www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op dinsdag 27/10/2020
2020-2021, Brabant vv-3C: BEIGEM A
Wedstrijden
2Zo-13/09/2015:00Steenokkerzeel A -Beigem A0 -4 332 
3Zo-20/09/2015:00Beigem A -Kapelle o/d Bos2 -13 62 
4Za-26/09/2020:00SJ Londerzeel A -Beigem A1 -0 064 
5Zo-04/10/2015:00Beigem A -Malderen A3 -13 93 
6Zo-11/10/2015:00Ramsdonk -Beigem A0 -2 3122 
7Zo-18/10/2015:00Beigem A -Berg-Op  - PP.  2 
8Zo-25/10/2015:00Asse-Terheide A -Beigem A  - PP . 2 
9Zo-01/11/2014:30Beigem A -Moorsel A  - PP.    
10Zo-08/11/2014:30Sterrebeek -Beigem A  - PP .   
1Wo-11/11/2015:00Beigem A -Grimbergen B  - PP.    
11Zo-15/11/2014:30Beigem A -Zemst  - PP.    
12Ma-22/11/2100:00Melsbroek B -Beigem A  -  .   
13Di-10/05/2200:00Beigem A -Steenhuffel A  - .    
14Wo-11/05/2200:00Delta Londerzeel A -Beigem A  -  .   
15Do-12/05/2200:00Beigem A -Infinity Vilvoorde  - .    
16Vr-13/05/2200:00Grimbergen B -Beigem A  -  .   
17Za-14/05/2200:00Beigem A -Steenokkerzeel A  - .    
18Zo-15/05/2200:00Kapelle o/d Bos -Beigem A  -  .   
19Ma-16/05/2200:00Beigem A -SJ Londerzeel A  - .    
20Di-17/05/2200:00Malderen A -Beigem A  -  .   
21Wo-18/05/2200:00Beigem A -Ramsdonk  - .    
22Do-19/05/2200:00Berg-Op -Beigem A  -  .   
23Vr-20/05/2200:00Beigem A -Asse-Terheide A  - .    
24Za-21/05/2200:00Moorsel A -Beigem A  -  .   
25Zo-22/05/2200:00Beigem A -Sterrebeek  - .    
26Ma-23/05/2200:00Zemst -Beigem A  -  .   
27Di-24/05/2200:00Beigem A -Melsbroek B  - .    
28Wo-25/05/2200:00Steenhuffel A -Beigem A  -  .   
29Do-26/05/2200:00Beigem A -Delta Londerzeel A  - .    
30Vr-27/05/2200:00Infinity Vilvoorde -Beigem A  -  .   
Rangschikking(5/30)
1Zemst15 5+1316 3+710
2Beigem A12 4+811 2+56
 3SJ Londerzeel A*10 3+58 1+13
 4Delta Londerzeel A8 2+28 1+15
 5Grimbergen B7 2+312 1+35
 6Kapelle o/d Bos*6 2+211 1+48
 7Moorsel A*6 2010 1-35
 8Steenhuffel A*6 2-28 106
 9Malderen A6 1+210 1+25
 10Melsbroek B6 1-111 1-17
 11Asse-Terheide A*5 1010 003
 12Sterrebeek*5 1-17 1+15
 13Infinity Vilvoorde*3 109 1+27
 14Steenokkerzeel A*3 1-126 1+13
15Berg-Op1 0-93 0-50
 16Ramsdonk1 0-107 0-14
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.

De wedstrijden van BERG-OP
2Zo-13/09/2015:00Berg-Op -Sterrebeek2 -2 1 19 
3Zo-20/09/2015:00Zemst -Berg-Op3 -0  0112 
4Zo-27/09/2015:00Berg-Op -Melsbroek B1 -3 0 114 
5Za-03/10/2020:00Steenhuffel A -Berg-Op2 -0  0114 
6Zo-11/10/2015:00Berg-Op -Delta Londerzeel A0 -2 0 115 
7Zo-18/10/2015:00Beigem A -Berg-Op  - PP . 15 
8Zo-25/10/2015:00Berg-Op -Grimbergen B  - PP.  15 
9Zo-01/11/2015:00Steenokkerzeel A -Berg-Op  - PP .   
10Zo-08/11/2014:30Berg-Op -Kapelle o/d Bos  - PP.    
1Wo-11/11/2015:00Moorsel A -Berg-Op  - PP .   
11Za-14/11/2019:00SJ Londerzeel A -Berg-Op  - PP .   
12Ma-22/11/2100:00Berg-Op -Malderen A  -  .    
13Di-10/05/2200:00Ramsdonk -Berg-Op  -   .   
14Wo-11/05/2200:00Infinity Vilvoorde -Berg-Op  -   .   
15Do-12/05/2200:00Berg-Op -Asse-Terheide A  -  .    
16Vr-13/05/2200:00Berg-Op -Moorsel A  -  .    
17Za-14/05/2200:00Sterrebeek -Berg-Op  -   .   
18Zo-15/05/2200:00Berg-Op -Zemst  -  .    
19Ma-16/05/2200:00Melsbroek B -Berg-Op  -   .   
20Di-17/05/2200:00Berg-Op -Steenhuffel A  -  .    
21Wo-18/05/2200:00Delta Londerzeel A -Berg-Op  -   .   
22Do-19/05/2200:00Berg-Op -Beigem A  -  .    
23Vr-20/05/2200:00Grimbergen B -Berg-Op  -   .   
24Za-21/05/2200:00Berg-Op -Steenokkerzeel A  -  .    
25Zo-22/05/2200:00Kapelle o/d Bos -Berg-Op  -   .   
26Ma-23/05/2200:00Berg-Op -SJ Londerzeel A  -  .    
27Di-24/05/2200:00Malderen A -Berg-Op  -   .   
28Wo-25/05/2200:00Berg-Op -Ramsdonk  -  .    
29Do-26/05/2200:00Berg-Op -Infinity Vilvoorde  -  .    
30Vr-27/05/2200:00Asse-Terheide A -Berg-Op  -   .   
Beste aanval
Zemst16
 Grimbergen B12
Beigem A11
 Melsbroek B11
 Kapelle o/d Bos11
 Malderen A10
 Moorsel A10
 Asse-Terheide A10
 Infinity Vilvoorde9
 Steenhuffel A8
 SJ Londerzeel A8
 Delta Londerzeel A8
 Sterrebeek7
 Ramsdonk7
 Steenokkerzeel A6
Berg-Op3
Beste verdediging
Beigem A3
 SJ Londerzeel A3
 Zemst3
 Delta Londerzeel A6
 Sterrebeek8
 Malderen A8
 Infinity Vilvoorde9
 Grimbergen B9
 Kapelle o/d Bos9
 Steenhuffel A10
 Moorsel A10
 Asse-Terheide A10
Berg-Op12
 Melsbroek B12
 Ramsdonk17
 Steenokkerzeel A18
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.