www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op dinsdag 27/10/2020
2020-2021, Brabant vv-3A: RUMMEN
Wedstrijden
2Za-12/09/2020:15Glabbeek A -Rummen1 -0 0011 
3Zo-20/09/2015:00Rummen -Sp.Molenbeek1 -03 311 
4Zo-27/09/2015:00Meensel-Kiezegem -Rummen1 -2 365 
5Zo-04/10/2015:00Rummen -Drieslinter0 -20 69 
6Za-10/10/2019:30Vissenaken -Rummen6 -1 0611 
7Zo-18/10/2015:00Rummen -Houtem-Oplinter B  - PP.  11 
8Zo-25/10/2015:00KDN.United -Rummen  - PP . 11 
9Zo-01/11/2014:30RWL Sport A -Rummen  - PP .   
10Zo-08/11/2014:30Rummen -Waanrode  - PP.    
1Wo-11/11/2014:30Rummen -Binkom  - PP.    
11Zo-15/11/2015:00Bekkevoort A -Rummen  - PP .   
12Ma-22/11/2100:00Rummen -Zichem  - .    
13Di-10/05/2200:00Kortenaken -Rummen  -  .   
14Wo-11/05/2200:00Rummen -Scherpenheuvel  - .    
15Do-12/05/2200:00Zoutleeuw -Rummen  -  .   
16Vr-13/05/2200:00Binkom -Rummen  -  .   
17Za-14/05/2200:00Rummen -Glabbeek A  - .    
18Zo-15/05/2200:00Sp.Molenbeek -Rummen  -  .   
19Ma-16/05/2200:00Rummen -Meensel-Kiezegem  - .    
20Di-17/05/2200:00Drieslinter -Rummen  -  .   
21Wo-18/05/2200:00Rummen -Vissenaken  - .    
22Do-19/05/2200:00Houtem-Oplinter B -Rummen  -  .   
23Vr-20/05/2200:00Rummen -KDN.United  - .    
24Za-21/05/2200:00Rummen -RWL Sport A  - .    
25Zo-22/05/2200:00Waanrode -Rummen  -  .   
26Ma-23/05/2200:00Rummen -Bekkevoort A  - .    
27Di-24/05/2200:00Zichem -Rummen  -  .   
28Wo-25/05/2200:00Rummen -Kortenaken  - .    
29Do-26/05/2200:00Scherpenheuvel -Rummen  -  .   
30Vr-27/05/2200:00Rummen -Zoutleeuw  - .    
Rangschikking(5/30)
1Bekkevoort A13 4+713 3+69
 2Binkom12 4+715 105
 3Drieslinter*10 3+1314 2+1111
 4Vissenaken10 3+1117 1+15
 5RWL Sport A10 3+714 1+27
 6Glabbeek A10 3+39 1+24
 7Zoutleeuw8 2+28 1+34
 8KDN.United*7 2+37 2+55
 9Waanrode7 2-39 1-46
 10Zichem6 208 2+57
11Rummen6 2-64 1-53
 12Meensel-Kiezegem4 106 0-11
 13Kortenaken4 1-37 0-30
 14Scherpenheuvel2 0-76 0-14
 15Sp.Molenbeek1 0-102 0-11
16Houtem-Oplinter B0 0-242 0-132
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.

De wedstrijden van HOUTEM-OPLINTER B
2Zo-13/09/2015:00Meensel-Kiezegem -Houtem-Oplinter B4 -0  0015 
3Zo-20/09/2015:00Houtem-Oplinter B -Drieslinter0 -9 0 016-
4Za-26/09/2019:30Vissenaken -Houtem-Oplinter B6 -1  0016-
5Zo-04/10/2015:00RWL Sport A -Houtem-Oplinter B5 -1  0016-
6Zo-11/10/2015:00Houtem-Oplinter B -KDN.United0 -2 0 016-
7Zo-18/10/2015:00Rummen -Houtem-Oplinter B  - PP . 16-
8Zo-25/10/2015:00Houtem-Oplinter B -Waanrode  - PP.  16-
9Zo-01/11/2015:00Bekkevoort A -Houtem-Oplinter B  - PP .   
10Zo-08/11/2014:30Houtem-Oplinter B -Zichem  - PP.    
1Wo-11/11/2014:30Houtem-Oplinter B -Sp.Molenbeek  - PP.    
11Zo-15/11/2014:30Kortenaken -Houtem-Oplinter B  - PP .   
12Ma-22/11/2100:00Houtem-Oplinter B -Scherpenheuvel  -  .    
13Di-10/05/2200:00Zoutleeuw -Houtem-Oplinter B  -   .   
14Wo-11/05/2200:00Houtem-Oplinter B -Binkom  -  .    
15Do-12/05/2200:00Glabbeek A -Houtem-Oplinter B  -   .   
16Vr-13/05/2200:00Sp.Molenbeek -Houtem-Oplinter B  -   .   
17Za-14/05/2200:00Houtem-Oplinter B -Meensel-Kiezegem  -  .    
18Zo-15/05/2200:00Drieslinter -Houtem-Oplinter B  -   .   
19Ma-16/05/2200:00Houtem-Oplinter B -Vissenaken  -  .    
20Di-17/05/2200:00Houtem-Oplinter B -RWL Sport A  -  .    
21Wo-18/05/2200:00KDN.United -Houtem-Oplinter B  -   .   
22Do-19/05/2200:00Houtem-Oplinter B -Rummen  -  .    
23Vr-20/05/2200:00Waanrode -Houtem-Oplinter B  -   .   
24Za-21/05/2200:00Houtem-Oplinter B -Bekkevoort A  -  .    
25Zo-22/05/2200:00Zichem -Houtem-Oplinter B  -   .   
26Ma-23/05/2200:00Houtem-Oplinter B -Kortenaken  -  .    
27Di-24/05/2200:00Scherpenheuvel -Houtem-Oplinter B  -   .   
28Wo-25/05/2200:00Houtem-Oplinter B -Zoutleeuw  -  .    
29Do-26/05/2200:00Binkom -Houtem-Oplinter B  -   .   
30Vr-27/05/2200:00Houtem-Oplinter B -Glabbeek A  -  .    
Beste aanval
Vissenaken17
 Binkom15
 RWL Sport A14
 Drieslinter14
 Bekkevoort A13
 Glabbeek A9
 Waanrode9
 Zoutleeuw8
 Zichem8
 Kortenaken7
 KDN.United7
 Scherpenheuvel6
 Meensel-Kiezegem6
Rummen4
Houtem-Oplinter B2
 Sp.Molenbeek2
Beste verdediging
Drieslinter1
 KDN.United4
 Bekkevoort A6
 Zoutleeuw6
 Vissenaken6
 Glabbeek A6
 Meensel-Kiezegem6
 RWL Sport A7
 Binkom8
 Zichem8
 Kortenaken10
Rummen10
 Waanrode12
 Sp.Molenbeek12
 Scherpenheuvel13
Houtem-Oplinter B26
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.