www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op dinsdag 27/10/2020
2020-2021, Brabant vv-3C: ASSE-TERHEIDE A
Wedstrijden
2Zo-13/09/2015:00Asse-Terheide A -Moorsel A5 -43 35 
4Zo-27/09/2015:00Asse-Terheide A -Zemst2 -30 38 
3Wo-30/09/2020:00Sterrebeek -Asse-Terheide A2 -2 147 
5Za-03/10/2019:30Melsbroek B -Asse-Terheide A1 -1 1510 
6Zo-11/10/2015:00Asse-Terheide A -Steenhuffel A  - PP.  11 
7Zo-18/10/2015:00Delta Londerzeel A -Asse-Terheide A  - PP . 11 
8Zo-25/10/2015:00Asse-Terheide A -Beigem A  - PP.  11 
9Za-31/10/2019:00Grimbergen B -Asse-Terheide A  - PP .   
10Zo-08/11/2014:30Asse-Terheide A -Steenokkerzeel A  - PP.    
1Wo-11/11/2015:00Infinity Vilvoorde -Asse-Terheide A  - PP .   
11Zo-15/11/2014:30Kapelle o/d Bos -Asse-Terheide A  - PP .   
12Ma-22/11/2100:00Asse-Terheide A -SJ Londerzeel A  - .    
13Di-10/05/2200:00Malderen A -Asse-Terheide A  -  .   
14Wo-11/05/2200:00Asse-Terheide A -Ramsdonk  - .    
15Do-12/05/2200:00Berg-Op -Asse-Terheide A  -  .   
16Vr-13/05/2200:00Asse-Terheide A -Infinity Vilvoorde  - .    
17Za-14/05/2200:00Moorsel A -Asse-Terheide A  -  .   
18Zo-15/05/2200:00Asse-Terheide A -Sterrebeek  - .    
19Ma-16/05/2200:00Zemst -Asse-Terheide A  -  .   
20Di-17/05/2200:00Asse-Terheide A -Melsbroek B  - .    
21Wo-18/05/2200:00Steenhuffel A -Asse-Terheide A  -  .   
22Do-19/05/2200:00Asse-Terheide A -Delta Londerzeel A  - .    
23Vr-20/05/2200:00Beigem A -Asse-Terheide A  -  .   
24Za-21/05/2200:00Asse-Terheide A -Grimbergen B  - .    
25Zo-22/05/2200:00Steenokkerzeel A -Asse-Terheide A  -  .   
26Ma-23/05/2200:00Asse-Terheide A -Kapelle o/d Bos  - .    
27Di-24/05/2200:00SJ Londerzeel A -Asse-Terheide A  -  .   
28Wo-25/05/2200:00Asse-Terheide A -Malderen A  - .    
29Do-26/05/2200:00Ramsdonk -Asse-Terheide A  -  .   
30Vr-27/05/2200:00Asse-Terheide A -Berg-Op  - .    
Rangschikking(5/30)
1Zemst15 5+1316 3+710
 2Beigem A12 4+811 2+56
 3SJ Londerzeel A*10 3+58 1+13
 4Delta Londerzeel A8 2+28 1+15
 5Grimbergen B7 2+312 1+35
 6Kapelle o/d Bos*6 2+211 1+48
 7Moorsel A*6 2010 1-35
8Steenhuffel A*6 2-28 106
 9Malderen A6 1+210 1+25
 10Melsbroek B6 1-111 1-17
11Asse-Terheide A*5 1010 003
 12Sterrebeek*5 1-17 1+15
 13Infinity Vilvoorde*3 109 1+27
 14Steenokkerzeel A*3 1-126 1+13
 15Berg-Op1 0-93 0-50
 16Ramsdonk1 0-107 0-14
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.

De wedstrijden van STEENHUFFEL A
2Za-12/09/2020:00SJ Londerzeel A -Steenhuffel A4 -1  0014 
3Za-19/09/2020:00Steenhuffel A -Malderen A0 -4 0 016-
4Zo-27/09/2015:00Ramsdonk -Steenhuffel A2 -5  3310 
5Za-03/10/2020:00Steenhuffel A -Berg-Op2 -0 3 66 
6Zo-11/10/2015:00Asse-Terheide A -Steenhuffel A  - PP . 8 
7Za-17/10/2020:00Steenhuffel A -Moorsel A  - PP.  8 
8Zo-25/10/2015:00Sterrebeek -Steenhuffel A  - PP . 8 
9Za-31/10/2019:00Steenhuffel A -Zemst  - PP.    
10Za-07/11/2019:30Melsbroek B -Steenhuffel A  - PP .   
1Wo-11/11/2015:00Steenhuffel A -Kapelle o/d Bos  - PP.    
11Zo-15/11/2014:30Infinity Vilvoorde -Steenhuffel A  - PP .   
12Ma-22/11/2100:00Steenhuffel A -Delta Londerzeel A  -  .    
13Di-10/05/2200:00Beigem A -Steenhuffel A  -   .   
14Wo-11/05/2200:00Steenhuffel A -Grimbergen B  -  .    
15Do-12/05/2200:00Steenokkerzeel A -Steenhuffel A  -   .   
16Vr-13/05/2200:00Kapelle o/d Bos -Steenhuffel A  -   .   
17Za-14/05/2200:00Steenhuffel A -SJ Londerzeel A  -  .    
18Zo-15/05/2200:00Malderen A -Steenhuffel A  -   .   
19Ma-16/05/2200:00Steenhuffel A -Ramsdonk  -  .    
20Di-17/05/2200:00Berg-Op -Steenhuffel A  -   .   
21Wo-18/05/2200:00Steenhuffel A -Asse-Terheide A  -  .    
22Do-19/05/2200:00Moorsel A -Steenhuffel A  -   .   
23Vr-20/05/2200:00Steenhuffel A -Sterrebeek  -  .    
24Za-21/05/2200:00Zemst -Steenhuffel A  -   .   
25Zo-22/05/2200:00Steenhuffel A -Melsbroek B  -  .    
26Ma-23/05/2200:00Steenhuffel A -Infinity Vilvoorde  -  .    
27Di-24/05/2200:00Delta Londerzeel A -Steenhuffel A  -   .   
28Wo-25/05/2200:00Steenhuffel A -Beigem A  -  .    
29Do-26/05/2200:00Grimbergen B -Steenhuffel A  -   .   
30Vr-27/05/2200:00Steenhuffel A -Steenokkerzeel A  -  .    
Beste aanval
Zemst16
 Grimbergen B12
 Beigem A11
 Melsbroek B11
 Kapelle o/d Bos11
 Malderen A10
 Moorsel A10
Asse-Terheide A10
 Infinity Vilvoorde9
Steenhuffel A8
 SJ Londerzeel A8
 Delta Londerzeel A8
 Sterrebeek7
 Ramsdonk7
 Steenokkerzeel A6
 Berg-Op3
Beste verdediging
Beigem A3
 SJ Londerzeel A3
 Zemst3
 Delta Londerzeel A6
 Sterrebeek8
 Malderen A8
 Infinity Vilvoorde9
 Grimbergen B9
 Kapelle o/d Bos9
Steenhuffel A10
 Moorsel A10
Asse-Terheide A10
 Berg-Op12
 Melsbroek B12
 Ramsdonk17
 Steenokkerzeel A18
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.