www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op dinsdag 15/10/2019
2019-2020, Brabant-3B: EENDR.EIZER
Wedstrijden
1Wo-28/08/1918:30Eendr.Eizer -NV Keerbergen1 -20 012 
2Za-31/08/1920:30KV Tremelo -Eendr.Eizer2 -1 0015 
3Wo-04/09/1918:30Eendr.Eizer -Haasrode B3 -23 312 
4Zo-08/09/1915:00Erps-Kwerps -Eendr.Eizer1 -2 3610 
5Zo-15/09/1915:00Eendr.Eizer -Meerbeek0 -20 611 
6Za-21/09/1920:00Tielt-Winge A -Eendr.Eizer2 -0 0612 
7Zo-29/09/1915:00Eendr.Eizer -Hoeilaart B3 -03 911 
9Zo-13/10/1915:00Tildonk -Eendr.Eizer4 -0 0912 
10Zo-20/10/1915:00Eendr.Eizer -Steenokkerzeel  - .    
11Za-26/10/1918:00Rotselaar B -Eendr.Eizer  -  .   
12Zo-03/11/1914:30Eendr.Eizer -Haacht Statie  - .    
13Za-09/11/1919:30Betekom B -Eendr.Eizer  -  .   
14Zo-17/11/1914:30Eendr.Eizer -Moorsel  - .    
15Zo-24/11/1900:00Bierbeek B -Eendr.Eizer  -  .   
16Zo-01/12/1900:00Eendr.Eizer -Berg-Op  - .    
17Zo-08/12/1900:00Baal -Eendr.Eizer  -  .   
18Zo-15/12/1900:00NV Keerbergen -Eendr.Eizer  -  .   
19Zo-22/12/1900:00Eendr.Eizer -KV Tremelo  - .    
20Zo-05/01/2000:00Haasrode B -Eendr.Eizer  -  .   
21Zo-12/01/2000:00Eendr.Eizer -Erps-Kwerps  - .    
22Zo-19/01/2000:00Meerbeek -Eendr.Eizer  -  .   
23Zo-26/01/2000:00Eendr.Eizer -Tielt-Winge A  - .    
24Zo-02/02/2000:00Hoeilaart B -Eendr.Eizer  -  .   
26Zo-16/02/2000:00Eendr.Eizer -Tildonk  - .    
27Zo-01/03/2000:00Steenokkerzeel -Eendr.Eizer  -  .   
28Zo-08/03/2000:00Eendr.Eizer -Rotselaar B  - .    
29Zo-15/03/2000:00Haacht Statie -Eendr.Eizer  -  .   
30Zo-22/03/2000:00Eendr.Eizer -Betekom B  - .    
31Zo-29/03/2000:00Moorsel -Eendr.Eizer  -  .   
32Zo-05/04/2000:00Eendr.Eizer -Bierbeek B  - .    
33Zo-26/04/2000:00Berg-Op -Eendr.Eizer  -  .   
34Zo-03/05/2000:00Eendr.Eizer -Baal  - .    
Rangschikking(9/32)
1Baal20 6+1226 3+611
 2Bierbeek B19 6+1733 2+112
 3Tielt-Winge A*18 5+913 2+36
 4Meerbeek*16 5+413 4+49
 5NV Keerbergen16 5+219 3011
 6Haacht Statie15 4+220 1-15
 7KV Tremelo*13 4+823 1+212
 8Moorsel13 4+517 1+16
 9Rotselaar B13 4+423 109
 10Haasrode B*11 3+725 2+115
 11Tildonk*10 3+417 1-55
12Eendr.Eizer*9 3-510 1-63
 13Erps-Kwerps*8 2-413 1-16
 14Betekom B7 2-1212 1-44
 15Berg-Op7 1-1518 1-1211
 16Steenokkerzeel*5 1-1915 1-97
 17Hoeilaart B*3 1-1915 0-204
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.