Brabant vv : 3de Provinciale C(2020-2021)

algemene rangschikking: met plaatsbepalende details

1/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Zemst31+451+45
2.Beigem A31+441+44
3.SJ Londerzeel A31+34000
4.Grimbergen B31+24000
5.Asse-Terheide A31+15000
6.Kapelle o/d Bos31+12000
7.Sterrebeek1002002
Melsbroek B1002002
9.Malderen A1002000
Berg-Op1002000
11.Moorsel A00-140-14
12.Delta Londerzeel A00-110-11
13.Infinity Vilvoorde00-220-22
14.Steenhuffel A00-310-31
15.Ramsdonk00-41000
16.Steenokkerzeel A00-40000

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

algemene rangschikking: standaard formaat

1.Zemst11005 : 1+43
2.Beigem A11004 : 0+43
3.SJ Londerzeel A11004 : 1+33
4.Grimbergen B11004 : 2+23
5.Asse-Terheide A11005 : 4+13
6.Kapelle o/d Bos11002 : 1+13
7.Sterrebeek10102 : 201
Melsbroek B10102 : 201
9.Malderen A10102 : 201
Berg-Op10102 : 201
11.Moorsel A10014 : 5-10
12.Delta Londerzeel A10011 : 2-10
13.Infinity Vilvoorde10012 : 4-20
14.Steenhuffel A10011 : 4-30
15.Ramsdonk10011 : 5-40
16.Steenokkerzeel A10010 : 4-40