www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op vrijdag 03/04/2020
2019-2020, Brabant-3B: HOEILAART B
Wedstrijden
1Wo-28/08/1920:00Hoeilaart B -Haasrode B2 -60 016 
2Zo-01/09/1915:00Erps-Kwerps -Hoeilaart B4 -0 0017-
3Wo-04/09/1920:00Hoeilaart B -Meerbeek2 -30 017-
4Za-07/09/1920:00Tielt-Winge A -Hoeilaart B4 -1 0017-
5Zo-15/09/1915:00Tildonk -Hoeilaart B8 -1 0017-
7Zo-29/09/1915:00Eendr.Eizer -Hoeilaart B3 -0 0017-
8Za-05/10/1920:00Hoeilaart B -Steenokkerzeel7 -13 317-
9Za-12/10/1918:00Rotselaar B -Hoeilaart B5 -2 0317-
10Za-19/10/1920:00Hoeilaart B -Haacht Statie1 -50 317-
11Za-26/10/1918:00Betekom B -Hoeilaart B2 -1 0317-
12Za-02/11/1920:00Hoeilaart B -Moorsel3 -31 417-
13Zo-10/11/1915:00Bierbeek B -Hoeilaart B8 -0 0417-
14Za-16/11/1920:00Hoeilaart B -Berg-Op0 -40 417-
15Zo-24/11/1914:30Baal -Hoeilaart B6 -0 0417-
16Za-30/11/1920:00Hoeilaart B -NV Keerbergen1 -30 417-
17Za-07/12/1920:30KV Tremelo -Hoeilaart B2 -0 0417-
18Za-14/12/1919:30Haasrode B -Hoeilaart B3 -0 0417-
19Za-21/12/1920:00Hoeilaart B -Erps-Kwerps1 -20 417-
20Zo-05/01/2014:30Meerbeek -Hoeilaart B4 -0 0417-
21Za-11/01/2020:00Hoeilaart B -Tielt-Winge A1 -50 417-
22Za-18/01/2020:00Hoeilaart B -Tildonk1 -03 717-
24Za-01/02/2020:00Hoeilaart B -Eendr.Eizer1 -40 717-
26Za-15/02/2020:00Hoeilaart B -Rotselaar B1 -30 717-
25Zo-23/02/2015:00Steenokkerzeel -Hoeilaart B7 -0 0717-
27Zo-01/03/2015:00Haacht Statie -Hoeilaart B7 -1 0717-
28Zo-08/03/2015:00Hoeilaart B -Betekom B0 -40 717-
29Vr-10/07/2000:00Moorsel -Hoeilaart B  - PP .   
30Ma-27/07/2000:00Hoeilaart B -Bierbeek B  - .    
31Di-28/07/2000:00Berg-Op -Hoeilaart B  -  .   
32Wo-29/07/2000:00Hoeilaart B -Baal  - .    
33Do-30/07/2000:00NV Keerbergen -Hoeilaart B  -  .   
34Vr-31/07/2000:00Hoeilaart B -KV Tremelo  - .    
Rangschikking(27/32)
1Baal 64 19+4580 8+2041
 2Tielt-Winge A* 57 17+3357 6+1024
 3NV Keerbergen 52 15+2962 8+832
 4Eendr.Eizer** 49 16+2253 7+219
 5Haacht Statie* 46 14+1860 5-227
 6Berg-Opx38 10-758 4-1427
 7Moorselx37 11-246 3-823
 8Tildonk**x36 11+657 3-1020
 9Meerbeek**x36 11+539 5-713
10Bierbeek Bx36 10+1267 4-925
 11KV Tremelo*x36 10+557 3-526
 12Haasrode B*x35 10+1364 5-127
 13Rotselaar B*x32 9-256 3-1125
 14Steenokkerzeel*x27 8-1756 2-2119
 15Betekom B*x23 7-2939 3-1116
 16Erps-Kwerps*x17 4-5235 2-3511
17Hoeilaart B*x7 2-7927 0-576
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.

