www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op dinsdag 27/10/2020
2020-2021, Brabant vv-3C: STERREBEEK
Wedstrijden
2Zo-13/09/2015:00Berg-Op -Sterrebeek2 -2 117 
3Wo-30/09/2020:00Sterrebeek -Asse-Terheide A2 -21 212 
5Zo-04/10/2015:00Infinity Vilvoorde -Sterrebeek2 -3 359 
6Zo-11/10/2015:00Sterrebeek -Zemst0 -20 512 
4Wo-14/10/2020:00Moorsel A -Sterrebeek  - PP . 12 
7Za-17/10/2019:30Melsbroek B -Sterrebeek  - PP . 12 
8Zo-25/10/2015:00Sterrebeek -Steenhuffel A  - PP.  12 
9Zo-01/11/2014:30Delta Londerzeel A -Sterrebeek  - PP .   
10Zo-08/11/2014:30Sterrebeek -Beigem A  - PP.    
1Wo-11/11/2015:00Sterrebeek -Ramsdonk  - PP.    
11Za-14/11/2019:00Grimbergen B -Sterrebeek  - PP .   
12Ma-22/11/2100:00Sterrebeek -Steenokkerzeel A  - .    
13Di-10/05/2200:00Kapelle o/d Bos -Sterrebeek  -  .   
14Wo-11/05/2200:00Sterrebeek -SJ Londerzeel A  - .    
15Do-12/05/2200:00Malderen A -Sterrebeek  -  .   
16Vr-13/05/2200:00Ramsdonk -Sterrebeek  -  .   
17Za-14/05/2200:00Sterrebeek -Berg-Op  - .    
18Zo-15/05/2200:00Asse-Terheide A -Sterrebeek  -  .   
19Ma-16/05/2200:00Sterrebeek -Moorsel A  - .    
20Di-17/05/2200:00Sterrebeek -Infinity Vilvoorde  - .    
21Wo-18/05/2200:00Zemst -Sterrebeek  -  .   
22Do-19/05/2200:00Sterrebeek -Melsbroek B  - .    
23Vr-20/05/2200:00Steenhuffel A -Sterrebeek  -  .   
24Za-21/05/2200:00Sterrebeek -Delta Londerzeel A  - .    
25Zo-22/05/2200:00Beigem A -Sterrebeek  -  .   
26Ma-23/05/2200:00Sterrebeek -Grimbergen B  - .    
27Di-24/05/2200:00Steenokkerzeel A -Sterrebeek  -  .   
28Wo-25/05/2200:00Sterrebeek -Kapelle o/d Bos  - .    
29Do-26/05/2200:00SJ Londerzeel A -Sterrebeek  -  .   
30Vr-27/05/2200:00Sterrebeek -Malderen A  - .    
Rangschikking(5/30)
1Zemst15 5+1316 3+710
 2Beigem A12 4+811 2+56
 3SJ Londerzeel A*10 3+58 1+13
 4Delta Londerzeel A8 2+28 1+15
 5Grimbergen B7 2+312 1+35
 6Kapelle o/d Bos*6 2+211 1+48
7Moorsel A*6 2010 1-35
 8Steenhuffel A*6 2-28 106
 9Malderen A6 1+210 1+25
 10Melsbroek B6 1-111 1-17
 11Asse-Terheide A*5 1010 003
12Sterrebeek*5 1-17 1+15
 13Infinity Vilvoorde*3 109 1+27
 14Steenokkerzeel A*3 1-126 1+13
 15Berg-Op1 0-93 0-50
 16Ramsdonk1 0-107 0-14
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.

De wedstrijden van MOORSEL A
2Zo-13/09/2015:00Asse-Terheide A -Moorsel A5 -4  0011 
5Zo-04/10/2015:00Zemst -Moorsel A3 -0  0016-
3Di-06/10/2020:00Infinity Vilvoorde -Moorsel A0 -1  3313 
6Zo-11/10/2015:00Moorsel A -Melsbroek B5 -2 3 67 
4Wo-14/10/2020:00Moorsel A -Sterrebeek  - PP.  7 
7Za-17/10/2020:00Steenhuffel A -Moorsel A  - PP . 7 
8Zo-25/10/2015:00Moorsel A -Delta Londerzeel A  - PP.  7 
9Zo-01/11/2014:30Beigem A -Moorsel A  - PP .   
10Zo-08/11/2014:30Moorsel A -Grimbergen B  - PP.    
1Wo-11/11/2015:00Moorsel A -Berg-Op  - PP.    
11Zo-15/11/2015:00Steenokkerzeel A -Moorsel A  - PP .   
12Ma-22/11/2100:00Moorsel A -Kapelle o/d Bos  -  .    
13Di-10/05/2200:00SJ Londerzeel A -Moorsel A  -   .   
14Wo-11/05/2200:00Moorsel A -Malderen A  -  .    
15Do-12/05/2200:00Ramsdonk -Moorsel A  -   .   
16Vr-13/05/2200:00Berg-Op -Moorsel A  -   .   
17Za-14/05/2200:00Moorsel A -Asse-Terheide A  -  .    
18Zo-15/05/2200:00Moorsel A -Infinity Vilvoorde  -  .    
19Ma-16/05/2200:00Sterrebeek -Moorsel A  -   .   
20Di-17/05/2200:00Moorsel A -Zemst  -  .    
21Wo-18/05/2200:00Melsbroek B -Moorsel A  -   .   
22Do-19/05/2200:00Moorsel A -Steenhuffel A  -  .    
23Vr-20/05/2200:00Delta Londerzeel A -Moorsel A  -   .   
24Za-21/05/2200:00Moorsel A -Beigem A  -  .    
25Zo-22/05/2200:00Grimbergen B -Moorsel A  -   .   
26Ma-23/05/2200:00Moorsel A -Steenokkerzeel A  -  .    
27Di-24/05/2200:00Kapelle o/d Bos -Moorsel A  -   .   
28Wo-25/05/2200:00Moorsel A -SJ Londerzeel A  -  .    
29Do-26/05/2200:00Malderen A -Moorsel A  -   .   
30Vr-27/05/2200:00Moorsel A -Ramsdonk  -  .    
Beste aanval
Zemst16
 Grimbergen B12
 Beigem A11
 Melsbroek B11
 Kapelle o/d Bos11
 Malderen A10
Moorsel A10
 Asse-Terheide A10
 Infinity Vilvoorde9
 Steenhuffel A8
 SJ Londerzeel A8
 Delta Londerzeel A8
Sterrebeek7
 Ramsdonk7
 Steenokkerzeel A6
 Berg-Op3
Beste verdediging
Beigem A3
 SJ Londerzeel A3
 Zemst3
 Delta Londerzeel A6
Sterrebeek8
 Malderen A8
 Infinity Vilvoorde9
 Grimbergen B9
 Kapelle o/d Bos9
 Steenhuffel A10
Moorsel A10
 Asse-Terheide A10
 Berg-Op12
 Melsbroek B12
 Ramsdonk17
 Steenokkerzeel A18
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.