www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op vrijdag 29/03/20242023-2024, Brabant-vv-3C: VOSSEM A
Wedstrijden1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Moorsel A - | Vossem A | 2 - | 1 | | 0 | 0 | 13 | |
2 | Za-09/09/23 | 19:30 | Vossem A - | Rotselaar B | 1 - | 3 | 0 | | 0 | 14 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Wijgmaal B - | Vossem A | 3 - | 1 | | 0 | 0 | 14 | |
4 | Za-23/09/23 | 19:30 | Vossem A - | Kortenberg | 2 - | 0 | 3 | | 3 | 12 | |
5 | Za-30/09/23 | 20:30 | Tremelo - | Vossem A | 1 - | 0 | | 0 | 3 | 14 | |
6 | Za-07/10/23 | 19:30 | Vossem A - | Herent B | 3 - | 3 | 1 | | 4 | 13 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Sterrebeek A - | Vossem A | 1 - | 3 | | 3 | 7 | 13 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Vossem A - | Eendr.Eizer | 2 - | 1 | 3 | | 10 | 11 | |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | Meerbeek - | Vossem A | 0 - | 2 | | 3 | 13 | 8 | |
10 | Za-04/11/23 | 19:30 | Vossem A - | BHS United A | 1 - | 1 | 1 | | 14 | 9 | |
11 | Za-11/11/23 | 18:00 | Betekom B - | Vossem A | 2 - | 1 | | 0 | 14 | 10 | |
12 | Za-18/11/23 | 19:30 | Vossem A - | Sp.Haacht-Tildonk | 3 - | 3 | 1 | | 15 | 11 | |
13 | Za-25/11/23 | 20:00 | Bertem-Leefdaal B - | Vossem A | 1 - | 3 | | 3 | 18 | 9 | |
14 | Za-02/12/23 | 19:30 | Vossem A - | NV Keerbergen | 1 - | 2 | 0 | | 18 | 10 | |
15 | Zo-10/12/23 | 14:30 | Baal A - | Vossem A | 0 - | 2 | | 3 | 21 | 8 | |
16 | Za-16/12/23 | 19:30 | Vossem A - | Tremelo | 0 - | 1 | 0 | | 21 | 9 | |
17 | Za-13/01/24 | 20:00 | Herent B - | Vossem A | 0 - | 5 | | 3 | 24 | 8 | |
19 | Zo-28/01/24 | 14:30 | Eendr.Eizer - | Vossem A | 3 - | 1 | | 0 | 24 | 9 | |
20 | Za-03/02/24 | 19:30 | Vossem A - | Bertem-Leefdaal B | 5 - | 0 | 3 | | 27 | 8 | |
18 | Za-10/02/24 | 19:30 | Vossem A - | Meerbeek | 1 - | 2 | 0 | | 27 | 8 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | NV Keerbergen - | Vossem A | 1 - | 5 | | 3 | 30 | 8 | |
22 | Za-24/02/24 | 19:30 | Vossem A - | Moorsel A | 0 - | 2 | 0 | | 30 | 9 | |
23 | Za-02/03/24 | 18:00 | Rotselaar B - | Vossem A | 2 - | 3 | | 3 | 33 | 8 | |
24 | Za-09/03/24 | 19:30 | Vossem A - | Baal A | 4 - | 2 | 3 | | 36 | 8 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Sp.Haacht-Tildonk - | Vossem A | 2 - | 0 | | 0 | 36 | 8 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Vossem A - | Wijgmaal B | 1 - | 1 | 1 | | 37 | 7 | |
27 | Zo-07/04/24 | 15:00 | BHS United A - | Vossem A | - | | | . | | | |
28 | Za-13/04/24 | 19:30 | Vossem A - | Sterrebeek A | - | | . | | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Kortenberg - | Vossem A | - | | | . | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Vossem A - | Betekom B | - | | . | | | | |
Rangschikking(26/30) | 1 | Sp.Haacht-Tildonk | | 63 | | 20 | +48 | 80 | | 10 | +23 | 41 |
| 2 | Moorsel A* | | 56 | | 17 | +27 | 49 | | 7 | +7 | 19 |
| 3 | Meerbeek | | 52 | | 15 | +32 | 66 | | 8 | +11 | 30 |
