www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op dinsdag 27/10/2020
2020-2021, Brabant vv-3C: STEENOKKERZEEL A
Wedstrijden
2Zo-13/09/2015:00Steenokkerzeel A -Beigem A0 -40 016-
3Za-19/09/2019:00Grimbergen B -Steenokkerzeel A2 -3 338 
4Zo-27/09/2015:00Steenokkerzeel A -Infinity Vilvoorde1 -50 311 
5Zo-04/10/2015:00Steenokkerzeel A -Kapelle o/d Bos2 -70 313 
6Wo-21/10/2019:00SJ Londerzeel A -Steenokkerzeel A  - PP . 14 
8Zo-25/10/2015:00Ramsdonk -Steenokkerzeel A  - PP . 14 
7Do-29/10/2019:30Steenokkerzeel A -Malderen A  - PP.    
9Zo-01/11/2015:00Steenokkerzeel A -Berg-Op  - PP.    
10Zo-08/11/2014:30Asse-Terheide A -Steenokkerzeel A  - PP .   
1Wo-11/11/2014:30Delta Londerzeel A -Steenokkerzeel A  - PP .   
11Zo-15/11/2015:00Steenokkerzeel A -Moorsel A  - PP.    
12Ma-22/11/2100:00Sterrebeek -Steenokkerzeel A  -  .   
13Di-10/05/2200:00Steenokkerzeel A -Zemst  - .    
14Wo-11/05/2200:00Melsbroek B -Steenokkerzeel A  -  .   
15Do-12/05/2200:00Steenokkerzeel A -Steenhuffel A  - .    
16Vr-13/05/2200:00Steenokkerzeel A -Delta Londerzeel A  - .    
17Za-14/05/2200:00Beigem A -Steenokkerzeel A  -  .   
18Zo-15/05/2200:00Steenokkerzeel A -Grimbergen B  - .    
19Ma-16/05/2200:00Infinity Vilvoorde -Steenokkerzeel A  -  .   
20Di-17/05/2200:00Kapelle o/d Bos -Steenokkerzeel A  -  .   
21Wo-18/05/2200:00Steenokkerzeel A -SJ Londerzeel A  - .    
22Do-19/05/2200:00Malderen A -Steenokkerzeel A  -  .   
23Vr-20/05/2200:00Steenokkerzeel A -Ramsdonk  - .    
24Za-21/05/2200:00Berg-Op -Steenokkerzeel A  -  .   
25Zo-22/05/2200:00Steenokkerzeel A -Asse-Terheide A  - .    
26Ma-23/05/2200:00Moorsel A -Steenokkerzeel A  -  .   
27Di-24/05/2200:00Steenokkerzeel A -Sterrebeek  - .    
28Wo-25/05/2200:00Zemst -Steenokkerzeel A  -  .   
29Do-26/05/2200:00Steenokkerzeel A -Melsbroek B  - .    
30Vr-27/05/2200:00Steenhuffel A -Steenokkerzeel A  -  .   
Rangschikking(5/30)
1Zemst15 5+1316 3+710
 2Beigem A12 4+811 2+56
3SJ Londerzeel A*10 3+58 1+13
 4Delta Londerzeel A8 2+28 1+15
 5Grimbergen B7 2+312 1+35
 6Kapelle o/d Bos*6 2+211 1+48
 7Moorsel A*6 2010 1-35
 8Steenhuffel A*6 2-28 106
 9Malderen A6 1+210 1+25
 10Melsbroek B6 1-111 1-17
 11Asse-Terheide A*5 1010 003
 12Sterrebeek*5 1-17 1+15
 13Infinity Vilvoorde*3 109 1+27
14Steenokkerzeel A*3 1-126 1+13
 15Berg-Op1 0-93 0-50
 16Ramsdonk1 0-107 0-14
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.

De wedstrijden van SJ LONDERZEEL A
2Za-12/09/2020:00SJ Londerzeel A -Steenhuffel A4 -1 3 33 
3Zo-20/09/2015:00Delta Londerzeel A -SJ Londerzeel A1 -1  144 
4Za-26/09/2020:00SJ Londerzeel A -Beigem A1 -0 3 72 
5Za-03/10/2019:00Grimbergen B -SJ Londerzeel A1 -2  3102 
7Zo-18/10/2015:00Kapelle o/d Bos -SJ Londerzeel A  - PP . 3 
6Wo-21/10/2019:00SJ Londerzeel A -Steenokkerzeel A  - PP.  3 
8Za-24/10/2019:00SJ Londerzeel A -Infinity Vilvoorde  - PP.  3 
24Za-31/10/2019:30Malderen A -SJ Londerzeel A  - PP .   
10Zo-08/11/2014:30Ramsdonk -SJ Londerzeel A  - PP .   
1Wo-11/11/2019:30Melsbroek B -SJ Londerzeel A  - PP .   
11Za-14/11/2019:00SJ Londerzeel A -Berg-Op  - PP.    
12Ma-22/11/2100:00Asse-Terheide A -SJ Londerzeel A  -   .   
13Di-10/05/2200:00SJ Londerzeel A -Moorsel A  -  .    
14Wo-11/05/2200:00Sterrebeek -SJ Londerzeel A  -   .   
15Do-12/05/2200:00SJ Londerzeel A -Zemst  -  .    
16Vr-13/05/2200:00SJ Londerzeel A -Melsbroek B  -  .    
17Za-14/05/2200:00Steenhuffel A -SJ Londerzeel A  -   .   
18Zo-15/05/2200:00SJ Londerzeel A -Delta Londerzeel A  -  .    
19Ma-16/05/2200:00Beigem A -SJ Londerzeel A  -   .   
20Di-17/05/2200:00SJ Londerzeel A -Grimbergen B  -  .    
21Wo-18/05/2200:00Steenokkerzeel A -SJ Londerzeel A  -   .   
22Do-19/05/2200:00SJ Londerzeel A -Kapelle o/d Bos  -  .    
23Vr-20/05/2200:00Infinity Vilvoorde -SJ Londerzeel A  -   .   
9Za-21/05/2200:00SJ Londerzeel A -Malderen A  -  .    
25Zo-22/05/2200:00SJ Londerzeel A -Ramsdonk  -  .    
26Ma-23/05/2200:00Berg-Op -SJ Londerzeel A  -   .   
27Di-24/05/2200:00SJ Londerzeel A -Asse-Terheide A  -  .    
28Wo-25/05/2200:00Moorsel A -SJ Londerzeel A  -   .   
29Do-26/05/2200:00SJ Londerzeel A -Sterrebeek  -  .    
30Vr-27/05/2200:00Zemst -SJ Londerzeel A  -   .   
Beste aanval
Zemst16
 Grimbergen B12
 Beigem A11
 Melsbroek B11
 Kapelle o/d Bos11
 Malderen A10
 Moorsel A10
 Asse-Terheide A10
 Infinity Vilvoorde9
 Steenhuffel A8
SJ Londerzeel A8
 Delta Londerzeel A8
 Sterrebeek7
 Ramsdonk7
Steenokkerzeel A6
 Berg-Op3
Beste verdediging
Beigem A3
SJ Londerzeel A3
 Zemst3
 Delta Londerzeel A6
 Sterrebeek8
 Malderen A8
 Infinity Vilvoorde9
 Grimbergen B9
 Kapelle o/d Bos9
 Steenhuffel A10
 Moorsel A10
 Asse-Terheide A10
 Berg-Op12
 Melsbroek B12
 Ramsdonk17
Steenokkerzeel A18
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.