www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op vrijdag 29/03/20242023-2024, Brabant-vv-3A: BOKA UNITED B
Wedstrijden1 | Za-02/09/23 | 19:30 | Boka United B - | Kobbegem | 0 - | 3 | 0 | | 0 | 15 | |
2 | Za-09/09/23 | 19:30 | Zuun A - | Boka United B | 4 - | 2 | | 0 | 0 | 14 | |
3 | Za-16/09/23 | 20:00 | Juve Mollem - | Boka United B | 2 - | 2 | | 1 | 1 | 13 | |
4 | Za-23/09/23 | 19:30 | Boka United B - | Vlezenbeek | 2 - | 2 | 1 | | 2 | 13 | |
5 | Zo-01/10/23 | 15:00 | Borchtlombeek A - | Boka United B | 4 - | 2 | | 0 | 2 | 14 | |
6 | Za-07/10/23 | 19:30 | Boka United B - | Wambeek Ternat B | 2 - | 3 | 0 | | 2 | 14 | |
7 | Za-14/10/23 | 20:00 | Linkebeek - | Boka United B | 0 - | 2 | | 3 | 5 | 12 | |
8 | Za-21/10/23 | 19:30 | Boka United B - | Dworp | 1 - | 2 | 0 | | 5 | 13 | |
9 | Za-28/10/23 | 19:30 | Pepingen-Halle B - | Boka United B | 0 - | 0 | | 1 | 6 | 13 | |
10 | Za-04/11/23 | 19:30 | Boka United B - | Leeuw Brucom B | 6 - | 2 | 3 | | 9 | 12 | |
11 | Zo-12/11/23 | 14:30 | Lennik A - | Boka United B | 1 - | 3 | | 3 | 12 | 11 | |
12 | Za-18/11/23 | 19:45 | Boka United B - | Schepdaal A | 2 - | 1 | 3 | | 15 | 10 | |
13 | Za-25/11/23 | 19:30 | Boka United B - | Groot-Dilbeek A | 3 - | 2 | 3 | | 18 | 10 | |
14 | Zo-03/12/23 | 14:30 | Galmaarden A - | Boka United B | 3 - | 0 | | 0 | 18 | 10 | |
15 | Za-09/12/23 | 19:45 | Boka United B - | Negenmanneke | 2 - | 6 | 0 | | 18 | 12 | |
16 | Zo-17/12/23 | 14:30 | Vlezenbeek - | Boka United B | 5 - | 2 | | 0 | 18 | 12 | |
17 | Za-13/01/24 | 19:30 | Boka United B - | Juve Mollem | 1 - | 1 | 1 | | 19 | 12 | |
19 | Zo-28/01/24 | 15:00 | Schepdaal A - | Boka United B | 0 - | 1 | | 3 | 22 | 11 | |
20 | Za-03/02/24 | 19:45 | Boka United B - | Lennik A | 2 - | 6 | 0 | | 22 | 12 | |
18 | Wo-14/02/24 | 20:00 | Wambeek Ternat B - | Boka United B | 2 - | 0 | | 0 | 22 | 12 | |
21 | Za-17/02/24 | 19:30 | Boka United B - | Linkebeek | 1 - | 2 | 0 | | 22 | 12 | |
22 | Za-24/02/24 | 20:00 | Leeuw Brucom B - | Boka United B | 1 - | 2 | | 3 | 25 | 12 | |
23 | Za-02/03/24 | 19:30 | Boka United B - | Zuun A | 3 - | 3 | 1 | | 26 | 12 | |
24 | Za-09/03/24 | 20:00 | Kobbegem - | Boka United B | 2 - | 1 | | 0 | 26 | 12 | |
25 | Za-16/03/24 | 19:30 | Boka United B - | Pepingen-Halle B | 1 - | 1 | 1 | | 27 | 12 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Negenmanneke - | Boka United B | 0 - | 1 | | 3 | 30 | 12 | |
27 | Za-06/04/24 | 20:00 | Groot-Dilbeek A - | Boka United B | - | | | . | | | |
28 | Za-13/04/24 | 19:45 | Boka United B - | Galmaarden A | - | | . | | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Dworp - | Boka United B | - | | | . | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Boka United B - | Borchtlombeek A | - | | . | | | | |
Rangschikking(26/30) | 1 | Galmaarden A | 68 | | 22 | +68 | 88 | | 9 | +33 | 44 |
| 2 | Schepdaal A | 56 | | 17 | +35 | 61 | | 8 | +15 | 31 |
| 3 | Groot-Dilbeek A | 49 | | 15 | +37 | 68 | | 6 | +5 | 25 |
| 4 | Juve Mollem | 44 | | 13 | +8 | 56 | | 6 | -5 | 25 |
| 5 | Borchtlombeek A | 44 | | 12 | +21 | 50 | | 5 | +6 | 19 |
| 6 | Zuun A | 42 | | 11 | +12 | 51 | | 6 | +8 | 31 |
| 7 | Dworp | 41 | | 11 | +1 | 40 | | 6 | -5 | 19 |
| 8 | Kobbegem | 37 | | 11 | -3 | 53 | | 5 | -3 | 24 |
| 9 | Negenmanneke | 37 | | 10 | +2 | 59 | | 5 | +5 | 31 |
| 10 | Lennik A | 33 | | 10 | -12 | 44 | | 4 | -7 | 21 |
| 11 | Wambeek Ternat B | 32 | | 9 | -4 | 38 | | 5 | -3 | 19 |
⇒ | 12 | Boka United B | 30 | | 8 | -14 | 44 | | 5 | -6 | 18 |
| 13 | Pepingen-Halle B | 25 | | 6 | -14 | 33 | | 2 | -9 | 16 |
| 14 | Vlezenbeek | 18 | | 5 | -35 | 46 | | 0 | -28 | 18 |
| 15 | Linkebeek | 14 | | 4 | -59 | 34 | | 2 | -34 | 16 |
| 16 | Leeuw Brucom B | 12 | | 2 | -43 | 27 | | 1 | -22 | 14 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.