| 4 | Sterrebeek A | x | 49 | | 15 | +23 | 58 | | 6 | +8 | 27 |
→ | 5 | BHS United A | x | 47 | | 14 | +40 | 77 | | 8 | +11 | 35 |
| 6 | Eendr.Eizer | x | 41 | | 11 | +7 | 55 | | 3 | -6 | 13 |
⇒ | 7 | Vossem A | x | 37 | | 11 | +12 | 51 | | 7 | +9 | 27 |
| 8 | NV Keerbergen | x | 37 | | 10 | +2 | 53 | | 6 | +5 | 29 |
| 9 | Herent B | x | 34 | | 10 | -11 | 49 | | 5 | 0 | 26 |
| 10 | Rotselaar B | x | 33 | | 9 | -8 | 51 | | 3 | -13 | 18 |
| 11 | Wijgmaal B | x | 32 | | 8 | +2 | 51 | | 2 | -5 | 24 |
| 12 | Betekom B | x | 29 | | 8 | -14 | 47 | | 2 | -20 | 19 |
| 13 | Kortenberg | x | 25 | | 7 | -17 | 38 | | 4 | -12 | 22 |
| 14 | Tremelo | x | 22 | | 6 | -36 | 30 | | 3 | -14 | 17 |
| 15 | Baal A* | x | 14 | | 3 | -36 | 34 | | 0 | -28 | 16 |
| 16 | Bertem-Leefdaal B | x | 10 | | 3 | -71 | 29 | | 1 | -42 | 13 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van BHS UNITED A1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Sterrebeek A - | BHS United A | 1 - | 2 | | 3 | 3 | 4 | |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | BHS United A - | Sp.Haacht-Tildonk | 0 - | 2 | 0 | | 3 | 10 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | BHS United A - | Meerbeek | 0 - | 1 | 0 | | 3 | 12 | |
4 | Za-23/09/23 | 18:00 | Betekom B - | BHS United A | 3 - | 1 | | 0 | 3 | 13 | |
5 | Zo-01/10/23 | 15:00 | BHS United A - | Rotselaar B | 9 - | 1 | 3 | | 6 | 10 | |
6 | Za-07/10/23 | 20:00 | Bertem-Leefdaal B - | BHS United A | 2 - | 6 | | 3 | 9 | 6 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | BHS United A - | NV Keerbergen | 0 - | 1 | 0 | | 9 | 11 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Moorsel A - | BHS United A | 2 - | 1 | | 0 | 9 | 12 | |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | BHS United A - | Baal A | 5 - | 0 | 3 | | 12 | 9 | |
10 | Za-04/11/23 | 19:30 | Vossem A - | BHS United A | 1 - | 1 | | 1 | 13 | 10 | |
11 | Zo-12/11/23 | 14:30 | BHS United A - | Kortenberg | 6 - | 1 | 3 | | 16 | 7 | |
12 | Zo-19/11/23 | 15:00 | Wijgmaal B - | BHS United A | 2 - | 3 | | 3 | 19 | 6 | |
13 | Za-25/11/23 | 20:00 | Herent B - | BHS United A | 1 - | 3 | | 3 | 22 | 5 | |
14 | Zo-03/12/23 | 14:30 | BHS United A - | Tremelo | 1 - | 1 | 1 | | 23 | 5 | |
15 | Zo-10/12/23 | 14:30 | Eendr.Eizer - | BHS United A | 3 - | 4 | | 3 | 26 | 5 | |
16 | Zo-17/12/23 | 14:30 | BHS United A - | Bertem-Leefdaal B | 12 - | 2 | 3 | | 29 | 4 | |
17 | Zo-14/01/24 | 14:30 | Meerbeek - | BHS United A | 3 - | 3 | | 1 | 30 | 5 | |
19 | Zo-28/01/24 | 14:30 | BHS United A - | Wijgmaal B | 3 - | 0 | 3 | | 33 | 3 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Kortenberg - | BHS United A | 0 - | 3 | | 3 | 36 | 3 | |
18 | Zo-11/02/24 | 14:30 | BHS United A - | Betekom B | 4 - | 1 | 3 | | 39 | 3 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Sp.Haacht-Tildonk - | BHS United A | 3 - | 0 | | 0 | 39 | 4 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | BHS United A - | Eendr.Eizer | 0 - | 0 | 1 | | 40 | 4 | |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Baal A - | BHS United A | 3 - | 5 | | 3 | 43 | 4 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | BHS United A - | Moorsel A | 0 - | 1 | 0 | | 43 | 5 | |
