www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op vrijdag 29/03/20242023-2024, Brabant-vv-3C: STERREBEEK A
Wedstrijden1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Sterrebeek A - | BHS United A | 1 - | 2 | 0 | | 0 | 12 | |
2 | Za-09/09/23 | 18:00 | Betekom B - | Sterrebeek A | 0 - | 2 | | 3 | 3 | 8 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Sterrebeek A - | Rotselaar B | 4 - | 1 | 3 | | 6 | 5 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Baal A - | Sterrebeek A | 2 - | 2 | | 1 | 7 | 5 | |
5 | Zo-01/10/23 | 15:00 | Sterrebeek A - | Moorsel A | 3 - | 1 | 3 | | 10 | 4 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Wijgmaal B - | Sterrebeek A | 0 - | 3 | | 3 | 13 | 3 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Sterrebeek A - | Vossem A | 1 - | 3 | 0 | | 13 | 4 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | NV Keerbergen - | Sterrebeek A | 0 - | 2 | | 3 | 16 | 3 | |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | Sterrebeek A - | Kortenberg | 3 - | 4 | 0 | | 16 | 3 | |
10 | Zo-05/11/23 | 14:30 | Sterrebeek A - | Sp.Haacht-Tildonk | 2 - | 0 | 3 | | 19 | 2 | |
11 | Za-11/11/23 | 20:00 | Tremelo - | Sterrebeek A | 1 - | 4 | | 3 | 22 | 2 | |
12 | Zo-19/11/23 | 14:30 | Sterrebeek A - | Herent B | 3 - | 0 | 3 | | 25 | 2 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Eendr.Eizer - | Sterrebeek A | 2 - | 2 | | 1 | 26 | 2 | |
14 | Zo-03/12/23 | 14:30 | Sterrebeek A - | Bertem-Leefdaal B | 3 - | 1 | 3 | | 29 | 2 | |
15 | Zo-10/12/23 | 14:30 | Meerbeek - | Sterrebeek A | 3 - | 0 | | 0 | 29 | 3 | |
16 | Zo-17/12/23 | 14:30 | Sterrebeek A - | Betekom B | 5 - | 1 | 3 | | 32 | 3 | |
17 | Za-13/01/24 | 18:00 | Rotselaar B - | Sterrebeek A | 3 - | 3 | | 1 | 33 | 3 | |
19 | Zo-28/01/24 | 14:30 | Sp.Haacht-Tildonk - | Sterrebeek A | 2 - | 1 | | 0 | 33 | 4 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Sterrebeek A - | Baal A | 2 - | 1 | 3 | | 36 | 4 | |
18 | Zo-11/02/24 | 14:30 | Sterrebeek A - | Tremelo | 2 - | 0 | 3 | | 39 | 4 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Moorsel A - | Sterrebeek A | 3 - | 0 | | 0 | 39 | 5 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Sterrebeek A - | Meerbeek | 1 - | 2 | 0 | | 39 | 5 | |
23 | Za-02/03/24 | 20:00 | Bertem-Leefdaal B - | Sterrebeek A | 1 - | 4 | | 3 | 42 | 5 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Kortenberg - | Sterrebeek A | 0 - | 2 | | 3 | 45 | 4 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Sterrebeek A - | NV Keerbergen | 1 - | 0 | 3 | | 48 | 4 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | BHS United A - | Sterrebeek A | 2 - | 2 | | 1 | 49 | 4 | |
27 | Zo-07/04/24 | 15:00 | Sterrebeek A - | Eendr.Eizer | - | | . | | | | |
28 | Za-13/04/24 | 19:30 | Vossem A - | Sterrebeek A | - | | | . | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Sterrebeek A - | Wijgmaal B | - | | . | | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Herent B - | Sterrebeek A | - | | | . | | | |
