www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zondag 18/10/2020
2020-2021, Brabant vv-4F: BOSKANT PEIZEGEM
Wedstrijden
2Za-12/09/2020:00Steenhuffel B -Boskant Peizegem7 -0 0015-
3Zo-20/09/2015:00Boskant Peizegem -Delta Londerzeel B2 -13 310 
4Za-26/09/2019:30Boka United B -Boskant Peizegem6 -2 0313 
5Zo-04/10/2015:00Boskant Peizegem -SK Londerzeel B1 -11 411 
6Za-10/10/2019:45Mazenzele Opwijk B -Boskant Peizegem1 -0 0412 
8Za-24/10/2018:00Liedekerke B -Boskant Peizegem  - PP .   
9Za-31/10/2018:00Hekelgem B -Boskant Peizegem  - PP .   
25Za-07/11/2019:00SJ Londerzeel B -Boskant Peizegem  -  .   
1Wo-11/11/2015:00Boskant Peizegem -Merchtem United  - .    
11Wo-11/11/2015:00Malderen B -Boskant Peizegem  -  .   
12Ma-09/05/2200:00Boskant Peizegem -Asse-Terheide B  - .    
13Di-10/05/2200:00Juve Mollem -Boskant Peizegem  -  .   
14Wo-11/05/2200:00Boskant Peizegem -De Leeuwkens B  - .    
15Do-12/05/2200:00Groot-Dilbeek B -Boskant Peizegem  -  .   
16Vr-13/05/2200:00Merchtem United -Boskant Peizegem  -  .   
17Za-14/05/2200:00Boskant Peizegem -Steenhuffel B  - .    
18Zo-15/05/2200:00Delta Londerzeel B -Boskant Peizegem  -  .   
19Ma-16/05/2200:00Boskant Peizegem -Boka United B  - .    
20Di-17/05/2200:00SK Londerzeel B -Boskant Peizegem  -  .   
21Wo-18/05/2200:00Boskant Peizegem -Mazenzele Opwijk B  - .    
23Vr-20/05/2200:00Boskant Peizegem -Liedekerke B  - .    
24Za-21/05/2200:00Boskant Peizegem -Hekelgem B  - .    
10Zo-22/05/2200:00Boskant Peizegem -SJ Londerzeel B  - .    
26Ma-23/05/2200:00Boskant Peizegem -Malderen B  - .    
27Di-24/05/2200:00Asse-Terheide B -Boskant Peizegem  -  .   
28Wo-25/05/2200:00Boskant Peizegem -Juve Mollem  - .    
29Do-26/05/2200:00De Leeuwkens B -Boskant Peizegem  -  .   
30Vr-27/05/2200:00Boskant Peizegem -Groot-Dilbeek B  - .    
Rangschikking(5/28)
1Boka United B*10 3+1420 1+37
 2Merchtem United10 3+814 1+35
 3Groot-Dilbeek B10 3+412 0-24
 4De Leeuwkens B10 3+310 2+26
 5Steenhuffel B**9 3+1415 2+78
 6Mazenzele Opwijk B*9 3+510 2+49
 7Delta Londerzeel B9 3+110 103
 8Juve Mollem*6 2-17 0-21
 9SJ Londerzeel B6 2-611 2+28
10Liedekerke B*4 1-27 1+15
 11SK Londerzeel B*4 1-46 001
12Boskant Peizegem4 1-115 0-122
 13Asse-Terheide B3 1-67 0-62
 14Malderen B*1 0-114 0-101
 15Hekelgem B*0 0-82 0-41
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.

De wedstrijden van LIEDEKERKE B
2Zo-13/09/2014:00Delta Londerzeel B -Liedekerke B3 -2  009 
3Za-19/09/2018:00Liedekerke B -Boka United B1 -1 1 112 
4Zo-27/09/2014:00SK Londerzeel B -Liedekerke B1 -3  347 
5Za-03/10/2018:00Liedekerke B -Mazenzele Opwijk B1 -4 0 410 
7Za-17/10/2018:00Hekelgem B -Liedekerke B  - PP . 10 
8Za-24/10/2018:00Liedekerke B -Boskant Peizegem  - PP.    
9Za-31/10/2019:00SJ Londerzeel B -Liedekerke B  - PP .   
10Za-07/11/2018:00Liedekerke B -Malderen B  -  .    
1Wo-11/11/2015:00Liedekerke B -Steenhuffel B  -  .    
11Wo-11/11/2014:30Asse-Terheide B -Liedekerke B  -   .   
12Ma-09/05/2200:00Liedekerke B -Juve Mollem  -  .    
13Di-10/05/2200:00De Leeuwkens B -Liedekerke B  -   .   
14Wo-11/05/2200:00Liedekerke B -Groot-Dilbeek B  -  .    
15Do-12/05/2200:00Merchtem United -Liedekerke B  -   .   
16Vr-13/05/2200:00Steenhuffel B -Liedekerke B  -   .   
17Za-14/05/2200:00Liedekerke B -Delta Londerzeel B  -  .    
18Zo-15/05/2200:00Boka United B -Liedekerke B  -   .   
19Ma-16/05/2200:00Liedekerke B -SK Londerzeel B  -  .    
20Di-17/05/2200:00Mazenzele Opwijk B -Liedekerke B  -   .   
22Do-19/05/2200:00Liedekerke B -Hekelgem B  -  .    
23Vr-20/05/2200:00Boskant Peizegem -Liedekerke B  -   .   
24Za-21/05/2200:00Liedekerke B -SJ Londerzeel B  -  .    
25Zo-22/05/2200:00Malderen B -Liedekerke B  -   .   
26Ma-23/05/2200:00Liedekerke B -Asse-Terheide B  -  .    
27Di-24/05/2200:00Juve Mollem -Liedekerke B  -   .   
28Wo-25/05/2200:00Liedekerke B -De Leeuwkens B  -  .    
29Do-26/05/2200:00Groot-Dilbeek B -Liedekerke B  -   .   
30Vr-27/05/2200:00Liedekerke B -Merchtem United  -  .    
Beste aanval
Boka United B20
 Steenhuffel B15
 Merchtem United14
 Groot-Dilbeek B12
 SJ Londerzeel B11
 Delta Londerzeel B10
 De Leeuwkens B10
 Mazenzele Opwijk B10
 Juve Mollem7
 Asse-Terheide B7
Liedekerke B7
 SK Londerzeel B6
Boskant Peizegem5
 Malderen B4
 Hekelgem B2
Beste verdediging
Steenhuffel B1
 Mazenzele Opwijk B5
 Boka United B6
 Merchtem United6
 De Leeuwkens B7
 Juve Mollem8
 Groot-Dilbeek B8
 Delta Londerzeel B9
Liedekerke B9
 Hekelgem B10
 SK Londerzeel B10
 Asse-Terheide B13
 Malderen B15
Boskant Peizegem16
 SJ Londerzeel B17
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.