www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op vrijdag 03/04/2020
2019-2020, Brabant-3D: NEGENMANNEKE
Wedstrijden
1Wo-28/08/1920:00Wambeek Ternat B -Negenmanneke1 -2 335 
2Zo-01/09/1915:00Negenmanneke -Zuun A0 -01 46 
3Do-05/09/1919:30Dworp -Negenmanneke1 -3 374 
4Zo-08/09/1915:00Negenmanneke -Beersel Drogenb.A2 -40 75 
5Zo-15/09/1915:00Negenmanneke -Oetingen1 -40 710 
6Zo-22/09/1915:00Wemmel A -Negenmanneke3 -0 0712 
7Zo-29/09/1915:00Negenmanneke -Galmaarden A0 -40 713 
9Zo-13/10/1915:00Negenmanneke -Ritterklub A1 -03 1013 
10Za-19/10/1919:00Huizingen B -Negenmanneke0 -6 3139 
11Zo-27/10/1915:00Negenmanneke -Eizeringen5 -03 168 
12Zo-03/11/1914:30Borchtlombeek A -Negenmanneke2 -1 0169 
13Zo-10/11/1914:30Negenmanneke -Relegem0 -20 1610 
14Zo-17/11/1914:30Hekelgem A -Negenmanneke1 -2 3199 
15Zo-24/11/1914:30Negenmanneke -Lembeek A0 -10 199 
16Za-30/11/1919:30Pepingen-Halle B -Negenmanneke1 -2 3229 
17Zo-08/12/1914:30Negenmanneke -Tollembeek1 -20 2210 
18Zo-15/12/1914:30Negenmanneke -Wambeek Ternat B2 -21 239 
19Zo-22/12/1914:30Zuun A -Negenmanneke1 -2 3269 
20Zo-05/01/2014:30Negenmanneke -Dworp3 -13 299 
21Zo-12/01/2015:00Beersel Drogenb.A -Negenmanneke1 -0 0299 
22Zo-19/01/2014:30Oetingen -Negenmanneke4 -1 02910 
23Zo-26/01/2014:30Negenmanneke -Wemmel A0 -70 2910 
24Zo-02/02/2015:00Galmaarden A -Negenmanneke3 -0 02910 
26Za-15/02/2020:00Ritterklub A -Negenmanneke0 -1 33210 
27Zo-01/03/2015:00Negenmanneke -Huizingen B2 -13 359 
28Zo-08/03/2015:00Eizeringen -Negenmanneke3 -2 03510 
29Vr-10/07/2000:00Negenmanneke -Borchtlombeek A  - PP.    
30Ma-27/07/2000:00Relegem -Negenmanneke  -  .   
31Di-28/07/2000:00Negenmanneke -Hekelgem A  - .    
32Wo-29/07/2000:00Lembeek A -Negenmanneke  -  .   
33Do-30/07/2000:00Negenmanneke -Pepingen-Halle B  - .    
34Vr-31/07/2000:00Tollembeek -Negenmanneke  -  .   
Rangschikking(27/32)
1Wemmel A* 63 21+5590 10+2340
 2Galmaarden A* 60 19+5073 9+2737
 3Borchtlombeek A 56 18+3977 7+1338
4Relegem 52 16+2576 7+633
 5Tollembeek* 50 15+1365 7-328
 6Beersel Drogenb.Ax45 13+2465 6+730
 7Oetingen*x40 12+844 5-221
 8Hekelgem A*x40 11+453 7-230
 9Ritterklub Ax36 10+560 3-225
10Negenmanneke*x35 11-1039 7+122
 11Zuun A*x32 9-644 4-521
 12Pepingen-Halle B*x29 7-242 2-324
 13Lembeek A*x26 7-1141 3-1415
 14Eizeringenx24 6-3432 1-2911
 15Huizingen Bx23 6-2832 2-1910
 16Dworp*x14 4-6730 1-3514
 17Wambeek Ternat B*x11 3-6530 0-409
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.

De wedstrijden van RELEGEM
1Wo-28/08/1918:30Relegem -Ritterklub A5 -2 3 31 
2Zo-01/09/1917:00Huizingen B -Relegem0 -4  361 
3Wo-04/09/1918:30Relegem -Eizeringen3 -0 3 91 
4Zo-08/09/1915:00Borchtlombeek A -Relegem5 -2  093 
5Zo-15/09/1915:00Beersel Drogenb.A -Relegem1 -5  3122 
6Zo-22/09/1915:00Relegem -Hekelgem A3 -1 3 152 
7Zo-29/09/1915:00Lembeek A -Relegem1 -5  3182 
8Zo-06/10/1915:00Relegem -Pepingen-Halle B4 -2 3 212 
9Zo-13/10/1915:00Tollembeek -Relegem4 -2  0212 
10Zo-20/10/1915:00Relegem -Wambeek Ternat B2 -0 3 243 
11Zo-27/10/1915:00Zuun A -Relegem5 -1  0243 
12Zo-03/11/1914:30Relegem -Dworp7 -2 3 273 
13Zo-10/11/1914:30Negenmanneke -Relegem0 -2  3303 
14Zo-17/11/1914:30Relegem -Oetingen3 -0 3 333 
15Zo-24/11/1917:00Wemmel A -Relegem3 -0  0333 
16Zo-01/12/1914:30Relegem -Galmaarden A2 -2 1 343 
18Za-14/12/1920:00Ritterklub A -Relegem2 -4  3373 
19Zo-22/12/1914:30Relegem -Huizingen B3 -0 3 403 
20Zo-05/01/2014:30Eizeringen -Relegem0 -1  3432 
21Zo-12/01/2014:30Relegem -Borchtlombeek A0 -5F10 434 
22Zo-19/01/2014:30Relegem -Beersel Drogenb.A3 -1 3 463 
23Za-25/01/2019:30Hekelgem A -Relegem1 -1  1473 
24Zo-02/02/2014:30Relegem -Lembeek A3 -3 1 484 
25Za-08/02/2019:30Pepingen-Halle B -Relegem2 -1  0484 
26Zo-16/02/2014:30Relegem -Tollembeek2 -3 0 484 
27Za-29/02/2019:30Wambeek Ternat B -Relegem3 -5  3514 
28Zo-08/03/2015:00Relegem -Zuun A3 -3 1 524 
29Vr-10/07/2000:00Dworp -Relegem  - PP .   
30Ma-27/07/2000:00Relegem -Negenmanneke  -  .    
31Di-28/07/2000:00Oetingen -Relegem  -   .   
32Wo-29/07/2000:00Relegem -Wemmel A  -  .    
33Do-30/07/2000:00Galmaarden A -Relegem  -   .   
Beste aanval
Wemmel A90
 Borchtlombeek A77
Relegem76
 Galmaarden A73
 Beersel Drogenb.A65
 Tollembeek65
 Ritterklub A60
 Hekelgem A53
 Oetingen44
 Zuun A44
 Pepingen-Halle B42
 Lembeek A41
Negenmanneke39
 Eizeringen32
 Huizingen B32
 Dworp30
 Wambeek Ternat B30
Beste verdediging
Galmaarden A23
 Wemmel A35
 Oetingen36
 Borchtlombeek A38
 Beersel Drogenb.A41
 Pepingen-Halle B44
 Hekelgem A49
Negenmanneke49
 Zuun A50
Relegem51
 Lembeek A52
 Tollembeek52
 Ritterklub A55
 Huizingen B60
 Eizeringen66
 Wambeek Ternat B95
 Dworp97
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.