De wedstrijden van BIERBEEK B
1Wo-28/08/1918:30Haacht Statie -Bierbeek B4 -6  334 
2Zo-01/09/1915:00Bierbeek B -Betekom B2 -0 3 62 
3Wo-04/09/1920:00Moorsel -Bierbeek B3 -1  066 
4Za-07/09/1920:00Bierbeek B -Tildonk4 -0 3 93 
5Za-14/09/1920:00Bierbeek B -Berg-Op9 -2 3 121 
6Zo-22/09/1915:00Baal -Bierbeek B2 -2  1131 
7Za-28/09/1920:00Bierbeek B -NV Keerbergen1 -2 0 134 
8Za-05/10/1920:00KV Tremelo -Bierbeek B2 -3  3163 
9Za-12/10/1920:00Bierbeek B -Haasrode B5 -1 3 192 
10Zo-20/10/1915:00Erps-Kwerps -Bierbeek B2 -2  1203 
11Za-26/10/1920:00Bierbeek B -Meerbeek0 -1 0 204 
12Za-02/11/1920:00Tielt-Winge A -Bierbeek B4 -0  0205 
13Zo-10/11/1915:00Bierbeek B -Hoeilaart B8 -0 3 235 
15Zo-24/11/1915:00Bierbeek B -Eendr.Eizer1 -2 0 235 
16Zo-01/12/1914:30Steenokkerzeel -Bierbeek B3 -0  0237 
17Zo-08/12/1915:00Bierbeek B -Rotselaar B2 -2 1 248 
18Za-14/12/1920:00Bierbeek B -Haacht Statie3 -4 0 2410 
19Za-21/12/1917:00Betekom B -Bierbeek B1 -1  12510 
20Za-04/01/2020:00Bierbeek B -Moorsel2 -3 0 2511 
21Zo-12/01/2014:30Tildonk -Bierbeek B3 -4  32811 
22Zo-19/01/2014:30Berg-Op -Bierbeek B2 -2  12911 
23Za-25/01/2020:00Bierbeek B -Baal1 -3 0 2911 
24Zo-02/02/2015:00NV Keerbergen -Bierbeek B0 -0  13012 
25Za-08/02/2020:00Bierbeek B -KV Tremelo0 -1 0 3012 
26Za-15/02/2019:30Haasrode B -Bierbeek B2 -4  33310 
27Za-29/02/2020:00Bierbeek B -Erps-Kwerps4 -0 3 368 
28Zo-08/03/2015:00Meerbeek -Bierbeek B6 -0  03610 
29Vr-10/07/2000:00Bierbeek B -Tielt-Winge A  - PP.    
30Ma-27/07/2000:00Hoeilaart B -Bierbeek B  -   .   
32Wo-29/07/2000:00Eendr.Eizer -Bierbeek B  -   .   
33Do-30/07/2000:00Bierbeek B -Steenokkerzeel  -  .    
34Vr-31/07/2000:00Rotselaar B -Bierbeek B  -   .   
Beste aanval
Baal80
Bierbeek B67
 Haasrode B64
 NV Keerbergen62
 Haacht Statie60
 Berg-Op58
 Tielt-Winge A57
 Tildonk57
 KV Tremelo57
 Steenokkerzeel56
 Rotselaar B56
 Eendr.Eizer53
 Moorsel46
 Meerbeek39
 Betekom B39
 Erps-Kwerps35
Hoeilaart B27
Beste verdediging
Tielt-Winge A24
 Eendr.Eizer31
 NV Keerbergen33
 Meerbeek34
 Baal35
 Haacht Statie42
 Moorsel48
 Tildonk51
 Haasrode B51
 KV Tremelo52
Bierbeek B55
 Rotselaar B58
 Berg-Op65
 Betekom B68
 Steenokkerzeel73
 Erps-Kwerps87
Hoeilaart B106
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.