Rangschikking(26/30) | 1 | Sp.Haacht-Tildonk | | 63 | | 20 | +48 | 80 | | 10 | +23 | 41 |
| 2 | Moorsel A* | | 56 | | 17 | +27 | 49 | | 7 | +7 | 19 |
| 3 | Meerbeek | | 52 | | 15 | +32 | 66 | | 8 | +11 | 30 |
⇒ | 4 | Sterrebeek A | x | 49 | | 15 | +23 | 58 | | 6 | +8 | 27 |
| 5 | BHS United A | x | 47 | | 14 | +40 | 77 | | 8 | +11 | 35 |
→ | 6 | Eendr.Eizer | x | 41 | | 11 | +7 | 55 | | 3 | -6 | 13 |
| 7 | Vossem A | x | 37 | | 11 | +12 | 51 | | 7 | +9 | 27 |
| 8 | NV Keerbergen | x | 37 | | 10 | +2 | 53 | | 6 | +5 | 29 |
| 9 | Herent B | x | 34 | | 10 | -11 | 49 | | 5 | 0 | 26 |
| 10 | Rotselaar B | x | 33 | | 9 | -8 | 51 | | 3 | -13 | 18 |
| 11 | Wijgmaal B | x | 32 | | 8 | +2 | 51 | | 2 | -5 | 24 |
| 12 | Betekom B | x | 29 | | 8 | -14 | 47 | | 2 | -20 | 19 |
| 13 | Kortenberg | x | 25 | | 7 | -17 | 38 | | 4 | -12 | 22 |
| 14 | Tremelo | x | 22 | | 6 | -36 | 30 | | 3 | -14 | 17 |
| 15 | Baal A* | x | 14 | | 3 | -36 | 34 | | 0 | -28 | 16 |
| 16 | Bertem-Leefdaal B | x | 10 | | 3 | -71 | 29 | | 1 | -42 | 13 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van EENDR.EIZER1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Meerbeek - | Eendr.Eizer | 1 - | 1 | | 1 | 1 | 7 | |
2 | Za-09/09/23 | 18:30 | Eendr.Eizer - | Herent B | 4 - | 2 | 3 | | 4 | 5 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Sp.Haacht-Tildonk - | Eendr.Eizer | 5 - | 1 | | 0 | 4 | 10 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Eendr.Eizer - | Tremelo | 3 - | 3 | 1 | | 5 | 9 | |
5 | Zo-01/10/23 | 15:00 | Eendr.Eizer - | Bertem-Leefdaal B | 7 - | 1 | 3 | | 8 | 7 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | NV Keerbergen - | Eendr.Eizer | 1 - | 1 | | 1 | 9 | 8 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Eendr.Eizer - | Baal A | 4 - | 3 | 3 | | 12 | 5 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Vossem A - | Eendr.Eizer | 2 - | 1 | | 0 | 12 | 7 | |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | Eendr.Eizer - | Rotselaar B | 0 - | 2 | 0 | | 12 | 10 | |
10 | Zo-05/11/23 | 15:00 | Kortenberg - | Eendr.Eizer | 1 - | 3 | | 3 | 15 | 8 | |
11 | Di-14/11/23 | 20:00 | Eendr.Eizer - | Wijgmaal B | 4 - | 2 | 3 | | 18 | 7 | |
12 | Zo-19/11/23 | 14:30 | Moorsel A - | Eendr.Eizer | 3 - | 0 | | 0 | 18 | 8 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Eendr.Eizer - | Sterrebeek A | 2 - | 2 | 1 | | 19 | 8 | |
14 | Za-02/12/23 | 18:00 | Betekom B - | Eendr.Eizer | 1 - | 1 | | 1 | 20 | 8 | |
15 | Zo-10/12/23 | 14:30 | Eendr.Eizer - | BHS United A | 3 - | 4 | 0 | | 20 | 10 | |
16 | Zo-17/12/23 | 14:30 | Baal A - | Eendr.Eizer | 0 - | 1 | | 3 | 23 | 8 | |
17 | Zo-14/01/24 | 14:30 | Eendr.Eizer - | NV Keerbergen | 1 - | 3 | 0 | | 23 | 9 | |
19 | Zo-28/01/24 | 14:30 | Eendr.Eizer - | Vossem A | 3 - | 1 | 3 | | 26 | 7 | |
20 | Za-03/02/24 | 20:00 | Tremelo - | Eendr.Eizer | 0 - | 1 | | 3 | 29 | 7 | |
