www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 17/11/2019

vbal4

Brabant : 3de Provinciale B

zaterdag 16/11/2019

18:00

Rotselaar B

-Haacht Statie2-0
20:00Tielt-Winge A-Baal2 -2
.Hoeilaart B-

Berg-Op

0 -4

zondag 17/11/2019

14:30Meerbeek-

NV Keerbergen

0-1
.

Eendr.Eizer

-Moorsel3 -2
.

Erps-Kwerps

-KV Tremelo4 -3
.

Steenokkerzeel

-Betekom B6 -2
15:00Haasrode B-Tildonk3 -3

zaterdag 23/11/2019

19:30Betekom B3- 3Rotselaar B-
.Haasrode B6- 3Erps-Kwerps-
20:30KV Tremelo1 -6Meerbeek-

zondag 24/11/2019

14:30Baal12-0Hoeilaart B-
.Moorsel3-0Steenokkerzeel-
.Tildonk12-6Haacht Statie-
.NV Keerbergen12 -8Tielt-Winge A-
15:00Bierbeek B6-3Eendr.Eizer-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

14/32

1.Baal3110
2.NV Keerbergen2910
3.Tielt-Winge A*298-4.(0)
4.Haacht Statie*2492.
5.Bierbeek B*234
6.Tildonk*2010.3
7.Meerbeek**204
8.Rotselaar B*196.1
9.Haasrode B*195
10.Eendr.Eizer*186.-2(0)
11.Moorsel*1524.
12.KV Tremelo*140
13.Berg-Op*147
14.Erps-Kwerps*123
15.Steenokkerzeel*116-1.(0)
16.Betekom B*103
17.Hoeilaart B*41.-3(3)
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Brabant : 3de Provinciale B --> Betekom B

Betekom B

1.Wo-28/08/1920:00

Betekom B

-Moorsel1 -40015
2.Zo-01/09/1915:00Bierbeek B-

Betekom B

2 -00016
3.Wo-04/09/1920:00

Betekom B

-Berg-Op3 -40016
4.Zo-08/09/1915:00Baal-

Betekom B

2 -21114
5.Za-14/09/1918:00

Betekom B

-NV Keerbergen3 -2

3

415
6.Za-21/09/1920:00KV Tremelo-

Betekom B

3 -00416
7.Zo-29/09/1918:00

Betekom B

-Haasrode B0 -40416
8.Zo-06/10/1915:00Erps-Kwerps-

Betekom B

1 -2

3

713
9.Za-12/10/1918:00

Betekom B

-Meerbeek1 -20714
10.Za-19/10/1920:00Tielt-Winge A-

Betekom B

4 -30714
11.Za-26/10/1918:00

Betekom B

-Hoeilaart B2 -1

3

1013
13.Za-09/11/1919:30

Betekom B

-Eendr.Eizer1 -301014
14.Zo-17/11/1914:30Steenokkerzeel-

Betekom B

6 -201016
15.Za-23/11/1919:30

Betekom B

-Rotselaar B -.
16.Zo-01/12/1914:30Haacht Statie-

Betekom B

-.
17.Za-07/12/1919:30

Betekom B

-Tildonk -.
18.Zo-15/12/1914:30Moorsel-

Betekom B

-.
19.Zo-22/12/1900:00

Betekom B

-Bierbeek B -.
20.Zo-05/01/2000:00Berg-Op-

Betekom B

-.
21.Zo-12/01/2000:00

Betekom B

-Baal -.
22.Zo-19/01/2000:00NV Keerbergen-

Betekom B

-.
23.Zo-26/01/2000:00

Betekom B

-KV Tremelo -.
24.Zo-02/02/2000:00Haasrode B-

Betekom B

-.
25.Zo-09/02/2000:00

Betekom B

-Erps-Kwerps -.
26.Zo-16/02/2000:00Meerbeek-

Betekom B

-.
27.Zo-01/03/2000:00

Betekom B

-Tielt-Winge A -.
28.Zo-08/03/2000:00Hoeilaart B-

Betekom B

-.
30.Zo-22/03/2000:00Eendr.Eizer-

Betekom B

-.
31.Zo-29/03/2000:00

Betekom B

-Steenokkerzeel -.
32.Zo-05/04/2000:00Rotselaar B-

Betekom B

-.
33.Zo-26/04/2000:00

Betekom B

-Haacht Statie -.
34.Zo-03/05/2000:00Tildonk-

Betekom B

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Rotselaar B

1.Wo-28/08/1920:30Rotselaar B-Berg-Op2 -2118
2.Zo-01/09/1915:00Baal-Rotselaar B3 -20112
3.Wo-04/09/1920:30Rotselaar B-NV Keerbergen1 -30114
4.Za-07/09/1920:00KV Tremelo-Rotselaar B4 -10115
5.Za-14/09/1918:00Rotselaar B-Haasrode B4 -2

