www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zaterdag 28/03/2020
2019-2020, Brabant-4A: BUTSEL B
Wedstrijden
1Zo-01/09/1916:00Butsel B -Meldert0 -10 012 
2Zo-08/09/1915:00Halle VV -Butsel B2 -2 1111 
3Zo-15/09/1915:00Butsel B -Neerwinden1 -40 112 
4Zo-22/09/1915:00Atlas Linter -Butsel B5 -0 0114 
5Zo-29/09/1915:00Butsel B -Heide Linter0 -30 114 
6Zo-06/10/1915:00Lovenjoel -Butsel B0 -2 3412 
7Zo-13/10/1915:00Orsmaal -Butsel B7 -0 0412 
8Zo-20/10/1915:00Butsel B -Waanrode0 -100 412 
10Zo-10/11/1914:30Butsel B -Out-Hoegaarden B1 -20 413 
11Za-16/11/1919:30Boutersem United B -Butsel B1 -0 0413 
12Zo-24/11/1914:30Butsel B -Glabbeek B1 -11 513 
13Zo-01/12/1914:30Houtem-Oplinter B -Butsel B4 -0 0513 
14Zo-08/12/1914:30Butsel B -Bunsbeek3 -40 515-
15Zo-15/12/1914:30Goetsenhoven -Butsel B6 -0 0515-
16Zo-05/01/2014:30Meldert -Butsel B6 -0 0515-
17Zo-12/01/2014:30Butsel B -Halle VV3 -23 812 
18Zo-19/01/2014:30Neerwinden -Butsel B5 -2 0813 
19Zo-26/01/2014:30Butsel B -Atlas Linter0 -50 813 
20Zo-02/02/2015:00Heide Linter -Butsel B6 -0 0813 
21Zo-23/02/2015:00Butsel B -Lovenjoel3 -13 1113 
23Zo-01/03/2015:00Waanrode -Butsel B10 -0 01114 
22Wo-01/07/2000:00Butsel B -Orsmaal  - PP.    
25Vr-10/07/2000:00Out-Hoegaarden B -Butsel B  - PP .   
26Ma-27/07/2000:00Butsel B -Boutersem United B  - .    
27Di-28/07/2000:00Glabbeek B -Butsel B  -  .   
28Wo-29/07/2000:00Butsel B -Houtem-Oplinter B  - .    
29Do-30/07/2000:00Bunsbeek -Butsel B  -  .   
30Vr-31/07/2000:00Butsel B -Goetsenhoven  - .    
Rangschikking(23/28)
1Houtem-Oplinter B 53 15+3959 7+1828
 2Waanrode 51 16+71100 8+3447
 3Out-Hoegaarden B* 45 14+3573 6+225
 4Heide Linter* 44 13+4470 6+1329
 5Orsmaal* 40 12+2267 6+630
 6Neerwinden** 37 11+2358 6+1130
 7Goetsenhoven* 36 11+956 6+733
 8Atlas Linter** 35 9+1549 4+529
 9Meldert*x34 10+753 4-321
 10Glabbeek Bx24 6-938 2-515
 11Halle VV*x23 6-2237 4-819
 12Bunsbeek*x14 4-3525 3-2011
13Boutersem United B*x11 3-4933 0-3613
14Butsel B**x11 3-6718 1-466
 15Lovenjoel*x7 2-8329 0-5110
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.

De wedstrijden van BOUTERSEM UNITED B
1Za-31/08/1919:30Boutersem United B -Glabbeek B3 -3 1 18 
2Zo-08/09/1915:00Houtem-Oplinter B -Boutersem United B4 -0  0112 
3Za-14/09/1919:30Boutersem United B -Bunsbeek1 -2 0 113 
4Zo-22/09/1915:00Goetsenhoven -Boutersem United B5 -2  0113 
6Zo-06/10/1915:00Halle VV -Boutersem United B4 -2  0114 
7Za-12/10/1919:30Boutersem United B -Neerwinden2 -7 0 114 
8Zo-20/10/1915:00Atlas Linter -Boutersem United B2 -0  0114 
9Za-26/10/1919:30Boutersem United B -Heide Linter3 -1 3 412 
20Zo-03/11/1914:30Meldert -Boutersem United B6 -4  0412 
10Zo-10/11/1914:30Lovenjoel -Boutersem United B5 -1  0412 
11Za-16/11/1919:30Boutersem United B -Butsel B1 -0 3 712 
12Zo-24/11/1914:30Waanrode -Boutersem United B2 -0  0712 
14Zo-08/12/1917:30Out-Hoegaarden B -Boutersem United B10 -1  0713 
15Za-14/12/1919:30Boutersem United B -Orsmaal2 -5 0 713 
16Za-04/01/2018:00Glabbeek B -Boutersem United B5 -2  0713 
17Zo-12/01/2014:30Boutersem United B -Houtem-Oplinter B0 -2 0 714 
18Zo-19/01/2014:30Bunsbeek -Boutersem United B4 -1  0714 
19Za-25/01/2019:30Boutersem United B -Goetsenhoven1 -4 0 714 
5Zo-02/02/2015:00Boutersem United B -Meldert0 -4 0 714 
21Za-08/02/2019:30Boutersem United B -Halle VV3 -3 1 813 
23Za-29/02/2019:30Boutersem United B -Atlas Linter4 -2 3 1113 
24Zo-08/03/2015:00Heide Linter -Boutersem United B2 -0  01113 
22Wo-01/07/2000:00Neerwinden -Boutersem United B  - PP .   
25Vr-10/07/2000:00Boutersem United B -Lovenjoel  - PP.    
26Ma-27/07/2000:00Butsel B -Boutersem United B  -   .   
27Di-28/07/2000:00Boutersem United B -Waanrode  -  .    
29Do-30/07/2000:00Boutersem United B -Out-Hoegaarden B  -  .    
30Vr-31/07/2000:00Orsmaal -Boutersem United B  -   .   
Beste aanval
Waanrode100
 Out-Hoegaarden B73
 Heide Linter70
 Orsmaal67
 Houtem-Oplinter B59
 Neerwinden58
 Goetsenhoven56
 Meldert53
 Atlas Linter49
 Glabbeek B38
 Halle VV37
Boutersem United B33
 Lovenjoel29
 Bunsbeek25
Butsel B18
Beste verdediging
Houtem-Oplinter B20
 Heide Linter26
 Waanrode29
 Atlas Linter34
 Neerwinden35
 Out-Hoegaarden B38
 Orsmaal45
 Meldert46
 Goetsenhoven47
 Glabbeek B47
 Halle VV59
 Bunsbeek60
Boutersem United B82
Butsel B85
 Lovenjoel112
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.