www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op dinsdag 27/10/2020
2020-2021, Brabant vv-3C: DELTA LONDERZEEL A
Wedstrijden
2Zo-13/09/2015:00Kapelle o/d Bos -Delta Londerzeel A2 -1 0012 
3Zo-20/09/2015:00Delta Londerzeel A -SJ Londerzeel A1 -11 111 
4Za-26/09/2019:30Malderen A -Delta Londerzeel A2 -2 1212 
5Zo-04/10/2015:00Delta Londerzeel A -Ramsdonk2 -13 511 
6Zo-11/10/2015:00Berg-Op -Delta Londerzeel A0 -2 384 
7Zo-18/10/2015:00Delta Londerzeel A -Asse-Terheide A  - PP.  4 
8Zo-25/10/2015:00Moorsel A -Delta Londerzeel A  - PP . 4 
9Zo-01/11/2014:30Delta Londerzeel A -Sterrebeek  - PP.    
10Zo-08/11/2014:30Zemst -Delta Londerzeel A  - PP .   
1Wo-11/11/2014:30Delta Londerzeel A -Steenokkerzeel A  - PP.    
11Zo-15/11/2014:30Delta Londerzeel A -Melsbroek B  - PP.    
12Ma-22/11/2100:00Steenhuffel A -Delta Londerzeel A  -  .   
13Di-10/05/2200:00Infinity Vilvoorde -Delta Londerzeel A  -  .   
14Wo-11/05/2200:00Delta Londerzeel A -Beigem A  - .    
15Do-12/05/2200:00Grimbergen B -Delta Londerzeel A  -  .   
16Vr-13/05/2200:00Steenokkerzeel A -Delta Londerzeel A  -  .   
17Za-14/05/2200:00Delta Londerzeel A -Kapelle o/d Bos  - .    
18Zo-15/05/2200:00SJ Londerzeel A -Delta Londerzeel A  -  .   
19Ma-16/05/2200:00Delta Londerzeel A -Malderen A  - .    
20Di-17/05/2200:00Ramsdonk -Delta Londerzeel A  -  .   
21Wo-18/05/2200:00Delta Londerzeel A -Berg-Op  - .    
22Do-19/05/2200:00Asse-Terheide A -Delta Londerzeel A  -  .   
23Vr-20/05/2200:00Delta Londerzeel A -Moorsel A  - .    
24Za-21/05/2200:00Sterrebeek -Delta Londerzeel A  -  .   
25Zo-22/05/2200:00Delta Londerzeel A -Zemst  - .    
26Ma-23/05/2200:00Melsbroek B -Delta Londerzeel A  -  .   
27Di-24/05/2200:00Delta Londerzeel A -Steenhuffel A  - .    
28Wo-25/05/2200:00Delta Londerzeel A -Infinity Vilvoorde  - .    
29Do-26/05/2200:00Beigem A -Delta Londerzeel A  -  .   
30Vr-27/05/2200:00Delta Londerzeel A -Grimbergen B  - .    
Rangschikking(5/30)
1Zemst15 5+1316 3+710
 2Beigem A12 4+811 2+56
 3SJ Londerzeel A*10 3+58 1+13
4Delta Londerzeel A8 2+28 1+15
 5Grimbergen B7 2+312 1+35
 6Kapelle o/d Bos*6 2+211 1+48
 7Moorsel A*6 2010 1-35
 8Steenhuffel A*6 2-28 106
 9Malderen A6 1+210 1+25
 10Melsbroek B6 1-111 1-17
 11Asse-Terheide A*5 1010 003
 12Sterrebeek*5 1-17 1+15
 13Infinity Vilvoorde*3 109 1+27
 14Steenokkerzeel A*3 1-126 1+13
 15Berg-Op1 0-93 0-50
 16Ramsdonk1 0-107 0-14
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.