www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op dinsdag 27/10/2020
2020-2021, Brabant vv-3C: ASSE-TERHEIDE A
Wedstrijden
2Zo-13/09/2015:00Asse-Terheide A -Moorsel A5 -43 35 
4Zo-27/09/2015:00Asse-Terheide A -Zemst2 -30 38 
3Wo-30/09/2020:00Sterrebeek -Asse-Terheide A2 -2 147 
5Za-03/10/2019:30Melsbroek B -Asse-Terheide A1 -1 1510 
6Zo-11/10/2015:00Asse-Terheide A -Steenhuffel A  - PP.  11 
7Zo-18/10/2015:00Delta Londerzeel A -Asse-Terheide A  - PP . 11 
8Zo-25/10/2015:00Asse-Terheide A -Beigem A  - PP.  11 
9Za-31/10/2019:00Grimbergen B -Asse-Terheide A  - PP .   
10Zo-08/11/2014:30Asse-Terheide A -Steenokkerzeel A  - PP.    
1Wo-11/11/2015:00Infinity Vilvoorde -Asse-Terheide A  - PP .   
11Zo-15/11/2014:30Kapelle o/d Bos -Asse-Terheide A  - PP .   
12Ma-22/11/2100:00Asse-Terheide A -SJ Londerzeel A  - .    
13Di-10/05/2200:00Malderen A -Asse-Terheide A  -  .   
14Wo-11/05/2200:00Asse-Terheide A -Ramsdonk  - .    
15Do-12/05/2200:00Berg-Op -Asse-Terheide A  -  .   
16Vr-13/05/2200:00Asse-Terheide A -Infinity Vilvoorde  - .    
17Za-14/05/2200:00Moorsel A -Asse-Terheide A  -  .   
18Zo-15/05/2200:00Asse-Terheide A -Sterrebeek  - .    
19Ma-16/05/2200:00Zemst -Asse-Terheide A  -  .   
20Di-17/05/2200:00Asse-Terheide A -Melsbroek B  - .    
21Wo-18/05/2200:00Steenhuffel A -Asse-Terheide A  -  .   
22Do-19/05/2200:00Asse-Terheide A -Delta Londerzeel A  - .    
23Vr-20/05/2200:00Beigem A -Asse-Terheide A  -  .   
24Za-21/05/2200:00Asse-Terheide A -Grimbergen B  - .    
25Zo-22/05/2200:00Steenokkerzeel A -Asse-Terheide A  -  .   
26Ma-23/05/2200:00Asse-Terheide A -Kapelle o/d Bos  - .    
27Di-24/05/2200:00SJ Londerzeel A -Asse-Terheide A  -  .   
28Wo-25/05/2200:00Asse-Terheide A -Malderen A  - .    
29Do-26/05/2200:00Ramsdonk -Asse-Terheide A  -  .   
30Vr-27/05/2200:00Asse-Terheide A -Berg-Op  - .    
Rangschikking(5/30)
1Zemst15 5+1316 3+710
 2Beigem A12 4+811 2+56
 3SJ Londerzeel A*10 3+58 1+13
 4Delta Londerzeel A8 2+28 1+15
 5Grimbergen B7 2+312 1+35
 6Kapelle o/d Bos*6 2+211 1+48
 7Moorsel A*6 2010 1-35
 8Steenhuffel A*6 2-28 106
 9Malderen A6 1+210 1+25
 10Melsbroek B6 1-111 1-17
11Asse-Terheide A*5 1010 003
 12Sterrebeek*5 1-17 1+15
 13Infinity Vilvoorde*3 109 1+27
 14Steenokkerzeel A*3 1-126 1+13
 15Berg-Op1 0-93 0-50
 16Ramsdonk1 0-107 0-14
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.