3

414
6.Zo-22/09/1915:00Erps-Kwerps-Rotselaar B1 -6

3

711
7.Za-28/09/1918:00Rotselaar B-Meerbeek2 -1

3

109
8.Za-05/10/1920:00Tielt-Winge A-Rotselaar B1 -001010
9.Za-12/10/1918:00Rotselaar B-Hoeilaart B5 -2

3

139
11.Za-26/10/1918:00Rotselaar B-Eendr.Eizer1 -0

3

167
12.Zo-03/11/1914:30Steenokkerzeel-Rotselaar B2 -00168
13.Zo-10/11/1914:30Tildonk-Rotselaar B4 -20169
14.Za-16/11/1918:00Rotselaar B-Haacht Statie2 -0

3

198
15.Za-23/11/1919:30

Betekom B

-Rotselaar B -.
16.Za-30/11/1918:00Rotselaar B-Moorsel -.
17.Zo-08/12/1915:00Bierbeek B-Rotselaar B -.
18.Zo-15/12/1914:30Berg-Op-Rotselaar B -.
19.Zo-22/12/1900:00Rotselaar B-Baal -.
20.Zo-05/01/2000:00NV Keerbergen-Rotselaar B -.
21.Zo-12/01/2000:00Rotselaar B-KV Tremelo -.
22.Zo-19/01/2000:00Haasrode B-Rotselaar B -.
23.Zo-26/01/2000:00Rotselaar B-Erps-Kwerps -.
24.Zo-02/02/2000:00Meerbeek-Rotselaar B -.
25.Zo-09/02/2000:00Rotselaar B-Tielt-Winge A -.
26.Zo-16/02/2000:00Hoeilaart B-Rotselaar B -.
28.Zo-08/03/2000:00Eendr.Eizer-Rotselaar B -.
29.Zo-15/03/2000:00Rotselaar B-Steenokkerzeel -.
30.Zo-22/03/2000:00Rotselaar B-Tildonk -.
31.Zo-29/03/2000:00Haacht Statie-Rotselaar B -.
32.Zo-05/04/2000:00Rotselaar B-

Betekom B

-.
33.Zo-26/04/2000:00Moorsel-Rotselaar B -.
34.Zo-03/05/2000:00Rotselaar B-Bierbeek B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (7/16)

1Tielt-Winge A1717:6+11
2Baal1720:10+10
3NV Keerbergen1623:8+15
4Rotselaar B1617:10+7
5Bierbeek B1529:6+23
6Haacht Statie*1320:12+8
7Tildonk*1219:7+12
8Eendr.Eizer1216:13+3
9KV Tremelo1016:13+3
10Haasrode B*1020:10+10
11Moorsel911:10+1
12Steenokkerzeel*716:20-4
13Erps-Kwerps714:19-5
14Berg-Op*710:12-2
15Betekom B611:20-9
16Meerbeek**54:5-1
17Hoeilaart B*415:22-7

alle wedstrijden (14/32)

1Baal3140:21+19
2NV Keerbergen2938:22+16
3Tielt-Winge A*2927:10+17
4Haacht Statie*2434:23+11
5Bierbeek B*2343:23+20
6Tildonk*2032:24+8
7Meerbeek**2014:12+2
8Rotselaar B*1928:25+3
9Haasrode B*1938:28+10
10Eendr.Eizer*1822:24-2
11Moorsel*1522:21+1
12KV Tremelo*1431:32-1
13Berg-Op*1425:39-14
14Erps-Kwerps*1221:35-14
15Steenokkerzeel*1126:48-22
16Betekom B*1020:38-18
17Hoeilaart B*420:56-36

uitwedstrijden (7/16)

1Meerbeek1510:7+3
2Baal1420:11+9
3NV Keerbergen1315:14+1
4Tielt-Winge A*1210:4+6
5Haacht Statie1114:11+3
6Haasrode B918:180
7Bierbeek B*814:17-3
8Tildonk813:17-4
9Berg-Op715:27-12
10Eendr.Eizer*66:11-5
11Moorsel*611:110
12Erps-Kwerps*57:16-9
13KV Tremelo*415:19-4
14Betekom B*49:18-9
15Steenokkerzeel410:28-18
16Rotselaar B*311:15-4
17Hoeilaart B05:34-29