www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op vrijdag 03/04/2020
2019-2020, Brabant-3B: BETEKOM B
Wedstrijden
1Wo-28/08/1920:00Betekom B -Moorsel1 -40 015 
2Zo-01/09/1915:00Bierbeek B -Betekom B2 -0 0016 
3Wo-04/09/1920:00Betekom B -Berg-Op3 -40 016 
4Zo-08/09/1915:00Baal -Betekom B2 -2 1114 
5Za-14/09/1918:00Betekom B -NV Keerbergen3 -23 415 
6Za-21/09/1920:00KV Tremelo -Betekom B3 -0 0416 
7Zo-29/09/1918:00Betekom B -Haasrode B0 -40 416 
8Zo-06/10/1915:00Erps-Kwerps -Betekom B1 -2 3713 
9Za-12/10/1918:00Betekom B -Meerbeek1 -20 714 
10Za-19/10/1920:00Tielt-Winge A -Betekom B4 -3 0714 
11Za-26/10/1918:00Betekom B -Hoeilaart B2 -13 1013 
13Za-09/11/1919:30Betekom B -Eendr.Eizer1 -30 1014 
14Zo-17/11/1914:30Steenokkerzeel -Betekom B6 -2 01016 
15Za-23/11/1919:30Betekom B -Rotselaar B1 -40 1016 
16Zo-01/12/1914:30Haacht Statie -Betekom B1 -0 01016 
17Za-07/12/1919:30Betekom B -Tildonk2 -30 1016 
18Zo-15/12/1914:30Moorsel -Betekom B3 -1 01016 
19Za-21/12/1917:00Betekom B -Bierbeek B1 -11 1116 
20Zo-05/01/2014:30Berg-Op -Betekom B3 -0 01116 
21Za-11/01/2019:30Betekom B -Baal0 -70 1116 
22Zo-19/01/2014:30NV Keerbergen -Betekom B2 -0 01116 
23Za-25/01/2019:30Betekom B -KV Tremelo2 -50 1116 
24Za-01/02/2019:30Haasrode B -Betekom B0 -2 31416 
25Za-08/02/2018:00Betekom B -Erps-Kwerps5 -13 1715 
27Za-29/02/2019:30Betekom B -Tielt-Winge A1 -03 2015 
28Zo-08/03/2015:00Hoeilaart B -Betekom B0 -4 32315 
26Wo-01/07/2000:00Meerbeek -Betekom B  - PP .   
30Ma-27/07/2000:00Eendr.Eizer -Betekom B  -  .   
31Di-28/07/2000:00Betekom B -Steenokkerzeel  - .    
32Wo-29/07/2000:00Rotselaar B -Betekom B  -  .   
33Do-30/07/2000:00Betekom B -Haacht Statie  - .    
34Vr-31/07/2000:00Tildonk -Betekom B  -  .   
Rangschikking(27/32)
1Baal 64 19+4580 8+2041
 2Tielt-Winge A* 57 17+3357 6+1024
 3NV Keerbergen 52 15+2962 8+832
4Eendr.Eizer** 49 16+2253 7+219
 5Haacht Statie* 46 14+1860 5-227
 6Berg-Opx38 10-758 4-1427
 7Moorselx37 11-246 3-823
 8Tildonk**x36 11+657 3-1020
 9Meerbeek**x36 11+539 5-713
 10Bierbeek Bx36 10+1267 4-925
 11KV Tremelo*x36 10+557 3-526
 12Haasrode B*x35 10+1364 5-127
 13Rotselaar B*x32 9-256 3-1125
 14Steenokkerzeel*x27 8-1756 2-2119
15Betekom B*x23 7-2939 3-1116
 16Erps-Kwerps*x17 4-5235 2-3511
 17Hoeilaart B*x7 2-7927 0-576
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.

