www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op vrijdag 03/04/2020
2019-2020, Brabant-3B: ROTSELAAR B
Wedstrijden
1Wo-28/08/1920:30Rotselaar B -Berg-Op2 -21 18 
2Zo-01/09/1915:00Baal -Rotselaar B3 -2 0112 
3Wo-04/09/1920:30Rotselaar B -NV Keerbergen1 -30 114 
4Za-07/09/1920:00KV Tremelo -Rotselaar B4 -1 0115 
5Za-14/09/1918:00Rotselaar B -Haasrode B4 -23 414 
6Zo-22/09/1915:00Erps-Kwerps -Rotselaar B1 -6 3711 
7Za-28/09/1918:00Rotselaar B -Meerbeek2 -13 109 
8Za-05/10/1920:00Tielt-Winge A -Rotselaar B1 -0 01010 
9Za-12/10/1918:00Rotselaar B -Hoeilaart B5 -23 139 
11Za-26/10/1918:00Rotselaar B -Eendr.Eizer1 -03 167 
12Zo-03/11/1914:30Steenokkerzeel -Rotselaar B2 -0 0168 
13Zo-10/11/1914:30Tildonk -Rotselaar B4 -2 0169 
14Za-16/11/1918:00Rotselaar B -Haacht Statie2 -03 198 
15Za-23/11/1919:30Betekom B -Rotselaar B1 -4 3227 
16Za-30/11/1918:00Rotselaar B -Moorsel1 -20 229 
17Zo-08/12/1915:00Bierbeek B -Rotselaar B2 -2 12311 
18Zo-15/12/1914:30Berg-Op -Rotselaar B4 -1 02311 
19Za-21/12/1918:00Rotselaar B -Baal5 -51 2411 
20Zo-05/01/2014:30NV Keerbergen -Rotselaar B4 -0 02412 
21Za-11/01/2018:00Rotselaar B -KV Tremelo3 -31 2512 
22Za-18/01/2019:30Haasrode B -Rotselaar B2 -2 12612 
23Za-25/01/2018:00Rotselaar B -Erps-Kwerps4 -03 2912 
24Zo-02/02/2015:00Meerbeek -Rotselaar B4 -1 02913 
25Za-08/02/2018:00Rotselaar B -Tielt-Winge A1 -20 2913 
26Za-15/02/2020:00Hoeilaart B -Rotselaar B1 -3 33212 
28Zo-08/03/2015:00Eendr.Eizer -Rotselaar B3 -1 03213 
29Vr-10/07/2000:00Rotselaar B -Steenokkerzeel  - PP.    
30Ma-27/07/2000:00Rotselaar B -Tildonk  - .    
31Di-28/07/2000:00Haacht Statie -Rotselaar B  -  .   
32Wo-29/07/2000:00Rotselaar B -Betekom B  - .    
33Do-30/07/2000:00Moorsel -Rotselaar B  -  .   
34Vr-31/07/2000:00Rotselaar B -Bierbeek B  - .    
Rangschikking(27/32)
1Baal 64 19+4580 8+2041
 2Tielt-Winge A* 57 17+3357 6+1024
 3NV Keerbergen 52 15+2962 8+832
 4Eendr.Eizer** 49 16+2253 7+219
 5Haacht Statie* 46 14+1860 5-227
 6Berg-Opx38 10-758 4-1427
 7Moorselx37 11-246 3-823
8Tildonk**x36 11+657 3-1020
 9Meerbeek**x36 11+539 5-713
 10Bierbeek Bx36 10+1267 4-925
 11KV Tremelo*x36 10+557 3-526
 12Haasrode B*x35 10+1364 5-127
13Rotselaar B*x32 9-256 3-1125
 14Steenokkerzeel*x27 8-1756 2-2119
 15Betekom B*x23 7-2939 3-1116
 16Erps-Kwerps*x17 4-5235 2-3511
 17Hoeilaart B*x7 2-7927 0-576
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.

De wedstrijden van TILDONK
1Wo-28/08/1918:30Tildonk -Meerbeek0 -1 0 013 
2Zo-01/09/1915:00Moorsel -Tildonk0 -1  339 
3Wo-04/09/1918:30Tildonk -Tielt-Winge A0 -1 0 313 
4Za-07/09/1920:00Bierbeek B -Tildonk4 -0  0313 
5Zo-15/09/1915:00Tildonk -Hoeilaart B8 -1 3 610 
6Zo-22/09/1915:00Berg-Op -Tildonk3 -3  1710 
8Zo-06/10/1915:00Baal -Tildonk3 -1  0712 
9Zo-13/10/1915:00Tildonk -Eendr.Eizer4 -0 3 1011 
10Zo-20/10/1915:00NV Keerbergen -Tildonk3 -2  01012 
11Zo-27/10/1915:00Tildonk -Steenokkerzeel3 -2 3 1311 
12Za-02/11/1920:00KV Tremelo -Tildonk1 -3  3167 
13Zo-10/11/1914:30Tildonk -Rotselaar B4 -2 3 197 
14Zo-17/11/1915:00Haasrode B -Tildonk3 -3  1206 
15Zo-24/11/1914:30Tildonk -Haacht Statie3 -2 3 236 
16Zo-01/12/1914:30Tildonk -Erps-Kwerps4 -1 3 265 
17Za-07/12/1919:30Betekom B -Tildonk2 -3  3294 
18Zo-15/12/1914:30Meerbeek -Tildonk5 -2  0295 
19Zo-22/12/1914:30Tildonk -Moorsel3 -2 3 325 
20Za-04/01/2020:00Tielt-Winge A -Tildonk2 -1  0325 
21Zo-12/01/2014:30Tildonk -Bierbeek B3 -4 0 326 
22Za-18/01/2020:00Hoeilaart B -Tildonk1 -0  0326 
23Zo-26/01/2014:30Tildonk -Berg-Op3 -3 1 336 
25Zo-23/02/2015:00Tildonk -Baal1 -2 0 339 
27Zo-01/03/2015:00Tildonk -NV Keerbergen1 -0 3 367 
28Zo-08/03/2015:00Steenokkerzeel -Tildonk3 -1  0368 
26Wo-01/07/2000:00Eendr.Eizer -Tildonk  - PP .   
29Vr-10/07/2000:00Tildonk -KV Tremelo  - PP.    
30Ma-27/07/2000:00Rotselaar B -Tildonk  -   .   
31Di-28/07/2000:00Tildonk -Haasrode B  -  .    
32Wo-29/07/2000:00Haacht Statie -Tildonk  -   .   
33Do-30/07/2000:00Erps-Kwerps -Tildonk  -   .   
34Vr-31/07/2000:00Tildonk -Betekom B  -  .    
Beste aanval
Baal80
 Bierbeek B67
 Haasrode B64
 NV Keerbergen62
 Haacht Statie60
 Berg-Op58
 Tielt-Winge A57
Tildonk57
 KV Tremelo57
 Steenokkerzeel56
Rotselaar B56
 Eendr.Eizer53
 Moorsel46
 Meerbeek39
 Betekom B39
 Erps-Kwerps35
 Hoeilaart B27
Beste verdediging
Tielt-Winge A24
 Eendr.Eizer31
 NV Keerbergen33
 Meerbeek34
 Baal35
 Haacht Statie42
 Moorsel48
Tildonk51
 Haasrode B51
 KV Tremelo52
 Bierbeek B55
Rotselaar B58
 Berg-Op65
 Betekom B68
 Steenokkerzeel73
 Erps-Kwerps87
 Hoeilaart B106
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.