | Zuun A | x | 17 | | 5 | Groot-Dilbeek A | x | 15 | | 6 | Lennik A | x | 15 | | 7 | Borchtlombeek A | x | 14 | | 8 | Wambeek Ternat B | x | 14 | | 9 | Boka United B | x | 13 | | 10 | Negenmanneke | x | 11 | ⇒ | 11 | Pepingen-Halle B | x | 11 | → | 12 | Kobbegem | x | 11 | | 13 | Dworp | x | 11 | | 14 | Vlezenbeek | x | 10 | | 15 | Leeuw Brucom B | x | 9 | | 16 | Linkebeek | x | 5 | | Periode3(9/10) | 1 | Schepdaal A | | 22 | | 2 | Galmaarden A | | 22 | | 3 | Borchtlombeek A | | 20 | | 4 | Negenmanneke | | 20 | | 5 | Groot-Dilbeek A | x | 15 | | 6 | Zuun A | x | 15 | | 7 | Boka United B | x | 14 | | 8 | Dworp | x | 11 | | 9 | Wambeek Ternat B | x | 10 | | 10 | Juve Mollem | x | 10 | ⇒ | 11 | Pepingen-Halle B | x | 10 | | 12 | Lennik A | x | 9 | → | 13 | Kobbegem | x | 9 | | 14 | Linkebeek | x | 9 | | 15 | Leeuw Brucom B | x | 5 | | 16 | Vlezenbeek | x | 3 | |
Beste aanval | Galmaarden A | 99 | | Groot-Dilbeek A | 78 | | Schepdaal A | 74 | | Negenmanneke | 67 | | Juve Mollem | 61 | | Zuun A | 60 | | Borchtlombeek A | 58 | → | Kobbegem | 56 | | Lennik A | 52 | | Boka United B | 50 | | Vlezenbeek | 49 | | Wambeek Ternat B | 42 | | Dworp | 42 | | Linkebeek | 39 | ⇒ | Pepingen-Halle B | 38 | | Leeuw Brucom B | 34 | | Beste verdediging | Galmaarden A | 22 | | Schepdaal A | 30 | | Borchtlombeek A | 31 | | Groot-Dilbeek A | 38 | | Zuun A | 44 | | Wambeek Ternat B | 48 | | Dworp | 51 | ⇒ | Pepingen-Halle B | 55 | | Negenmanneke | 58 | | Juve Mollem | 59 | | Lennik A | 61 | | Boka United B | 64 | → | Kobbegem | 69 | | Leeuw Brucom B | 75 | | Vlezenbeek | 92 | | Linkebeek | 102 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.