18 | Wo-14/02/24 | 20:15 | Wijgmaal B - | Eendr.Eizer | 0 - | 0 | | 1 | 30 | 7 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Eendr.Eizer - | Betekom B | 2 - | 1 | 3 | | 33 | 7 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | BHS United A - | Eendr.Eizer | 0 - | 0 | | 1 | 34 | 7 | |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Eendr.Eizer - | Kortenberg | 5 - | 2 | 3 | | 37 | 6 | |
24 | Za-09/03/24 | 20:00 | Herent B - | Eendr.Eizer | 3 - | 1 | | 0 | 37 | 7 | |
25 | Za-16/03/24 | 18:00 | Rotselaar B - | Eendr.Eizer | 2 - | 2 | | 1 | 38 | 6 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Eendr.Eizer - | Meerbeek | 4 - | 3 | 3 | | 41 | 6 | |
27 | Zo-07/04/24 | 15:00 | Sterrebeek A - | Eendr.Eizer | - | | | . | | | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Eendr.Eizer - | Sp.Haacht-Tildonk | - | | . | | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Eendr.Eizer - | Moorsel A | - | | . | | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Bertem-Leefdaal B - | Eendr.Eizer | - | | | . | | | |
Periode1(10/10) | 1 | Moorsel A | | 23 | ⇒ | 2 | Sterrebeek A | x | 19 | | 3 | Sp.Haacht-Tildonk | x | 19 | | 4 | Rotselaar B | x | 19 | | 5 | NV Keerbergen | x | 17 | | 6 | Meerbeek | x | 16 | | 7 | Wijgmaal B | x | 16 | → | 8 | Eendr.Eizer | x | 15 | | 9 | Vossem A | x | 14 | | 10 | BHS United A | x | 13 | | 11 | Herent B | x | 12 | | 12 | Kortenberg | x | 11 | | 13 | Tremelo | x | 11 | | 14 | Betekom B | x | 10 | | 15 | Baal A | x | 6 | | 16 | Bertem-Leefdaal B | x | 3 | | Periode2(10/10) | 1 | BHS United A | | 26 | | 2 | Sp.Haacht-Tildonk | x | 26 | | 3 | Meerbeek | x | 23 | ⇒ | 4 | Sterrebeek A | x | 20 | | 5 | NV Keerbergen | x | 18 | | 6 | Moorsel A | x | 18 | → | 7 | Eendr.Eizer | x | 15 | | 8 | Vossem A | x | 13 | | 9 | Betekom B | x | 12 | | 10 | Kortenberg | x | 10 | | 11 | Herent B | x | 10 | | 12 | Wijgmaal B | x | 9 | | 13 | Tremelo | x | 8 | | 14 | Rotselaar B | x | 7 | | 15 | Baal A | x | 5 | | 16 | Bertem-Leefdaal B | x | 3 | | Periode3(6/10) | 1 | Sp.Haacht-Tildonk | | 18 | | 2 | Moorsel A* | | 15 | | 3 | Meerbeek | | 13 | | 4 | Herent B | | 12 | → | 5 | Eendr.Eizer | | 11 | | 6 | Vossem A | | 10 | ⇒ | 7 | Sterrebeek A | | 10 | | 8 | BHS United A | | 8 | | 9 | Rotselaar B | | 7 | | 10 | Wijgmaal B | | 7 | | 11 | Betekom B | | 7 | | 12 | Kortenberg | x | 4 | | 13 | Bertem-Leefdaal B | x | 4 | | 14 | Baal A* | | 3 | | 15 | Tremelo | x | 3 | | 16 | NV Keerbergen | x | 2 | |
Beste aanval | Sp.Haacht-Tildonk | 80 | | BHS United A | 77 | | Meerbeek | 66 | ⇒ | Sterrebeek A | 58 | → | Eendr.Eizer | 55 | | NV Keerbergen | 53 | | Vossem A | 51 | | Wijgmaal B | 51 | | Rotselaar B | 51 | | Moorsel A | 49 | | Herent B | 49 | | Betekom B | 47 | | Kortenberg | 38 | | Baal A | 34 | | Tremelo | 30 | | Bertem-Leefdaal B | 29 | | Beste verdediging | Moorsel A | 22 | | Sp.Haacht-Tildonk | 32 | | Meerbeek | 34 | ⇒ | Sterrebeek A | 35 | | BHS United A | 37 | | Vossem A | 39 | → | Eendr.Eizer | 48 | | Wijgmaal B | 49 | | NV Keerbergen | 51 | | Kortenberg | 55 | | Rotselaar B | 59 | | Herent B | 60 | | Betekom B | 61 | | Tremelo | 66 | | Baal A | 70 | | Bertem-Leefdaal B | 100 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.