De wedstrijden van EENDR.EIZER
1Wo-28/08/1918:30Eendr.Eizer -NV Keerbergen1 -2 0 012 
2Za-31/08/1920:30KV Tremelo -Eendr.Eizer2 -1  0015 
3Wo-04/09/1918:30Eendr.Eizer -Haasrode B3 -2 3 312 
4Zo-08/09/1915:00Erps-Kwerps -Eendr.Eizer1 -2  3610 
5Zo-15/09/1915:00Eendr.Eizer -Meerbeek0 -2 0 611 
6Za-21/09/1920:00Tielt-Winge A -Eendr.Eizer2 -0  0612 
7Zo-29/09/1915:00Eendr.Eizer -Hoeilaart B3 -0 3 911 
9Zo-13/10/1915:00Tildonk -Eendr.Eizer4 -0  0912 
10Zo-20/10/1915:00Eendr.Eizer -Steenokkerzeel4 -1 3 1211 
11Za-26/10/1918:00Rotselaar B -Eendr.Eizer1 -0  01212 
12Zo-03/11/1914:30Eendr.Eizer -Haacht Statie2 -4 0 1212 
13Za-09/11/1919:30Betekom B -Eendr.Eizer1 -3  31510 
14Zo-17/11/1914:30Eendr.Eizer -Moorsel3 -2 3 1810 
15Zo-24/11/1915:00Bierbeek B -Eendr.Eizer1 -2  3219 
16Zo-01/12/1914:30Eendr.Eizer -Berg-Op2 -0 3 246 
17Zo-08/12/1914:30Baal -Eendr.Eizer1 -0  0247 
18Zo-15/12/1914:30NV Keerbergen -Eendr.Eizer1 -1  1259 
19Zo-22/12/1914:30Eendr.Eizer -KV Tremelo3 -0 3 286 
20Za-04/01/2019:30Haasrode B -Eendr.Eizer0 -1  3316 
21Zo-12/01/2014:30Eendr.Eizer -Erps-Kwerps7 -0 3 344 
22Zo-19/01/2014:30Meerbeek -Eendr.Eizer0 -2  3374 
23Zo-26/01/2014:30Eendr.Eizer -Tielt-Winge A3 -0 3 404 
24Za-01/02/2020:00Hoeilaart B -Eendr.Eizer1 -4  3434 
27Zo-01/03/2015:00Steenokkerzeel -Eendr.Eizer2 -3  3464 
28Zo-08/03/2015:00Eendr.Eizer -Rotselaar B3 -1 3 494 
26Wo-01/07/2000:00Eendr.Eizer -Tildonk  - PP.    
29Vr-10/07/2000:00Haacht Statie -Eendr.Eizer  - PP .   
30Ma-27/07/2000:00Eendr.Eizer -Betekom B  -  .    
31Di-28/07/2000:00Moorsel -Eendr.Eizer  -   .   
32Wo-29/07/2000:00Eendr.Eizer -Bierbeek B  -  .    
33Do-30/07/2000:00Berg-Op -Eendr.Eizer  -   .   
34Vr-31/07/2000:00Eendr.Eizer -Baal  -  .    
Beste aanval
Baal80
 Bierbeek B67
 Haasrode B64
 NV Keerbergen62
 Haacht Statie60
 Berg-Op58
 Tielt-Winge A57
 Tildonk57
 KV Tremelo57
 Steenokkerzeel56
 Rotselaar B56
Eendr.Eizer53
 Moorsel46
 Meerbeek39
Betekom B39
 Erps-Kwerps35
 Hoeilaart B27
Beste verdediging
Tielt-Winge A24
Eendr.Eizer31
 NV Keerbergen33
 Meerbeek34
 Baal35
 Haacht Statie42
 Moorsel48
 Tildonk51
 Haasrode B51
 KV Tremelo52
 Bierbeek B55
 Rotselaar B58
 Berg-Op65
Betekom B68
 Steenokkerzeel73
 Erps-Kwerps87
 Hoeilaart B106
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.