25 | Za-16/03/24 | 20:00 | Tremelo - | BHS United A | 0 - | 3 | | 3 | 46 | 5 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | BHS United A - | Sterrebeek A | 2 - | 2 | 1 | | 47 | 5 | |
27 | Zo-07/04/24 | 15:00 | BHS United A - | Vossem A | - | | . | | | | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | NV Keerbergen - | BHS United A | - | | | . | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | BHS United A - | Herent B | - | | . | | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Rotselaar B - | BHS United A | - | | | . | | | |
Periode1(10/10) | 1 | Moorsel A | | 23 | | 2 | Sterrebeek A | x | 19 | | 3 | Sp.Haacht-Tildonk | x | 19 | | 4 | Rotselaar B | x | 19 | | 5 | NV Keerbergen | x | 17 | | 6 | Meerbeek | x | 16 | | 7 | Wijgmaal B | x | 16 | | 8 | Eendr.Eizer | x | 15 | ⇒ | 9 | Vossem A | x | 14 | → | 10 | BHS United A | x | 13 | | 11 | Herent B | x | 12 | | 12 | Kortenberg | x | 11 | | 13 | Tremelo | x | 11 | | 14 | Betekom B | x | 10 | | 15 | Baal A | x | 6 | | 16 | Bertem-Leefdaal B | x | 3 | | Periode2(10/10)→ | 1 | BHS United A | | 26 | | 2 | Sp.Haacht-Tildonk | x | 26 | | 3 | Meerbeek | x | 23 | | 4 | Sterrebeek A | x | 20 | | 5 | NV Keerbergen | x | 18 | | 6 | Moorsel A | x | 18 | | 7 | Eendr.Eizer | x | 15 | ⇒ | 8 | Vossem A | x | 13 | | 9 | Betekom B | x | 12 | | 10 | Kortenberg | x | 10 | | 11 | Herent B | x | 10 | | 12 | Wijgmaal B | x | 9 | | 13 | Tremelo | x | 8 | | 14 | Rotselaar B | x | 7 | | 15 | Baal A | x | 5 | | 16 | Bertem-Leefdaal B | x | 3 | | Periode3(6/10) | 1 | Sp.Haacht-Tildonk | | 18 | | 2 | Moorsel A* | | 15 | | 3 | Meerbeek | | 13 | | 4 | Herent B | | 12 | | 5 | Eendr.Eizer | | 11 | ⇒ | 6 | Vossem A | | 10 | | 7 | Sterrebeek A | | 10 | → | 8 | BHS United A | | 8 | | 9 | Rotselaar B | | 7 | | 10 | Wijgmaal B | | 7 | | 11 | Betekom B | | 7 | | 12 | Kortenberg | x | 4 | | 13 | Bertem-Leefdaal B | x | 4 | | 14 | Baal A* | | 3 | | 15 | Tremelo | x | 3 | | 16 | NV Keerbergen | x | 2 | |
Beste aanval | Sp.Haacht-Tildonk | 80 | → | BHS United A | 77 | | Meerbeek | 66 | | Sterrebeek A | 58 | | Eendr.Eizer | 55 | | NV Keerbergen | 53 | ⇒ | Vossem A | 51 | | Wijgmaal B | 51 | | Rotselaar B | 51 | | Moorsel A | 49 | | Herent B | 49 | | Betekom B | 47 | | Kortenberg | 38 | | Baal A | 34 | | Tremelo | 30 | | Bertem-Leefdaal B | 29 | | Beste verdediging | Moorsel A | 22 | | Sp.Haacht-Tildonk | 32 | | Meerbeek | 34 | | Sterrebeek A | 35 | → | BHS United A | 37 | ⇒ | Vossem A | 39 | | Eendr.Eizer | 48 | | Wijgmaal B | 49 | | NV Keerbergen | 51 | | Kortenberg | 55 | | Rotselaar B | 59 | | Herent B | 60 | | Betekom B | 61 | | Tremelo | 66 | | Baal A | 70 | | Bertem-Leefdaal B | 100 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.