www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op dinsdag 27/10/2020
2020-2021, Brabant vv-4F: DE LEEUWKENS B
Wedstrijden
2Za-12/09/2020:00De Leeuwkens B -Asse-Terheide B2 -13 37 
3Za-19/09/2019:30Juve Mollem -De Leeuwkens B2 -1 039 
19Za-26/09/2018:00Hekelgem B -De Leeuwkens B1 -2 365 
5Za-03/10/2020:00De Leeuwkens B -Groot-Dilbeek B2 -21 75 
6Za-10/10/2019:30Merchtem United -De Leeuwkens B1 -3 3104 
7Za-17/10/2020:00De Leeuwkens B -Steenhuffel B  - PP.  4 
8Zo-25/10/2015:00Delta Londerzeel B -De Leeuwkens B  - PP . 4 
9Za-31/10/2020:00De Leeuwkens B -Boka United B  - PP.    
10Za-07/11/2019:00SK Londerzeel B -De Leeuwkens B  - PP .   
1Wo-11/11/2015:00Malderen B -De Leeuwkens B  - PP .   
11Wo-11/11/2015:00De Leeuwkens B -Mazenzele Opwijk B  - PP.    
13Di-10/05/2200:00De Leeuwkens B -Liedekerke B  - .    
14Wo-11/05/2200:00Boskant Peizegem -De Leeuwkens B  -  .   
15Do-12/05/2200:00De Leeuwkens B -SJ Londerzeel B  - .    
16Vr-13/05/2200:00De Leeuwkens B -Malderen B  - .    
17Za-14/05/2200:00Asse-Terheide B -De Leeuwkens B  -  .   
18Zo-15/05/2200:00De Leeuwkens B -Juve Mollem  - .    
4Ma-16/05/2200:00De Leeuwkens B -Hekelgem B  - .    
20Di-17/05/2200:00Groot-Dilbeek B -De Leeuwkens B  -  .   
21Wo-18/05/2200:00De Leeuwkens B -Merchtem United  - .    
22Do-19/05/2200:00Steenhuffel B -De Leeuwkens B  -  .   
23Vr-20/05/2200:00De Leeuwkens B -Delta Londerzeel B  - .    
24Za-21/05/2200:00Boka United B -De Leeuwkens B  -  .   
25Zo-22/05/2200:00De Leeuwkens B -SK Londerzeel B  - .    
26Ma-23/05/2200:00Mazenzele Opwijk B -De Leeuwkens B  -  .   
28Wo-25/05/2200:00Liedekerke B -De Leeuwkens B  -  .   
29Do-26/05/2200:00De Leeuwkens B -Boskant Peizegem  - .    
30Vr-27/05/2200:00SJ Londerzeel B -De Leeuwkens B  -  .   
Rangschikking(5/28)
1Boka United B*10 3+1420 1+37
 2Merchtem United10 3+814 1+35
 3Groot-Dilbeek B10 3+412 0-24
4De Leeuwkens B10 3+310 2+26
5Steenhuffel B**9 3+1415 2+78
 6Mazenzele Opwijk B*9 3+510 2+49
 7Delta Londerzeel B9 3+110 103
 8Juve Mollem*6 2-17 0-21
 9SJ Londerzeel B6 2-611 2+28
 10Liedekerke B*4 1-27 1+15
 11SK Londerzeel B*4 1-46 001
 12Boskant Peizegem4 1-115 0-122
 13Asse-Terheide B3 1-67 0-62
 14Malderen B*1 0-114 0-101
 15Hekelgem B*0 0-82 0-41
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.

De wedstrijden van STEENHUFFEL B
2Za-12/09/2020:00Steenhuffel B -Boskant Peizegem7 -0 3 31 
3Za-19/09/2020:00SJ Londerzeel B -Steenhuffel B0 -5  361 
5Zo-04/10/2015:00Asse-Terheide B -Steenhuffel B1 -3  392 
7Za-17/10/2020:00De Leeuwkens B -Steenhuffel B  - PP . 5 
6Wo-21/10/2020:00Steenhuffel B -Juve Mollem  - PP.  5 
8Za-24/10/2019:00Steenhuffel B -Groot-Dilbeek B  - PP.  5 
4Wo-28/10/2020:00Steenhuffel B -Malderen B  - PP.    
9Za-31/10/2019:30Merchtem United -Steenhuffel B  - PP .   
10Za-07/11/2020:00Steenhuffel B -Hekelgem B  - PP.    
1Wo-11/11/2015:00Liedekerke B -Steenhuffel B  - PP .   
11Wo-11/11/2015:00Steenhuffel B -Delta Londerzeel B  - PP.    
12Ma-22/11/2100:00Boka United B -Steenhuffel B  -   .   
13Di-10/05/2200:00Steenhuffel B -SK Londerzeel B  -  .    
14Wo-11/05/2200:00Mazenzele Opwijk B -Steenhuffel B  -   .   
16Vr-13/05/2200:00Steenhuffel B -Liedekerke B  -  .    
17Za-14/05/2200:00Boskant Peizegem -Steenhuffel B  -   .   
18Zo-15/05/2200:00Steenhuffel B -SJ Londerzeel B  -  .    
19Ma-16/05/2200:00Malderen B -Steenhuffel B  -   .   
20Di-17/05/2200:00Steenhuffel B -Asse-Terheide B  -  .    
21Wo-18/05/2200:00Juve Mollem -Steenhuffel B  -   .   
22Do-19/05/2200:00Steenhuffel B -De Leeuwkens B  -  .    
23Vr-20/05/2200:00Groot-Dilbeek B -Steenhuffel B  -   .   
24Za-21/05/2200:00Steenhuffel B -Merchtem United  -  .    
25Zo-22/05/2200:00Hekelgem B -Steenhuffel B  -   .   
26Ma-23/05/2200:00Delta Londerzeel B -Steenhuffel B  -   .   
27Di-24/05/2200:00Steenhuffel B -Boka United B  -  .    
28Wo-25/05/2200:00SK Londerzeel B -Steenhuffel B  -   .   
29Do-26/05/2200:00Steenhuffel B -Mazenzele Opwijk B  -  .    
Beste aanval
Boka United B20
Steenhuffel B15
 Merchtem United14
 Groot-Dilbeek B12
 SJ Londerzeel B11
 Delta Londerzeel B10
De Leeuwkens B10
 Mazenzele Opwijk B10
 Juve Mollem7
 Asse-Terheide B7
 Liedekerke B7
 SK Londerzeel B6
 Boskant Peizegem5
 Malderen B4
 Hekelgem B2
Beste verdediging
Steenhuffel B1
 Mazenzele Opwijk B5
 Boka United B6
 Merchtem United6
De Leeuwkens B7
 Juve Mollem8
 Groot-Dilbeek B8
 Delta Londerzeel B9
 Liedekerke B9
 Hekelgem B10
 SK Londerzeel B10
 Asse-Terheide B13
 Malderen B15
 Boskant Peizegem16
 SJ Londerzeel B17
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.