www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op donderdag 17/10/2019
2019-2020, Brabant-4E: BOSKANT PEIZEGEM
Wedstrijden
1Za-31/08/1920:30Merchtem United -Boskant Peizegem0 -3 332 
2Zo-08/09/1915:00Boskant Peizegem -Strombeek  - F20 311 
3Zo-15/09/1915:00Boskant Peizegem -Hekelgem B2 -13 66 
4Za-21/09/1920:00De Leeuwkens B -Boskant Peizegem1 -3 394 
5Zo-29/09/1915:00Boskant Peizegem -Steenhuffel B1 -03 123 
6Zo-06/10/1915:00Kapelle o/d Bos -Boskant Peizegem5 -2 0125 
7Zo-13/10/1915:00Boskant Peizegem -Ritterklub B1 -40 126 
8Zo-20/10/1915:00Asse-Zellik B -Boskant Peizegem  -  .   
9Zo-27/10/1915:00Boskant Peizegem -Meise B  - .    
10Za-09/11/1920:00Mazenzele Opwijk B -Boskant Peizegem  -  .   
11Zo-17/11/1914:30Boskant Peizegem -Asse-Terheide B  - .    
12Zo-24/11/1900:00Wemmel B -Boskant Peizegem  -  .   
13Zo-01/12/1900:00Boskant Peizegem -Liedekerke B  - .    
14Zo-08/12/1900:00Essene -Boskant Peizegem  -  .   
15Zo-15/12/1900:00Boskant Peizegem -Delta Londerzeel B  - .    
16Zo-05/01/2000:00Boskant Peizegem -Merchtem United  - .    
17Zo-12/01/2000:00Strombeek -Boskant Peizegem  -  .   
18Zo-19/01/2000:00Hekelgem B -Boskant Peizegem  -  .   
19Zo-26/01/2000:00Boskant Peizegem -De Leeuwkens B  - .    
20Zo-02/02/2000:00Steenhuffel B -Boskant Peizegem  -  .   
21Zo-09/02/2000:00Boskant Peizegem -Kapelle o/d Bos  - .    
22Zo-16/02/2000:00Ritterklub B -Boskant Peizegem  -  .   
23Zo-01/03/2000:00Boskant Peizegem -Asse-Zellik B  - .    
24Zo-08/03/2000:00Meise B -Boskant Peizegem  -  .   
25Zo-15/03/2000:00Boskant Peizegem -Mazenzele Opwijk B  - .    
26Zo-22/03/2000:00Asse-Terheide B -Boskant Peizegem  -  .   
27Zo-29/03/2000:00Boskant Peizegem -Wemmel B  - .    
28Zo-05/04/2000:00Liedekerke B -Boskant Peizegem  -  .   
29Zo-26/04/2000:00Boskant Peizegem -Essene  - .    
30Zo-03/05/2000:00Delta Londerzeel B -Boskant Peizegem  -  .   
Rangschikking(7/30)
1Kapelle o/d Bos21 7+2935 3+1113
 2Meise B18 6+2126 3+68
 3Strombeek15 5-114 2-35
 4Asse-Terheide B13 4+115 209
 5Steenhuffel B12 4+817 1-35
6Boskant Peizegem12 4-412 2+28
 7De Leeuwkens B10 3+416 104
 8Ritterklub B10 3018 1-39
 9Delta Londerzeel B10 3-116 1-47
10Asse-Zellik B8 2+119 0-29
 11Wemmel B7 2-614 1-57
 12Essene7 2-1010 0-92
 13Liedekerke B7 2-1115 1-105
 14Hekelgem B3 1-168 0-94
 15Mazenzele Opwijk B3 0-1113 0-97
 16Merchtem United2 0-146 0-113
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.

De wedstrijden van ASSE-ZELLIK B
1Za-31/08/1920:00Mazenzele Opwijk B -Asse-Zellik B2 -2 118 
2Za-07/09/1919:30Asse-Zellik B -Asse-Terheide B5 -13 43 
3Zo-15/09/1915:00Wemmel B -Asse-Zellik B4 -3 048 
4Za-21/09/1919:30Asse-Zellik B -Liedekerke B3 -13 76 
5Zo-29/09/1915:00Essene -Asse-Zellik B2 -1 077 
6Za-05/10/1919:30Asse-Zellik B -Delta Londerzeel B2 -50 78 
7Za-12/10/1920:00Merchtem United -Asse-Zellik B3 -3 1810 
8Zo-20/10/1915:00Asse-Zellik B -Boskant Peizegem  - .    
9Za-26/10/1919:30Hekelgem B -Asse-Zellik B  -  .   
10Za-09/11/1919:30Asse-Zellik B -De Leeuwkens B  - .    
11Zo-17/11/1915:00Steenhuffel B -Asse-Zellik B  -  .   
12Zo-24/11/1900:00Asse-Zellik B -Kapelle o/d Bos  - .    
13Zo-01/12/1900:00Ritterklub B -Asse-Zellik B  -  .   
14Zo-08/12/1900:00Strombeek -Asse-Zellik B  -  .   
15Zo-15/12/1900:00Asse-Zellik B -Meise B  - .    
16Zo-05/01/2000:00Asse-Zellik B -Mazenzele Opwijk B  - .    
17Zo-12/01/2000:00Asse-Terheide B -Asse-Zellik B  -  .   
18Zo-19/01/2000:00Asse-Zellik B -Wemmel B  - .    
19Zo-26/01/2000:00Liedekerke B -Asse-Zellik B  -  .   
20Zo-02/02/2000:00Asse-Zellik B -Essene  - .    
21Zo-09/02/2000:00Delta Londerzeel B -Asse-Zellik B  -  .   
22Zo-16/02/2000:00Asse-Zellik B -Merchtem United  - .    
23Zo-01/03/2000:00Boskant Peizegem -Asse-Zellik B  -  .   
24Zo-08/03/2000:00Asse-Zellik B -Hekelgem B  - .    
25Zo-15/03/2000:00De Leeuwkens B -Asse-Zellik B  -  .   
26Zo-22/03/2000:00Asse-Zellik B -Steenhuffel B  - .    
27Zo-29/03/2000:00Kapelle o/d Bos -Asse-Zellik B  -  .   
28Zo-05/04/2000:00Asse-Zellik B -Ritterklub B  - .    
29Zo-26/04/2000:00Asse-Zellik B -Strombeek  - .    
30Zo-03/05/2000:00Meise B -Asse-Zellik B  -  .   
Beste aanval
Kapelle o/d Bos35
 Meise B26
Asse-Zellik B19
 Ritterklub B18
 Steenhuffel B17
 Delta Londerzeel B16
 De Leeuwkens B16
 Asse-Terheide B15
 Liedekerke B15
 Strombeek14
 Wemmel B14
 Mazenzele Opwijk B13
Boskant Peizegem12
 Essene10
 Hekelgem B8
 Merchtem United6
Beste verdediging
Meise B5
 Kapelle o/d Bos6
 Steenhuffel B9
 De Leeuwkens B12
 Asse-Terheide B14
 Strombeek15
Boskant Peizegem16
 Delta Londerzeel B17
 Ritterklub B18
Asse-Zellik B18
 Essene20
 Wemmel B20
 Merchtem United20
 Mazenzele Opwijk B24
 Hekelgem B24
 Liedekerke B26
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.