www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op vrijdag 03/04/2020
2019-2020, Brabant-4E: DE LEEUWKENS B
Wedstrijden
1Zo-01/09/1915:00Essene -De Leeuwkens B3 -1 0013 
2Za-07/09/1920:00De Leeuwkens B -Delta Londerzeel B5 -13 35 
3Za-14/09/1920:00Merchtem United -De Leeuwkens B0 -0 149 
4Za-21/09/1920:00De Leeuwkens B -Boskant Peizegem1 -30 410 
5Za-28/09/1919:30Hekelgem B -De Leeuwkens B1 -3 378 
6Za-05/10/1920:00De Leeuwkens B -Strombeek2 -30 79 
7Za-12/10/1920:00De Leeuwkens B -Steenhuffel B4 -13 107 
8Zo-20/10/1915:00Kapelle o/d Bos -De Leeuwkens B1 -0 0109 
9Za-26/10/1920:00De Leeuwkens B -Ritterklub B3 -31 1110 
10Za-09/11/1919:30Asse-Zellik B -De Leeuwkens B1 -4 3148 
11Za-16/11/1920:00De Leeuwkens B -Meise B0 -20 149 
12Za-23/11/1920:00Mazenzele Opwijk B -De Leeuwkens B4 -1 0149 
13Za-30/11/1920:00De Leeuwkens B -Asse-Terheide B0 -10 1410 
14Zo-08/12/1914:00Wemmel B -De Leeuwkens B1 -0 01411 
15Za-14/12/1920:00De Leeuwkens B -Liedekerke B5 -03 1710 
16Za-04/01/2020:00De Leeuwkens B -Essene3 -50 1710 
17Zo-12/01/2014:30Delta Londerzeel B -De Leeuwkens B2 -2 11810 
18Za-18/01/2020:00De Leeuwkens B -Merchtem United4 -23 219 
19Zo-26/01/2014:30Boskant Peizegem -De Leeuwkens B5 -1 02110 
20Za-01/02/2020:00De Leeuwkens B -Hekelgem B6 -13 249 
22Za-15/02/2020:00Steenhuffel B -De Leeuwkens B1 -2 3276 
23Za-29/02/2020:00De Leeuwkens B -Kapelle o/d Bos2 -40 2710 
24Za-07/03/2018:00Ritterklub B -De Leeuwkens B3 -4 3307 
21Wo-01/07/2000:00Strombeek -De Leeuwkens B  - PP .   
25Vr-10/07/2000:00De Leeuwkens B -Asse-Zellik B  - PP.    
26Ma-27/07/2000:00Meise B -De Leeuwkens B  -  .   
27Di-28/07/2000:00De Leeuwkens B -Mazenzele Opwijk B  - .    
28Wo-29/07/2000:00Asse-Terheide B -De Leeuwkens B  -  .   
29Do-30/07/2000:00De Leeuwkens B -Wemmel B  - .    
30Vr-31/07/2000:00Liedekerke B -De Leeuwkens B  -  .   
Rangschikking(24/30)
1Kapelle o/d Bos 65 21+6079 10+2433
2Meise B 58 18+4568 8+1727
 3Strombeek* 51 17+3463 8+1229
 4Boskant Peizegem* 44 14+853 6+127
 5Steenhuffel B*x38 11+2157 3-222
 6Delta Londerzeel Bx34 10-348 4-1226
7De Leeuwkens B*x30 9+553 4-418
 8Asse-Terheide Bx30 9-445 4-821
 9Ritterklub B*x30 8+555 3+226
 10Wemmel B*x29 9-1046 3-820
 11Liedekerke Bx29 9-2138 3-2712
 12Mazenzele Opwijk Bx29 8-1652 3-1224
 13Asse-Zellik Bx24 7-2939 2-2117
 14Merchtem Unitedx21 6-2535 3-1418
 15Essenex17 5-3232 2-2413
 16Hekelgem Bx10 2-4830 0-3212
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.

De wedstrijden van MEISE B
1Za-31/08/1919:00Strombeek -Meise B1 -0  0010 
2Za-07/09/1920:00Meise B -Mazenzele Opwijk B8 -1 3 34 
3Zo-15/09/1915:00Asse-Terheide B -Meise B0 -4  362 
4Za-21/09/1920:00Meise B -Wemmel B4 -2 3 92 
5Za-28/09/1918:00Liedekerke B -Meise B1 -3  3122 
6Za-05/10/1920:00Meise B -Essene6 -0 3 152 
7Zo-13/10/1915:00Delta Londerzeel B -Meise B0 -1  3182 
8Za-19/10/1920:00Meise B -Merchtem United3 -1 3 212 
9Zo-27/10/1915:00Boskant Peizegem -Meise B2 -2  1222 
10Za-09/11/1920:00Meise B -Hekelgem B2 -1 3 252 
11Za-16/11/1920:00De Leeuwkens B -Meise B0 -2  3282 
12Za-23/11/1920:00Meise B -Steenhuffel B3 -3 1 292 
13Zo-01/12/1914:30Kapelle o/d Bos -Meise B0 -0  1302 
14Za-07/12/1920:00Meise B -Ritterklub B2 -2 1 312 
15Za-14/12/1919:30Asse-Zellik B -Meise B0 -4  3342 
16Za-04/01/2020:00Meise B -Strombeek3 -1 3 372 
17Za-11/01/2020:00Mazenzele Opwijk B -Meise B3 -2  0372 
18Za-18/01/2020:00Meise B -Asse-Terheide B3 -1 3 402 
19Zo-26/01/2015:00Wemmel B -Meise B2 -3  3432 
22Za-15/02/2020:00Meise B -Delta Londerzeel B1 -0 3 462 
21Zo-23/02/2015:00Essene -Meise B0 -3  3492 
23Za-29/02/2020:00Merchtem United -Meise B1 -3  3522 
20Wo-04/03/2020:00Meise B -Liedekerke B1 -0 3 552 
24Za-07/03/2020:00Meise B -Boskant Peizegem5 -1 3 582 
25Vr-10/07/2000:00Hekelgem B -Meise B  - PP .   
26Ma-27/07/2000:00Meise B -De Leeuwkens B  -  .    
27Di-28/07/2000:00Steenhuffel B -Meise B  -   .   
28Wo-29/07/2000:00Meise B -Kapelle o/d Bos  -  .    
29Do-30/07/2000:00Ritterklub B -Meise B  -   .   
30Vr-31/07/2000:00Meise B -Asse-Zellik B  -  .    
Beste aanval
Kapelle o/d Bos79
Meise B68
 Strombeek63
 Steenhuffel B57
 Ritterklub B55
 Boskant Peizegem53
De Leeuwkens B53
 Mazenzele Opwijk B52
 Delta Londerzeel B48
 Wemmel B46
 Asse-Terheide B45
 Asse-Zellik B39
 Liedekerke B38
 Merchtem United35
 Essene32
 Hekelgem B30
Beste verdediging
Kapelle o/d Bos19
Meise B23
 Strombeek29
 Steenhuffel B36
 Boskant Peizegem45
De Leeuwkens B48
 Asse-Terheide B49
 Ritterklub B50
 Delta Londerzeel B51
 Wemmel B56
 Liedekerke B59
 Merchtem United60
 Essene64
 Mazenzele Opwijk B68
 Asse-Zellik B68
 Hekelgem B78
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.